20 nejlepších nápady Minecraft Farm., Jak postavit ideální farmu Minecraft XP – Dexerto

Jak postavit ideální farmu Minecraft XP

Pokračujte ořezáváním trávy v hlavním formátu sestavení, ale ponechejte a 2-blok mezera ze stěn farmy. Pak musíte nakreslit čáru uprostřed, takže je tu mezera 6 bloků na obou stranách linky. Dalším krokem je vykopat jeden blok a opakovat to v celé délce formátu, který jste vytvořili uvnitř.

20 nejlepších nápady Minecraft Farm

Hledáte skvělé a roztomilé nápady na farmy Minecraft, které tyto zdroje vytáhnou jako nikdy předtím? Sledujte těchto 20 nejlepších nápadů, abyste mohli začít.

Matt Hunter 5. prosince 2021 Poslední aktualizace: 24. března 2023

Nadšenec Minecraft uznává důležitost zemědělství ve hře. Zachováte svou postavu zdravé, generujte zdroje a shromažďují spoustu dalších materiálů že budete potřebovat dříve nebo později ve hře. Je to jeden z nejvíce Základní části minecraft. Ať už testujete své dovednosti Kreativní režim nebo jít ven Přežití, The Nejlepší nápady Minecraft Farm jsou ty, které se snadno projeví.

 • Když postupujete dále Minecraft a postavili základnu, Farmy může ušetřit hodně vašeho čas a snaha.
 • Zemědělství je Nejlepší cesta získat zdroje určitého druhu rychle. Vyžaduje to hodně materiálů a čas ale dlouhodobýzdroj stojí to za to.
 • Některé z ty můžeš udělat: jsou Animal Farms, Crop Farms, Cobblestone Farms, Berry Farms, a Vesnifing Chov Farms.
 • Tento Průvodce spočívá z malé farmy na Větší a dalšíCompleX Farmy a vy děláte to, co odpovídá vašemu světu.

Bez jakéhokoli dalšího povyku pojďme naskočit přímo dovnitř.

Nápady na farmy Minecraft

Kompaktní farma Minecraft

Zdroj: Disruptivní sestavy

Zahájení tohoto seznamu je Kompaktní farma Minecraft to vypadá a cítí se jako moderní shamba. Zahrnuje několik různých oddílů, pokud se hráč snaží obhospodařovat určité typy zdroje.

Kromě celkového designu, který má, se díváte na mimořádně solidní farmu s atributy, které by vás mohly uspokojit celé dny. Pokud jde o potřebné materiály, není třeba používat něco obtížného získat. Toto je víceméně farma na úrovni začátečníků 148 kamenných cihelních desek a 96 Špína bloky.

Ty dva jsou materiály, které se ve hře začnete dostat brzy. Lidé, kteří chtějí postavit značnou farmu Přežití Režim Nelze přehlédnout, co se stane, že je jedním z nejlepších Nápady na farmy Minecraft ve hře.

Rozložení základu následuje a 5 x 5 formát a můžete to zjistit Smrkové dřevo bloky. Můžete také implementovat Skleněné panely uvnitř mixu pro další vkus, ale my to ponecháme na vás.

Animal Minecraft Farm

nápady na farmy Minecraft

Zvíře Minecraft Farm je jedním z nejúčinnějších, který nastartuje vaši dobrodružnou cestu ve hře. Má slušný design, přívětivý vstup a jednoduché rozvržení. Když už mluvíme o tom, tato sestavení používá formát 5- x 6 bloků pro vytvoření čtyř různých sekcí pro vaše zvířata a rostoucí zdroje.

Koridor by měla být asi 9 bloků v délce. To má zajistit, aby záda je dostatečně prostorná, aby vyčnívala venku. Vykopejte bloky na zemi, než založíte vchod. Jakmile to uděláte, vyplňte podlahu Kamenné cihly A měli byste být dobří.

Vstup můžete postavit 4 bloky vysoký v kombinaci s Kamenné cihly a STónové desky. Opakujte tento proces třikrát po celé délce chodby ve vyváženém poměru. To by vás mělo nastavit s chladně vypadajícím farma s prostornými kompartmenty pro pěstování jídlo.

Úžasná farma Minecraft

Zdroj: SimpleMc

The Úžasná farma Minecraft je snadno jedním z nejlepších pro uživatele s rozvinutým estetickým smyslem. Jak můžete pochopit z výše uvedeného obrázku, není to váš průměrný Joe farmy. To znamená, že nějaké budete potřebovat neobvyklé zdroje pro tuto sestavu, ale buďte si jisti, protože také ty nejsou nad vrcholem.

