20 nejlepších „Fortnite“ kůží // One37pm, nejlepší Fortnite Skins | PCGamesn

Nejlepší kůži Fortnite

Contents

Cizí věci a Fortnite nabídnout spolupráci mezi dvěma jevy, které dnes zřídka vidíme. Po omezenou dobu byste se mohli stát buď Hopperem, nebo tento „Demogorgon“, přičemž to jasně je lepší z těchto dvou. Musíte jen zasáhnout praštěnou emotu a sledovat, jak se tato kůže otevírá.

20 nejlepších „Fortnite“ kůží

Je to dlouhá, dlouhá doba od většiny a Fortnite lobby, nebo dokonce velká část, houpala výchozí kůži. Prostřednictvím jejich dopadajícího systému Battle Pass a obchodu s položkou, Epic Games pro vás učinily perfektní pokožku a dosud jsme měli údajně více než 1 500 kůží, z nichž si vybírali v jednom nebo druhém bodě. Protože hra přináší další sadu kůže pro kapitolu 4, sezóna 3, rozhodli jsme se podívat se zpět na historii hry od roku 2018 doposud a vytvořit seznam 20 nejlepších Fortnite kůže.

1. Ariana Grande

1

Osobnost

Být jednou z největších popových hvězd na planetě má své výhody a jedna z těchto výhod není jen a Fortnite kůže, ale jeden z nejvyhledávanějších. Skin měl premiéru jako součást virtuálního koncertního zážitku v roce 2021 pro událost „Rift.„Kůže přichází v různých stylech.

2. Batman Comic Book Outfit

2

‘Bat-man’

Batman je jednou z největších, nejlepších a nejchladnějších postav v jakékoli formě médií všech dob, takže tato komiksová verze Batman je přirozeně jedna z lepších Fortnite Kanby tam venku. Je to klasický šedý oblek pro tento a i když můžete získat několik různých druhů iterací „Dark Knight“, je těžké to porazit.

3. Černý rytíř

3

‘Fortnite’

Pokud jste ve hře a vidíte někoho, kdo houpá černou kůži rytíře, můžete být lepší skrývat se v křoví. Tato kůže byla k dispozici pouze jako součást Battle Pass ve druhé sezóně, což z ní činí jednu z nejvzácnějších kůží ve hře. Účty, které mají kůži, byly prodány za hodně peněz dříve.

4. Deadpool

4

‘Deadpool’

Deadpool se dostal do hry prostřednictvím svých vlastních výzev a co je v pohodě, je, že když jste otevřeli obchod s položkami, došlo k klasickému zlomu zdi, kde tlačil ostatní položky na stranu, aby předvedl své vlastní.

5. Demogorgon

5

‘Stranger Things’

Cizí věci a Fortnite nabídnout spolupráci mezi dvěma jevy, které dnes zřídka vidíme. Po omezenou dobu byste se mohli stát buď Hopperem, nebo tento „Demogorgon“, přičemž to jasně je lepší z těchto dvou. Musíte jen zasáhnout praštěnou emotu a sledovat, jak se tato kůže otevírá.

6. Galaxie

6

‘Fortnite’

Tato kůže je držena v tak vysoké úctě částečně kvůli jeho vzhledu, ale také kvůli jeho vzácnosti. Bylo k dispozici pouze po určitou dobu, kdy jste si museli koupit Samsung Galaxy Note 9 nebo Tab S4, abyste k němu měli přístup.

7. John Cena

7

WWE

John Cena není cizí, že by byl ve videohrách prostřednictvím svého držby WWE, ale vidět Cena ve hře Fortnite bylo stále trochu trippy. Přišel s jeho klasickým „You Nevidíte mě“ Taunt jako emoce s jeho klasickou vstupní hudbou hraní.

8. John Wick

8

‘John Wick’

Nesmí se zaměnit s „The Reaper“ na chvíli, přicházet proti Johnovi Wickovi kůže byla jednou z děsivějších věcí, které byste mohli udělat Fortnite. Zajímavé je, že tato kůže byla první, která byla založena na podobě skutečné osoby, což je samozřejmě samozřejmě vzdálená paměť.

9. Rys

9

‘Fortnite’

Kůže „Lynx“ nebyla už dlouho k dispozici, ale je tak milovaná, že ji stále často uvidíte. Jeho nejlepší vzhled pro nás je celo-černá verze v jeho pozdější fázi.

