15 Nadcházející hry PC City Building Games v letech 2022 a 2023 – FictionTalk, Best City Building Games 2023 Ultimate List – GamingsCan

Nejlepší městské stavební hry 2023

Dále máme vzdušné království, vizuálně zasahující městská stavební hra, která vás vidí, jak konstruujete rozlehlé komunity zavěšené ve středu vzduchu.

15 nadcházejících her PC City Building Games v letech 2022 a 2023

Od prvních dnů SIM CITY, městské stavební hry hodně pokročili a rozšířili se do mnoha podkategorií. Strávíte nespočet hodin budováním svého města, zlepšujete svou infrastrukturu a zaměřujete svůj obchod a zároveň hrajete širokou škálu stavitelů měst z různých časových období a témat.

Každá z nových a nadcházejících městských her na tomto seznamu bude vydána v blízké budoucnosti nebo je v raném přístupu. Některé tituly mají více informací než jiné a navrhujeme, abyste provedli více výzkumu, než se rozhodnete zakoupit některou z her.

Obsah

 • Seznam nových a nadcházejících městských stavebních her
  • Highrise City
  • Síla pro lidi
  • Urbek
  • Silicon City
  • Kapital: Sparks of Revolution
  • Sladký tranzit
  • Lakeside
  • Nejvzdálenější hranice
  • Přežití osídlení
  • Kingdoms Reborn
  • Nový domov: Středověká vesnice
  • Sumerians
  • Stavitelé Egypta
  • Římský triumf
  • Laysara: Summit Kingdom
  • Závěr

  Seznam nových a nadcházejících městských stavebních her

  Highrise City

  Highrise City

  Highrise City podle FourExo Entertainment je nový pohled na město Simulátory a Tycoon hry, které rozšiřují ekonomiku a řízení zdrojů. Tato hra je moderní verzí klasického žánru, vylepšená ekonomickým systémem založeným na zdroji. Highrise City Kombinuje dva odlišné žánry jedinečným a vzrušujícím způsobem: stavitelé měst a také tradiční simulace řízení ekonomiky a zdrojů. Vytváříte rušné města pomocí více než 40 zdrojů a více než 30 000 budov.

  Unreal Engine 4 Powers Highrise City, což mu umožňuje běžet na starších počítačích. Každý aspekt hry je Data řízená. To znamená, že jakékoli parametry hry mohou být snadno upraven. Moddry mohou také implementovat svou vlastní práci a sdílet ji prostřednictvím Steam Workshop.

  Síla pro lidi

  Síla pro lidi

  Tato vzrušující zkušenost s řízením zdrojů od Hermes Interactive vám umožňuje budovat a udržovat energetickou síť pro rostoucí populaci. Nyní jste připraveni „pohánět lidi!”Jste schopni udržet světla zapnutá.”?

  Mezi funkce patří:

  • Více režimů (režim hlavní kampaně, režim karantény a týdenní výzvy).
  • 14 misí pokrývajících 5 kontinentů
  • Různé úrovně obtížnosti
  • 20+ jedinečných budov k použití
  • Komplexní strom výzkumu, který zahrnuje 30+ výhod pro objevování a správu.
  • Různé povětrnostní podmínky představují pro hráče různé výzvy
  • Náhodné události
  • Žebříček

  Urbek

  Urbek

  Urbek podle Estudios Kremlinois je hra městských stavitelů, která vám umožňuje budovat vlastní komunity, od okresů nočního života po průmyslové oblasti. Abyste vytvořili efektivnější struktury, nemusíte vyčerpávat své přírodní zdroje.

  Sousedství

  Můžete do své komunity vdechnout nový život vytvořením různých čtvrtí. Chcete bohémské sousedství? Můžete stavět bary, parky a knihovny, ale udržovat nízkou hustotu. Hledáte buržoazní oblast? Parky a luxusní obchody jsou nezbytné.

  Spravovat

  Urbek není místo, kde existují peníze. Místo toho budete muset vytvořit vše od nuly pomocí vlastních zdrojů, jako je jídlo, uhlí nebo kvalifikovaná práce. Existuje více než 30 zdrojů, které můžete zvládnout. Musíte spravovat své přírodní zdroje, aby jim nedošlo, než je můžete vyměnit. Co uděláte, abyste vytvořili energii potřebnou pro vaše odvětví a obyvatele?

  Vzdělávat

  Vzdělávání je nezbytné! Pokud vytvoříte dostatek vědecké a kvalifikované práce, budete moci stavět lepší budovy.

  Pozorovat

  Chcete -li získat lepší porozumění vašemu městu, můžete chodit po úrovni ulic. Můžete cítit rozdíly v sousedství stejně jako obyvatelé vašeho města.

  Organický růst

  Růst vašeho města bude organický. Některé budovy budou postaveny na základě životního prostředí. Například v hustě obydlených oblastech budou viditelné budovy, které mají více než dvě patra a základní služby.