Mluvíme o značné stodole, která je 30 bloků široký a 19 bloků vysoký. Můžete umístit pomáhající bloky na podlaze, která vám pomůže při vytváření základny.

Pokračujte ořezáváním trávy v hlavním formátu sestavení, ale ponechejte a 2-blok mezera ze stěn farmy. Pak musíte nakreslit čáru uprostřed, takže je tu mezera 6 bloků na obou stranách linky. Dalším krokem je vykopat jeden blok a opakovat to v celé délce formátu, který jste vytvořili uvnitř.

Tím se určí každý oddíl pro vás uvnitř farmy a usnadní růst různých druhů potravin a dokonce i pšenice možná. Stojí také za to použít Dub listy a Bříza listy Zkrášlit farmu a vštěpovat do ní kouzlo.

Easy Minecraft Crop Farm

Minecraft Animal Farm Ideas

Nejlepší Farmy Minecraft Crop jsou to, které zjevně vytvářejí největší výnos. The Easy Minecraft Crop Farm není tam s nejlepšími psy, ale rozhodně to stojí za to, že je to jednoduché rozvržení a běžný požadavek na zdroje. Je to docela jednoduchý a je dostatečně schopný poskytnout více než 10 hromádek z mrkve při každé sklizni.

Můžete konstruovat Plodinová farma Vytvořením tří stěn ve tvaru C pomocí C 9 bloků na každé straně. Pak musíte vyčistit cokoli nežádoucí mezi každou strukturou ve tvaru C. Dalším krokem je vykopat příkop na jedné straně první zdi. Navíc musíte najít střed první zdi a odtamtud vyjmout blok.

To je místo, kde vytvoříte pokoj pro svůj hruď. Můžete také umístit Hopper Vedle hrudníku pro další pohodlí. Konečně, Redstones v této sestavě také budou hrát roli. Budou jednat jednou rukou jako robustní zdroj pohyblivé vody.

Roztomilý nápad Minecraft Farm

Roztomilé nápady na farmy Minecraft

Seznamte se se všemi typy Farmy v Minecraft, ale jen několik pomazaných vám bude moci dát roztomilý Koukni se. Když už mluvíme o tom, co, pokud jde o roztomilé nápady Minecraft, si tento rozhodně zaslouží zmínku na seznamu. Je to docela malé, ale nepochybujte o jeho kompaktnosti.

Požadavek zdroje pro toto sestavení však bude trochu odlišný, protože budete potřebovat některé Výdej bloky a Červený kámen také. Začněte s stavbou umístěním tří Výdej bloky, takže všichni čelí středu a uprostřed je jednorázová mezera.

Dalším krokem je vykopat středový blok s důvěryhodnou lopatou a i nadále rozbít blok vedle něj. Pokud tak učiníte prostor pro vodu, kterou se chystáte vyplnit tyto oblasti. Jakmile tam máte nějakou vodu, musíte nyní umístit původní blok – což byla nečistota – a připravit oblast pomocí příkazu do příkazu.

Populární volba, se kterou zde většina hráčů chodí pšenice. Nyní musíte umístit Hladký kámen blokuje v každém rohu dávkovače a naskládejte základní strukturu. Konečným výsledkem zde bude pěkně vytvořený Roztomilá farma Minecraft.

Starter Minecraft Farm

Nápady Minecraft Crop Farm

Další vrchol farma Design, který zde máme na drapáky, je Starter Minecraft Farm. Jedná se o vysoce kvalitní sestavení, které vám umožní zažít výhody zemědělství na začátku hry, zejména v Přežití Režim. Potřebujete pro tuto farmu společné materiály a to by nemělo být žádné potíže s shromažďováním na začátku vaší cesty.

Pokud jde o základní rozvržení, pohodlí pokračuje. Začnete jednoduše vytvořením dvou čtverců, přičemž oba jsou 9 bloků na délku a šířku. Kromě toho budete muset všechno naskládat o jeden další blok, takže design zůstane konzistentní a proveditelný. Nyní byste měli mít základní rozvržení, které se podobá tvaru písmene “8.“

Dalším krokem je vytvoření mezery uprostřed rozložení. Jakmile to uděláte, rozbijte spodní bloky z jedné strany, protože jsme vám nařídili, abyste předtím nahromadili jeden blok na druhé straně. To by vám mělo být nyní ponecháno s plnou sadou bloků na horní straně a bez bloků na dolním případě.

