15 nejlepších her MMORPG 2015, 13 nejlepších her MMO v roce 2015 a 2016 | Hráči se rozhodují

Hráči se rozhodují

Vývojář: Gazillion Entertainment

15 nejlepších her MMORPG zdarma

Age of Conan

Massively Multiplayer Online hraní rolí a.k.MMORPG se staly v posledních několika letech obrovským hitem. Každý hráč chce hrát online RPG, kde může bojovat s ostatními hráči a vytvořit si vlastní postavy s úplným přizpůsobením. Tam jsou k dispozici stovky různých her MMORPG, ale my vám přinášíme to nejlepší z nejlepších.

Níže je uveden seznam 15 nejlepších her MMORPG, které jsou k dispozici zdarma.

1. Dota 2

Dota 2

Dota 2 je jednou z nejpopulárnějších online her pro více hráčů. Tato hra je nejhranější hra na Steam; Platforma pro doručování hry vyvinuté ve Valve. Dota 2 je přímé pokračování modu DOTA (Obrana Ancients) vyvinutá pro hru World of Warcraft III. Mod rychle získal velkou pozornost a chválu, což nakonec vedlo k najímání ventilu za vývojáře za mod a vytvoření Dota 2. Dota 2 je vysoce konkurenční hra, kterou hrají miliony lidí po celém světě. Ovládáte hrdinu ve hře s různými schopnostmi a vaším cílem je zničit starověké týmu soupeřného týmu a udržet si starověké v bezpečí. Týmy 5 hráčů bojují na krásném bojišti naplněném svěží džunglí. Nabízí nákupy ve hře, takže si můžete koupit další hrdiny nebo předměty, abyste získali výhodu oproti vaší konkurenci.

Vývojář: Valve Corporation

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře

2. League of Legends

League of Legends

League of Legends začala jako přímá kopie Dota, ale v krátkém čase se stala nejhranější hrou na světě MMO na světě. S téměř 70 miliony lidí, kteří to hrají za měsíc, se LOL stal hitem trháku ve světě zdarma hrát hry. Hra je velmi podobná Dota a Dota 2. Vyberete si jednoho šampiona s různými schopnostmi a pokusíte se zničit soupeřný soupeřovu týmu, zatímco zachraňujete vlastní. Dva týmy 5 hráčů to vévodou na tříproudové mapě, kde je třeba každý pruh bránit proti nepřátelským přisluhovačům a šampionům. Hra vyžaduje, abyste byli rychlí, agilní a rychlý tvůrce rozhodnutí, pokud se chcete stát dobrým hráčem. LOL také nabízí nákupy ve hře, kde si můžete koupit různé šampióny nebo předměty, abyste zvýšili hru. K dispozici je 10 bezplatných šampionů a výběr těchto svobodných šampionů se neustále mění každý týden, takže je můžete vyzkoušet, než je skutečně koupíte.

Vývojář: Riot Games

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře

3. Hrdinové bouře

Hrdinové bouře

Hrdinové bouře a.k.HOTS je masivně multiplayerová online hra Battle Arena vyvinutá společností Blizzard; vývojáři za World of Warcraft. Blizzard se snaží dostat zpět na scénu Battle Arena a dát dota 2 i lol dobrý běh za své peníze. Hots obsahuje hrdiny z různých her vyvinutých Blizzard. Tito hrdinové pocházejí ze World of Warcraft (Illidan, Malfurion atd.), Diablo (Diablo, Sonya atd.) A Starcraft II (Raynor, Tychus atd.). Můžete si vybrat jakýkoli hrdina, který je k dispozici v týdenní rotaci zdarma, nebo si můžete skutečně koupit hrdina podle vašeho výběru se vlastně peníze nebo ve hře Gold. Můžete sbírat zlato hraním hry a dokončením denních úkolů. Vaším úkolem je udržovat vaše jádro v bezpečí a pokusit se zničit jádro nepřátelského týmu. Můžete také využít jedinečných mapových prvků, které vám mohou pomoci ve vašich cílech. Hra nemá předměty, takže se nemusíte starat o to, že budete mít pro své hrdiny různé položky.

