18 nejlepších mmorpgů zdarma byste měli vyzkoušet (2023) | Beebom, Top 168 zdarma MMORPG hry, které byste měli hrát v roce 2023!

V roce 2023 nejlepší hry MMORPG zdarma MMORPG pro PC a prohlížeč

Vývojář: Bluehole Studio

18 nejlepších mmorpgů zdarma, které byste měli hrát

20 nejlepších mmorpgů zdarma, které byste měli hrát

Massively Multiplayer Online hraní rolí a.k.MMORPG se staly v posledních několika letech obrovským hitem. Každý hráč chce hrát online RPG, kde může bojovat s ostatními hráči a vytvořit si vlastní postavy s úplným přizpůsobením. Tam jsou k dispozici stovky různých a bezplatných her MMORPG, ale my vám přinášíme to nejlepší z nejlepších. Zde je seznam nejlepších her MMORPG zdarma, které si můžete hrát v roce 2023.

1. Dota 2

Dota 2

Dota 2 je jednou z nejpopulárnějších online her pro více hráčů. Tato hra je nejhranější hra na Steam; Platforma pro doručování hry vyvinuté ve Valve. Dota 2 je přímé pokračování modu DOTA (Obrana Ancients) vyvinutá pro hru World of Warcraft III. Mod rychle získal velkou pozornost a chválu, což nakonec vedlo k najímání ventilu za vývojáře za mod a vytvoření Dota 2. Dota 2 je vysoce konkurenční hra, kterou hrají miliony lidí po celém světě. Ovládáte hrdinu ve hře s různými schopnostmi a vaším cílem je zničit starověké týmu soupeřného týmu a udržet si starověké v bezpečí. Týmy 5 hráčů bojují na krásném bojišti naplněném svěží džunglí. Nabízí nákupy ve hře, takže si můžete koupit další hrdiny nebo předměty, abyste získali výhodu oproti vaší konkurenci.

Vývojář: Valve Corporation

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře

2. League of Legends

League of Legends

League of Legends začala jako přímá kopie DOTA, ale v krátkém čase se stala nejvíce hranou hrou MMO na světě. S téměř 70 miliony lidí, kteří to hrají měsíčně, se stal blockbusterem ve světě her zdarma k hraní. Hra je velmi podobná Dota a Dota 2. Vyberete si jednoho šampiona s různými schopnostmi a pokusíte se zničit soupeřný soupeřovu týmu, zatímco zachraňujete vlastní. Dva týmy 5 hráčů to vévodou na tříproudové mapě, kde je třeba každý pruh bránit proti nepřátelským přisluhovačům a šampionům. Hra vyžaduje, abyste byli rychlí, agilní a rychlý tvůrce rozhodnutí, pokud se chcete stát dobrým hráčem. LOL také nabízí nákupy ve hře, kde si můžete koupit různé šampióny nebo předměty, abyste zvýšili hru. K dispozici je 10 bezplatných šampionů a výběr těchto svobodných šampionů se neustále mění každý týden, takže je můžete vyzkoušet, než je skutečně koupíte.

Vývojář: Riot Games

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře

3. Hrdinové bouře

Hrdinové bouře

Hrdinové bouře a.k.HOTS je masivně multiplayerová online hra Battle Arena vyvinutá společností Blizzard; vývojáři za World of Warcraft. Blizzard se snaží dostat zpět na scénu Battle Arena a dát dota 2 i lol dobrý běh za své peníze. Hots obsahuje hrdiny z různých her vyvinutých Blizzard. Tito hrdinové pocházejí ze World of Warcraft (Illidan, Malfurion atd.), Diablo (Diablo, Sonya atd.) A Starcraft II (Raynor, Tychus atd.). Můžete si vybrat jakýkoli hrdina, který je k dispozici v týdenní rotaci zdarma, nebo si můžete skutečně koupit hrdina podle vašeho výběru se vlastně peníze nebo ve hře Gold. Můžete sbírat zlato hraním hry a dokončením denních úkolů. Vaším úkolem je udržovat vaše jádro v bezpečí a pokusit se zničit jádro nepřátelského týmu. Můžete také využít jedinečných mapových prvků, které vám mohou pomoci ve vašich cílech. Hra nemá předměty, takže se nemusíte starat o to, že budete mít pro své hrdiny různé položky.

