24 parních her zdarma ke stažení a udržování nyní, bez úlovku, spěchejte! Steam zavádí 12 her zdarma v obrovském rozdávání – nenechte si ujít | Tom S průvodce

Pospěš si! Steam zavádí 12 her zdarma v obrovském rozdávání – nenechte si ujít

Odkaz: Parní

24 parních her zdarma ke stažení a udržení právě teď

24 parních her zdarma ke stažení a udržení právě teď

Hráči PC si mohou v současné době stáhnout a udržovat neuvěřitelných 24 nových herních her prostřednictvím Steam bez dalších nákladů. Mluvíme o nule předplatném, nulové nesmysly jakéhokoli druhu. .

Myslím, že vím, že jsme všichni velmi zaneprázdněni tento měsíc, když se dopustíte při spuštění Baldurova brána 3 na PlayStation 5 a Starfield na Xbox a PC. Ale pokud jste konkrétně po hrách zdarma, pak jste přišli na správné místo, já stará Čína.

Podívejte se na naše Starfield Recenze níže!

24 her zdarma, které můžete v současné době chytit přes Steam, jsou:

 • Příběhy jedna – míchání FPS a MOBA, které ve skutečnosti vypadá docela zajímavě.
 • Blitz Runner – Arcade Platformer/Battle Royale v barevném sci -fi světě.
 • Clash of Panzer – hra z druhé světové války s většinou negativními recenzemi. možná se tomuto vlastně vyhýbejte.
 • Syncované – Multiplayer Futuristic Shooter, který vypadá jako osvěžující změnu tempa z normálního jízdného FPS venku.
 • Korunovaná kontrola – dobře módní kooperační gauč.
 • Microvolts: Nabíjené – střelec třetí osoby přešel s Toy Story, opravdu zábavná hra.
 • Výroba automobilu – automobilová hra tycoonů, která provádí hráče v historii automobilu.
 • Urbo: Dream One – meditativní logická hra, kde stavíte domy kolem záhadné věže.
 • The Riflemen-Multiplayer první střelce s klasickými puškami WW2 Bolt-Action.
 • STG Football-ARCADE FOOTBALION FOOTBALION STRÁNKY, KTERÝ VELIKOST NÁVRHOVANÝ od základů.
 • Anonymní simulátor hackerů – vstupte do bot zkušeného anonymního hackera a pusťte se do mise odhalit pravdu.
 • Spaceminers – Hra, která slibuje, že můžete těžit pro „skutečné zlato“, což vůbec nezní ripticky.
 • Marvel Snap – slyšeli jste o tomhle. Vynikající karetní hra Marvel, která vám umožní bojovat se všemi vašimi oblíbenými postavami.
 • Daisho: Přežití samuraje – akční RPG, která také využívá mechaniku přežití a budování vesnic.
 • Cesta na vrchol G – Přežijte vlny zombie, sbírejte výhody, odemkněte dveře šéfa a čelem hornímu G v intenzivním zúčtování.
 • Versus Vampire – titul pro více hráčů, který vás vidí zapojit do války mezi lidmi a upíry.
 • Summm Aeterna – „Rychle se rozvíjející roguelite inspirovaný Metroidvania Aeterna Noctis“, kde v každém novém běhu „vytvoříte své vlastní světy“.
 • Boj! Ostrov Olyn – strategická hra pro více hráčů, která hraje hodně jako šachy.
 • Gatická závada-akční roguelike s bojovou mechanikou založenou na fyzice.
 • 90 minutová horečka – něco podobného Fotbalový manažer, Ale ne tak dobrý.
 • Dynast.IO – hra přežití s ​​prvky RPG.
 • World of Rune – MMORPG hra s tunami různých postav a mystickými roztomilými domácími mazlíčky. Můžete hrát jako jedna ze čtyř tříd.
 • Poslední exodus-tahová sci-fi strategie pro mé kolegy blbce.
 • Společnosti SIM – Cool Little Trading Sim, kde můžete předstírat, že jste bankéř, který sepne peníze pryč, aniž byste zničili ekonomiku IRL a ničili životy.