10. Šéfkuchař

10

‘Svatozář’

Kůže „hlavního náčelníka“ je k dispozici ve svém zeleném stylu OG a matným černým stylem, který je nutností pro Svatozář Fanoušci. Posledně jmenovaná colorway je skvělý odkaz na výročí prvních dvou her a fanoušci chtějí také různé barvy, jako je červená a modrá z klasiky Červená vs. Modrý série.

11. Meowscles

11

‘Fortnite’

Pro všechny milovníky koček je „meowscles“ jednou z kůží s nejvíce tradicí. Má syna plus malý sestra a hráči dokonce spekulovali, že existuje také spojení s Lynxem. Meowscles je jedním z Fortnite Oblíbené kůže komunity.

12. Michonne

12

‘Walking Dead’

The Walking Dead’s Michonne musí být jednou z nejvíce špatných postav v celé televizi. Použití své Katany k nakrájejte vaše protivníky tak, jak dělala „chodci“ pro tolik sezón TWD Skins, Rick a Daryl.

13. Mystica

13

‘Fortnite’

Toto je snadno jeden z nejpodivnějších, ale nejvíce eklektických návrhů Fortnite kůže. Po pravdě řečeno, některá z jeho variant mohla vytvořit seznam, ale my jsme šli pro all-bílou verzi „Wintersong“ zde.

14. Mystika

14

‘X-Men’

Schopnost Mystique Shapeshift vytvořila několik neuvěřitelných okamžiků v obou X-Men filmy a původní komiksy a část této chuti se přivedla Fortnite byl opravdu skvělý mechanik. Poté, co jste zabili někoho s mystikou, jste dokázali po dobu času tvarovat do jejich kůže.

15. Naruto Uzumaki

15

‘Naruto’

Tento Naruto a Fortnite Koláž se na chvíli říkala, když vyšel a stal se jednou z největších spolupráce Fortnite udělal. K dispozici byla spousta postav ze série Anime, ale ústřední protagonista je přirozeně nejlepší a nejoblíbenější volbou. Způsob, jakým umělecký styl zůstává, je to opravdu jako poněkud vícestranná spolupráce.

16. Mor

16

‘Fortnite’

Inspirovaná lékaři před stovkami let, „mor“ byla z hry na černou listinu, když pan Pandemic Covid-19 hit. Nebyl k dispozici od ledna 2020 do ledna 2023 a byl naposledy viděn již tento měsíc. Ten kousek historie kombinovaný s chladným vzhledem, vydělává to na místě jako jedna z nejlepších kůží venku.

17. Renegade Raider

17

‘Fortnite’

Co dělá z „Renegade Raider“ jedním z nejlepších Fortnite Skins tam venku je, že to nebylo k dispozici od Vánoc 2017, což byla kapitola 1: Sezóna 1 předtím, než došlo k bitevnímu průchodu ve hře. Aktualizovaná verze IT byla vydána, ale tato verze OG nebyla k dispozici po dobu pěti a půl roku.

18. Spider-Man (Miles Morales)

18

‘Pavoučí muž’

Existuje celá řada skinů Spider-Man Fortnite, Ale tato novější mil Morales verze na oslavu Přes pavouk-verš Vezme pro nás dort. Ačkoli způsob, jakým původní skiny Spider-Man ovlivnily hratelnost se svými webovými střelbami, z nich činí jednu z nejlepších kůží také.

19. Travis Scott

19

Osobnost

Travis Scott a Fortnite Akce pro crossover koncertu byla monumentální. Zasáhl hru ve druhé sezóně druhé kapitoly a přichází s emocemi Rage a Head-Banger, které jsou specifické pro slavné Travisové okamžiky v reálném životě. Bohužel, pokud ještě nemáte kůži, už ji nikdy nebudete koupit.

20. Xenomorf

20

‘Mimozemšťan’

Každý, kdo viděl některou z Mimozemšťan Filmy ví, že xenomorf, který je schopen ovládat zbraň, je strašidelná myšlenka, ale to je přesně to, co Fortnite oživuje zde. Kůže je dodávána se specifickým emocí „Xeno Menace“, kde křičí jako ve filmech.

Nejlepší kůži Fortnite

Fortnite má více než 1 500 postav kůží a zatímco kosmetické sběratelé by je všechny popadli v mrknutí, šetrní hráči chtějí koupit pouze ty nejlepší kůže.