Vývojář: Blizzard Entertainment

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře

4. Smite

Smite

Smite je na scéně online her pro více hráčů poměrně nový, ale stále se jí podařilo shromáždit slušné množství chvály a pozornosti v tomto krátkém čase. Hra je docela podobná jiné hře v žánru, ale Smite poskytuje mnoho různých herních režimů, které hráči udržují závislé a dávají hře více všestrannost. Namísto použití nových hrdinů nebo šampionů umožňuje Smite hráči vybírat z bohů a mýtických hrdinů hrát jako jejich hrdinové. Existují různí bohové a další božstva z různých kultur. Hra také obsahuje perspektivu třetí osoby namísto nadřízeného pohledu nalezeného v podobných hrách.

Vývojář: Hi-Rez Studios

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře

5. Svět války

Svět války

World of Warcraft je skutečný MMORPG vyvinutý společností Blizzard a obdržel nejvyšší pozitivní recenze pro své jedinečné hry a úžasné prostředí. Hra vám umožní vybrat si hrdinu, vybrat si třídu a přizpůsobit svého hrdiny různými způsoby. Musíte dokončit úkoly, abyste zvýšili svou úroveň. Můžete dokončit úkoly pouze nebo se můžete připojit ke skupině a provést běh na multiplayer. Můžete také bojovat s ostatními hráči ve hře. Hra nabízí model založený na předplatném, takže si musíte koupit předplacené karty nebo zaplatit svou kreditní kartou, abyste hru po určitém období pokračovali v hraní hry. Hraní až do úrovně 20 je zdarma a poté si musíte koupit předplatné.

Vývojář: Blizzard Entertainment

Dostupnost: Zdarma hrát za úroveň 20, potřebuje předplatné.

6. Skyforge

Skyforge

Skyforge je nejnovějším přírůstkem do světa MMORPG, který se rychle stal hitem. Tato hra zdarma nabízí nejunikátnější hratelnost a příběh. Ve hře začnete jako nesmrtelný a můžete si vybrat jakoukoli třídu, kterou chcete. Svou třídu můžete také změnit kdykoli chcete jediným kliknutím na rozdíl od jiných MMO, kde jste uzamčeni do jedné třídy, kterou si vyberete na začátku. Vaším cílem je získat prestiž dokončením úkolů a nakonec proměnit váš hrdina z nesmrtelného na božského boha, který mu uděluje velmi silné síly. Hra je stále ve fázi beta, ale můžete ji hrát zdarma bez předplatného.

Vývojář: ALLODS TEAM

Dostupnost: Zdarma hrát

7. Nikdy zima

nikdy zima

Neverwinter je také nová hra MMORPG, která je prozatím k dispozici pouze na platformách Windows a Xbox One. Hra je založena na sadě pravidel Dungeons & Dragons. Můžete si vybrat postavu z různých tříd a ras a přiřadit ji akční body, abyste zvýšili jeho dovednosti a statistiky. Čím více úkolů dokončíte, tím více vaše postava roste a stává se silnějším. Můžete vytvářet skupiny s ostatními hráči ve hře a dokončit úkoly společně, abyste to usnadnili každému z vás.

Vývojář: Kryptická studia

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře

8. Archeage

Archeage

Archeage je zcela jedinečný zvrat ve světě her na hraní rolí MMO. Tato hra dává hráči mnohem více obsahu, který je udržuje velmi dlouhou dobu. V archeage můžete vytvořit různé věci od jídla po zbraně, můžete je vůbec vypracovat. Můžete se vyrovnat a získat prestiž, abyste získali ještě více řemeslných dovedností. V námořním boji můžete postavit lodě a vévodit s ostatními hráči. Můžete stavět obléhací zbraně, abyste zničili nepřátelské pevnosti, domy atd. Můžete dělat téměř cokoli, co byste udělali ve skutečném světě. Existují stovky možností a v této vzrušující hře se můžete rozhodnout pouze vy.