  Silicon City

  Silicon City

  Silicon City podle Polycorne je hra pro budování města, která obsahuje retro design a podrobné informace o každém občanu. Vaše vysněné město může být postaveno kousnutí kousnutím a můžete pomoci svým občanům prosperovat. Upravte svou strategii městské architektury tak, aby zvýšila ekonomickou prosperitu vašeho města.

  Byl jste zvolen starostou vašeho nového města. Začněte s procedurálně generovanou půdou a stavějte své město z prázdných plání a lesů do konkrétní džungle se stovkami tisíc občanů.

  Aby se lidem umožnili nastěhovat, vytvořte obytné oblasti. Dát jim elektřinu a místo, kde mohou pracovat. Chcete -li přizpůsobit své městské rozvržení, měli byste zvážit jejich finanční situaci a individuální potřeby.

  Kapital: Sparks of Revolution

  Kapital: Sparks of Revolution

  Kapital: Revoluční jiskry od Lapovich tým je ekonomická simulační hra, která simuluje třídní boj. Evropská země je v současné době v hluboké politické krizi. Jsi starosta. Sociální nepokoje jsou nevyhnutelné. Kolik jste připraveni zaplatit za záchranu své země?

  Město s omezenými zdroji bude vyžadovat, abyste jej spravovali. Budete muset vyrovnat potřeby lidí a rozvoje města. Řídit rozzlobené lidi na ulicích. Vaši lidé jsou vaší budoucností. Pamatujte, že neexistuje způsob, jak udělat radost všem.

  Populace vašeho města je tvořena třemi třídami: buržoazní, šlechtici a pracovníci. Každá třída hraje jinou roli v ekonomice města. Šlechtici jsou policisté a úředníci, zatímco buržoazní platí daně a poskytují pracovní sílu. Mají velmi odlišnou vizi budoucnosti a jsou ochotni za to bojovat.

  Sladký tranzit

  Sladký tranzit

  Sladký tranzit je duchovním dítětem Ernestas Norvaisas, bývalý 3D umělec ve Faktorio a Team17. Je to strategická hra na budování měst, která se odehrává ve světě, kde vlaky a železnice jsou jediným prostředkem k expanzi a přepravě.

  Začněte s pokornými začátky a buďte složité výrobní linky poháněné železničními dráhami. Můžete také pěstovat malé vesnice na rušné metropole.

  Můžete postavit rozsáhlou síť továren a farem, které udržují vaše obyvatele šťastné a produktivní, zatímco se stanete průkopníkem v průmyslu prostřednictvím vzájemně propojených světů železnice.

  Lakeside

  Lakeside

  Tento stavitel městského stavitele od Massive Galaxy Studios obsahuje hybridní mechaniku, který vám umožňuje spravovat a postavit klidné město poblíž jezera nebo vytvořit okouzlující stát města. Budete závistí celého světa s vašimi úžasnými budovami a epickými výkony!

  Nejvzdálenější hranice

  Nejvzdálenější hranice

  Nejvzdálenější hranice je nadcházející hra na přežití městských stavitelů Crate Entertainment. Musíte vést a chránit své lidi, zatímco stavíte město před divokou divočinou na okraji. Chcete -li přežít, musíte sklízet suroviny, lovit, ryby a farmu. Když bojujete za přežití proti prvkům a dalším hrozbám, vytvářejte vytvořené předměty, které lze použít k obchodu, konzumaci a vybavení vašich jednotek.

  Přežití osídlení

  Přežití osídlení

  Tento Vyloučený inspirovaný městský builder od Gleamer Studio vede skupinu přeživších na jejich hledání nového domova. Spravujte životní prostředí, kultivujte plodiny, lovíte volně žijící živočichy a vytvářejte obchodní cesty postavit jedinečné a rušné město.

  Vaši lidé budete vedeni k jejich novému osídlení, městským městským stavitelem. Musíte jim poskytnout úkryt, zajistit jejich zásobování potravin, chránit před přirozenými hrozbami a ujistit se, že mají přístup ke vzdělání a práci. Pokud to všechno uděláte dobře, možná dokonce budete moci přilákat obyvatele z jiných měst.

  Než se rozhodnete pro perfektní rozvržení, zvažte, kde si vybudovat vypořádání. Jak stavíte své osídlení

  Kingdoms Reborn

  Kingdoms Reborn

  Kingdoms Reborn by Earthshine je městský stavitel se simulovanými občany, zasazený do procedurálně generované mapy světa. Vaše království poroste z malé středověké vesničky do bohaté globální říše v době. Režim multiplayeru umožňuje konkurovat nebo spolupracovat s vašimi přáteli.

