25 herních a aplikací Fears 2 Majitelé by si měli nejprve stáhnout – Road to VR, nejlepší 25 her Oculus Quest 2

Nejlepší 25 her Oculus Quest 2

Contents

Denní zpravodaj Roundup Udržujte prst na pulzu odvětví XR s denním zaokrouhlením, nejdůležitější zprávou v jednom denním e -mailu.

25 her a aplikací Quest 2 Majitelé by si měli nejprve stáhnout

Denní zpravodaj Roundup Udržujte prst na pulzu odvětví XR s denním zaokrouhlením, nejdůležitější zprávou v jednom denním e -mailu.

Děkujeme za přihlášení

Nejste připraveni na plonk dolů z prvních 100 $ na Quest 2 hry? Naštěstí existuje působivý počet bezplatných her, zážitků, aplikací a sociálních platforem VR, které vás udržují před hraním dříve.

Poznámka: Do seznamu jsme nezahrnuli dema pro placené hry, ale určitě byste se také měli podívat na ty, aby se také podívali na rychlou chuť plné věci, například Synth Riders, Journey of Gods, Creed: Rise to Glory, Beat Sabre, Superhot VR, Space Pirate Trainer, žádné další duhy, bič pistole a vyřezávání snowboardingu.

Zahrnovali jsme však hry Lab Lab. Pokud chcete vidět více, vyhledávací funkce SideQuest je skvělým zdrojem pro nalezení bezplatných věcí a ukázek. Níže najdete některé z nejlepších her laboratorních aplikací, kromě těch hostovaných v oficiálním obchodě.

Hry zdarma

Obyvatelstvo: Jeden

Obyvatelstvo: Jeden je v podstatě nejúspěšnější Battle Royale VR, která vám umožní stoupat, létat, střílet a spojit se s kýmkoli se odvažuje. Jakmile je hra zdarma, hraje mikrotrankce, ale pouze pro kosmetiku, což je pěkné. Je to stále placená na hře na Steam, což dává smysl vzhledem k tomu, že vývojáři Bixbox VR získali Meta. Existuje však více než jen Battle Royale: můžete hrát v karanténě pro vlastní mapy a pravidla, Team Deathmatch s přizpůsobitelným načítáním, válečným režimem 12v12 a dalšími.

BLASTON

Jakmile je placená hra, tento střelec v pokoji je nyní zdarma na hraní, což vám umožní vzít si přátele, rodinu a nepřátele v souladu s hlavou-hlavou 1v1. Zlepšete svůj načtení a skočte do akce, když se vyšplháte na zbraně a pošlete na své nepřátele salvu pekelného ohně, celou dobu Matice Uhýbání se tímto inovativním kuličkám se setkává s futuristickým soubojem. Utratit peníze za kosmetiku, nebo ne: je to obrovský kousek zábavy.

Gun Raiders

Tam není spousta bezplatných střelců, kteří slibují akci multiplayeru, nicméně, ale Gun Raiders Hodí se k účtu svým více herním režimům, které vám umožní Jetpack vzduchem, lezení ze zdi ke zdi a sestřelením konkurence. Ve větších hrách vidíte stejný druh mikrotransakcí, ale to jsou všechny věci avatarské kůže, takže zde není žádná výplata výplaty.

Hyper Dash

Hyper Dash je střelec pro více hráčů, který v podstatě vyplňuje Echo Combat nikdy nemohl (to nevadí Echo Combat nikdy nebyl na Quest a nyní je na Oculus PC zcela zaniklý). Nechte vám rychlou pomlčku, sprintu a železniční rozdrcení kolem, Hyper Dash dokáže sloužit působivému počtu režimů, včetně užitečného zatížení, nadvlády, kontrolního bodu, (týmu) Deathmatch, zachytit vlajku a eliminaci. Díky začlenění křížové hry můžete také převzít uživatele Quest i SteamVR.

Ultimechs

Ultimechs by měl vypadat docela povědomě: v podstatě je to Raketová liga, Ale místo toho, abyste jeli v autech, dostali jste pěsti poháněné raketovým poháněním, abyste do cílového. Online multiplayer zahrnuje zápasy 1V1 a 2v2, které nabízejí spoustu příležitostí k získání kosmetického vybavení, které vám umožní vybavit váš bitevní mech do něčeho jedinečného. Nyní jsou také také dva placené bitevní průkazy, které nabízejí tunu kosmetiky, aby vás odlišily od konkurence.

Bitevní talent

Bitevní talent je jedním z těch bojových simíků, kteří vás nechají jít na HAM na Ragdoll Baddies, což jsou v tomto případě moudří skřítci a spousta skelingtonů. Tato akční hra založená na fyzice založená na roguelite vám umožňuje vylézt, běžet a proklouznout cestu po úrovních, když skákáte, střílíte a ovládáte magii proti svým nepřátelům.