Vývojář: XL hry

Dostupnost: Zdarma hrát

9. Cesta vyhnanství

Cesta vyhnanství

Cesta exilu je silně inspirována franšízou Blizzard Diablo. V této hře se pustíte do venkovního dobrodružství a objevujete velké oblasti, včetně dungeonů a jeskyní. Bojujete s příšerami a dalšími zlými, které jsou přítomny v takových oblastech, a získáváte zkušenosti s dokončením úkolů. Můžete si hrát s ostatními, ale hlavním zaměřením hry je poskytnout každému hráči izolovanou velkou mapu, kterou můžete prozkoumat, můžete tak učinit také s vaší párty. Hra je skutečně zdarma hrát a nemusíte utrácet žádné peníze, abyste získali výhodu.

Vývojář: Hry broušení výstroje

Dostupnost: Zdarma hrát

10. EverQuest

EverQuest

EverQuest je jedním z nejvíce starých MMORPG, který dodnes je silný. Hra si také půjčuje mechaniku hry od Dungeons & Dragons, kde si musíte vybrat svou postavu a vytvořit ji ze sady daných závodů a tříd. Vydáváte se na dobrodružství a úplné úkoly, abyste získali body zlata a dovedností. Vyrovnávání vaší postavy přináší více dovedností pro vaši postavu, což je ještě silnější. Můžete se spojit s ostatními hráči, připojit se k jejich cechu a začít bojovat s monstrami společně. Hra nabízí velkou komunitu milovníků hraní rolí, ale od vzestupu Warcraft zaznamenala EverQuest obrovský pokles své popularity.

Vývojář: Daybreak Game Company

Dostupnost: Zdarma hrát

11. Warframe

Warframe

Měli jsme dost středověkých tématických mmorpgů a nyní je čas se podívat na něco nového a futuristického jako Ninjas in Mech-Armor. Ve válečném rámu jste součástí závodu Ninja, který se v budoucnu probudil, a vaším úkolem je stát se nejhoršími vrahami jako vaši předchůdci. Warframe je střelec třetí osoby, kde se spojíte s ostatními hráči a úplnými misemi, abyste mohli vyrovnat své hrdiny. Můžete si také koupit další zbraně a věci v měně hry nebo pomocí skutečné hotovosti k nákupu platiny, kterou lze použít také k nákupu v herním obsahu.

Vývojář: Digitální extrémy

Kompatibilita: Windows, Xbox One, PlayStation 4

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře.

12. Aura Kingdom

Aura Kingdom

Aura Kingdom je anime stylizovaný MMORPG, který byl velmi dobře přijat na asijských trzích, jako je Tchaj -wan, Čína, Japonsko atd. Začnete svůj příběh ve vesnici, kde vás vesničané žádají o vaši pomoc, dokončíte tyto úkoly, abyste ve hře postupovali a získali zkušenosti. Hra je trochu opakující se a výzvy jsou trochu na snadné straně, takže celková hraní hraní z dlouhodobého hlediska. Grafika je stále docela pevná a děj dává hře zcela novou úroveň.

Vývojář: X-legend

Dostupnost: Zdarma hrát

13. Tera stoupá

Tera-Rising

Exilovaná říše Arborea a.k.Tera je populární MMORPG s tématem fantasy 3D. Hra obsahuje různé závody se speciálními dovednostmi, díky nimž je každý závod jedinečným způsobem. Přizpůsobíte svou postavu a zahájíte svou cestu v tomto krásném novém světě vykresleném v úžasné 3D grafice. Bojový systém je docela solidní s manuálními ovládacími prvky, kde musíte zaútočit a vyhýbat se sami. Hra nabízí pohled třetí osoby a hra se konečně rozloučila s modelem předplatného. Nyní je to zdarma hrát hru.

Vývojář: Bluehole Studio

Dostupnost: Zdarma hrát

14. Age of Conan: Unchained

Age of Conan

Age of Conan: Unchained je populární MMORPG založený na slavném románu Conan, který napsal Robert E. Howard. Hra se odehrává v mýtickém světě hyborijského království, kde se pustíte do dobrodružství buď sólo nebo s vaší skupinou. Hráč si může vybrat ze 4 různých závodů pro své postavy a každý závod přichází s jedinečnými schopnostmi a dovednostmi, které na jeho cestě pomáhají postavě. Bojový systém použitý ve hře dává docela skutečný pocit, kde můžete řetězovat různá komba, aby způsobily další poškození. Hra obsahuje krásnou grafiku a zajímavý příběh.