Pospěš si! Steam zavádí 12 her zdarma v obrovském rozdávání – nenechte si ujít

Grand Emprise

Co je to? Parní hry zdarma, říkáte? Počkejte, 12 her zdarma?! Nevadí to, jestli to uděláme. Pokud máte náladu jezdit na Triceratops, přibijte své tříbodové zatáčky ve virtuálních jízdních testech nebo jednoduše chcete pomoci rozkošné kreslené včelí.

Jak užitečně odhalilo Twitter Channel SteamgamesPC (díky herní Bibli), Steam nedbale vyráběla šest titulů zdarma na začátku týdne, než upustila další půl tuctu freebies. Zatímco některé z těchto her jsou jen prologovou verzí plného názvu, stále slouží dobrým kouskům hry, které vám pomohou přimět vaši mysl na konečný produkt.

�� 13. června nové hry zdarma na Steam ��1⃣ashes na asheshttps: // t.co/aj6x0vftli2⃣death roadshttps: // t.co/h25xdcyk4g3⃣street sens 2https: // t.co/cor7syb6m84⃣grand empriseHttps: // t.co/qj3sdvxMru5⃣their landhttps: // t.co/uc1bhk8lsw6⃣bunker builderhttps: // t.CO/XO330ZP44L PIC.cvrlikání.COM/YVQLIPMP49June 13, 2023

Parní hry zdarma

Nejprve máme Popel k popelu. Tento střelec divokého západu může vypadat jako nízký nájem Red Dead Redemption 2, ale počkejte, je tu zvrat! Váš Gunslinger je zombie … který může zjevně používat magii. Vsadím se, že jste neviděli ten přicházet.

Další název Steam zdarma je Smrtící silnice: Prolog turnaje. To je jen chuť poslední hry, která přijde, a zajímavě kombinuje násilné bitvy, paluby a roguelitní prvky.

Grand Emprise: Prolog Určitě nechybí ambice. To, co začíná jako dino jezdecká pocta ARK: Přežití vyvinul slibující dobrodružství cestování v čase, které vás nakonec vystřelí hvězdám prostřednictvím raketových lodí. Jo, a také to slibuje, že budete Bůh. Žádná biggy. Poslední hra má hodně co doručit.

Kdo potřebuje dinosaury, když jste uvízli v lese a snažili se řešit hádanky jako dospívající sirotek, správně? Jejich zeměAkční hra těžká puzzle zní zajímavě, i když je přívěs ošklivý.

Snažili jste se předat řidičský průkaz? Pak Street Sense 2 . Zdá se, že se jedná o simulátor virtuálního řízení. Když jsem viděl, jak jsem nashromáždil tři hlavní chyby při mém prvním neúspěšném testu, možná bych měl použít Street Sense 2 k otírání svých motoristických „dovedností“.

Je tu další oslavené demo, tentokrát ve formě Bunker Builder Simulator: Prolog. Celá hra vám bude kopat díry a postavit bunkry, které se bezpochyby hodí, když je na nás zombie apokalypsa. Nemrtvé nenávistné stísněné prostory, správně?

Ještě více parních her zdarma

�� 14. června Nové hry zdarma na páře ��1⃣cat-aclysmhttps: // t.co/o6gq2nmdox2⃣exorsitehttps: // t.co/7worcv2RNA3⃣force přírody 2https: // t.co/n7dphgz3ab4⃣bee-anhttps: // t.CO/DJIDDH7VIS5⃣UNTAMED TACTICSHTTPS: // T.co/stcjnkotxe6⃣cosmic coliseumhttps: // t.Co/VZND6BMBXZ PIC.cvrlikání.com/shp0g2dx9tjune 14, 2023

Druhá sbírka páry Freebies poklesla tento týden Cat-Asclysm. Hádanky, platformy a pummelingové nepřátelé jsou na kartách v této izometrické akci-adventure.

. Smíchání prvků RTS s působením týmového střelce je Exorsite stále v raném přístupu, ale kombinace taktických pohledů shora dolů smíchané s hasičskými prvky na zemi je rozhodně zajímavé.

Je to pták?! ?! OH Počkej. své Bee-Man. Woo-hoo? Tento retro stylizovaný plošinovka na bázi puzzle vás vidí pronásledovat ztracený med titulárního hmyzu.

Pobyt s zvířaty na misi, načechraní ďáblové Untamed: Taktics: začátek jsou jen příliš šťastní na to, aby si navzájem odtrhli kožešinu, když v tomto taktickém RPG bojují přes mřížky.