Vývojář: Blizzard Entertainment

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře

4. Smite

Smite

Smite je na scéně online her pro více hráčů poměrně nový, ale stále se jí podařilo shromáždit slušné množství chvály a pozornosti v tomto krátkém čase. Hra je docela podobná jiné hře v žánru, ale Smite poskytuje mnoho různých herních režimů, které hráči udržují závislé a dávají hře více všestrannost. Namísto použití nových hrdinů nebo šampionů umožňuje Smite hráči vybírat z bohů a mýtických hrdinů hrát jako jejich hrdinové. Existují různí bohové a další božstva z různých kultur. Hra také obsahuje perspektivu třetí osoby namísto nadřízeného pohledu nalezeného v podobných hrách.

Vývojář: Hi-Rez Studios

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře

5. Svět války

Svět války

World of Warcraft je skutečný MMORPG vyvinutý společností Blizzard a obdržel nejvyšší pozitivní recenze pro své jedinečné hry a úžasné prostředí. Hra vám umožní vybrat si hrdinu, vybrat si třídu a přizpůsobit svého hrdiny různými způsoby. Musíte dokončit úkoly, abyste zvýšili svou úroveň. Můžete dokončit úkoly pouze nebo se můžete připojit ke skupině a provést běh na multiplayer. Můžete také bojovat s ostatními hráči ve hře . Hra nabízí model založený na předplatném, takže si musíte koupit předplacené karty nebo zaplatit svou kreditní kartou, abyste hru po určitém období přehrávali. Hraní až do úrovně 20 je zdarma a poté si musíte koupit předplatné.

Vývojář: Blizzard Entertainment

Dostupnost: Zdarma hrát za úroveň 20, potřebuje předplatné.

6. Skyforge

Skyforge

Skyforge je nejnovějším přírůstkem do světa MMORPG, který se rychle stal hitem. Tato hra zdarma nabízí nejunikátnější hratelnost a příběh. Ve hře začnete jako nesmrtelný a můžete si vybrat jakoukoli třídu, kterou chcete. Svou třídu můžete také změnit kdykoli chcete jediným kliknutím na rozdíl od jiných MMO, kde jste uzamčeni do jedné třídy, kterou si vyberete na začátku. Vaším cílem je získat prestiž dokončením úkolů a nakonec proměnit váš hrdina z nesmrtelného na božského boha, který mu uděluje velmi silné síly. Hra je stále ve fázi beta, ale můžete ji hrát zdarma bez předplatného.

Vývojář: ALLODS TEAM

Dostupnost: Zdarma hrát

7. Nikdy zima

nikdy zima

Neverwinter je také nová hra MMORPG, která je prozatím k dispozici pouze na platformách Windows a Xbox One. Hra je založena na sadě pravidel Dungeons & Dragons. Můžete si vybrat postavu z různých tříd a ras a přiřadit ji akční body, abyste zvýšili jeho dovednosti a statistiky. Čím více úkolů dokončíte, tím více vaše postava roste a stává se silnějším. Můžete vytvářet skupiny s ostatními hráči ve hře a dokončit úkoly společně, abyste to usnadnili každému z vás.

Vývojář: Kryptická studia

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře

8. Archeage

Archeage

Archeage je zcela jedinečný zvrat ve světě her na hraní rolí MMO. Tato hra dává hráči mnohem více obsahu, který je udržuje velmi dlouhou dobu. V archeage můžete vytvořit různé věci od jídla po zbraně, můžete je vůbec vypracovat. Můžete se vyrovnat a získat prestiž, abyste získali ještě více řemeslných dovedností. V námořním boji můžete postavit lodě a vévodit s ostatními hráči. Můžete stavět obléhací zbraně, abyste zničili nepřátelské pevnosti, domy atd. Můžete dělat téměř cokoli, co byste udělali ve skutečném světě. Existují stovky možností a v této vzrušující hře se můžete rozhodnout pouze vy.

Vývojář: XL hry

Dostupnost: Zdarma hrát

9. Cesta vyhnanství

Cesta vyhnanství

Cesta exilu je silně inspirována franšízou Blizzard Diablo. V této hře se pustíte do venkovního dobrodružství a objevujete velké oblasti včetně dungeonů a jeskyní. Bojujete s příšerami a dalšími zlými, které jsou přítomny v takových oblastech, a získáváte zkušenosti s dokončením úkolů. Můžete si hrát s ostatními, ale hlavním zaměřením hry je poskytnout každému hráči izolovanou velkou mapu, kterou můžete prozkoumat, můžete tak učinit také s vaší párty. Hra je skutečně zdarma hrát a nemusíte utrácet žádné peníze, abyste získali výhodu.