Karty a tanky

Karty a tanky je pěkně návyková sociální sběratelská karetní hra, která vám umožní sbírat a bojovat s přáteli s více než 180 kartami. Díky křížovému hraní proti náhlavním soupravám SteamVR (také zdarma na PC) můžete zvážit hostování své pravidelné hry v noci, která hraje více než několik kol ve charakteristické středověké fantasy tavern.

Někdy chtěl hrát Protiúder na úkolu? Pavlov Shack Nabízí docela srovnatelný zážitek, když hrajete v režimu Deathmatch nebo Co-op. Má veškerou realistickou zbraň a hodně zábavy z placeného titulu PC VR, ale stále je to silné s bezplatnou otevřenou beta beta na Quest.

Prostorové ops

Tento střelec 4V4 arény, stále v otevřené beta verzi, vyžaduje vlastní kamarády v oblasti Space a Quest 2 (nebo Quest Pro)-z nichž nemusíte mít. Přesto to dělá neuvěřitelný čas, který je v podstatě nejlepší verzí laserové značky, jakou jste kdy hráli. Ke stažení tohoto systému budete potřebovat Sidequest, protože deaktivuje systém Guardian Quest, ale stojí za to skočit přes obruče, abyste mohli pracovat, pokud máte všechno ostatní.

Gorilla Tag

. Budete se spojit kolem arény lemované stromem pomocí jejího jedinečného stylu lokomoce v popadnutí. Pronásledujte ostatní lidoopy a infikujte je nebo vyšplhejte na svůj život, když vás infikované pronásleduje. Čistý a jednoduchý. Ujistěte se, že jste daleko od televizorů, nábytku, dětí a domácích zvířat, protože udeříte něco do šílené pomlčky pro sladkou, nízko-poly svobodu.

PokerStars VR

Žádné skutečné hotové hazardní hry, ale PokerStars VR Nejen, že vás necháte all-in o hrách Texas Hold’em, ale nyní plné stolní hry v kasinu, stroje, které určitě rozsvítí dopamin hladovějící center potěšení vašeho mozku. Je to všechno zdarma, takže nebudete riskovat skutečné peníze, pokud si nekupujete hranolky ve hře, které nelze obrátit zpět na skutečné peníze: je to jen proto, aby vaše bankrol propláchla pro zdarma hru.

Třída tělocvičny – basketbal

Třída tělocvičny – basketbal je řešení, pokud chcete střílet nějaké obruče a namočit, jako byste pravděpodobně nemohli na fyzickém soudu. Online multiplayer vám umožní jít hlavou k hlavě pro docela přesvědčivou hru B-Ball díky kinematice založené na fyzice a celém těle z hry.

Starověký dungeon beta

Tento drsný roguelite dungeon prolézavý prohledávač je stále v beta beta (stále!), ale existuje důvod, proč se stal oblíbeným laboratořem aplikace. Prozkoumejte obrovský žalář, který můžete prozkoumat, ubytovat spoustu baddies a žádat o ocel vašeho meče, nožů a šípů. Vyšplháte se přes hluboké jámy, vyhýbáte se smrtelným pastům a hledáte skryté poklady. Rozbijte všechny hrnce a bedny, které můžete, než se oficiálně spustí na Quest někdy v blízké budoucnosti.

Elixír

Budoucí čarodějové, je to váš čas zářit. Prozkoumejte magickou laboratoř a přijměte práci učedníka. Laboratoř je plná gadgetů a magických věcí, se kterými se můžete pohrávat; Jako jedna z her, které nativně podporují sledování rukou, můžete své ovladače odložit a experimentovat s tímto malým plátkem temného umění.

Návnada!

Od nedávné aktualizace Buddies Fishin’s Buddies získal tento klasický titul VR zcela nový nájem na život jako multiplayer VR Fishing Game, která vám umožní sedět a rozbít chladnou s chlapci, když navíjíte ve velkých. Další sociální oblasti vám také umožňují sedět mezi vašimi rybářskými dobrodružstvími, abyste se zúčastnili příležitostných mini-her.

Gravitační bohové

Gravitační bohové je hra v arkádovém stylu, kde soutěžíte v epickém zúčtování mezi nebeskými bohy (2-8 hráči). Nabrajte lodě a odhoďte je, aby zachytili nedalekou planetu, nebo otevřeli červí díry, aby je teleportovali přes sluneční soustavu. Držte planety a měsíce, abyste zvýšili vaši produkci. Důlní asteroidy pro výkonné zdroje uvnitř. A pokud se odvážíte, zachyťte slunce pro konečný buff. Poté pošlete masivní flotilu, abyste dobyli domácí planetu svého nepřítele. Poslední Bůh stál vyhrávat.

Sociální platformy VR

Nahrávací místnost

Bezpochyby jeden z nejzábavnějších a nejnavštěvovanějších titulů VR venku … a je to zdarma. Jistě, můžete zaplatit skutečné hotovost za tokeny ve hře za nákup Spiffy Clothes pro vašeho avatara, ale to je opravdu na vás. V obou výtvorech prvních stran na vás čekají Gads of Mini-Games, jako jsou vždy tak populární kooperační questy-to by mohly být hry samy o sobě-na uživatelem vytvořené věci, které udržují vaše kapesní kniha shromažďování prachu. Je to sociální VR, tak se setkejte s lidmi a máte míč pro nulové dollarydoos. Spravedlivé varování: tuna dětí.