Publikováno: 26. července 2023

26. července 2023: Přidány tři nové Futurama Fortnite Skins do seznamu.

Jaké jsou nejlepší kůži Fortnite? Každý má své osobní preference, ale za asi šest let od debutu Fortnite Battle Royale v průběhu let zavedla ikonické kůže a spolupracovala s umělci, filmy a televizní pořady, aby přilákaly fanoušky do hry pro více hráčů.

Řada Fortnite Skins je jedním z důvodů, proč se lidé stále vracejí, což z něj činí jednu z nejlepších her Battle Royale v historii her. Každá událost a aktualizace přináší více kůží, aby pomohly kosmetickým milovníkům hromadit jejich zásoby. Od oslav Winterfestu po koncert Ariana Grande se skiny rozptýlí přes seznam nejlepších her PC pro každou příležitost. Některé kůže Fortnite jsou lepší než jiné, pokud jde o vzácnost, vizuální efekty, příběh, téma a další.

Nejlepší kůži Fortnite v roce 2023 jsou:

Nejlepší kůži Fortnite - Shadow Midas

Shadow Midas

Ačkoli byl antagonista, Midas byl v roce 2021 nejoblíbenější postavou Fortnite. Zakladatel ducha a vůdce stínu, inspirovaný řeckým bohem. Není tedy překvapivé, že kůže Midas jsou nejplodnější ve Fortnite, když ve hře zahájil trend zlaté kůže. Shadow Midas se prodával dobře kvůli jeho popularitě a pohlcujícím příběhu postavy, i když hráči nebyli příliš potěšeni nedostatkem zády bling.

Dostupnost: Přestože jsou nákladnou sadou bez zpětného blingu, hráči stále chodí Gaga přes Shadow Midas Outfit. Purple Midas obvykle navštěvuje obchod každých 167 dní, takže hráči by měli držet oči kolem 24. března 2024.

Náklady a sezóna: 1 500 V-Bucks, kapitola 2: sezóna 8
Styly: Purple Reactive

Midsummer Midas je jednou z nejlepších kůží Fortnite dostupné letos v létě

Midsummer Midas

Pokud nemůžete tak dlouho čekat na stínovou verzi Midas, nebo chcete jen chill verzi postavy, pak je pro vás kůže Midsummer Midas. Má několik přizpůsobitelných vzhledů, takže pokud chcete, aby měl tetování na plném displeji, pak můžete.

Dostupnost: Midsummer Midas je obecně k dispozici v letních měsících, ale nyní jste zmeškali příležitost k jeho zachycení sami. Budete muset počkat do léta 2024 na další šanci.

Náklady a sezóna: 1600 V-Bucks, kapitola 2: sezóna 7
Styly:
Bunda zapnuto/vypnuto, sluneční brýle/vypnuto, zlaté reaktivní

Ghoul Trooper

Ghoul Trooper Skin

Ghoul Trooper se stal synonymem pro Fortnite v roce 2017. Jednoduchá, nesmyslná kůže stojí zkoušku času, protože je to stále velmi vyhledávaná položka. Pokud máte Ghoul Trooper, možná budete chtít do svého účtu přidat další zabezpečení.

Dostupnost: Ghoul Trooper je vzácný, protože jeho cykly obchodů jsou mimořádně dlouhé. Na rozdíl od většiny kůží se objevuje jednou za rok. Dychtiví hráči by měli dávat pozor na divokého ghoula kolem 30. září 2023.

Náklady a sezóna: 1 500 V-Bucks, kapitola 1: sezóna 1
Styly: Výchozí a zombie

Nejlepší kůži Fortnite - černá vdova

Černá vdova

První z kolářů na tomto seznamu, Black Widow je jedním ze zakládajících členů Marvel’s Avengers a smrtícího vraha. Poprvé se objevila ve Fortnite v roce 2019 a okamžitě se stala oblíbenou. Fanoušci Black Widow naskládali své zásoby jednoduchým outfity latexu a vzhledem k tomu, jak je to vzácné, měli by být rádi, že to udělali. Dostali jsme také variantu Snow Outfit založenou na filmu Black Widow, ale všichni víme, že originál je stále ten nejlepší.

Dostupnost: Černá vdova je nyní jedním z nejvzácnějších oblečení v obchodě. Naposledy byla viděna v obchodě před 1380 dny poté, co byla propuštěna v Avengers stanovených v roce 2019. Ale není nedotčená, takže hráči musí držet oči oloupané a prsty zkřížené. Obchod s položkami je jediná naděje.