Vývojář: Hry broušení výstroje

Dostupnost: Zdarma hrát

10. EverQuest

EverQuest

EverQuest je jedním z nejstarších MMORPGS, který dodnes je silně. Hra si také půjčuje svou herní mechaniku od Dungeons & Dragons, kde si musíte vybrat svou postavu a vytvořit ji ze sady daných závodů a tříd. Vydáváte se na dobrodružství a úplné úkoly, abyste získali body zlata a dovedností. Vyrovnávání vaší postavy přináší více dovedností pro vaši postavu, což je ještě silnější. Můžete se spojit s ostatními hráči, připojit se k jejich cechu a začít bojovat s monstrami společně. Hra nabízí velkou komunitu milovníků hraní rolí, ale od vzestupu Warcraft zaznamenala EverQuest obrovský pokles své popularity.

Vývojář: Daybreak Game Company

Dostupnost: Zdarma hrát

11. Warframe

Warframe

Měli jsme dost středověkých s tématem MMORPGS a nyní je čas se podívat na něco nového a futuristického, jako jsou ninjas v Mech Armor. Ve válečném rámu jste součástí závodu Ninja, který se v budoucnu probudil a vaším úkolem je stát se nejhoršími vrahy jako vaši předci. Warframe je střelec třetí osoby, kde se spojíte s ostatními hráči a úplnými misemi, abyste mohli vyrovnat své hrdiny. Můžete si také koupit další zbraně a věci s měnou ve hře nebo pomocí skutečné hotovosti k nákupu platiny, kterou lze použít také k nákupu obsahu ve hře také.

Vývojář: Digitální extrémy

Kompatibilita: Windows, Xbox One, PlayStation 4

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře.

12. Aura Kingdom

Aura Kingdom

Aura Kingdom je MMORPG ve stylu anime, která byla velmi dobře přijata na asijských trzích, jako je Tchaj-wan, Čína, Japonsko atd. Začnete svůj příběh ve vesnici, kde vás vesničané žádají o vaši pomoc, dokončíte tyto úkoly, abyste ve hře postupovali a získali zkušenosti. Hra je trochu opakující se a výzvy jsou trochu na snadné straně, takže celková hraní hraní z dlouhodobého hlediska. Grafika je stále docela pevná a děj dává hře zcela novou úroveň.

Vývojář: X-legend

Dostupnost: Zdarma hrát

13. Tera stoupá

Tera-Rising

Exilovaná říše Arborea a.k.Tera je populární MMORPG s tématem fantasy 3D. Hra obsahuje různé závody se speciálními dovednostmi, díky nimž je každý závod jedinečným způsobem. Přizpůsobíte svou postavu a zahájíte svou cestu v tomto krásném novém světě vykresleném v úžasné 3D grafice. Bojový systém je docela solidní s manuálními ovládacími prvky, kde musíte zaútočit a vyhýbat se sami. Hra nabízí pohled třetí osoby a hra se konečně rozloučila s modelem předplatného. Nyní je to hra zdarma.

Vývojář: Bluehole Studio

Dostupnost: Zdarma hrát

14. Age of Conan: Unchained

Age of Conan

Age of Conan: Unchained je populární MMORPG založený na slavném románu Conan, který napsal Robert E. Howard. Hra se odehrává v mýtickém světě hyborijského království, kde se pustíte do dobrodružství buď sólo nebo s vaší skupinou. Hráči si mohou vybrat ze 4 různých závodů pro své postavy a každý závod přichází s jedinečnými schopnostmi a dovednostmi, které na jeho cestě pomáhají postavě. Bojový systém použitý ve hře dává docela skutečný pocit, kde můžete řetězovat různá komba, aby způsobily další poškození. Hra obsahuje krásnou grafiku a zajímavý příběh.

Vývojář: Funcom

Dostupnost: Zdarma k hraní a předplatnému modelu.