Vrchat

Pokud jste byli v posledních několika letech kdekoli poblíž internetu, je pravděpodobné, že jste to již slyšeli Vrchat, Uživatelem generovaný sociální prostor VR naplněný … no … všechno, co si dokážete představit, zahrnují hry Re-Pro jako jako Mezi námi, Mario Kart, a dokonce i verze Beat Sabre. Móda vlastního avataru nebo si stáhněte miliony avatarů generovaných uživateli, abyste mohli ztělesnit SpongeBob, Kirito z Sword Art Online, nebo kterýkoli z milionu Anime Girl Avatars, které tam můžete vidět.

Horizonční světy

Horizonční světy stále podniká kroky dítěte, ačkoli nedávné úsilí přineslo na platformu více nástrojů a obsahu generovaného uživateli, která zakončila věci, aby se daly konkurenceschopnější Nahrávací místnost a Vrchat. Možná se budete chtít přihlásit jen proto, abyste viděli sociální platformu VR State of Meta’s First-Party-a poté se znovu podívat na cenu „zdarma“, můžete jen najít prostředí nebo komunitu, se kterou opravdu gelujete, s nímž je na prvním místě celým důvodem sociálního VR.

Pokračujte na stránce 2: Zdarma zkušenosti a aplikace »

Tento článek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud kliknete na přidružený odkaz a zakoupíte produkt, můžeme obdržet malou provizi, která pomůže podpořit publikaci. Další informace naleznete zde.

Související články od autora

Thin & Light PC VR Headset BigScreen mimo nyní přepravu v nás

Bývalý Oculus CTO přezkoumává BigScreen Beyond: „Jako podpěra pro futuristický film“

BigScreen mimo přehled o roztržení rozhodnutí o návrhu rozhodnutí za kompaktní náhlavní soupravou

„Měl by“ – přestaňte lidem objednávat, co mají dělat. . .

Měli byste požadovat vrácení peněz.
BooPiedoopie 44830 (Springtrap
Na večírcích byste byli zábavní
Většina z nich nejsou hry
Jo, většina z nich jsou divadelní zážitky VR nebo 360 videí. Velmi zavádějící titul, tam, silnice.

Mám rád válečné věci jako Henry, Invaze, Imlooking pro další podobné věci, aby to moje vnučka mohla sledovat, je pro ni těžké zjistit ovladač. ven…. Pokud víte o tom, že by si mohl být svobodný. Je to kámo

Vyzkoušejte také všechna bezplatná ukázka věcí, jako je Beat Sabre, Creed: Rise to Glory, Superhot, Synth Riders atd.

Stačí zadat jména do obchodu a předpokládám, že se zobrazí. Pokud ne, pak si ve skutečnosti nejsem jistý.

Vydělávejte téměř 46 000 $ týdně. Po dlouhou dobu jsem opustil práci po práci pro stejného zaměstnavatele. Když jsem byl zaměstnán svou předchozí společností, hledal jsem skutečné příležitosti práce doma, kde jsem mohl vydělat velké peníze a také současně získat dostatek času na to, abych se vložil do své rodiny a offcourse Abyste vás velmi bohatí na jen několik dní nebo více. Nakonec jsem našel skvělou příležitost a nemohu vám říct, jak jsem rád, že jsem dnes. . To neznamená, že vaše jediná další umístění bude kavárna za rohem. O svou práci se můžete postarat na výlet, bavit se ve fantastickém venku nebo možná poslouchat svou oblíbenou kapelu na živém koncertu. Zde je návod, jak začít->->->-> https: // trimurl.Co/LZTXCR

Sidequest by měla věc #1 na seznamu. (Následuje QuestOrama!)

Chybí mi úžasná ukázka, která byste si mohli zdarma stáhnout s původní sadou Oculus Developer Kit. Přál bych si, aby si vytvořili vrstvu kompatibility a nechte je znovu stáhnout, protože některé byly mezi nejlepšími věcmi, které jsem viděl ve VR.

Pravděpodobně je stále můžete hrát, hraji robo vzpomínku na můj quest 2 a můj reverb G2.

Obdržel jsem 18 590 $ pouze za měsíc a půl přímočarými malými úkoly z počítače.~ SD451 ~ Okamžitě, když jsem ztratil svou kariéru v kanceláři, byl jsem vyčerpaný, ale nakonec mám tento on-line projekt, takže se mi podaří vydělat tisíce dolarů z pohodlí mého domova.~ SD451 ~ Každý člověk se může připojit k této nejlepší kariéře a získat další zelenébacky on-line sledováním tohoto web-link >>>>> http: // srt.LT/T0K9s

Dokonce jsem produkoval 19 570 $ jen za třicet dní, jen jsem pracoval několik snadných úkolů z notebooku.~ DQ848 ~ Okamžitě, jakmile jsem ztratil předchozí pozici, byl jsem velmi zoufalý a naštěstí jsem objevil tuto nejlepší on-line příležitost, proto bych mohl tisíce zůstat doma.~ DQ848 ~ Každý se určitě může připojit k této nejlepší práci a sbírat další dolary online kontrolou této stránky >>>> https: // gurl.Pro/Infolifestyles

Dokonce jsem shromáždil 18 310 $ za ne více než 21 dní, jednoduše jsem pracoval na částečný úvazek na svém počítači.~ FW349 ~ Právě když jsem ztratil svůj kancelářský příspěvek, měl jsem strach a děkuji bohu, že jsem narazil na skvělou online příležitost, takže jsem schopen získat tisíce dolarů pobytu v domácnosti.~ FW349 ~ Jakákoli osoba se určitě může připojit k této zlaté příležitosti a může získat další greenbacky on-line kontrolu tohoto webu >>> http: // surl.li/bstze

Skvělý článek, děkuji. Doporučuji vašim čtenářům číst o vývoji okamžitých aplikací

Měli jste zahrnout „The Unity Cube“ … je to zážitek, který je tak umělecký a pohlcující … a je to zdarma! BTW, Spatial se nyní otočil na to, aby byl platformou pro hostování výstav NFTS, měli byste to napsat

Nevidím jednu hru, která i vzdáleně aa, veškerý odpad, který vypadá, jako by byl vyroben na střední škole BNY. VR šel z kopce v roce 2021, pouze jeden pár AA a Zero AAA hry

Legrační, je to vlastně jednoduchý vzhled mnoha her, které mě přitahovaly. Mám rád nízké poly hry. A jsem si plně vědom toho, že současné úkoly dosud nejsou schopny dodávat grafiku typu AAA. A ani mainstreamové PC není ještě připraveno řídit ty nejnovější náhlavní soupravy PCVR bez nejnovějších vysokých karet, které jsou dokonce těžké přijít, dokonce i 3060 jsou šíleně drahé.

To není můj názor, také hry lze upravovat, jako 2D hry, které mají grafické nastavení [většina VR z nějakého důvodu má nulové grafické nebo rozlišení], pokud chcete, aby VR přežil, musí přejít „levný čínský mobilní telefon pro levný F2P hry “Druh zařízení.
Musí to být PS5, Xbox Series X Druh zařízení. Které přitahují velké názvy studia, která vytvářejí velké jméno. Ale VR jde z kopce, když vyšel Rift S, mnoho studií skočilo na rozjetý vůz, Bethesda přenesla 2 hry a vyrobila 2 VR centrické, Doom VR a Cyber ​​Pilot.
Ubisoft namočil na nohou ve VR a udělal tu hru horor/mysl, zapomněl na své jméno, také vytvořili poměrně populární hru Star Trek
Přestosky her AAA, Borderlands 2 a možná i další
Pak Alyx vyšel a všichni byli šťastní, mysleli si, že to je okamžik VR, to je, když velcí vydavatelé skočí na VR a ne.
Stav VR je smutný, je to přesně tak, jak jsem řekl: koupíte VR, abyste hráli nezávislé hry, jako chudý dítě koupit 90 $ čínský mobilní telefon pro hraní F2p her, ale VR je daleko od 90 $, jeho 400-500 pro Quest 2 [S kabelem, novým rozhraním obličeje, pásma bobovr a řemičků]
1000 $ pro index Valve, 1200 $ pro HTC Pro 2 a 3000 $ pro to varjo cokoli, co se jmenuje. Facebook se snaží uvolnit více her, ale jsou v pořádku v oblasti nezávislých AA a smutná část je, že nejprodávanější hra VR je Port of PlayStation 2 Era Resident Evil 4!

Rezerlius Carnelius Mazretin

Kamaráde, proč musíš být tak zatraceně velmi zaujatý? Vím, že nejste moc spokojeni s herními hrami Oculus Quest, ale mám nejlepší čas svého života na Oculus Quest 2, který jsem právě dostal na Vánoce VR, nešel dolů, kde se 100% mýlí, zlepšuje se to Každý rok samozřejmě budou některé hry VR, které nejsou hry AAA, ale jsou docela zatraceně úžasné, že je spousta nejlepších-Prodej her Quest Games, které jsem nedávno koupil jako ovoce ninja vr resident evil 4 vr beatsaber super horký vrdlo pavlov Vr echo vr vrchat, pokud se podíváte do nejprodávanější kategorie Quest Games, existuje spousta herních her, pokud opravdu hledáte AAA VR Hry, které máte lepší s PC VR nebo Playstation VR, jsou to jediné dvě platformy, které mají docela velkou knihovnu her AAA VR, i když mám spoustu zábavy s hrami PSVR, než to, že existují nějaké věci, které Quest 2 dělá lepší než lepší než PSVR, pokud jde o přizpůsobení v měřítku místnosti a Oculus Touch Controllers má dvě palec, díky nimž se pohybují řadiče pohybu PS, ale kromě toho se mi líbí jak Quest 2, tak PS VR pro různé účely, jako je například jsem většinou zakoupil slovní hry To nevyžaduje palec na rozdíl od Quest 2 většinou kupuji hry, které vyžadují palcovou tyčinku proLepší zážitek a to je do značné míry, takže se nebojte, že se vyvíjí hry VR a 2022 bude rok, kdy VR opravdu svítí.

Nejlepší hry 25+ Oculus Quest 2

Lorem Ipsum Dolor Sit AMET, ENSECTETUR ADIPISCING ELIT. UT ELIT Tellus, Luctus Nec Ullamcorper Mattis, Pulvinar Dapibus Leo.

Bílé a černé rytmy od dr. Dre sluchátka

Neustále jsme žádáni o aktualizace nejlepších her Oculus Quest 2 a z dobrého důvodu. Protože náhlavní souprava přejmenovaná na Meta Quest 2 je nesporným lídrem na trhu a nejprodávanějším zařízením VR v historii. Náhlavní souprava je kompatibilní s většinou VR her, což má prospěch VR Gamer. Přesto to může být bolest, kterou můžete procházet skrz reeams průměrných titulů a přímých strašných her, aby našli to nejlepší. Váš quest 2 se tedy ocitne osamělý na zaprášené polici.

Připravte si však svůj prachovek, protože níže zvýrazníme více než 25 nejlepších VR her pro Quest 2 kategorizované do nejpopulárnějších žánrů, takže můžete najít, co zasáhne vaši fantazii.

Začněme.

Jak používat Oculus Guest 2

Meta/Oculus Quest 2 je samostatný náhlavní soupravu VR all-in-one. To znamená, že Quest 2 funguje bez počítače, aby jej napájel nebo externí základní stanice pro sledování náhlavní soupravy. Jinými slovy, můžete si vybrat mezi hraním svých VR her nativně na Quest 2 nebo jako spojený s herním PC.

Tato poslední část je zásadní, stejně jako v samostatném režimu, Oculus Quest 2 přistupuje pouze k proprietárnímu obchodu s aplikacemi Meta: Oculus Home. Zatímco pokud je připoután k vašemu hernímu počítači přes USB-C nebo Quest Link, nachází se svět her prostřednictvím Steam.

Tento seznam her tedy bude obsahovat VR hry z Oculus Home a Steam, segmentované do snadno prohledávaných žánrů, které vám umožní skočit do vašeho oblíbeného žánru her VR Games. Všimněte si, že většina titulů VR obsahuje jeden nebo více žánrů, takže doporučuji projít celým seznamem a najít pro vás perfektní hry VR.

Nejlepší zdarma Oculus Quest 2 hry

. Gun Raiders

Screenshot of Gun-Raiders Gameplay, hraný na Oculus Quest 2

Pokud jste do rychle se rozvíjející arény podobné turnaji Unreal, Gun Raiders je vynikající titul VR, který je neuvěřitelný, je to zdarma. Má spoustu odrůdy zbraní, základnu živé hráče a kosmetické mikrotrankce, které neovlivňují hraní hry. Obzvláště se mi líbí běh zdi, protože do zápasů přináší úhlednou taktickou mobilitu.

2. Návnada!

Screenshot of Bait! Hra, hraní na Oculus Quest 2

Na zcela odlišném žánru, návnady!, Navzdory vykřičníkovi je neformální a relaxační rybářský simulátor v nádherném venkovním prostředí. Ryby můžete chytit samostatně nebo s přáteli, takže má úžasný „hangout“ faktor, zatímco tón a kampaň jsou také okouzlujícími postavami a biomy ve stínu buněk.

Nejlepší akce Action Quest 2 hry

3. Gorn

Screenshot of Gorn Gameplay, hraný na Oculus Quest 2

Gorn má za sebou ostřílenou hru, která zasáhla slávu ze známé nezávislé hry Broforce, a proto je Gorn jednou z nejlepších her na trhu. Předpokládáte roli gladiátora, který prořízne vlny svalnatých brutálů v nádherně krvavých projevech karikaturního násilí. Jeden okamžik zapamatovaný jako propad ve zdi se stal poté, co jsem křičel: „Nebavíte se!”Když jsem byl chycen mimo dohled ze strany, kde byla zeď. Z tohoto důvodu je Gorn na tomto seznamu.

4.

Screenshot of Swarm Gameplay, hraný na Oculus Quest 2

Swarm je, pokud útok na Titan a Unreal turnaj měl dítě. Je to nesmírná arkádová zábava a je to v podstatě vylepšenou verzi lupičů zbraní ve všech aspektech. I když doporučuji být poněkud ostřílený hráč VR, protože mechanika háčku s nulovou gravitou při rychlosti vás může způsobit, že vás může závratě. Vyzvedněte si tohle, pokud střílí drony ze vzduchu a houpají se, jako by to Spider-Man zní přitažlivě.

Nejlepší Quest 2 střelci

5. Kupředu

Screenshot of Oward Gameplay, hraný na Oculus Quest 2

Na střelce, blízký bratranec akčního žánru a jeden z nejpopulárnějších žánru her Oculus Quest 2. Vpřed je Rainbox Six ve VR, což znamená, že se jedná o týmový taktický střelec s velkým zaměřením na realismus a koordinaci týmu. Je to jeden z těch střelců VR, který má napjaté atmosféru, dokud se najednou uvolní v intenzivním přestřelce.

6. Superhot VR

Screenshot of Super Hot VR Gameplay, hraný na Oculus Quest 2

Superhot VR je hra, o které pravděpodobně víte, a proto se krčí následující větou. Protože v tomto inovativním střelci VR Puzzle se čas pohybuje pouze tehdy, když se pohybujete, perfektní mechanik pro virtuální realitu. V podstatě máte dostatek času na vykreslení pořadí útoku, protože na vás přicházejí postavy ve stínu geometrických buněk ve zpomaleném filmu. Kampaň je také nádherně meta.

Nejlepší úkol 2 RPG hry

7. Walking Dead: Saints & Sinners a Walking Dead: Saints & Sinners Kapitola 2: Odplata

Screenshot The Walking Dead Saints & Sinners Kapitola 2 Retribution Gameplay, hraní na Oculus Quest 2

Pokud jste nehráli žádnou ze her Saint & Sinners, přestaňte číst a vystřelit první hru, pak vystřelte druhou hru a vraťte se na tento seznam. Walking Dead: Saints & Sinners and Walking Dead: Svatí a hříšníci-Kapitola 2: Odplata, navzdory strašně dlouhému názvu pokračování, jsou vynikající a atmosférické přežití, polootevřený svět, vyprávění řízený, horor-zombie RPGS. A zatímco nosí mnoho klobouků, se scházejí, aby vytvořili jednu z nejlepších VR her vůbec.

8. Zenith: Poslední město

Screenshot of Zenith: The Last City Gameplay, hrál na Oculus Quest 2

MMORPG jsou stále na výklenku hraní poté, co juggernaut World of Warcraft ztratil svou globální hráčskou základnu. Tato pověst je však to, co Zenith: Poslední město se snaží řešit s virtuální realitou. I když je to stále v raném přístupu, vývojáři jej neustále aktualizují s novými světy, řemeslným mazlíčkem, bojem a průzkumem. Jednoduše řečeno, jedná se o solidní vysokou fantazii MMORPG ve VR hrát se svými přáteli.

Nejlepší hry pro více hráčů 2 hry

9. Mezi námi Vr

Screenshot of Us VR, hrál na Oculus Quest 2

Mezi námi byl kulturní jev v herním průmyslu. Ale pokud nevíte, co je to mezi námi, je to jeden z nejlepších zážitků pro více hráčů, které můžete mít se svými přáteli ve VR, barem žádný. Stručně řečeno, jste na uzavřené úrovni s přáteli, kteří dokončují hádanky pro váš tým, aby vyhráli, zatímco 1 nebo 2 vašich přátel, tajně, jsou zavražděni, aby vás bavili. Hra je závodem proti, pokud vyhrají řešitelé hádanek nebo atentátníků a produkují nádherně vysoce postavené výkřiky.

10. Dodavatelé

Screenshot of Contractors VR, hrál na Oculus Quest 2

Dodavatelé je, pokud byl Call of Duty ve VR. To znamená, že jde o týmový střelec se silnějším zaměřením na přizpůsobitelnost a realismus zbraně. Opravdu neexistuje žádný jiný způsob, jak popsat tuto hru, takže pokud máte nebo máte v minulosti nezdravý vztah s treskem, dodavatelé jsou na vaší uličce.

Nejlepší rytmus Quest 2 hry

11. Beat Sabre

Screenshot of Beat Sabre, hrál na Oculus Quest 2

Ano, není to nejoriginálnější volba, ale Beat Sabre z nějakého důvodu získal svou popularitu. Jednoduše, Beat Sabre je rytmická hra, kde nakrájíte neonově zbarvené bloky s světelným mečkou do rytmu písně. A je to jedna z těch her VR, které se neustále vrátím ke stresu denní práce. Stačí vystřelit svou oblíbenou skladbu, do které jste se přenesli, a můžete mi poděkovat později.

12. Ragnarock

Screenshot of Ragnarock, hraný na Oculus Quest 2

Skvěle se otočit, ale zůstat na rytmické herní silnici je Ragnarock. Titul těžkých kovů inspirovaný norským, kde jste porazili válečné bubny ve Viking Longships. Takže i když je to podobné Beat Sabre ve hře Mechanics, nepopiratelný styl pro mě prodává Ragnarock, abych ho umístil jako jeden z nejlepších.

Nejlepší letové Sims pro Quest 2

13. Microsoft Flight Simulator Premium Deluxe

Screenshot of Microsoft Flight Simulator VR, hraný na Oculus Quest 2

Pokud jsem měl za úkol vytvořit seznam 10 nejlepších VR pro Quest 2 všech dob, Microsoft Flight Simulator bude bojovat o číslo jedna. Úroveň detailů, které Devs dosáhli při replikaci nejen oblohy s objemovými mraky a různými povětrnostními účinky, je skutečným zázrakem země. Protože je to jedna věc číst, že můžete létat kdekoli na naší modré planetě a zažít realistické zobrazení všeho, je to úplně jiné zažít to ve VR z krásně vykresleného kokpitu. Pokud to nestačí, můžete integrovat letové údaje v reálném světě, cyklus denní noci a vzorce počasí, abyste své ponoření zvedli do zářezu.

14. Ultrawings 2

Screenshot of Ultrawings 2, hraný na Oculus Quest 2

Ultrawings 2 je letový sim bez části SIM. . Létající mechanika je zaměřena na zábavu nad realismem a každá z pěti letadel (plus jeden vrtulník) se cítí jinak stoupajícím po obloze.

15. Žádný muž’s Sky VR

Screenshot of No Man

Sky žádný člověk není Zenith of Space Exploration Games, ne kvůli realistickým vizuávám-hledejte níže-ale pro pouhou velikost procedurálně generovaných planet. V jedné větě je nebe žádný muž’s Sky a přežití průzkumu vesmíru s vynikající budování základny a střelba zabalená do popadnutí RPG progresivního systému. Nejlepší částí této hry je však 25 bezplatných a podstatných aktualizací obsahu, který by si toho měli vzít na vědomí ostatní vydavatelé.

16. Elite nebezpečné

Screenshot of Elite Dangerous VR, hraný na Oculus Quest 2

Nejrealističtější a nejvíce klesající zobrazení noční oblohy zblízka je elitní nebezpečné ve virtuální realitě. Je to opravdu dechberoucí létat proti barevným mlhovinám a zářícím trpasličím planetám při vyhýbání se asteroidnímu pásu nebo testování tepelného skova vaší lodi při experimentování s tím, jak blízko se můžete dostat ke hvězdě. Jedinou opatrností, kterou byste měli vědět, je však nesmírná křivka učení, která má být vyšplhána jako první. Nenavsají elitu nebezpečný tréninkový simulátor NASA za nic.

Nejlepší závodní hra Oculus Oculus Quest 2

17. Dirt Rally 2.0

Screenshot of Dirt Rally 2.0, hraný na Oculus Quest 2

.0 plně využívá. Otočením v rohu 45 stupňů z mokré, blátivé cesty k zpevněnému asfaltu, zatímco dveře doleva visí na posledních závěrech z nárazových okamžiků dříve. Tento je to, co dělá dirt rally 2.0 VR hra, kterou musí každý zažít.

18. iracing

Screenshot of Iracing, hraný na Oculus Quest 2

Pokud vám nevadí, že se v peněžence spálí díru, iracing je The Racing Sim pro nadšence a „špinavé příležitostné“ jako já. Seznam vozidel se neustále rozšiřuje z NASCARS na otevřené koly a připraven zasáhnout parodii a asfalt. A když chcete trochu více realismu, řidičské události v iracingu jsou zakotveny do reálného času, na který se zaregistrujete. Iracing má lákavou úvodní cenu, ale je to v obsahu záplaty vašeho sestupu do chudoby a začíná závody. Existuje mnoho závodních simíků pro VR, ale iracing je nejlepší celková možnost.

Nejlepší dobrodružství Oculus Quest 2 hry

19. Half-life: Alyx

Screenshot of Half-Life: Alyx, hrál na Oculus Quest 2

Nejlepší seznam her VR bez poločasu: Alyx okamžitě ztrácí důvěryhodnost. Ve skutečnosti je číslo jedna pro nejlepší hru VR mezi Microsoft Flight Simulator a Alyx. Alyx přijímá stejnou mechaniku hádanky pro fyziku akce-horor a je zasazeno do zchátralého post-apokalyptického světa jako jeho protějšky z poločasu života. Jmenovitě, příběh a vtipný sarkasmus berou tuto nativní hru VR do nových výšin a je nutností i pro hráče, kteří nejsou do dobrodružných her.

20. Trover zachrání vesmír

Screenshot of Trover zachrání vesmír, přehrávaný na Oculus Quest 2

Zajímavé je, že jen málokdo ví o Troverovi, zachraňuje vesmír, který je ironický, jak je vytvořen tvůrcem za Rick & Morty. A stejně jako dospělý kreslený přívěsek Trover má stejnou jedinečnou směs toaletního humoru s hlubokými filozofickými a vědeckými podtexty meta. Jmenovitě, jeho konzistentní údery ve videohře Oddičny mě přiměly více než jednou, podobně jako Stanley Parable.

Nejlepší průzkum a puzzle Oculus Quest 2 hry

21. Hitman 3

Screenshot of Hitman 3, hrál na Oculus Quest 2

Průkopnický design na úrovni cibule postupného odlupování bezpečnostních vrstev skrz podtržení a přestrojení. Hitman 3 je součástí staré herní série Legacy se stejným názvem, který se vždy podařilo dosáhnout rovnováhy mezi hloupými atentáty s realismem. Když tedy Hitman 3 opustil svou exkluzivitu PSVR a byl k dispozici pro PCVR a Quest 2, musel se objevit na tomto seznamu.

22. Očekávám, že zemřete 2: Spy a lhář

Screenshot of I Očekává se, že zemřete 2, hrál na Oculus Quest 2

Nejprve doporučuji, abych očekával, že zemřete, tak pokračování, které očekávám, že zemřete 2: Spy a lhář, protože si člověk nelze užít bez druhého. V jádru, očekává se, že série zemřete, je hovorově známá jako Dark Souls of Puzzle Games, když rozbijete zany hádanky a virtuální únikové místnosti skrze umírání. Nabízené hádanky jsou chytré a nádherně skryté, zatímco jste navlečeni podél vyprávění s okouzlujícím, zábavným tónem. Stručně řečeno, pokud jste někdy byli v únikové místnosti a milovali ji, tyto dvě hry VR jsou pro vás.

Nejlepší trénink a sportovní hry Oculus Quest 2

23. WalkAbout Mini Golf

Screenshot of WalkAbout Mini Golf, hraný na Oculus Quest 2

Je ironií, že WalkAbout Mini Golf je jednou z mých oblíbených VR her všech dob, protože nejsem do skutečného mini golfu. Důvodem je relaxační faktor, který tato hra produkuje prostřednictvím hvězdného zvukového designu a úrovní připomínajících rozmarné struktury, které vidíte na skutečných mini golfových hřištích, ale vyhodí se do celého světa. Dále je pro Wallabout vydáno spousta nového obsahu, některé s úhlednými tématy z jiných her, jako je klasika, Myst. Po dlouhém dni je zasáhnout virtuální kouli náhodně postaveným kurzům v tropickém ráji, přesně to, co potřebuji, a já se také odvážím, a také pro vás.

24. Vzrušení z boje

Screenshot o vzrušení z boje, hraný na Oculus Quest 2

Kde je WalkAbout klidná sportovní hra, vzrušení z boje je kardio-testovací boxerská tréninková hra. Ano, existují rozmanitější tréninkové tituly VR, ale vzrušení z boje vás udržuje motivovanou svým zábavným faktorem s vysokou intenzitou v tréninku s vaším trenérem a zápasy proti virtuálním odpůrcům. Konkrétně můžete přistupovat k této boxerské hře jako třída spřádání s vrcholnou zuřivostí nebo metodičtějším plánem útoku, což postupně přináší pot. Pro tuto všestrannost je vzrušení z boje nejlepší tréninkovou hrou.

Nejlepší herní hry 2 přežití

25. Zelené peklo Vr

Screenshot of Green Hell VR, hrál na Oculus Quest 2

Mimo VR je desetník tucet přežití a někteří vidí denní světlo s podporou virtuální reality. Zde uvedené dvě hry na přežití jsou dva takové příklady. Green Hell VR vás nechává uprostřed džungle na vlastní zařízení a přiměje vás prozkoumat, shromažďovat, přežít, stavět a prosperovat. Zejména plíživá atmosféra prostředí, kde nejste apex predátor, se napojuje na své prvotní instinkty, zatímco po 10 hodinách hry si všimnete.

26. Subnautica

Screenshot of Subnautica, hraný na Oculus Quest 2

Thalassofobie je nesmírný strach z tmavě modrého moře a mimochodem, co mám. Takže přirozeně, když Subnautica umožnil VR podporu, musel jsem to vyzkoušet. A když se ponoříte do mimozemského oceánu a smícháte vynikající průzkum poháněný záhadným spiknutím a skvělým tvorbou a mechanikou budování, máte mě závislý. Jen si uvědomte, že pod povrchem se Lovecraftianské hrůzy skrývají, když odhalíte dlouhodobě Abonované mimozemské technologie.

Oculus host 2 hry, které je třeba hledat

27. Očekávám, že zemřete 3: COG ve stroji

Screenshot of I Očekává se, že zemřete 3: Cog in the Machine, hrál na Oculus Quest 2

Po vydání očekávám, že zemřete 3: COG ve stroji doručí jednu z – pokud ne – nejlepší trilogie ve VR Gaming. .

28. Assassin’s Creed Nexus

K pohrdání popravčích Ubisoft je Assassin’s Creed Nexus vyvíjená hra Global Studio, která se vyvíjí, a vypadá to, že je možná nejlepší VR hra z roku 2023. Říká se, že ovládáte oblíbené fanoušky jako Ezio a další AC postavy jako Connor, Kassandra a Haytham prostřednictvím inovativní mechaniky pohybu ve VR. Osobně se nemůžu dočkat, až se vplíží, pickpocket, přesný boj pomocí mé skryté čepele a skoku víry ve virtuální realitě.