Budete to muset udělat pouze na jedné straně a také na střední, které jste právě vytvořili. Je nejlepší, že nyní vytvoříte východ ze strany. Nezapomeňte, že tam musíte umístit své truhly. Je to na vaší kreativitě odtud. Jen se ujistěte, že lemujete svou podlahu Hladké kamenné desky Pro nejlepší výsledky. Také budete potřebovat a Composter Znovu také. Je nejlepší, abyste se podívali na výše uvedený průvodce, abyste věděli, jak jeden získat.

Zaoblená farma Minecraft

Nápady Minecraft Crop Farm

The Zaoblená farma Minecraft je rychlý a snadný Minecraft Farm Idea to je nejlépe využito v Režim přežití. Většinou se skládá z dřevěných bloků a to je něco, co vám je pohodlné, když se ve hře dostanete brzy. Budete však potřebovat spoustu a tuny z nich, takže se ujistěte, že jste připravili sekanou sekeru na nějakou akci. Nejlepší část této sestavy je jeho všestrannost.

To znamená, že se to všechno scvrkává a jaký typ dřeva budete používat. V Minecraft víte, že máte několik z nich k dispozici. Tady je Tmavé dřevo které lze implementovat, nebo možná některé Smrkové dřevo, nebo trochu Svlébané dřevo Diverzifikovat farmu. Můžete také použít Smrk pro podlahu farmy a odtud vyzkoušejte různé kombinace.

V této sestavě je také změna výšky, o které musíte být vědomi. Některé struktury lze zvýšit tak 3 bloky zatímco ostatní zůstanou opraveni v jednom bloku. Tento druh hloubky způsobuje, že farma vypadá mimořádně tip pro příležitostné uživatele. Nezapomeňte použít úrodu svých preferencí ve středu, aby se vaše úsilí uskutečnilo.

Cool Minecraft Farm

Skvělé nápady Minecraft Farm

The Cool Minecraft Farm vypadá vizuálně příjemně a rozhodně to není nějaká budova bubnu, která by nikoho nemohla zapůsobit. Nahrazujete pravidelně vypadající bloky Čedičové bloky V případě této farmy. Použijete je k vytvoření základního rozložení a poskytnutí solidního základu, na kterém bude postaven zbytek vaší konstrukce.

Kromě toho stojí za to vědět Štěrk Funguje dobře Čedič Kombinace těchto dvou se tedy může jistě vyplatit. Také by vám bylo dobře implementovat některé Blackstones ve vaší stavbě, i když by to vyžadovalo, abyste se pustili do Dolní pro Cool Minecraft Farm.

Když už mluvíme o tom, doporučuji vytvořit tuto farmu v Dolní ve srovnání s Overworld. To však neznamená, že si toho nemůžete vybrat. Většina zdrojů, které potřebujete pro farmu, se získává z Dolní.

Celkové téma budovy navíc jedinečně odpovídá také nastavení. Budete muset vodu oblast uprostřed, abyste pěstovali své plodiny, podobně jako jakoukoli jinou farmu ve hře. Někteří uživatelé to obvykle transformují na a Červená řepa Farma, která tak činí. Beetroot vydává pěknou načervenalou barvu, která zasáhne působivý kontrast s Cool Minecraft Farm.

Jednoduchá farma Minecraft

Nápady na budování farmy Minecraft

Další Minecraft Farm Idea který si zaslouží zmínku na tomto seznamu, je Jednoduchá farma Minecraft. Jak název napovídá, pro tuto sestavu nebudete používat nic komplikovaného. Jedná se o naprosto přímočará farma, která poskytuje slušné množství zdrojů. Jeho nejsilnější body spočívají v jeho lehkosti budování, nízkých a neobvyklých materiálových požadavků a působivého kruhu design. Budete potřebovat Composter Bloky pro základní rozložení farmy.

Ty jsou relativně snadné získat, ale pokud si stále nejste jisti přesnou metodou, podívejte se na výše uvedený průvodce a budete nastaveni všichni. The Composter Všechny bloky jsou kombinovány s Smrkové desky pro větší hloubku ve budování.

Poté můžete začít přidávat další materiály na farmu pomocí Padací dveře blízko vrcholu a rohy farmy. Ujistěte se, že to uděláte pro to, aby byla farma reprezentatelnější. To znamená, že se neomezujete na dodržování přesné kombinace barev, jak je znázorněno na obrázku výše.

Můžete představit své vlastní kouzlo Jednoduchá farma Minecraft. Pokud byste chtěli růst pšenice nebo červená řepa Uvnitř se to všechno scvrkává. Existuje však několik povinných kroků, jako je například voda farmy zevnitř a umístění asi tří až čtyř bloků, aby se plodina oddělila a vštípila pocit zřetelného designu.