15. Marvel Heroes 2015

Marvel Heroes 2015

Všechny tyto hry s magií, kouzlami, meči a čarodějnami jsou docela nudné, docela rychle. To, co se nezbytí, jsou vaše oblíbené hrdinové komiks. V této vzrušující hře si můžete vybrat svou postavu ze 100 různých hrdinů a darebáků Marvel. Vytvořte tým se svými přáteli a připravte se na zničení zlých sil Dr. Doom a další darebáci v boji s akcí. Marvel Heroes 2015 vám umožní být svým oblíbeným superhrdinem a zachránit den svými dovednostmi.

Vývojář: Gazillion Entertainment

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře.

16. Ztracená archa

18 nejlepších mmorpgů zdarma, které byste měli hrát

Lost ARK je mnohem novějším doplňkem světa MMOARPG než většina ostatních her na tomto seznamu. Vydaná v roce 2022, hra nashromáždila docela popularitu, díky svému báječnému filmovému příběhu, který řídil fenomenální bojovou mechaniku. Kromě toho je svět Arkesie, kde se hra odehrává, přinejmenším ohromující. Je jen příliš mnoho na prozkoumání a dobře zničit. K dispozici je 15 tříd, z nichž si můžete vybrat, a pokud se mě zeptáte, Striker je ten, kdo si vybere. Bez ohledu na to, jakou třídu si vyberete, budete muset orat přes hordy nepřátel a vytrvalých bojů šéfů, abyste se ujistili, že mír v Arkesii zůstává nedotčen. Ruce dolů, jedna z nejlepších her MMORPG, která hraje v roce 2023.

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře.

17. Svět válečných lodí

Hračka World of Warships

Pokud chcete hrát něco, co je jak vizuálně ohromující, tak dech čerstvého vzduchu v žánru MMORPG, vyzkoušejte World of Warships. Tato hra vyvinutá válečníka je jednou z nejlepších bezplatných mmorpgů, které můžete docela možná hrát. Pokud nehledáte konkrétní příběh a chcete si jen chvíli užít bezduché zničení, je to ono. Převezmete kontrolu nad válečnou lodí a ujistěte se, že nepřátelské válečné lodě to nedostávají skrze vaši obranu.

Kromě toho, pokud rozdrtíte grafiku na maximální možné nastavení, budete ohromeni tím, jak realistické jsou vizuální prvky. Nejen to, herní mechanika cítit docela skutečné a udrží vás na konci celé hodiny. S více než 600 válečnými loděmi, které můžete odemknout a vybrat si, lze snadno říci, že World of Warshing je nekonečným dobytí námořní války, které vás udrží závislým.

Vývojář: Wargaming

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře.

18. World of Tanks

Hračka World of Tanks

Stejně jako World of Warships, Wargaming’s World of Tanks je další zdarma hrát hru MMORPG, kterou byste měli opravdu vyzkoušet. V podstatě máte kontrolu nad tankem podle vašeho výběru a máte zmatek na nepřátelských tancích. To je do značné míry. Při tomto procesu upgradujte své tanky a staňte se silou, s nimiž se počítá. Existuje 600+ tanků, které si dostanete ruce a pomlučete podlahu s nepřáteli. A co je nejdůležitější, hra je velmi dobře optimalizována, aby běžela na jakémkoli moderním systému bez velkého potíže.

Vývojář: Wargaming

Dostupnost: Zdarma hrát s nákupy ve hře.

V roce 2023 nejlepší hry MMORPG zdarma MMORPG pro PC a prohlížeč!

Trove

Diablo Immortal Films v oblasti MMOARPG, postaveno pro mobilní zařízení a také vydané na PC, Diablo Immortal Film.

Ztracená archa

Ztracená archa

Smilegate’s Free-to-Play Multiplayer ARPG je masivní dobrodružství plné zemí čekající na prozkoumání, lidé čekající na setkání a starověké zlo, které čeká na zničení.

Drakensang online

Drakensang online

Zdarma hrát prohlížeč založený na shora dolů Hack-and-Slash 3D MMORPG podobný hrám v sérii Diablo série.

Dopad Genshin

Dopad Genshin

Pokud jste hledali hru, která by škrábala tuto svědění RPG s otevřeným světem, jeden s asi asijským vkusem, budete chtít zkontrolovat Mihoyova dopad Genshin Impact.