Náklady a sezóna: 1 500 V-Bucks, kapitola 1: sezóna 8
Styly: Červená a blondýna

Nejlepší kůži Fortnite - John Wick

John Wick

Kdo nemiluje Johna Wicka? Kultovní akční hrdina se objevil ve Fortnite ve svém suave černém obleku bez připevněných ozdůb. Nyní, hráči Fortnite jako Bling a hlasité barvy, ale John Wick byl výjimkou. Díky jeho podhodnocenému stylu se stal jedním z oblíbených mezi fanoušky.

Dostupnost: Outfit Johna Wicka je ve Fortnite velmi vzácný, a proto jeho popularita. Naposledy se to objevilo před více než 600 dny, ale hráči mohou doufat, že se vrátí, protože je to dosažitelné. Obchod s položkami je jediný způsob, jak si to koupit, takže doufejme, že s Johnem Wickem: Kapitola 4 Nyní v kinech uvidíme návrat Keanu Reeves ve hře Battle Royale.

Náklady a sezóna: 2 000 V-Bucks, kapitola 1: Sezóna 9
Styly: John Wick, poškozený John Wick

Nejlepší kůži Fortnite - speciální síly

Speciální jednotky

Většina OG kůží je příliš nudná pro chutě hráčů Fortnite, ale ne speciální síly. Tato vzácná pokožka, obléčena v sofistikovaném policejním oblečení se stylovým kloboukem. Tento cenný outfit doplňoval dobře stylizovaný šátek a laskavý obličej.

Dostupnost: Speciální síly jsou plně schopné vrátit se do obchodu s položkami, ale stále je to Fortniteova vzácná položka. Podhodnocená kůže neviděla denní světlo od ledna 2019, což znamená, že byla naposledy k dispozici před více než 1 400 dny. Ale mohl by se kdykoli vrátit do obchodu s položkami. Pokud ano, udržujte 1 200 V-bucks.

Náklady a sezóna: 1 200 V-Bucks, kapitola 1: sezóna 1
Styly: N/a

Nejlepší Fortnite Skins - Lynx

Rys

Sběratelé kůže Fortnite zbožňují jejich lynxovou pokožku pro kočičí dámskou kočičku s plnou tmavou dobou. Říká se manželka meowscles, Lynx je vzácná kůže. Takže ti, kteří to vlastní, to mohou nosit s hrdostí.

Dostupnost: Lynx již není k dispozici. Mohla by být získána prostřednictvím kapitoly 1: Sezóna 7 Battle Pass na úrovni 1.

Náklady a sezóna: Kapitola 1: Battle Pass sezóna 7
Styly: Výchozí, červená, modrá a černá

Nejlepší Fortnite Skins - černý rytíř

Černý rytíř

Black Knight, oblečený v robustních a rustikálních řetězcích, je populární oblečení ve Fortnite. Nikdo však neví, jak voják vypadá, protože vždy zakrývá obličej pevným kovovým helmou. Black Knight je jednou z OG Skins, a proto ti, kdo to dostatečně chytří, aby ji zkopírovali každou příležitost, aby ohýbali vzácnou položku.

Dostupnost: Vydáno v prosinci 2017, Red Knight je nyní na skladě. Mohlo by to být odemčeno po zpocené bitevním průchodu na úrovni-70. Hráči si však již nemohou zakoupit z obchodu s položkami.

Náklady a sezóna: Kapitola 1: Battle Pass sezóna 2
Styly: N/a

Nejlepší Fortnite Skins - Golden Peely

Golden Peely

V únoru 2019 Epic provedl nemyslitelné a zavedl obrovský žlutý banán jako outfit. Bylo to směšné, ale fungovalo to; Fortnite banánová horečka 2019 byla důkazem. Peely byl obrovský úspěch a naléhal na devs, aby uvolňoval agenta Peely Skin, který se zlatý na úrovni 300. Hráči oblečeni ve veselých zlatých banánech stále vynikají ve Fortnite hrách napěchovaných superhrdinovými kůži.

Dostupnost: Agent Peely bohužel již nelze zakoupit, ale hráči mohou nakupovat další varianty, jako jsou kůry Potassius, Toon Peely a dokonce Peely Bone. Ale stav neprostředního agenta Peelyho je tak vzácný. Ti, kteří to nakupovali v roce 2020, se považují za štěstí!