Úžasná farma Minecraft

Zdroj: Theythicalsausage

The Úžasná farma Minecraft není běžná aféra. Toto je nepředvídatelná sestava, díky které se vzhledem k implementaci vypadá spíše jako hrad než farma Dlažební kamen a Kamenné bloky.

Začíná ze země, ale končí pět až šest bloků nad ní. Co musíte udělat, je vytvořit čtverce a spojte je společně tak, že je připojen každý z jejich rohů. Když to uděláte, dalším krokem je růst vašich oblíbených plodin.

Existují čtyři různé sekce pro sklizeň výnos v Úžasná farma Minecraft. Můžete růst pšenice, mrkve, Brambory, červená řepa, a jakýkoli jiný zdroj, který chcete. Ujistěte se, že se také připojíte ke každé sekci se schody, abyste se dostali z jedné části na druhou ve stylu.

Pokud jde o požadované materiály, většinou je to Kamenné bloky ale nikdy to neublíží Leštěné desky Andesite pro větší hloubku na farmě. Některé můžete také použít Dlažební kamen Bloky, Kamenné bloky, a pravidelné Bloky Andesite pro texturování a zlepšení celkové estetiky. Ještě nejsi úplně hotový. Úžasná farma není zevnitř nejvyšší úroveň a stěny, ale okolí pro to také dobře pracuje.

Farma Fantasy Minecraft Farm

nápady na farmy Minecraft

The Farma Fantasy Minecraft Farm je jeden pro nadšence Steampunk. Toto je nesmírně jedinečné farma To není příliš značné ani příliš malé měřítko. Je to správná velikost pro minimalistickou farmu ve světě, která upřednostňuje styl a látku. S touto farmou můžete začít vytvořením rozložení založeného na čtverci pomocí Sudy a Dubové bloky.

Poté můžete postavit 4-blok vysoké stěny pomocí Kámen a diverzifikujte je pomocí stěn, plotů a plotů. Chcete -li to doplnit, použijte Grimstones a pověsit Řetězy Z každého rohu na pumpujte dech čerstvého vzduchu do vaší farmy. To vám dá stavbu, která je na rozdíl od většiny ostatních návrhů, se kterými hráči chodí.

The Sudy bude hrát významnou roli při konstrukci této farmy. Budou působit jako podpora pro platformu. Kromě toho se ujistěte, že jdete pod základnu a umístěte a Padací dveře uprostřed vody plodinu, kterou se chystáte umístit dovnitř. Když už mluvíme o tom, můžete použít jakýkoli typ oříznutí Pro tuto farmu v Minecraft

Je zde zvýšena flexibilita zvětšení nebo snižování velikosti farmy podle libosti. Pokud chcete vytvořit velký Farma Fantasy Minecraft Farm, buď naším hostem. Když se scvrkává na Minecraft, není třeba říkat, že obloha je limit, ale přesto to řekneme.

Automatická farma stromu

Minecraft Automatic Farm Ideas

Tato další položka, kterou pro vás máme na seznamu, je řez nad ostatními. Je to jeden z nejlepších Minecraft Automatic Farm Ideas které generují výnosy den co den na hřišti Minecraft. Ty mohou ve skutečnosti ušetřit hráčům vozíku času tím, že mají pasivní zdroj materiálů.

Určitě musíte mít jednu z těchto nastavených pro sebe ve hře, abyste se dostali před konkurenci a jaký lepší způsob, jak začít jinak než Automatická farma stromu? Nejlepší na tom je, že to lze docela považovat za startovací farmu kvůli svému běžnému požadavku na zdroje. Většinou budete potřebovat Smrkové protokoly vytvořit tuto sestavu.

Kromě toho budete také muset použít Smrkové prkna, Sekáčené kamenné cihly, a Smrkové schody skutečně dostat tuto zabudování do své přirozené formy. Můžete snadno začít s farmou vykopáním plochy 5 x 5 bloků a vyplněním podlahy Smrkové prkna. Budete také muset umístit singl Sekátová kamenná cihla v každém rohu rozložení základny a poté spojte celou věc pomocí Dubové protokoly.

Poté můžete jít s budováním střechy, o kterém je asi 9 bloků vysoký na výšku. Jakmile budete hotovi s horní oblastí, dalším krokem je vrátit se na základnu a stylizovat ji za nejlepší možné výsledky.

Základní farma Berry

Zdroj: Bluenerd Minecraft

Některé z nejlepších Minecraft Farms začít jednoduše. The Základní farma Berry je rozhodně jedním z těch, které nevyžadují mnoho prostoru nebo tuny materiálů. Chcete -li začít, musíte vyčistit prostor 7 bloků.