Vývojář: Funcom

Dostupnost: Zdarma k hraní a předplatnému modelu.

15. Marvel Heroes 2015

Marvel Heroes 2015

Všechny tyto hry s magií, kouzly, meči a čarodějnami jsou docela nudné, docela rychle. To, co se nezbytí, jsou vaše oblíbené hrdinové komiks. V této vzrušující hře si můžete vybrat svou postavu ze 100 různých hrdinů a darebáků Marvel. Vytvořte tým se svými přáteli a připravte se na zničení zlých sil Dr. Doom a další darebáci v akci zabalili boj. Marvel Heroes 2015 vám umožní být svým oblíbeným superhrdinem a zachránit den svými dovednostmi.

Vývojář: Gazillion Entertainment

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře.

To vše je zdarma hrát hry MMO na hraní rolí, které si můžete užít právě na svém PC nebo některé dokonce na vašich konzolách. Pokud máte nějaké další hry, které byste chtěli vidět v seznamu.

Doporučené články

8 nejlepších emulátorů GBA pro Android

6 Nejlepší emulátory GBA pro PC

Hrajte hry s chatgpt

8 nejlepších her, které můžete hrát s chatgptem

15 nejlepších karanténních her, jako je Minecraft, měli byste hrát

15 nejlepších karanténních her, jako je Minecraft, měli byste hrát

Quest 2

15 nejlepších Oculus Quest 2 hry v roce 2022

Společnost Sony se vzdává 80% slevy na hry ve svém obchodě PlayStation; Podívejte se na ně hned teď!

Sony dává těžké slevy na Battlefield 2042, FIFA 22 a další hry; Podívejte se hned teď!

Nejlepší offline hry pro iPad představovaly

30 nejlepších offline her pro iPad (zdarma a placené)

1 komentář

Dota 2 (Obrana Ancients) není hra MMORPG … Tato hra: MOBA (Multiplayer Online Battle Arena)…

13 nejlepších her MMO v letech 2015 a 2016

13 nejlepších her MMO v letech 2015 a 2016

Typický. Drak hned vedle něj, dívka boje přímo před sebou a člověk kontroluje vysoký elf lukostřelce.

Autor:. Evanidus

Hledáte nejlepší MMO, které hrají v roce 2016?

Jako vášnivý feťák MMO se cítím bezpečně, když vyjadřuji, že příliš dlouhé MMO se víceméně oblékaly základní koncept v různých kostýmech, ale v posledních několika letech to nebylo, že se některé hry odvážily být odlišné… Ačkoli ne nutně inovativní.

Tento seznam je sbírka různých typů MMO (nejen MMORPG), které se odváží být odlišné, tlačí vpřed grafiku, boj, pohyb a v některých případech samotný koncept toho, jak mají být stavěny MMO; Zatímco ostatní jsou dlouho očekávané oblíbené položky, jejichž jméno se objevilo všude na seznamech „OMG, vyjít už“. Někteří jsou komerční, někteří nezávislí. A někteří jsou prostě staré oblíbené položky, které jsou vzkříšeny do nové éry.

Jako vždy, pokud něco chybí (jeho rozdělení na 13 bylo překvapivě obtížné), přidejte do komentářů svůj vlastní!

13. Crawfall

Sakra, strýčku Bob.

Hra o trůny-ish inspirované MMO/RTS Love Child? „Scare-Roused“ se nezdá být vhodné, protože své hry nemiluji, přesto jsem tady vyděšený a závratně zaujatý vyhlídkou. Nejsem příliš zvyklý na své hry, které mě bodly do zad (na rozdíl od korporací, které přicházejí a převezmou věci, které miluji a poté je zničí), takže to nastavuje zajímavý precedens. Zatímco bojový prvek se zdá být docela lineární v dosud odhalených před alfa záběre.

To není A herní svět, ale násobek světy a čas je faktorem ve stavu těchto světů. Některé z těchto světů jsou trvalé a hráči provozují a někteří se pomalu sněhují hladem. Když kampaň skončí na tomto světě, svět je hotový a pryč navždy. Yay you za to, že se odváží být jiný.