Náklady a sezóna: Kapitola 2: Battle Pass sezóna 2
Styly: Výchozí, duch, stín a zlatý agent

Nejlepší Fortnite Skins - Galaxy

Galaxie

Galaxie byla konečným svatým grálem pro sběratele kůže. Outfit byl vytvořen na zelené obrazovce osvětlené skutečnou galaxií, takže je to třída od sebe. Tato kůže se třpytí ve hvězdách a prostoru, nyní je ve Fortnite jako zlatý prach jako zlatý prach.

Dostupnost: Galaxie není vzácná, protože je stará nebo drahá. Je to vzácné, protože to bylo velmi exkluzivní. Ostatní světové kůže lze získat pouze pomocí Samsung Galaxy Note 9. Jeho návrat je tedy velmi nepravděpodobný.

Náklady a sezóna: Kapitola 1: sezóna 5
Styly: N/a

Nejlepší kůži Fortnite - Renegade Raider

Renegade Raider Skin

Renegade Raider nevypadá moc, ale stále je to vysoce vyhledávaná položka, kterou by hráči zabili znovu. Tento outfit je solidní důkazem, že nejste sezónní fanoušek Fortnite, ale už jste byli v pohodě. Pokud tedy vlastníte kus, udržujte jej blízko. Váš účet je sen o každém fanoušku Fortnite.

Dostupnost: Již není k dispozici a pravděpodobně se nikdy nevrátí. Renegade Raider je zvláštní, protože existoval před založením Battle Pass. Ti s kůží museli hrát až do úrovně 20, aby zaplatili 1200 V babek a koupili si ji.

Náklady a sezóna: Kapitola 1: Sezóna 1 Shop
Styly: Výchozí a šachovnice

Fortnite Skins - Leon a Claire Skins ve stylu jejich rezidentních remake 4 remake a rezidentních Evil 2 Styles

Resident Evil Skins

V poslední době Fortnite experimentoval se spoluprací s různými videohrách. Mezi ně patří podobně jako Doom, The Witcher, Assassin’s Creed, Street Fighter a Tomb Raider, mimo jiné. Pokud se nás však zeptáte, které z nich jsou nejlepší, máme měkké místo pro kůži Resident Evil.

Na základě vzhledu každé hlavní postavy z četných předělávek je dokonce i zadní bling kývnutím na hry, z nichž tyto kůže pocházejí, například Claire’s RPD Key Set a Leon’s Attand Case Back blings. Chris Redfield a Jill Valentine také dostali varianty na základě jejich vystoupení v rezidentním zlé: Village a Resident Evil 3 Remake, na vrcholu kostýmů na základě jejich hvězd uniformy od Resident Evil.

Dostupnost: Všechny čtyři kůže byly naposledy k dispozici v dubnu 2023. Může to být nějakou dobu, než se vrátí do obchodu.

Náklady a sezóna:

 • Chris Redfield a Jill Valentine -1 500 V-Bucks, kapitola 2, sezóna 8.
 • Claire Redfield a Leon S. Kennedy -1 500 V-Bucks, kapitola 4 sezóna 2

Styly:

 • Chris Redfield – Výchozí a zima
 • Jill Valentine – Výchozí a Raccoon City

Thumbnail YouTube

Skins Star Wars

V průběhu let bylo několik postav Star Wars, ale s nejnovější aktualizací Fortnite máme nyní více reprezentace z prequel trilogie. Přišlo to s jedinečným bitevním průsmykem, který vyžadoval hráče, aby dokončili úkoly, aby si vydělali galaktickou pověst, aby získali outfit Clone Trooper, Wolf Pack Trooper, Ahsoka’s Clone Trooper a Darth Maul Skins. Nákup prémiové skladby vám také dostal outfit Coruscant Guard. To vypršelo 23. května 2023.

Dostupnost: Následující kůži Star Wars byly naposledy k dispozici v obchodě s položkami od 2. května 2023, ale nyní jsou k dispozici. Zde jsou všechny kůže Star Wars, jejich základní cena a když byly představeny.

 • Anakin Skywalker -1 500 V-Bucks, kapitola 4 sezóna 2
 • Padmé Amidala -1 500 V-Bucks, kapitola 4 sezóna 2
 • 501. Trooper -800 V-bucks (jako součást balíčku svazku), kapitola 4 sezóna 2
 • 212. prapor Trooper -800 V-bucks (jako součást balíčku svazku), kapitola 4 sezóna 2
 • Kylo Ren -1 500 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 1
 • Rey -1 500 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 1
 • Fin -1 500 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 1
 • Sith Trooper -1 500 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 1
 • Imperial Stormtrooper -1 500 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 1
 • Zorii Bliss -1 500 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 1
 • Boba Fett -1 500 V-Bucks, kapitola 3 sezóna 1
 • Fennec Shand -1 500 V-Bucks, kapitola 3 sezóna 1
 • Krrsantan -1 500 V-Bucks, kapitola 3 sezóna 1
 • Obi-Wan Kenobi -1600 V-Bucks, kapitola 3 sezóna 2
 • Luke Skywalker -1 500 V-Bucks, kapitola 3 sezóna 4
 • Han Solo -1 500 V-Bucks, kapitola 3 sezóna 4
 • Leia Organa -1 500 V-Bucks, kapitola 3 sezóna 4

Batman Zero Fortnite Skin má tmavý rytíř s roztrhanými rukávy a nedostatek mysu

DC superhrdiny a darebák

Poslední v obchodě od kapitoly 4 sezóny 3 je tento výběr DC superhrdinů a darebáků ideální pro fanoušky těchto komiksů. Bohužel ti, kteří mají rádi Superman, pravděpodobně před několika lety zmeškal bezplatný prozradí, ale stále existuje spousta dalších kůží pro jiné DC postavy. Zde jsou všechny aktuálně dostupné:

Dostupnost: Ty byly poslední v obchodě s položkami v červnu 2023.

 • Blesk -1 500 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 5
 • Batman Zero -1 500 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 6
 • Obrněná Batman Zero -1 500 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 7
 • Batman, který se směje -1 500 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 8
 • Harley Quinn -1 500 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 1
 • Znovuzrození Harley Quinn -1 200 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 6
 • Black Manta -1 500 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 3
 • Beast Boy -1 800 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 6
 • Catwoman Zero -1 200 V-bucks, kapitola 2 sezóna 6 (pouze ve svazku)
 • Catwoman Comic Book Outfit -1 500 V-bucks, kapitola 1 sezóna x (pouze ve svazku)
 • Deathstroke Zero -1 800 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 6
 • Zázračná žena -1600 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 7
 • Bloodsport -1 500 V-Bucks, kapitola 2 sezóna 7

Toto jsou naše tipy pro nejlepší kůže ve Fortnite. Pokud jste ve hře nováčkem, můžete začít sbírat předměty zakoupením vzácných skinů a zbraní v kapitole 4 sezóny 1, protože se jen zřídka někdy vrátí.

Thumbnail YouTube

Futurama

Pokud chcete nakopat lesklý kovový zadek ve velkém stylu, nehledejte nic jiného než tyto skiny Futurama Fortnite. Používají stejný umělecký styl Matt Groening jako animovaný sitcom a každý přichází se zády bling. Fry má HypnoToad, Leela má Nibbler a Bender má Ben Rodríguez. Kromě toho existuje balíček Gear, který přichází s kluzákem Planet Express Ship, několik variací Pickaxe a Zoidberg Scuttle Emote (což je upřímně děsivé).

Dostupnost: Všechny tři kůže byly vyrobeny pro speciální futurama koláž, která začala 26. července 2023 a jsou k dispozici po omezenou dobu.

 • Philip J. Potěr -1 500 V-Bucks, kapitola 3 sezóna 4
 • Turanga Leela -1 500 V-Bucks, kapitola 3 sezóna 4
 • Bender ohýbá Rodríguez -1 500 V-Bucks, kapitola 3 sezóna 4

To jsou všechny nejlepší kůži Fortnite. Často se kontrolujte, protože brzy budou k dispozici více chladných kůží a po dlouhém hiatusu se mohou vrátit vysoce vyhledávané-po nich se mohou vrátit. Mezitím se podívejte na nejnovější změny v mapě Fortnite a seznamu zbraní Fortnite od nejnovější aktualizace.