Vyplňte výkopové bloky Travní bloky. To je místo, kde vaše bobule porostou. Jakmile to uděláte, dalším krokem je umístit singl Smrkový plot na obou stranách 7 Tráva Bloky. Nyní musíte umístit 7 Sladké bobule na vrcholu Travní bloky a dokončit design pomocí použití Smrkové desky Krytí struktury.

Hlavní účel pěstování bobule v Minecraft je tak, aby mohli být řádně využíváni jako zdroj potravy. Každá bobule doplňuje dva hladové body.

To není moc, ale je to něco, s čím tě přimět jít. Kromě toho se také hodí bobule pro chov lišek, které mohou být zkroceny, aby pomohly hráčům bojovat proti ohrožujícím davům. Výhoda rostoucích bobulí je proto dvojnásobná. Jsou to skvělý způsob, jak znovu získat nějaké zdraví, když hráč je mimo životní body.

Farma kaktus a kostní jídla

Nápady na budování farmy Minecraft

The Kaktus a Farma kostního jídla je vynalézavý Minecraft Farm Idea To vám dostane jeden z nejdůležitějších materiálů ve hře brzy. Máme na mysli Kostní jídlo a jak se používá jako geniální způsob použití jako hnojiva. Mnoho různých rostlin a potravin spadá pod doménu Kostní jídlo, včetně mrkve, pšenice, brambor a bambusu.

Materiál se také používá jako barvivo, ale pouze v některých vydáních hry, například Podloží, Dědictví, a Vzdělání. Stejná funkce nemusí být k dispozici v Edice Minecraft Java, Ačkoli Kostní jídlo lze použít k řemesle Bílé barvivo v druhém.

Navíc se materiál také hodí k výrobě automatická farma Oživte. Pokud jde o dotyčnou farmu, vyplývá z poměrně základního rozložení 6 x 9 bloků na délku a šířku. Poté poskytnete obrys zadních a stran formátu.

Dalším krokem je umístit Bloky písku v centrální oblasti a používání Kaktus každý na vrcholu Blok písku že umístíš. Doporučuje se použít Skleněné tabule Abyste si mohli bez námahy prohlédnout přední část farmy. Dokončete konstrukci základu pomocí Voda v každém rohu.

Cobblestone Farm

Zdroj: Gorillo

Toto další Design farmy Minecraft Z toho, že si můžete dělat poznámky, je silně zaměřen na generování Dlažební kamen. Tuto sestavu můžete diskrétně nastavit někde ve světě Minecraft a mít pasivní zdroj příjmu důležitého herního materiálu.

Nejlepší na tom je, že se jedná o automatickou farmu, takže i když jste AFK, zdroj bude stále vtažen. Dlažební kamen je generován z těžebního kamene a to je přesně to, co zde budete dělat, jen s přidáním jednoho Láva Kbelík.

Dlažební kamen Má ve hře. Z tvorby Řemeslné páky a Droppery k tvorbě Výdejní stanice a Písty, S tímto zdánlivě jednoduchým materiálem můžete toho hodně dosáhnout. Některé nápady Minecraft Build také používají Dlažební kamen Jako hlavní konstrukční zdroj.

Značná farma paliva

Skvělé farmy nápady minecraft

The Značná farma paliva je jednou z největších farem, které máme na tomto seznamu. Pokud jde o nejvýznamnější Nápady na farmy Minecraft jdi, přes dotyčný design není přeskakování. Používá jedinečné spojení a Bambus farma a systém pece s pomocí Hoppers, Minecarts, a Dřevo.

Můžete implementovat jakoukoli délku nebo šířku farmy, která se vám líbí, ale doporučený formát je 7 do 9 bloků. Můžeš použít Skleněné tabule na přední straně přidat další vkus k designu.

Hranice budou provedeny pomocí Dřevo, Místo toho však můžete také použít cokoli jiného. Schody různých zdrojů lze přidat pro podrobnosti. Pokud jde o to, když ztmavne, je nejlepší, abyste použili některá řešení osvětlení, abyste skutečně převzali farmu z jedné úrovně na druhou.

SHOOMLIGHT je blok pro tuto práci, nalezený v Podsvětí v oblastech jako Crimson Forest. Dále, položky jako Lucerny lze použít k doručování některých konečných doteků na farmě.