Prolog verze dává vám krátkou chuť finální hry na přežití z karantény, kde je shromažďovací zdroje zásadní. Jo, a také vám to umožní zkazit agresivní roje krabů. Takže je to.

Okolome ne tak špinavé tuzen her Gratis s vydáním prologu Kosmické koloseum. Zdá se, že tento frenetický akční střelba s roguelitními prvky má všechny barvy. Tolik, takže moje spálené oční bulvy musí jít na ležení.

Nyní, když jste doufali, že jste zásobovali svou knihovnu Steam s výše uvedenými bezplatnými tituly, měli byste se podívat na nejlepší parní hry, které si můžete koupit v roce 2023.

Více od Toma’s Guide

 • Toto jsou nejlepší PC hry, které se nyní hrají
 • Apple Vision Pro – Zeptal jsem se 3 analytiků, jestli tato náhlavní souprava bude létat nebo flop
 • Přívěs FABLE 4 ukazuje, jak vypadá skutečná grafika příští generace na Xbox Series X

Získejte zpravodaj Tom’s Guide!

Okamžitý přístup k novinám, nejžhavější recenze, skvělé nabídky a užitečné tipy.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Nejlepší hry zdarma na Steam

Nic jiného než nejlepší parní hry zdarma, které můžete hrát právě teď.

Obrázek hlavičky Counter-Strike 2

Nejlepší věci v životě jsou zdarma, a také některé z nejlepších her na páře. Jistě, prodej Steam může být legendární pro snížení plné ceny na „může být také status“. Toto jsou hry, které můžete nainstalovat a začít hrát bez utrácení centy (nebo penny nebo peso). Některé z nich jsou hry umět Utraťte peníze, pokud se do toho opravdu dostanete, zatímco ostatní jsou zdarma shora dolů, ale jsou to nejlepší parní hry zdarma, které můžete napěchovat na pevný disk v roce 2023.

V online hrách, jako jsou Apex Legends a Dota 2, jsou samozřejmě v online hrách, jako jsou Apex Legends a Dota 2. Zaokrouhlili jsme seznam nejlepších her, které můžete do své knihovny Steam přidat zcela zdarma.

The Sekce her zdarma . Stáhnete si hru a hrajete ji bez jakýchkoli mikrotransakcí nebo extra řetězců. Mohou být k dispozici DLC, ale úplný základní zážitek můžete získat pouze stažením hry zdarma. Zde je místo, kde většinou najdete krátké nezávislé hry a šílené experimentální projekty.

The sekce zdarma Obsahuje hry, které jsou podporovány ve hře. Zde žije větší hry jako Destiny 2 a The Sims 4, které se, i když zdarma, určitě pokusí třást trochu peněz z kapes. Při výběru těchto her jsme zvažovali spravedlnost obchodů ve hře a věříme, že z nich můžete získat spoustu legrace, než vložíte podrobnosti o kreditní kartě.

Nejlepší parní hry zdarma

Openttd

Odkaz: Parní

Openttd je poměrně starý remake open source ještě starší SIM hry a je to stále vynikající ve svém vydání páry. Mezi fanoušky dopravních a manažerských simíků zůstává spousta populárních a z dobrého důvodu. Přestože vypadalo relativně jednoduše, má docela hlubokou simulaci, včetně věcí, jako je zrychlení a točivý moment pro vlaky do kopce. Je to také snadno moddabilní, což znamená, že existují nejrůznější potěšení pro rozšíření simulace.

Hledač

Odkaz: Parní

Svědek, ale nemá to pocit, že vás někdo na večírku zatáhl. Tento puzzler první osoby je neskutečným, neuctivý pohled na Opus Jonathana Blowe, s vyprávěním složeným ze zvukových protokolů, které se rychle přeměňují do naprosté absurdity. Jsou to jen dvě hodiny (ish) a hádanky jsou opravdu chytré. Určitě to stojí za váš čas, zvláště pokud jste stejně jako já nakonec hráli svědka s hlasem odmítnutím.

Klub literatury Doki Doki!

Odkaz: Parní

Může to vypadat jako veselé drama ve třídě, ale nenechte se zmást, klub literatury Doki Doki! Hraje s tou fasádou. Sedate chaty se spolužáky vytvářejí slabý dojem pro první akt nebo tak, ale čekají na tmavé zvraty – existuje důvod, proč hra otevírá varováním obsahu. Pokud si to nakonec užijete, můžete se také líbit ostrova Pony a Undertale.

Raven Monolog

Odkaz: Parní

Krásně nakreslený experimentální povídku o ztlumeném havranu, který se snaží interagovat s jeho Townsfolk. Projekt je popsán jako pokus „vyprávět příběhy nebo sdělit zkušenost s využitím omezeného díla interaktivního umění.„Je rychlé, jednoduché hraní a plné prostoru pro interpretaci.

Cry of Fear

Odkaz: Parní

Kvalitní celková konverze poločasu, která je plná strach. Hra otočí starý motor GoldsRC, aby vám poskytl systém zásob a velké temné město k prozkoumání. Připravte se na vytrvalé napětí během osmi hodin průzkumu a boje s 24 různými zbraněmi. Stahování také zahrnuje spoustu vlastních kampaní a odemknutelnou kampaň navíc, jakmile porazíte hlavní příběh. To je dobrá hodnota pro stahování zdarma.

Crusader Kings 2

Odkaz: Parní

Všichni a jejich babička mají v těchto dnech silné názory na Victoria 3 a Stellaris, ale to byl Crusader Kings 2, který správně katapultoval paradox do centra pozornosti. Zdarma na Steam od roku 2019, Crusader Kings 2 je tolik RPG, jako se jedná o strategickou hru: přebíráte roli jednoho z tisíců historických aristokratů (a poté jejich dědiců a jejich dědiců atd) od jakéhokoli data od 769 CE do 1337 nl a můžete hrát skoro, jak chcete.

Předpokládá se, že byste měli zajistit své dědictví, rozšiřovat své území a bojovat o slávu své dynastie, ale opravdu si můžete vybrat jakýkoli cíl, který chcete. Fancy Únos papeže? Jít na to. Zoufale svádět královnu Francie? Vyplňte své boty. Středověký svět je vaše ústřice.

CK2 má rozsáhlou knihovnu DLC, z nichž všechny stojí peníze, ale základní zkušenost je zcela zdarma a stále schopná nasávat hodiny po hodinách vašeho času.

Emily je pryč

Odkaz: Parní

Vraťte se k těmto halcyonským dospívajícím dny před Facebookem, před Instagramem, peklem, ještě před chytrými telefony. Emily Is Away je interaktivní příběh vyprávěný zcela prostřednictvím reprodukce AOL Instant Messenger: jméno, které vyvolá pálení nostalgie u čtenářů určitého věku a úplné nepochopení u všech ostatních. Nemusíte však být stárnoucí a šedou, abyste si tento příběh užili, což vás vidí kultivovat vztah s kolegou střední školy Emily přes internet v větvení vyprávění.

Večeře

Odkaz: Parní

Večeře hraje jako klasická dobrodružná hra, hádanky a vše, ale je to v podstatě strašidelný povídka. Jste stará dáma, která provozuje hostinec, který je známý pro jeho „speciální omáčku.„Je to krátká a úhledná (ale možná ne sladká) o podávání vašeho zlého guláše několika cestujícím.

Mimo sezonu

Odkaz: Parní

Je to budoucnost, jste uvízli na vlakovém nádraží a všechno je divné. Chatujte s lichými obyvateli stanice a prozkoumejte jeho zkroucené boční pasáže, aby objevili neskutečné malé anekdoty a dohromady z sestavených kousků. Dokončení trvá jen asi půl hodiny a hudba je sladká, takže si ji stáhněte.

Výdaje

Odkaz: Parní

Filmové vázanky a spin-off jsou téměř vždy odpadky, ale přidání směšného akčního filmu The Expendables to A Ludicrous Action Shooter Broforce byla mrtvice geniality. DLC zdarma je příkladem toho, jak provést marketingový vázání, která se necítí cynicky nebo neohrabaně připevněná. Hvězdy Beefcake Stars of the Expendables se cítí jako doma ve vynikající akční hře.

Deltarune

Odkaz: Parní

Kvasi-Sequel to Undertale má obě své první dvě kapitoly k dispozici zcela zdarma. Epizodická RPG s kreativní bitevní mechanikou, která vás v reálném čase uhýbá nepřátelským kulkám, má nové postavy a také návrat oblíbených z Undertale, jako je Sans a Toriel. Budoucí kapitoly budou nakonec uvolněny a mají být zaplaceny, ale nyní si můžete užít první dva zdarma.

Nejlepší parní hry zdarma

Apex legendy

Odkaz: Parní

Stále populární hrdinový střelec z Respawn a EA je už několik let a nevykazuje žádné známky zpomalení. Apex je orientován na hraní skupiny založených na týmu, je inteligentní, strategický a vyloženě zábavný střelec, který James Davenport PCG nazval „nejlepší Battle Royale, který dnes dostupný“.

Sims 4

Odkaz: Parní

Jsou to Sims, pravděpodobně nejznámější životní simulátor, jaký kdy byl vyroben, a je to zdarma na páře. Základní hra Sims 4 byla od října 2022 zdarma na páře, která nechala všechny a další zkoušet jejich ruku na budování snů Dollhouse/Subjection Innocent Virtual People k nepředstavitelným hrůzám. Vedete život zločinu, vychovávejte rodinu, nebo, jo, jen je držte vše do bazénu a odveďte žebřík. Možnosti jsou opravdu nekonečné. A hej, pokud čestný život dostane příliš mnoho, proč se podívat na náš seznam Sims 4 Cheats?

Destiny 2

Odkaz: Parní

Střesová střelec Bungie je v těchto dnech zdarma, což znamená, že můžete zdarma naskočit do fireteam. Má všechny dobré zbraně, o které znáte bungie a pravidelné aktualizace obsahu a nové režimy, které vás zaměstnávají. Pokud chcete začít poprvé, máme průvodce Destiny 2 pro začátečníky a obnovení toho, co se právě děje, najdete v Roadmapu Destiny 2.

Marvel Snap

Odkaz: Parní

Marvel Snap je dost na to, aby byl klasifikován jako kontrolovaná látka. Je to jedna z nejžhavějších karetních her právě teď, skutečná minutová, dohoda o celoživotním dohodě a odměňuje dobře promyšlenou budovu paluby a pečlivou strategii. Můžete si však udělat laskavost a podívat se na věci, které jsme si přáli, abychom věděli, než jsme začali hrát Marvel Snap, než to vyzvednete. Není třeba, abyste opakovali naše chyby nováčků.

Válka cechů 2

Odkaz: Parní

Naše nejlepší probíhající hra z roku 2022 je zdarma a hraje se po deseti letech po vydání. Společnost Guild Wars 2 nabízí MMORPG s obrovským otevřeným světem a vyhrazenou komunitou, nabízí přizpůsobení postav, celou řadu profesí (nebo tříd, pro mě a mě) a bohatým PvP. Stále dostává také časté aktualizace a expanze, i když za ně budete muset zaplatit (promiňte!).

Husí husa kachna

Odkaz: Parní

Goose Goose Duck je popularizovaný potokem z superstar K-Pop, mezi námi, který obchoduje s kolísajícími kosmickými kosmiky, dobře, husy a kachny. Má poměrně několik dalších režimů než mezi námi, a proto přitahuje tisíce hráčů, kteří byli unaveni z provozování stejné staré knihy v nesčetných hrách svého předchůdce založeného na vesmíru. Oklamat své přátele! FILICKÁ PENOVEK! Šarlatán!

Counter Strike: globální útočné

Odkaz: Parní

Sakra, člověče, je to Counter-Strike. Kdyby existoval Mount Rushmore Foursiational Multiplayer FPSES, tato hra by byla přímo tam nahoře. Je to zdarma, plněné do žábrů s více než deseti lety aktualizací a obsahu, a nejsem si jistý, že někdo zatím našel strop dovedností.

Navíc, Valve nedávno oznámila, že udělá něco směšného a bezprecedentního: vydejte novou hru. No, druh. Counter-Strike 2 je na cestě a je postaven na základech CS: Go. Bude to také zdarma a všechny vaše CS: Go Doodads se přenese. Mohlo by to znít jako klišé, ale opravdu nikdy nebyl lepší čas dostat se do Counter-Strike.

Dota 2

Odkaz: Parní

Dota 2 je jednou z největších her na Steam. Jednoduše je popsáno, dva týmy pěti čarodějů bojují o klepání na věže a vyrovnány nepřátelské základny v bitvách, které mají tendenci trvat mezi 30 minutami a hodinou. V praxi je to jedna z nejhlubších a nejsložitějších konkurenčních her na světě. Každý rok obrovský mezinárodní turnaj přitahuje miliony diváků as 110+ hrdiny a neustále se měnící meta může být jediná hra, jakou kdy potřebujete ve své parní knihovně.

Implementace zdarma je většinou dobrá. Většina mikrotransakcí je vázána na kosmetiku. Kromě nákupů jednotlivých položek si můžete také koupit bitevní průkazy, které udělují přístup k režimům, úkoly, které dokončíte hraním her, a více kosmetických předmětů.

Warframe

Odkaz: Parní

Tato třetí osoba Action RPG o futuristických ninjích může být pro nové hráče zcela nepochopitelné, ale pokud s tím přetrváváte, najdete hlubokou a odměňující hru na pokraji některých z jeho nejambicióznějších aktualizací dosud. Při spuštění to byla hra o opakování krátkých misí-a to je stále součástí-ale existují také otevřené světové zóny a plány na přidání kooperačního kosmického boje. Warframe se v posledních několika letech zlepšoval a zlepšoval a nyní si myslíme, že je to jedna z nejlepších her na hraní na PC.

Skutečné peníze můžete utratit za zrychlení času na tvorbu a na nákup předmětů a rámečků přímo. Všechno je však dokonale řemeslné pomocí měny ve hře a hráči se zdají více zájem o použití platinové měny skutečné peníze k odemknutí nových barevných schémat.

Týmová pevnost 2

Odkaz: Parní

Tento týmový střelec existuje již od roku 2007, ale návrhy postav jsou nadčasové a design třídy je stále nádherný. Jen málo střelců může poukazovat na třídu stejně inovativní jako Spy, kteří se mohou zamaskovat jako nepřátelský tým, aby sabotoval své pomůcky a bodl své nebe dozadu. Pokud dáváte přednost dlouhodobým angažmám, odstřelovač vás zakryl, nebo můžete nepřátelé přepadat zblízka s pyro. Ať už je váš styl hry jakýkoli, je tu třída, která odpovídá třídě, a s dostatečným počtem her často přepínáte mezi třídami, aby pomohl vašemu týmu tlačit vozík nebo se zabývat složitým bodem.

Cesta vyhnanství

Odkaz: Parní

Path of Exile je jedním z nejhlubších akčních RPG na trhu a jedním z nejštědřejších pro hraní zdarma. Základní struktura by měla být známá: Vyberte si třídu a pusťte se do zabíjených sprees ve stylu Diablo, abyste vydělali kořist a na úrovni nahoru. Když se začnete pohybovat po fázích tutoriálu, existuje obrovské množství třídy a přizpůsobení položek. Slot různé vzory drahokamů do vašich brnění, aby min-max vaši postavu a vezměte je do ještě tvrdších dungeonů. Musíte jen platit peníze za kosmetiku, která převlékne vaše zbraně a brnění

EVE Online

Odkaz: Parní

Tento vesmírný MMO je známý tím, že produkuje neuvěřitelné příběhy o válce a zradě. Její hráči řízené korporacemi jsou plné politické entity, které mohou být pro nové hráče velmi nepřístupné. I když netrpíte dost dlouho na to, abyste se pronikli do velké hry PvP, je to stále nádherný vesmír plný krásných kosmických lodí a mlhovin. Některé lodě a dovednosti jsou uzamčeny ve verzi zdarma, ale ve hře můžete strávit obrovské množství času, než se budete muset podívat na placení za prémiový přístup.

Hvězdné trek online

Odkaz: Parní

Létat lodě, shromáždit posádku a paprsek dolů na planety s pryč týmem v tomto masivním bezplatném MMO. Od spuštění to trochu stárne a je protkáno mikrotransakcemi, ale stále můžete hrát skrz příběh a vidět každou stranu hry bez placení. Pokud se dostanete do přitahování ke sběru špičkových lodí a naklápění své posádky s podpisem Star Trek Livery, pak za to zaplatíte. Můžete brousit předměty pomocí měny ve hře, ale pro předběžné předměty, které budou trvat déle, než se zdá být rozumné. Pokud však hledáte bezplatný zážitek z Star Trek, je to překvapivě zábavné.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.