Další položky Dave Irwin

Fariha Bhatti poté, co jí ponořila prsty do korporátních a akademiků – titul kriminologie spočívá na její polici – Fariha našla domov v psaní a hraní eSports. Co málo neví o hrách FPS, zejména Valorant, CSGO a Counter-Strike 2 s Dabbles ve Fortnite, nestojí za to vědět. Její práce také obsahuje na TalheSport a Win.GG.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší Fortnite Skins, hodnocené (2023)

Victory Royles záleží pouze na tom, že vypadáte dobře a získáte je.

Fortnite iPhone ios

Obrázek prostřednictvím epických her

Fortnite je známý pro svou kosmetiku a nechat hráče přizpůsobit vzhled jejich charakteru. Ať už je to originál Fortnite Postava nebo jeden z mnoha crossoverů, tyto oblečení nechává hráče předvést svůj vlastní styl a oblíbené franšízy.

Ve čtvrté kapitole, třetí sezóna, do hry bylo přidáno několik velkých outfitů. Mnoho hráčů tvrdě pracovalo na dokončení bitevního průsmyku a odemknutí všech nejlepších nových outfitů a stylů, aby přišly do hry.

Zde jsou nejlepší skiny v Fortnite pro srpen 2023.

 • Jaké jsou nejlepší kůži Fornite?
  • 10. Peely
  • 9. Šéfkuchař
  • 8. Syn Goku
  • 2. Kakashi Hatake
  • 7. Renzo Destroyer
  • 6. Ryba
  • 5. Červený rytíř
  • 4. Gwen Stacey
  • 3. Skulls meow
  • 1. Polar Peely
  • 5. Agent Jonesy
  • 4. Chun Li
  • 3. Spiderman 2099
  • 2. Renegade Raider
  • 1. Aura
  • Furmidable meowscles

  Jaké jsou nejlepší Fornite kůže?

  10. Peely

  Peely Skin in Fortnite

  Oblíbený banánový kamarád každého si zaslouží místo na libovolném seznamu nejlepších Fortnite kůže. Od té doby je ve hře Peely Kapitola první: sezóna osm, a od té doby obdržel několik variací kůže. Peely byl naposledy vystupován v úkolu odporu, kde je hráč učí, jak řídit.

  9. Šéfkuchař

  Hlavní hlavní kůže ve Fortnite

  Nejslavnější Spartan Svatozář Nakonec se dostal do Fortnite Jako jeho vlastní oblečení. Hráči mohou vklouznout do slavného mjolnirského brnění a převzít záplavu nepřátel před nimi. Hlavní outfit byl poprvé přidán v Dec. 11, 2020, od té doby se několikrát vrátil.

  8. Syn Goku

  Syn Goku Skin in Fortnite

  Všichni milují Goku a naštěstí je uvnitř Fortnite pro všechny si užívat! Dodává se s alternativními verzemi včetně mnoha forem Super Saiyan, jako je Super Saiyan Blue a Super Saiyan Ultra Instinct. Byl Představeno v kapitole tři: Třetí sezóna.

  2. Kakashi Hatake

  Kakashi Hatake stojí s zkříženýma pažemi

  Každý, kdo vyrostl Naruto byl velmi nadšený, když Fortnite oznámil, že do hry uvede slavné ninjy. Nejzkušenější a nejúžasnější z nich zdaleka je Kakashi Hatake, který bojuje za to, v co věří.

  7. Renzo Destroyer

  Renzo Destroyer Skin in Fortnite

  Renzo Destroyer je docela nedávná legendární kůže z Kapitola čtvrtá: Druhá sezóna. Získal však velkou popularitu, vzhledem k jeho super nervózním charakteristikám. Byl k dispozici v Battle Pass a měl mnoho alternativních verzí, včetně skvělé bundy.

  6. Ryba

  Rybářská kůže ve Fortnite

  Kdo může popřít kočičku jako rybí chick. Nutí vás nikdy jíst ryby, pokud jste samozřejmě velmi nízko zdraví. Fishstick byl představen v Sezóna 7 ze sady rybích krmiv a má mnoho alternativních módy. OG je však vždy nejroztomilejší. Stojí 1200 V-Bucks přes obchod.

  5. Červený rytíř

  Červená rytířská kůže ve Fortnite

  Červený rytíř, který přichází v obchodě, který stojí neuvěřitelných 2000 V-bucks Fortnite. Byla poprvé propuštěna v sezóně 2 a byla součástí Set Fort Knights.