Starter automatická plodinová farma

Zdroj: Gorillo

The Automatická plodinová farma je jeden z nejunikátnějších Minecraft Crop Farm Projects V tomto zápisu. Používá Skleněné tabule Jako základní základ místo jiného pravidelného Dřevo- nebo Kámen-rozvržení bloku. Začněte s stavbou umístěním 11 bloků na délku a šířku a pečlivě umístění Bloky SHOOMLIGHT V mezerách pro větší jasnost.

Jakmile jste zakryli první část farmy, opakujte proces navrhováním jiného 11 do 11 Formát čtverec. Musíte udělat základní rozložení 2 bloky vysoké, takže to nezapomeňte udělat. A konečně, měla by existovat jednorázová mezera mezi dvěma čtvercemi, které budete konstruovat.

Nyní zvednete tempo a najdete střed jednoho náměstí. Dalším krokem odtud bude vykopat Travní blok a použít a Kbelík na vodu uvnitř. Zakryjte oblast Composter a přidat další SHOOMLIGHT Navíc.

To samé na druhém náměstí a pokračujte v umístění plodiny na farmě. Nyní se na vás scvrkává, zda chcete a Pšenice, A Mrkev, nebo Brambor farma. Nejprve budete muset až do celé trávy v oblasti, aby nedokončili jakoukoli práci.

Farma chovatelka vesnice Minecraft

Zdroj: Gorillo

Chov v Minecraft má svůj vlastní škálu výhod. Umožňuje vám rozšířit svůj Minecraft World a naplnit oblast postavy podle vašeho výběru. The Vesnice chovatel Minecraft Farma je jednoduchá, bez námahy struktura, která vám umožní zachytit dva vesničany a umožňuje jim chovat. Toto je snaha mít pasivní zdroj produkce potomků, který tento farmářský nápad zůstává v tom úspěšný. Jak můžete pochopit z výše uvedeného obrázku, design používá jedinečnou sestavení. Ožívá to s kombinací Skleněné tabule, Koberce, a Padací dveře.

Musíte také implementovat Minecarts Přepravovat vesničany dovnitř a ven a samozřejmě přimět děti, aby vyšly z pasti, kterou vytvoříte na farmě. Mějte na paměti, že budete muset vytvořit malou platformu pomocí desky jakéhokoli materiálu, aby vesničané na něčem stáli. Když noc spadne, počkejte, až vaše exempláře chytí nějaké ZS. Probudí se mezi ploty a bude se muset navzájem chovat, vzhledem k správným podmínkám. Ujistěte se, že dodáváte dostatek jídla a jejich ochota je na místě, aby se to stalo.

Starter Cow Farm

Nápady pro zvířata farmy Minecraft

Toto další Minecraft Farm Idea se týká kráv, které jsou jedním z nejužitečnějších zvířat ve hře. Krávy, když jsou zabity, nechte hráče vzdát kůže a syrové maso, I když existují i ​​jiné způsoby, jak ve hře získat kůži. Když však nejsou zabiti, krávy mohou být skvělým doplňkem stodol. Pokud si nejste vědomi vytvoření stodol ve hře, podívejte se na výše uvedený propojený průvodce. The Starter Cow Farm je konstruován pomocí Kamenné schody, Kamenné bloky, a Kamenné bloky. Všechny tři jsou snadno dostupné i na začátku hry.

Dalším krokem po vytvoření farmy je převést krávy a zachytit je, aby se mohli chovat. Budete potřebovat a Vést nebo Řemínek Chcete -li vést krávy do oblasti farmy. Pšenice lze také použít místo vodítka pro řízení krav Minecraft. Vzhledem k tomu, že zde střílíme na chovnou farmu, budete potřebovat alespoň dvě krávy. Buď to, nebo požádejte vývojáře hry, aby vyrobil asexuální krávy.

Nano Crop Farm

Zdroj: Gorillo

Poslední položka na seznamu jde na Nano Crop Farm. Tento Minecraft Farm může vypadat nevýrazně, ale je to opravdu jeden z nejlepších návrhů, jak získat vysoký výnos s pouhými sekundy zemědělství. Metoda pracuje se všemi plodinami, s výjimkou Meloun a Dýně. Budete potřebovat tři Výdejní stanice a Červený kámen Pro tuto sestavu. Ten vám může pomoci automatizovat proces a to je něco, co budeme pro tuto farmu vyžadovat. Kromě toho budete používat pouhý Kamenné bloky plně konstruovat stavbu.