  Civilizace byla zničena velkým zmrazením. Jen málo z nich bylo dostatečně silné pro mor a nachlazení, které zdecimovaly Zemi. Žijeme ve strachu mnoho desetiletí od doby, kdy mráz zpustošil naše země. S tání ledovců se naše síla a optimismus vrátily. My, několik přeživších, musíme znovu vybudovat vzkvétající společnost.

  Nový domov: Středověká vesnice

  Nový domov: Středověká vesnice

  Nová domácí středověká vesnice Autor: Mustafa Caner Tonbul je nadcházející PC hra, která se zaměřuje na středověké městské budovy, je založena na územním plánování. Můžete vytvořit zóny územního plánování, aby vyhovovaly potřebám vesničana a přizpůsobit je jejich požadavkům. Vaše servisní budovy je udržují šťastné a pomohou vám přilákat více bohatých vesničanů do vaší vesnice.

  Funkce:

  • Pomocí editoru budov upravujte stávající budovy nebo vytvořte nové.
  • Zóny můžete vytvářet podle poptávky.
  • Udržujte svou vesnici v bezpečí.
  • Dejte zdrojům vesničanům.
  • Chcete -li vzdělávat vesničany, budovat školy a knihovny.
  • Chcete -li vytvořit pokročilé potřeby bydlení, přitahujte do vaší vesnice bohatší vesničany.

  Sumerians

  Sumerians

  Sumerians by Hry Decumanus -Hra na budování města inspirované třetím tisíciletí BC Mezopotámie.

  Hra se zaměřuje na správu zdrojů, urbanistického plánování a ekonomiky. V současné době neexistují žádné útoky ani války.

  Rozšíření zavlažovacího systému, budování paláců, chrámů, zigguratů a stavebních zdí vám může pomoci přilákat nové obyvatele a růst. Můžete zkoumat nové technologie, řídit výrobu, zaměstnávat pracovníky a obchodovat.

  • Začněte hru vytvořením malé osady vedle řeky. Vaši občané budou moci pěstovat vlastní jídlo a obdrží produkty, které požadují při prvním stáncích trhu.
  • Chcete -li zvýšit svůj náboženský vliv, postavte chrám a najmete kněze.
  • S plodinami z vašich vlastních polí plaťte platy pracovníků.
  • Vytvořte stěny. Tyto stěny jsou nezbytné pro určité stavební stavby a umožňují stoupání domů.
  • Vaši občané mohou pomoci dosáhnout rovnováhy mezi zemědělci, řemeslníky a prodejci.

  Stavitelé Egypta

  Stavitelé Egypta

  Stavitelé Egypta Strategy Labs je ekonomická strategie pro budování měst v údolí Nilu. Pokud se ponoříte do světa pyramid, budete součástí starověkého světa. Buďte historií, vytvářejte historii!

  Římský triumf

  Římský triumf

  Římský triumf podle Coreffect Interactive je budovník přežití a kolonie-SIM založený na klasice, jako jsou vyloučené a království a hrady. Budete muset vést své lidi a postavit město, které vydrží útoky jako Minotaur, Hydra a Gods.

  Laysara: Summit Kingdom

  Laysara: Summit Kingdom

  In Laysara: Summit Kingdom by Docela v pořádku hry Je obtížné postavit město, které se daří v horských prostředích. Chcete-li dosáhnout omezených zdrojů, upravte svou strategii sestavení na vegetační zóny zasahující ke hře. Naplánujte výrobní řetězy, které vyhovují potřebám všech tří kast a vypořádejte se s nebezpečími horských hor, jako jsou rozpady počasí nebo laviny.

  Závěr

  Doufáme, že se vám líbil náš seznam nových a nadcházejících městských stavebních her. Pokud máte pocit, že nám chybělo nějaké, neváhejte a zastřelte tým FICTICE Talk E -mail.

  Nejlepší městské stavební hry 2023

  Postavte si pro sebe úžasné město a bavte se! Zde je konečný a nejaktuálnější seznam nejlepších městských her, které si můžete hrát právě teď.

  Justin Fernandez 11. srpna 2023 11. srpna 2023

  Nejlepší městské stavební hry

  Ať už se považujete za důvtipného městského plánovače nebo někoho, kdo si chce po dlouhém dni relaxovat, hry City Builder dělají pro některé z nejlepších simulačních zážitků.

  Protože však mají tendenci nést strmou křivku učení a vyžadují, abyste se ponořili za mnoho hodin, než vaše výtvory skutečně začnou vzkvétat, může být těžké vyřešit dobré od špatných.

  V tomto seznamu vám pomůžeme najít vaši další oblíbenou hru zvýrazněním nejlepší městské stavební hry pro hraní v roce 2023, včetně nových městských stavitelů a nejlepších městských stavitelů na PC a konzole.

  Tento seznam v budoucnu aktualizujeme tento seznam s novými tituly, takže se ujistěte, že se zkontrolujete zpět a dejte nám vědět, jestli nám chyběla některá z vašich oblíbených her!