  4. Gwen Stacey

  Spider-Gwen byl součástí Marvel Series a je jednou z mnoha kůží pavouků Fortnite. Byla představena v KAPITOLA TŘETÍ: SEZNAMA ČTVRTÁ a mohl být dosažitelný prostřednictvím utrácení bitevních hvězd na sezóně Battle Pass. Bohužel ji hráči v obchodě znovu neviděli.

  3. Skulls meow

  Každý si může užít kočky, zejména roztomilý v beanie! Meow Skulls je epická kůže a hráči jich nemohou dostat dost. Byli součástí Cali-Cool Set Během kapitoly tři: Čtvrtá sezóna a lze získat pouze prostřednictvím utrácení bitevních hvězd během sezóny Battle Pass.

  1. Polar Peely

  Polární peely kůže ve Fortnite

  Polární peely lze považovat za zpocenou kůži Fortnite. Kdykoli se vrhnou do vašich nitků, můžete jim buď čelit, nebo se schovávat. Ať tak či onak, vybavení této kůže znamená, že máte na mysli podnikání. Peely’s Frozen Proffer byl propuštěn v Kapitola tři: Sezóna jedna a byla součástí zmrazené série.

  Jaké jsou nejoblíbenější kůže Fortnite 2023?

  5. Agent Jonesy

  Agent Jonesy Skin in Fortnite

  Přidání příběhu do Fortnite’s Og Skin Jonsey byla to nejlepší věc, kterou mohl Epic udělat. Jonesy má mnoho různých kůží Fortnite, Agent Jonesy však musí být jedním z nejlepších. Je součástí Agent Jones Set. Mohl být dosažitelný pouze prostřednictvím Kapitola šest: Druhá sezóna Battlepass.

  4. Chun Li

  Chun li Skin in Fortnite

  Ať už jste fanouškem bojových her nebo si užijete konkrétně Streetfighter Fortnite. Ona je Outfit série herních legend a lze jej zakoupit 1600 V-Bucks z obchodu. Byla naposledy viděna v obchodě v srpnu 2022 a fanoušci trpělivě čekají na její návrat.

  3. Spiderman 2099

  Spiderman 2099 Skin Reaging to Attack

  S popularitou Spider-Man: Přes pavouk, Spiderman 2099 je určitě jednou z populárních kůží v Fortnite. Pochází z kapitoly čtvrté: Druhá sezóna, 2099 je 1500 V-Bucks. Přichází s chladným animovaným vykreslením a také s pláštěm. Každý chce být darebákem a nyní můžete Fortnite Když vybavíte Spiderman 2099.

  2. Renegade Raider

  Renegade Raider stojí s fialovým pozadím

  Viden jako vzácný OG Skin, Renegade Raider pochází ze sezóny 1 a je součástí sady Scavenger Storm. Jak má každý oči na této ceněné kůži, ona nebyl v obchodě vidět roky. Mnoho z nich má nejvyšší naděje, že Renegade Raider debutuje a že ji budou moci konečně vybavit.

  1. Aura

  Kůže Aura (okouzlující aura) stojící před žlutým pozadím

  Aura, původně vyrobená U/Fantasyfull přes Reddit, je známá jako nejvíce „zpocená kůže“ Fortnite! Představeno v první kapitole: Sezóna osm, Aura byla medializována a její popularita vládla dnes v celé hře. Zatímco jsou neobvyklé kůži, zdá se, že si hráči stále užívají vybavení lovce pokladů s rudohlavým pokladem. Aura je 800 V-Bucks v obchodě.

  Nejchladnější Fortnite Kůže v roce 2023

  Furmidable meowscles

  Furmidable meowscles surfování na vinné révě

  Nemůžete popřít, že všechny meowscles jsou super roztomilé. Podívejte se na ty oči! Konkrétně, fasidable meowscles, kulturista, kuchyňská kočka žijící v džungli, je epická kůže a pochází z Kapitola čtvrtá: Třetí sezóna. Byl součástí Chuť sady Purradise a měl mnoho skvělých misí vedoucích k konečné ceně, skvělé havajské tričko na sobě kočku s sandály. Byl dostupný pouze v sezóně bitevního průsmyku a podle mého názoru, nejchladnější kůže v Fortnite.

  Christian je spisovatel na volné noze pěti let, který byl s Dot Esports více než 15 měsíců, pokrývající Fortnite, General Gaming a News. Mezi jeho oblíbené hry patří Yakuza 0, The Witcher III, Kingdom Hearts 2 a Inscryption.