Navíc a úroveň bude umístěn na jedné straně Pozorovatel blok. Snížení nebo zvýšení úrovně bude buď spustit nebo zastavit zemědělský proces. Nezapomeňte zanechat mezeru s jedním blokem a začlenit a Píst v tom. Doplňte to s dostatečným množstvím zásob Kostní jídlo protože to bude sloužit jako podloží této farmy. Vyplňte každý Výdej s Kostní jídlo a nechte sestavu jít do práce. Vaším posledním úkolem je kliknout a držet tlačítko pravým tlačítkem myši na myši a zahájit zemědělství.

S sebou

Minecraft je už dlouho a lidé ve hře vyrobili několik skutečně působivých farem, domů a hradů. Koneckonců, Kreativní režim může vám pomoci co nejlépe Nápady na farmy Minecraft Oživte. Pokud vám došly návrhy na narážení světa Minecraft, nechte tuto příručku naplnit kreativními nápady. Doporučujeme střílet pro ty farmy, které se mísí se zbytkem vašich sestav.

Nezapomeňte získat ještě více lstivý a implementovat svůj vlastní styl ve svém Minecraft Farms. Hra je o objevování vašeho skutečného stavebního potenciálu. To je navíc k spokojenosti, kterou dostanete po dokončení obtížné sestavení. Doufáme, že máte skvělý čas přizpůsobit své farmy téměř perfekci. Jako vždy, Expiter vám přeje šťastné hraní her!

Otázky o farmách v Minecraftu

Jaké jsou nejužitečnější farmy v Minecraftu?

Nejužitečnější farmy v Minecraft jsou pšeničné farmy, mrkvové farmy, zvířecí farmy a bramborové farmy, i když můžete také zřídit chovné farmy, které jsou docela užitečné.

Co bych měl stavět na své farmě v Minecraftu?

Měli byste stavět hranice, vchod, zvířecí pera, bloky a samozřejmě hlavní oblast plodin, odkud budete sklízet zdroje.

Jak mohu, aby moje farma vypadala hezky?

V Minecraftu je množství dekorativních předmětů od luceren, žhavých stran a sHoollights, které mohou vaše farmy vzít o deset úrovní. Experimentujte s různými položkami, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Byl tento článek užitečný?

dík! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu. ⚡

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍

Jak postavit ideální farmu Minecraft XP

Minecraft XP Farm Miniatura

Minecraft

Pokud chcete v Minecraft nějaké snadné XP, budete chtít postavit farmu XP. Zde jsou nejlepší metody, které jsme zjistili pro budování rychlého a snadného nastavení.

XP, jinak známý jako zkušenosti, je cennou funkcí ve neustále se měnící hře, jako je Minecraft. Koneckonců, je nezbytné sbírat, pokud chcete okouzlit své zbraně, brnění nebo vybavení, takže je vždy užitečné udržovat na vás velké množství.

Článek pokračuje po reklamě

Avšak s XP primárně pocházejícím z zabíjení davů, těžby a tavení rud nebo obchodování může být trochu náročné vytvořit spolehlivý proud XP.

Článek pokračuje po reklamě

Takže s ohledem na to jsme sestavili tři z nejlepších farmy Minecraft XP, abyste se mohli dostat k nalezení těchto nových davů nebo vytvoření perfektního domu ve vašem fantastickém světě, aniž byste se museli starat o XP.

Jak postavit tradiční farmu Minecraft XP

Většina hráčů Minecraft si je vědoma toho, jak postavit tradiční farmu XP, která obsahuje temnou místnost postavenou daleko nad hráčem, kde se davy mohou vynořit a spadnout dolů na zabíjení podlahy.

Článek pokračuje po reklamě

Nejnovější verze této farmy pro Minecraft verzi 1.19 bylo vysvětleno ve videu od YouTuber Voltrox.

Video jde do plné detaily sestavení, ale podstata je, že hráči budou muset postavit velkou místnost (16 × 16) se čtyř-blokovým trychtýřem uprostřed.

Článek pokračuje po reklamě

Pomocí Trapdoors a Blogs-logovaných bloků mohou hráči podvádět davy, aby upadli do trychtýře, kde si vezmou 22 vysokou kapku, která je postaví přímo před hráče, jeden zásah ze smrti. To umožňuje hráčům jít AFK, zatímco trychtýř se plní stovkami davů, aby snadno choval tuny XP (a kořisti).

Článek pokračuje po reklamě

K vybudování této farmy budou hráči potřebovat následující materiály:

 • 704 pevných bloků jakéhokoli druhu (11 hromádek 64)
 • 916 Bloky desek jakéhokoli druhu (těsně pod 15 hromádek 64)
 • 240 Dveře past (těsně pod 4 hromádky 64)
 • 2 kbelíky na vodu
 • 4 žebříky
 • 4 Hoppers
 • 4 truhly
 • 128 lešení (2 hromádky 64)
 • 1 hromada pochodní (žádné přesné číslo, jedná se pouze o to, aby se stavělo).