  Obsah ukazuje

  Timberborn

  Platformy: Windows, Mac

  Abychom mohli začít, zdůrazňujeme Timberborn, stavitele městského stavitele včasného přístupu z indie vývojáře, která se zaměřuje na kolonii architektonicky nadaných bobrů.

  V něm se rozhodnete ovládat jednu ze dvou bobřích frakcí: Folktails přátelské k přírodě nebo stále průběžné železné zuby, než začnete do lesa, aby začal budovat.

  Pěstování osídlení přináší mnoho výzev, na které se budete muset připravit, včetně zásobování potravin a vytváření nových zdrojů vody, aby se zajistilo, že vaše kolonie přežívá v mokrých i suchých obdobích.

  Jakmile budete mít pevné pochopení základních systémů hry, přejdete k tvorbě sofistikovaných strojů, přeměňování drahých dřevo a kovu na vodní kola, pily, skartovače a dokonce i motory.

  Citystate II

  Pro něco modernějšího je CityState II realistickým městským městským stavitelem inspirovaným franšízou SimCity, která obsahuje simulované občanské, politické a ekonomické systémy hry.

  V něm se hráči rozhodli stavět města pod novým národem vytvořeným v jejich vizi a rozhodovat o všem od umístění mrakodrapů a silnic po školy a metro, nemocnice atd.

  Kromě toho, protože žádné město nemůže prosperovat bez zdravé ekonomiky, hráči budou muset činit tvrdá sociální rozhodnutí týkající se problémů, jako je nezaměstnanost, imigrace, růst populace a další.

  Pokud to všechno zní příliš složité, vývojář jednoho člověka Andy Sztark nás ujišťuje, že CityState II je hra s karanténou ve staré škole v srdci, kterou lze stále hrát bez jakýchkoli omezení, cílů nebo politiky.

  Jít středověké

  Platformy: Windows, Linux

  Nyní brát věci „středověké“ (doslova) jít středověké přepravy hráčů do temného věku 14. století, kde zhruba 95% globální populace podlehl moru.

  Dostanete monumentální úkol přestavby společnosti pomocí půdy, která byla regenerována přírodou, a poskytuje dokonalý základ pro novou civilizaci.

  Vedení několika zbývajících přeživších při hledání nového domova přichází s jeho vlastními výzvami, včetně boje proti novým nemocem, zlodějských psanců, násilných barbarů a mazaných náboženských fanatiků.

  Po celou dobu budete navrhovat, stavět a rozšiřovat rozložení a architekturu vašeho osady, přejít z pokorných dřevěných chatků na impozantní kamenné hrady a rozlehlé podzemní pevnosti.

  Kingdoms Reborn

  Kingdoms Reborn je propuštěno do parního včasného přístupu, je středověký stavitel města inspirovaný těžkými hittery žánru, jako jsou vyloučení, anno a civilizace.

  Probíhá ve světě, kde se civilizace zhroutila po kataklyzmatické době ledové, která zničila zemi, ale začala vykazovat známky naděje.

  Za účelem přestavby lidstva se hráči rozhodli rozvíjet své království překlenující několik dob, řídit každodenní život svých simulovaných občanů a poskytovat jim jídlo, práci a místo k životu.

  Hra používá procedurální generaci k vytvoření svého otevřeného světa a obsahuje sedm jedinečných biomů a také rozsáhlé dovednosti a technologické stromy pro odemknutí nových budov, bonusů a upgradů.

  Nadace

  Nadace je další středověký motivovaný městský stavitel, který je v současné době v raném přístupu na Steam a pochází z Indie Studio Polymorph Games.

  V něm přebíráte roli nově jmenovaného lorda nebo dámy, které má za úkol vytvořit prosperující středověké osídlení pomocí nedotčené země zralé se zdroji a brzy rostoucí populací.

  Od skromných začátků stavíte základní pracoviště a shromažďujete zdroje, abyste udrželi kolonii v chodu, dokud se nestane rušným městem se zavedenými obchodními trasami a tyčícími se památkami.

  Hra zaujme jedinečný a uvolněný přístup k budově města zaměřením na mřížku a organický vývoj, konstrukci a správu zdrojů.

  Vzdušné království

  Platformy: Windows, PS4, PS5

  Dále máme vzdušné království, vizuálně zasahující městská stavební hra, která vás vidí, jak konstruujete rozlehlé komunity zavěšené ve středu vzduchu.

  Stejně jako mnoho her, které se na tomto seznamu vztahují, se hraje hračka na budování bydlení pro NPC a poskytuje jim potřebné zdroje k životu jejich života.

  V zajímavém zvratu však vzdušné království zachycuje schopnost přepravovat vaše plovoucí město do různých částí světa při hledání nových zdrojů a tajemství.