Uvolnění: Maaaaybe, doufejme, že 2016. Byli závislí na crowdfundingu a čím více darů dostanou, tím více zdrojů musí věci udělat.

12. Battleborn

Dvě slova: zadek. Divadlo.

Nejlepší způsob, jak si vzpomenout, popisovat, co má tato hra potenciál být, je autorův prodejní stroj. Je něco, co chcete hrát? Existuje konkrétní režim, ve kterém byste chtěli hrát? Zdá se, že Battleborn z Gearboxu to všechno slibuje, nebo alespoň většina. Výběr hrdiny vytáhne z všech žánrů s elfským lukostřelcem, hodinovým bohoslužbou, municí těžký, sekerový trpaslík Berserker, Ninja a další—další– tolik dalších – což je místo, kde jsem si myslel, že vyvinuli svou značku „pro každý druh badass.”

Battleborn však nabízí více než jen řadu hrdinů. Lze to hrát sólo nebo co-op, v herních arénách proti ostatním nebo proti počítači, nebo jen následovat typický režim progrese příběhu a pátrání. Něco pro téměř všechny, a pokud převodovka něco ukázala prostřednictvím svých hraničních her, je to, že ví, jak dělat věci barevné, větší než život zábavy, což pouze zvyšuje potenciál hry pro to.

Uvolnění: 9. února 2016

11. Warhammer 40K: Věčná křížová výprava

Ha haaaa, suemerrrr. Nakonec uvidíte, proč jsem se smál. Mít nějaké záběry z alfa motoru.

Chystal jsem se to zamést do hromady „příliš ambiciózní na to, abych byl propuštěn“. Vím, že to není moc, ale ve hře, která se cítí, jako by byla navždy zastavena. Teď nejsem obarvený ve fanoušku Wool Warhammer, takže to není důvod, proč jsem dychtivě čekal na tuto hru. Jsem však docela do gigantické frakce vs frakce vs frakce boje, což je to, co to bylo ve formě Space Marines vs Chaos Space Marines vs Orks vs Eldar. A kdo nemiluje dobrého waaaghu?

Bohužel, i když jsem se těšil na Planetside 2 setká se s Warhammer 40K, museli se stáhnout, jak gigantické tyto zápasy budou. Stále se to však nazývá „masivní taktická válečná hra“ a přidává něco, co ostatní nemají: pátá frakce, která pomáhá udržovat podmínky v rovnováze ala npc tyranidy.

Měl by mít hlasovou modulaci ve hře (nejen VoIP, ale i ten, který mění váš hlas) a také spustí režim PVE, že ve srovnání s režimy hordy v Space Marine a Mass Effect 3. Pokud dokážou doručit vše, co slibují, tato hra má dobrou šanci být heretickým dobrým časem, ať už jste zamilovaní do samotného Warhammera.

Uvolnění: někdy v roce 2016. Doufejme.

10. Svět válečných lodí

Jak to nevypadá vzrušující? A je zdarma hrát.

Od vývojářů velmi užitečného světa tanků je World of Warships třetím ve světě „světa. „Trilogy by Wargaming a je to námořní vojenský MMO s námořním motivem s 12 V 12 zápasů. V závislosti na lodi a její roli může hra zabírat různé pocity, jako je plíživé podezření, že jste byli právě ponořeni do RTS, pokud plavíte kolem dopravce. Vytáhne úspěšný zápas, ale je to horlivé oko, dobré hostující a týmové práce, ale je to intenzivní a vzdělávací zábava. Vzdělávací? Proč ano. Dozvíte se o skutečných lodích z různých námořníků z celého světa a různých dobách v historii.

Uvolnění: Už je to venku!

9. Hrdinové bouře

Pomsta nikdy nevypadala dobře. Z důvodů. Důvody jsou prsa. Jo, a bodnutí křídel.

Blizzardův příspěvek do komunity MOBA má hrdinové bouře vše, co byste očekávali od MOBA v kombinaci s Wizardry Blizzard, pokud jde o to, aby věci leskly a nové, as jeho vlastním zvratem. Nabízí dosud 7 různých map, s různými typy her na těchto mapách, stejně jako sekundární cíle, a táhne hrdiny z celého vesmíru Blizzard, od WoW po Diablo po Starcraft – získáte obrázek.

Ale to, co je pravděpodobně jeho největší silou, zatímco zároveň je její největší stížností slaných, je to, že to odstranilo individuální aspekty hraní MOBA-poslední bití za zlato, takže si můžete koupit věc a pak pak Další věc a pak zemřít pod věží, chladnou a sám – a vyměnil je za zkušenosti týmu. Teoreticky i v praxi je velmi orientovaný na týmový hráč.

Zatímco někteří lidé si myslí, že to dělá „Moba Lite“ nebo „My First MOBA“, to dává výhodu, takže je hratelné pro širší publikum-veterány a nováčky, týmové hráče a bývalé Ham-Stars. A co se ze své podstaty děje s tím, že jsem „můj první. “Každopádně, pokud je to zábava.”?

Uvolnění: Už je to venku, a Je to zdarma.

8. Star Wars: Battlefront

Protože jsem nemocný z přívěsu E3, užijte si tento. Obsah: Endor, Widdul Baby Walker a pohled na Air Zoomyzoom.

Pokud jste nikdy předtím nehráli Hvězdné války: Battlefront Game, zvažte to Star Wars: Bojiště. Je to takový druh hry, kromě toho, že má světelné meče a na ATS, X-Wings a Millennium Falcon, a můžete vyměnit z pohledu první a třetí osobu. Bojíte se přes několik map, jako jsou Hoth, Endor, Tatooine a Sullust (léčba pro fanoušky, protože Sullust nikdy předtím nebyla vidět), protože buď rebelská spona nebo císařská špína v bojích 8 až 40 mužů. Dokonce budete moci hrát jako konkrétní hrdinové a darebáci jako Luke Skywalker, Boba Fett nebo Darth Vader prostřednictvím power-ups. Bude tam pozemní boj, vzdušný boj, boje se psem! Nebo to ztišit a hrát sám nebo s přítelem jednoduše dělat mise.

Je obtížné se dostat špatně a je těžké se stát hvězdnými válkami – není to nemožné, ale rozhodně výkon. Tato hra slibuje, že bude stejně příjemná jako její předchůdci s desetiletí nových technologií, která ji nakopne do zářezu.

Uvolnění: Beta začíná v říjnu, hra vyšla 17. listopadu. Všechno nejlepší k narozeninám .

7. Linie věčné

Přeskočte kolem 4:20, abyste získali představu o tom, jak boj funguje, nebo jen sledujte celou věc, abyste viděli všechny věci.

Pro začátek je to hra linie, takže očekávejte grind. Je to MMO ARPG, kde zážitek, který se snaží překonat, je zkušenost s tím, že jste vůdcem velkých skupin proti jiným velkým skupinám, s nimiž budou hráči Guild Wars 2 obeznámeni. Má samozřejmě úkoly. Má PVE i režimy PVP, s konkrétními položkami odměňováním v každém způsobu hraní a jakýmsi Diablo III nebo cestou exilu vyhlížejícího nastavení (Minus Poe’s Crazy Skill Web).

Boj však má nový a zajímavý zvrat, kde váš pohyb myši/kurzoru diktuje, co se stane, kde se stane. Přehněte pruh smrti přes vaši obrazovku, abyste postavili zeď za vámi, nebo propusťte cestu ohně hmotou davů před vámi. Ať tak či onak: úhledné-o.

Tento styl hry byl speciálně postaven tak, aby se přizpůsobil ruční zařízení, například váš telefon. Ano, můžete hrát na linii věčné na telefonu. jakmile je k dispozici v USA, alespoň.

Uvolnění: Global Closed Beta začíná brzy ™ (někdy letos v zimě), což znamená, že skutečné vydání by mělo být brzy do poloviny roku 2016, ale to není nikde oficiální, takže to nepoužívejte jako něco, co se v noci udržuje v teple.

6. Divize

Podle slov MR. Torgue: Plot Twist. Tady je demo hraní E3 Gameplay.

Velmi očekávaný je Tom Clancy’s: Divize, kde je předpokladem, že jste běžný člověk, který absolvoval zvláštní výcvik (jako součást divize) a který je „aktivován“, jakmile se New York upadne do chaosu po uvolnění viru Černý pátek, který účinně vede k apokalyptickému scénáři. Nebo, víte, možná jste součástí problému a na konci úkolu zapálíte své spoluhráče a ukradnete jejich kořist.

Divize bude FPS PVP Survival MMORPG uvízl ve věčných Vánocích. Nebudou existovat žádné třídy, pouze stromy dovedností, které můžete šrot a opakovat, jak vidíte za vhodné a zbraně a brnění, které hromadíte – stejně jako aplikace dronů pro svůj tablet s vlastní speciální značkou hry.

Spíše než typické questy řečí, budete mít cíle mapy, které můžete kdykoli dokončit. A i když můžete hrát sám, aspekt hry PVP v podstatě způsobí, že sólový režim je sólo … takže možná najděte nějaké přátele a narazíte na vraždu agentury pražce.

Uvolnění: 8. března 2016

5. Strom Spasitele

Takže to vypadá v podstatě jako setkání, která jsem měl v každém jiném MMO, ale stylisticky … Freakin ‘Adorable.

Pro fanoušky původního Ragnaroku online (z toho jsem ochoten hádat, že je jich mnoho, vzhledem k tomu, jak často se tento titul objevil), jedním z dědaníků MMOS, za touto hrou je to, že je to jeho „duchovní nástupce, „Být ovládán bývalým hlavním návrhářem původního RO – Kim Hakkyu – zahrnující vše, co se stalo tím, co to bylo, zatímco to přinesl do tohoto desetiletí.

Vypadá to jako dobrodružství staré školy. Budeš malý a roztomilý a všichni budou malí a roztomilí a pohybují se v „2.5d “(na rozdíl od 3D) a budou tam roztomilé zvuky a velké ošklivé, ale roztroušené příšery a exploze mincí.

Uvolnění: Testování beta začalo a vydání je naplánováno na „2015“, ale s posledním čtvrttem se rychle blíží a žádné oficiální slovo od Devs, možná to bude nejlepší z roku 2016 místo toho.

4. Čepele a Duše

Ve svém jádru je to základní koncept RAID na RAID s hozením Arena PVP, ale mechanika pohybu otevírá pro boj zcela novou dimenzi a je to, co z této hry učiní zcela nový druh zvířete s tím, že vás nechá vylézt, klouzat, klouzat, klouzat, klouzat, klouzat, klouzat, klouzat, Glide, A zip kolem jako váš krvavý, ale super kawaii Vnitřní manická pixie vždy chtěla. Dobře, možná je to trochu majestátnější než tohle. Boj je silně ovlivněn bojovými uměními a vysokou fantazií ignorují pro zákony fyziky, což je základní vzorec pro cokoli super úžasného, ​​na co se podívat.

Když už mluvíme o vzhledu, zdá se, že je velký kousek této hry s mořem vysoce stylizovaného a hyper sexualizovaného oblečení (Dem Boob Physics, Yo) a bláznivou hloubkovou přizpůsobení základního charakteru. Je to neuvěřitelně hezké a bude zdarma. Fanoušci Guild Wars 2 mohou udělat několik dvojitých záběrů, pokud jde o modely postav/vlasů a prostředí, ale vzhledem k tomu, že sdílejí stejného vydavatele, NCSOFT, není to obrovské překvapení. Pokud jejich model zdarma odráží vůbec GW2, pak bude tato hra absolutně za to vyzkoušet.

Uvolnění: Očekávejte to někdy v USA tuto zimu.

3. Overwatch

Herní přívěs. Čisté, hladké a na očích se cítí dobře.

S Blizzardovým převzetím své lásky k hraní týmu 2 ve stylu 2, Overwatch je týmový střelec se základními skupinovými rolemi a zápasovými mapami… rozdrcená s mola prvky. Místo zbraní, zbraní a dalších zbraní bude mít Overwatch velké množství jedinečných hrdinů s ultimáty, které se mohou učit, všechny se hodí do jedné ze čtyř rolí, a to vyústilo v hru, která je zcela její, s tlakem na mobilitu, s tlakem na mobilitu, s tlakem na mobilitu, s tlakem na mobilitu Na základě toho, co mají sami hrdinové dělat … jako Fly. V žádném případě to nemá být „zabijákem TF2“, ale je to určitě nová a odlišná chuť pro oblíbený typ hraní s velkým potenciálem pro tuny zábavy.

Uvolnění: Beta začíná na “Fall 10.”. Díky, internet. Díky, Reddit. Z toho, co mohu shromáždit, pokud to není v beta verzi beta, bude to velmi brzy, přičemž „podzim 2015“ bude skutečná oficiální věc.

2. EverQuest Next / Landmark

Koncepty ve vývoji. Není divu, že je to trvá tak dlouho.

Další dědeček ze všech MMO, hrající EverQuest se nyní jeví jako naprosto primitivní a masochistické úsilí ve srovnání s tím, co se pěstuje z jeho dědictví. I přes svou mechaniku herní mechaniky jedence se však Everquest podařilo mistrovsky vytvořit prostředí, pocit, který se od té doby hrál na každou jinou hru, kterou jsem hrál.

Takže samozřejmě jsem hardcore fangirling a obávám se zároveň vyhlídka na EverQuest Next. Hra se vrátí ke svým kořenům, reviduje Old Eq a Norrath, ale s několika zvraty tradice a postavy. Hratelnost, je to budova sama jako největší Sandbox MMO zatím, i když s úlovku – Eqn bude ve dvou částech: EverQuest Next (hlavní hra) a Landmark (The Builder). Je to velmi ambiciózní a plánuje zahrnout také nějakou podporu pro Oculus Rift.

Uvolnění: Stejně jako příběh s některými hrami na tomto seznamu a hrách, které tento seznam nevytvořily: Ambice vede k neúspěchům (stejně jako v tomto případě, SOE frakturuje se do nedostatečného sledovaného rozpadu). Pokud vše půjde dobře, podívejte se na to v roce 2016.

1. Černá poušť

Přívěs o bojovém pohybu. Nevím o tobě, ale dostalo to moje klády.

Hlasoval nejlepší MMO od WorldsFactory.Net na Gamescom 2014, Black Desert se v USA úzkostlivě očekává. Korejská vysoce fantazijní Sandbox MMORPG od Pearl Abyss, hra bude mít dvě frakce a typický systém pátrání, s výjimkou malého zvratu, že budete muset propracovat cestu až k tomu, abyste mohli mluvit s pátracími dárci ve městech; Hra však do své hry začlenila nové a zajímavé věci, aby ji odlišila od ostatních MMOS.

Má systém parkouru a hybnost je faktorem v hnutí obecně i v boji (už žádné zapnutí desetníku). Bojový systém je dynamický s budováním útoků a komba; Mezitím je svět samo o sobě živou věcí. Bude počasí a lze jej využít pro účely strategické hry. Může to mít také vliv na postavu – můžete nachladnout. NPC a davy jsou ovlivněny denní nebo noc. A pro vás SIM milující SIM-milovníky, je zde instance, přizpůsobitelné hráčské bydlení.

A protože je to Korejské, je to šílené hezké – od tvorby postav až po boj, přičemž oba vypadají naprosto velkolepé.

Uvolnění: Měl by být v roce 2016 plně dostupný v Severní Americe s možností testování beta do konce tohoto roku.

A to je vše. Prostřednictvím prognózy a malého voodoo byla tato jména vytažena z internetu a zúžena, takže počet najetých kilometrů se může lišit podle titulu. A přirozeně existovala jména, která to téměř zvládla, ale ne úplně – například Skyforge, Camelot Unchained a Unreal Tournament. Dokonce jsem zvažoval nadcházející rozšíření GW2 Heart of Thorns, jak by mělo být měnící hru. Je toho tolik, na co se těšit! Doufejme, že některé z těchto titulů budou ti, kteří položí základy pro to, co má přijít v budoucnosti hraní her.