Nikdy zima

Nikdy zima

Free-to-play 3D Action MMORPG založená na uznávané hře Dungeons & Dragons Fantasy Roleplaying.

Tmavá orbity se znovu načíst

Tmavá orbity se znovu načíst

3D kombinovaný MMO založený na prohlížeči s masivní hráčkou!

Věčná zuřivost

Věčná zuřivost

ARPG zdarma z her R2!

Flyff Universe

Flyff Universe

Získejte úplný zážitek z Flyff na jakékoli platformě s flyfgským flyffovým vesmírem založeným na prohlížeči zdarma.

Phantasy Star Online 2 New Genesis

Phantasy Star Online 2 New Genesis

Dědictví Phantasy Star Online 2 pokračuje o tisíce let později!

League of Angels - Heaven

League of Angels – Heaven’s Fury

Volně na západní mytologii založená na západní mytologii založená na západní mytologii založená na západní mytologii založená na západní mytologii založená na západní mytologii!

Věž fantazie

Věž fantazie

Tower of Fantasy je 3D RPG s otevřeným světem, sci-fi RPG ve stylu anime s jedinečnými postavami a krásnými otevřenými výhledy!

Noemovo srdce

Noemovo srdce

Noemovo srdce je hra s otevřeným světem MMORPG se zaměřením na průzkum a socializaci.

Phantasy Star online 2

Phantasy Star online 2

Vítejte v Arks a Elite Task Force prohledávání nebezpečných planet pro zkorumpovaný falspawn ve Phantasy Star 2 online, populární Sci-Fi MMORPG zdarma zdarma.

Destiny 2

Destiny 2

Sci-fi mmofps od Bungie.

Dauntless

Dauntless

Free-to-play, kooperační akční RPG s hratelností podobné Monster Hunter.

Albion online

Albion online

Bezplatný meziplatnový karanténní mmo MMO vyvinutý a publikovaný společností Sandbox Interactive GmbH.

Blade and Soul

Blade and Soul

Bezplatná hračka bojových umění MMORPG, která úkol hráčů s kombinovanými útoky učení.

Trove

Trove

Zdarma hraní karantény masivně multiplayer online hraní rolí!

Válka cechů 2

Válka cechů 2

MMORPG zdarma, následné sledování populárních cechových válek Arenanetu.

Hvězdné trek online

Hvězdné trek online

Bezplatný, 3D, sci-fi mmorpg založený na populární sérii Star Trek.

Runescape

Runescape

Populární 3D prohlížeč MMORPG se může pochlubit obrovskou hráčskou základnou a 15 lety obsahu.

Příběhy yore

Příběhy yore

2D MMORPG se spoustou RPG Tropes.

Palia

Palia

Útulný MMO s homebuildingem a nějakým dobrodružstvím.

Vlny

Vlny

Bezplatný online taktický RPG z Ankamy.

Eden Eternal

Eden Eternal

Zdarma hrát Fantasy MMORPG s roztomilou grafikou inspirovanou anime.

Ethyrial: Ozvěny z yore

Ethyrial: Ozvěny z yore

Stará škola MMORPG zasazený do světa na pokraji občanské války

Summoners War: Chronicles

Summoners War: Chronicles

Multi-platform ARPG zasazený do válečného vesmíru Summoners.

Aero příběhy online

Aero příběhy online

Aero Tales Online: Svět je mmorpg ve stylu 3D anime s prvky PVP a PVE. Hra se točí kolem „tajemného příběhu klíče Skylight“.

Chimeraland

Chimeraland

Prozkoumejte hru s karanténou MMO v otevřeném světě v mýtickém světě. Hrajte jako jeden z velkého počtu závodů, od želé ryb po dragon-person-nebo dokonce běžný starý člověk, pokud je to vaše věc. Prozkoumejte půdu, shromažďujte zdroje, řemeslné předměty, staví domy a další.

Svět run

Svět run

Rozkošný MMO ve stylu anime s roztomilými domácími mazlíčky a sběratelskými kartami.

Space Punks

Space Punks

Space Punks je sci-fi kooperační looter střelce s grafikou a humorem, který pravděpodobně přitahuje fanoušky Borderlands mezi námi.

Meče legend online

Meče legend online

Prozkoumejte fantasy svět založený na čínské mytologii v akci Gameforge MMORPG Swords of Legends Online!