  Všechno má klidný pocit, který přispívá k perfektnímu druhu hry po dlouhém dni a řada možností přizpůsobení vám dává svobodu vytvářet města, která se cítí zcela vaše vlastní.

  Písně Syx

  Platformy: Windows, Linux, Mac

  V současné době v raném přístupu na Steam je Songs of Syx stavitelem měst s nízko-fantazickou estetikou, která zavádí hráče s pěstováním kolonie tváří v tvář přírodním katastrofám, zločinu a dalším výzvám.

  Zdánlivě malé události, jako jsou změny počasí nebo přesouvání kulturních zájmů.

  K tomuto okamžiku hra obsahuje nesčetné množství složitých systémů a mechaniky modelovaných po reálném životě, včetně různých závodů, božstev, zvířat, denních časů a klima, které hrají roli ve hře.

  Zatímco písně nesmírného měřítka Syxe může být pro některé ohromující, vidět jeho podrobné, vysoce složité systémy, které se navzájem v reálném čase připomínají, jak pohlcující stavitelé města mohou být.

  Městský skrypník

  Platformy: Windows, Nintendo Switch, Mac

  Městská zařízení, Townscaper zaujímá mnohem minimalističtější přístup k budování měst, který se podaří zůstat věrný podmanivé simulační přírodě.

  Bez jakýchkoli cílů nebo složitých systémů řízení se hratelnost otáčí kolem budování kuriózních ostrovních měst s zakřivenými ulicemi, stoupajícími katedrály, sítěmi kanálů nebo opravdu cokoli, na co si myslíte.

  To vše je provedeno blok po bloku pomocí jednoduchých ovládacích prvků, které zefektivňují celý proces, což vám umožní soustředit se na kreativnější aspekty, jako je stanovení rozložení, umístění a barva každé struktury.

  V mnoha ohledech je Townscaper spíše virtuální hračkou než skutečná hra, která používá základní algoritmy, aby se zajistilo, že se každý blok umísťuje magicky roztomilým domem, obloukem, schodištěm nebo mostem.

  Dorfromantik

  Platformy: Windows, Nintendo Switch

  Další hra, která posouvá hranice žánru městské budovy, je Dorfromantik, který hraje spíše jako logická strategická hra s nadací City Builder Foundation.

  Každá relace vám začíná s hromadou procedurálně generovaných dlaždic, které umístíte na hexagonální desku jeden po druhém, otočením a rozhodování o nejlepším umístění pro každého z nich.

  Některé kombinace dlaždic způsobí, že se krajina tvoří, jako jsou lesy, vesnice nebo vodní útvary, které zase čistí, které ukazují, že se do konečného skóre zohledňuje konečné skóre.

  Zatímco zaměření na vysoké skóre nemusí spadat pod klasifikaci městských stavitelů, strategie spojená s umístěním krajinných dlaždic se neliší od výběru nejlepšího místa pro postavení kanceláře nebo vozovky.

  Ostrovani

  Platformy: Windows, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, Linux, Mac

  Pokud nestačí jedna hra s minimalistickým městem, Islanders používá omezenou barevnou paletu, elegantní uživatelské rozhraní a zefektivňovanou mechaniku budovy, aby hráči uvolnili, když staví barevné malé ostrovy.

  Bez jakékoli formy správy zdrojů se hratelnost otočí kolem vytváření idylických vesnic pomocí procedurálně generovaných struktur, které se přidávají do inventáře hráče.

  Stejně jako Dorfromantik, umisťování určitých kombinací objektů blízko sebe spustí jedinečné bonusy, které faktorují do konečného skóre.

  Navíc, jakmile komunity postoupí kolem určité fáze, podstoupí vizuální a fyzické změny, protože útulná malá vesnice se stanou obrovskými městskými městy.

  Království a hrady

  Platformy: Windows, Linux, Mac

  Kingdoms and Castles je hra, kde stavíte středověké město a proměňujete malou kolonii na velkou říši se silnými hradními stěnami.

  Cílem hry je zásobovat zdroje a zboží, aby vaše království udržovalo nad vodou při boji proti vikingským invazi se strategicky umístěnými vojáky, lukostřelci a další obranou.

  Stejně jako mnoho her na tomto seznamu má Kingdoms and Castles minimalistický vzhled do svého světa s jednoduchou geometrií bez textury, která je kompenzována světlou a barevnou paletou.

  Stává se také, že má jeden z nejkrásnějších, citlivějších a celkově atraktivních uživatelských rozhraní, se kterými jsme se setkali, což je detail, který je nesmírně relevantní pro žánr, který je notoricky známým informačním náročným.

  Northgard

  Platformy: Windows, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS

  Alternativně se namísto obrany před vikingskými lupiči můžete rozhodnout hrát jako oni při založení dohody na tajemném novém kontinentu.

  Spojení strategie v reálném čase s budováním města, Northgard vás úkoly spravováním vikingského klanu shromažďováním zdrojů, výstavbou domů a workshopů a řízením každodenního života vesničanů.

  Také jste povzbuzováni, abyste rozšířili dosah svého království na sousední území tím, že vydělávají na strategických příležitostech, když je váš nepřítel nejzranitelnější.

  To, co odlišuje Northgard od ostatních her na tomto seznamu, je jeho struktura kampaně, která prozkoumáte různé scénáře a počáteční podmínky napříč šesti jedinečnými frakcemi.

  Frostpunk

  Platformy: Windows, PS4, Xbox One, Mac, iOS, Android

  Pokud jste byli fanouškem stavitelů měst dost dlouho, existuje šance, že jste se někde online setkali s Frostpunk nebo možná dokonce hráli sami.

  Koneckonců, je to jedna z nejuznávanějších her v žánru a jeho vývojář 11 bitových studií již oznámila, že pracují na pokračování.

  Frostpunk vás zasahuje během 19. století, kde nová doba ledové vrhla svět do temnoty.

  Během každé kampaně jste pověřeni rozhodováním pro své lidi, kteří ovlivní jejich kvalitu života a celkovou morálku, k lepšímu nebo horšímu.

  Přežívající Mars

  Platformy: Windows, PS4, Xbox One, Linux, Mac

  Přežívající Mars je dalším městským stavitelem, který zahrnuje prvky přežití, aby se podílel na každém rozhodnutí a přidal určitou váhu.

  V něm přebíráte roli dozorce pro projekt kolonizace Mars a poskytnete současné i budoucí obyvatele správné bydlení, továrny na výrobu zboží a budovy pro výzkum nových technologií.

  Protože to však je Mars, o kterém mluvíme, věci nejsou tak snadné, jako jen vyzvednutí lopaty a kopání, protože červená planeta miluje házení nových environmentálních výzev, které vaše cesty.

  Navíc vaši kolonisté mohou onemocnit a dokonce zahynout, pokud nejsou splněny určité potřeby, přičemž nejzákladnější jsou stabilní kyslík a čistá tekoucí voda.

  Tropico 6

  Platformy: Windows, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Linux, Mac

  Jakýkoli dlouholetý fanoušek městských stavitelů bude mít série Tropico určitou znalost; Nejnovější splátka vás vidí opakovat svou roli jako vůdce tropického ostrovního státu v průběhu čtyř odlišných éry.

  Tropico 6 je první položkou, která dává hráčům možnost propojit každý ostrov pod jejich pravidly pomocí systému můstku a nových forem dopravy, jmenovitě letecké lanovky.

  Stejně jako mnoho městských stavebních her vám umožňuje být flexibilní a kreativní při rozhodování o tom, jak přistupovat k každé výzvě, což vám dává svobodu udržovat mír nebo stát se diktátorem hladovějícího moci.

  Zatímco někteří budou tvrdit, že je to spíše hra tycoonů než plnohodnotný městský stavitel, schopnost společnosti Tropico rozdělit komplexní systémy na snadno uchopitelné koncepty je něco, co může každý hráč ocenit.

  Aven Colony

  Platformy: Windows, PS4, Xbox One

  Kombinace budovy města s mechanikou 4x strategické hry může mít za následek některé z nejlepších obou světů, jako je případ s kolonií Aven.

  Zakořeněná ve sci-fi, hra vidí, že se pustíte do mise kolonizovat mimozemskou planetu a znovu vybudovat lidstvo uprostřed neodpustitelné atmosféry.

  Pracujete se od guvernéra k prezidentovi kolonie, překonáte překážky od přírodních katastrof po vyčerpání kyslíku a příležitostného obřího obříhožřenky.

  Řešení s nimi nebude snadné, ale díky pokusům a omylům a výzkumu půjde vaše vypořádání z nevýznamné skvrny k zářivé známce excelence.

  Města: panorama

  Platformy: Windows, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Linux, Mac

  Města: Skylines staví na velkých městských stavitelů, jako je SimCity, se snadno prozraditelnými koncepty, kontrolami a nástroji, které obstarávají jak veteránské městské plánovače, tak i nováčky.

  Místo toho, abyste vás přinutili procházet zdlouhavými sestavovacími nabídkami, hra rozdělí struktury do různých kategorií, včetně obytných, komerčních a průmyslových.

  Díky tomu usnadňuje sestavení hrubých návrhů vašich brzy mezi metropolis.

  Existuje také řada možností tranzitu, jak prozkoumat a implementovat ve vašem městě, aby věci udržovaly hladce a udržovaly pozitivní hodnocení jako starosta.

  Anno 1800

  Stejně jako jiné hry v seriálu, Anno 1800 je stavitel města, který se zaměřuje především na výrobu a vyvíjející se odvětví spíše než na válku a mikromanaging NPCS.

  Během průmyslové revoluce z 19. století se hra soustředí na dvě konkurenční civilizace: starý svět řízený občany a pracovníky a v novém světě, kterému dominují zboží a obchodní cesty.

  Jeho zobrazení časového období je také překvapivě přesné, zobrazující zemědělce, kteří se pohybují z krajiny, aby pracovali v rušných městech jako tovární pracovníci a obchodníci.

  I když stále existují nějaké bitvy inspirované strategií v reálném čase.

  Age of Empires II: Definitivní vydání

  Existuje jen hrstka klasických stavitelů měst, která drží podle moderních standardů, bezpochyby prodejní místo pro mnoho nadcházejících předělávek a remasterů, které mají tento rok vylepšeny.

  Mezi nimi je Age of Empires II, který vdechuje nový život do klasiky z roku 1999 a zároveň se rozšiřuje na vydání HD vydané v roce 2013.

  V něm jste pověřeni budováním města, které slouží jako základna pro vaši armádu, a připravíte své lidi, aby vedli válku po celé věky.

  Existuje několik historických civilizací, které lze hrát jako, každá s vlastními silnými a slabými stránkami, které mohou vést k prosperitě nebo utrpení.

  Vyloučený

  Poslední hra, kterou doporučujeme, je vyhoštěna, další dobře přijatá, hluboce milovaná městská stavitelka, která vaše občany staví do centra všeho.

  Hrajete jako vůdce skupiny exilovaných cestujících, kteří se snaží vyřešit jméno pro sebe a založit vlastní komunitu.

  Místo měny a dovedností vás vyloučil úkoly vyvážením počtu zdrojů, které mohou lidé sklízet versus kolik je třeba konzumovat, aby přežili.

  Nenajdete žádné blízké národy, které by svrhly, ale místo toho generace věrných občanů, kteří jsou ochotni podat ruku výměnou za zaměstnání a domovy; K tomuto okamžiku se města v vyloučení rozšiřují pouze v případě potřeby.

  5 nejlepších městských stavebních her vůbec (a nejlepších 5 z 2022)

  Hry ve městě stále silní i v roce 2022

  Budování městského prostředí není procházka v parku – doslova. Naštěstí nám mnoho vývojářů videoher dalo šanci „hrát Boha“ a vytvořit si vlastní vizi pro svět s městskými stavebními hrami na našem PC a také některé kompatibilní na konzole a mobilu.

  TL; Dr – Pokud chcete jen vidět, jaké tituly jsme si vybrali jako nejlepší městské hry z roku 2022 a které jsou našimi oblíbenými všemi časy, jednoduše přejděte dále po stránce.

  Na první pohled může pro některé městské stavební hry znít daleko od fascingu ve srovnání se vším, co nabízí v knihovně herních titulů.

  Hry v oblasti budování měst nemají docela poháněnou povahu fantastických dobrodružství poháněnou adrenalinem, ale existuje mnoho důvodů, proč se staví hraní a multiplayer město, které vládnou v očích mnoha hráčů.

  Izometrická, budova, vila, městská, vyhlídka, 3d, bazén

  V první řadě, jako lidé, my ze své podstaty milujeme, že jsme pod kontrolou – a hry pro budování měst nám umožňují dosáhnout bezprecedentní úrovně kontroly. Design, až na každý poslední detail, je ve vašich rukou.

  Můžete konceptualizovat svůj svět od každého centimetru asfaltu a každé čepele trávy k větším prvkům, jako je způsob, jakým určité postavy vzájemně interagují.

  Existuje také něco podivně relaxačního o kopnutí a rozvíjení vašeho vlastního města, s kreativní svobodou, aby se vyvinula v to, co chcete, aby to bylo. Je to něco lehkého srdce ponořit se po dlouhém týdnu v práci.

  V poslední době, ale v žádném případě, někteří hráči dávají přednost realističtějším hrám, protože se mohou vztahovat pouze k záležitostem v reálném světě a snaží se zapojit se do apokalyptických hrůz přežití nebo PC hry s prostorovým tématem.

  ARQ, územní plánování, 1A

  Pokud přemýšlíte o tom, že se poprvé dostanete do tohoto podsektoru simulovaných her, dali jsme dohromady dva Vítězné seznamy her, které vám začaly.

  5 nejlepších městských stavebních her v roce 2022

  1. Dvoubodový kampus

  Two Point Campus, postavený vývojáři ve dvou bodových studiích, je dlouho očekávaným nástupcem dvoubodové nemocnice, která v roce 2018 dosáhla kritického uznání v roce 2018. Two Point Campus úkoly hráči s vývojem a správou vlastního univerzitního kampusu. Budete muset myslet na všechno, od přednáškových halů a knihoven po organizaci mimoškolních studentských akcí.

  Hra bude nastavena do Two Point County, stejně jako její předchůdce. Jeho estetika je téměř podobná SIMS, což z něj činí ideální název k překonání stolních počítačů i konzolí, jakmile je na policích začátkem srpna.

  2. Faraoh: Nová éra

  Od originálu to byla téměř generace, ale franšíza Pharaona je zpět v žánru městských her. Vydavatel Dodemu dosud nepotvrdil formální datum vydání v roce 2022, ale faraon: Nová éra je dlouho očekávaným nástupcem vydání z roku 1999. Nasazeno ve starověkém Egyptě, její kampaň prozkoumá šest ikonických období egyptské historie zahrnující 53 individuálních misí, včetně některých z původního expanzního balíčku z roku 2000 – Kleopatra: Queen of the Nile.

  3. Nejvzdálenější hranice

  Přepravujte se na okraj známého světa nejvzdálenější hranicí Crate Entertainment. Ačkoli to ještě není vydáno, je možné se zaregistrovat do prvního přístupu ke hře, jakmile je k dispozici prostřednictvím Steam. V rámci této hry je vaším úkolem využít a vyvinout toto malé osídlení do plně naplněného města. K ochraně vašich občanů musíte použít všechny suroviny, které máte k dispozici, a vybavit je dovednostmi a nástroji k odvrácení externích hrozeb.

  4. Prehistorické království

  Pokud jste v noci někdy položili v posteli a přemýšleli, jestli existuje něco jako fúze mezi zoo Tycoon a Jurassic Park, vývojáři Blue Meridian dosáhli právě toho s prehistorickým královstvím. Toto je váš čas oslavit věk dinosaura vývojem parku, který předvádí vaše oblíbené dinosaury. Je naplánován na propuštění tento měsíc, takže nemáte mnohem déle čekat.

  5. Frostpunk 2

  Původní Frostpunk byl titul nominovaný na BAFTA, který byl v mnoha ohledech bohatě zasloužený. Je to velkolepě fúzované mechaniky her budování měst s mechaniky přežití her. Originál vidí, že předpokládáte roli vládce posledního stálého města na Zemi. Jak můžete ovládat její lidi a současně řídit jeho infrastrukturu? Frostpunk 2 vás přepravuje do post-apokalyptické doby ledové, kde vaše město silně závisí na oleji, aby odvrátil hrozby, které se na obzoru objevují velké.

  5 nejlepších městských stavebních her všech dob

  Sims 4, matka, dítě, hra, místnost

  1. SimCity 3000

  Maxis a Electronic Arts to vytáhli z tašky třetí splátkou franšízy SimCity. SimCity 3000 byl obrovským komerčním hitem a do šesti měsíců od svého vydání přesunul milion jednotek. V lednu 2002 prodal 4.6 milionů jednotek po celém světě. Následovala rozšířená edice, zahrnutá spolu s portovanými verzemi pro chytré telefony, přičemž SimCity 3000 stále drží jako příklad pro další hry pro budování měst.

  2. Vyloučený

  Shining Rock Software je vyloučen je považován za jednu z nejlepších stavebních her ve všech dobách. Předpokládáte kormidlo skupiny cestujících, kteří chtějí zřídit dům na novém, nezařazeném území. Pomocí pečlivého správy zdrojů a surovin jste pověřeni přeměněním této izolované skupiny na plně funkční společnost.

  3. Faraon

  Hry dojmy postavené na úspěchu oceněného titulu Caesar 3 s vydáním faraona v roce 1999. Ačkoli má podobnou herní mechaniku jako Caesar 3, faraon je překvapením, že je ve starověkém Egyptě. Je to vaše práce pro správu všech aspektů budovy města, ochranou jeho občanů tím, že jsou krmeni, napojeni a bezpečně. Nová generace to popsala jako „Pyramid Building and Touskanská správa“ v tandemu, aby se stala jednou z ikonických stavebních her ve městě.

  4. Města: Skylines

  V březnu 2015 se objevila na policích, města: Skylines se stala jednou z nejznámějších městských stavebních her všech dob. Tato simulace s otevřeným koncem je modernějším převzetím SimCity 3000 a vybavuje hráče vylepšenými prvky ve hře, aby posílily výzvy v reálném životě při vývoji a udržování městského prostředí. K dispozici je také řada expanzních balíčků včetně letišť, které mohou do knihovny her městských her přidat další rozměr.

  5. Caesar 3

  Třetí a poslední splátka herní série Caesar, Caesar 3 je ulice před svými předchůdci. Gog to považoval za nejlepší simulační hru v roce jeho vydání (1998). Je vaším posláním rozvíjet věčné město a ovládat lidi starověkého Říma-navzdory jejich individuálním potřebám a cílům řízeným AI. Byla to jedna z prvních městských stavebních her, která nabídla výběr mezi mírovými a vojenskými zaměřenými úkoly.

  Není pochyb o tom, že letošní vydání je téměř jisté, že komerčně budou svědky městských her 2021, s hrstkou populárních franšíz, které opět chovají své krásné hlavy.