Farma bude ve své nejúčinnější, když bude postavena vysoko na obloze, což omezí počet dalších davů, které se mohou kolem vás vynořit. Může však fungovat, když je postaven na úrovni země, pokud v poloměru tření nejsou tmavé oblasti.

Článek pokračuje po reklamě

Výhodou této tradiční farmy je, že může být postavena téměř v každém bodě hry a nevyžaduje žádné bloky Redstone nebo exotické. Nevýhodou je, že k postavení místnosti s třením vyžaduje mnoho bloků.

Článek pokračuje po reklamě

Jak postavit farmu Nether XP

Druhá farma, kterou mohou hráči Minecraft postavit, je založena na zombie piglins, které se nacházejí v Nether.

Místo vytvoření tření pro davy, které spadnou do zabíjecí komory, však tato farma využívá logiku Piglin, kde budou pronásledovat a zaútočit na hráče, který zaútočí na jakýkoli nedaleký Piglin.

Článek pokračuje po reklamě

Voltrox opět poskytuje plán pro farmu.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Místo postavení vysoké platformy si hráči jednoduše postaví malou jámu (3x4x4) s pastí, do které mohou prasečí přilákat pigliny. Stejně jako u tradiční farmy XP, i Trapdoors přivede Piglins, aby spadl do nevyhnutelné jámy, kde hráč může jít dolů a bezpečně je zabít všechny.

Článek pokračuje po reklamě

Zde jsou materiály potřebné pro farmu Nether XP:

 • 32 bloků pevných látek
 • 6 Trapdoors
 • 6 bloků desek
 • 5 žebříků
 • 3 Hoppers
 • 1-2 truhly

Zatímco Voltrox’s Build radí hráči, kteří staví něco z kopce, aby se postavili na to, kde je Piglins budou pronásledovat, můžete také jednoduše postavit malou chatu nebo kryt, abyste se před nimi chránili (ale ujistěte se, že vás pigliny stále uvidí).

Článek pokračuje po reklamě

Výhodou této farmy XP je to, že náklady na materiál jsou velmi omezené a nemusíte čekat a jít AFK, aby se davové daly, než je zabijete. Nevýhody jsou však to, že se musíte dostat na nether a budete potřebovat velkou plochou, aby vás vidělo maximální množství piglinů.

Článek pokračuje po reklamě

Jak postavit farmu XP kolem davového spawnera

Pokud máte to štěstí, že najdete mob Spawner, máte štěstí, protože to lze snadno proměnit v farmu XP.

Chcete-li to udělat, vše, co musíte udělat, je vykopat 9-blokovou oblast po celém Spawnerovi vytvořte systém trychtýře podobný tomu v tradičním spawnerovi a posaďte se v zabíjecí místnosti a čekají na davy, aby se dostali dovnitř.

Článek pokračuje po reklamě

Minecraft YouTuber Jumper vysvětluje, jak proměnit zombie nebo kosterní Spawner na farmu XP.

Článek pokračuje po reklamě

Jednoduše postavte místnost kolem Spawnera, naplňte rohy kbelíky na vodu tak, aby se jakékoli tření davy omyly směrem ke středu. Tam budete vykopat 22 úrovní, abyste vytvořili zabíjecí platformu, kde budete čekat, až davy dorazí jeden zásah ze smrti.

Materiály, které budete potřebovat, zahrnují:

 • 64 pevných bloků
 • 2 Hoppers
 • 2 truhly
 • 5 bloků desek
 • 64 pochodní (pro osvětlení místnosti, když ji vykopáváte)
 • 22 žebříků
 • 4 kbelíky vody (nebo jen dva pro vytvoření nekonečného zdroje vody)

Další alternativou k stavbě Spawnera, který spadne davy přímo dolů do zabíjecí podlahy, je umístit vodu, takže všechny davy tlačí na centrální místo v přední části místnosti, kde klesnou. To vám dává cestu do a ven z místnosti s třením, pokud budete potřebovat něco opravit.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Výhodou této farmy XP je to, že je také velmi levná z hlediska potřebných zdrojů a nemusíte stavět místo AFK, abyste mohli stát vysoko na obloze. Nevýhodou je, že budete muset najít spawner a budete muset stavět farmu v tomto místě.

To jsou tři nejlepší farmy XP v Minecraft. Během čekání na to, aby dovnitř zážitek protékal, podívejte se na některé z našich druhých šikovných průvodců Minecraft: