25 nejlepších her FPS na PC | Rock Paper Shotgun, 10 nejlepších her FPS pro PC 2023: Jak stáhnout, cena, systémové požadavky, více |

10 nejlepších her FPS pro PC 2023: Jak stahovat, cena, požadavky na systémy, více

Contents

Co jiného bych měl hrát: Doporučení Doom Eternalu je velmi dobré, protože to znamená, že vám můžeme také říct, abyste si přehrávali Doom 2016, pokud jste to tak ještě neučinili. Porazil jsem to za velmi krvavý víkend a teď vidím jen pentagramy a démony.

25 nejlepších her FPS na PC, které mají hrát v roce 2023

Strážce z Destiny, NPC od Deatloop a trpaslík z Deep Rock Galactic, vše ovládající velké zbraně, překrývající se na obrazovce mapy od týmové pevnosti 2

Je pravděpodobné, že pokud jste za posledních 30 let zapojili počítač nebo konzolu, ocitli jste se ve hře FPS. Ať už je to úsvitu „boomerových střelců“ v 90. letech, nebo jste zahájili svou cestu FPS pouze s Battle Royals, všichni se můžeme shodnout, že je něco, strašně radostné na skartování mutantů s masivní brokovnici. Abychom vám pomohli pokračovat v tryskání mimozemšťanů nebo ponořených hlav, přišli jsme s nejlepšími hrami FPS, které můžete hrát na PC právě teď.

25 nejlepších her FPS na PC

Abychom se dostali na tento seznam, chtěli jsme jen věci, které střílíte na nepřátele, zatímco kamera sedí pohodlně v očních bulvách protagonisty. Někteří nemusí nutně mít zbraně, takže očekávejte, že uvidí bumerang a některé luky smíchané do stálého proudu kulek. Existuje však spousta zbraní. Zbraně, které střílíte, zbraně, které hodíte, zbraně, které zvednete ze země v různých barvách, zbraně, které fouká díry do stěn, a zbraně, které jsou ve skutečnosti kartami. Všechny druhy zbraní, protože co jiného byste očekávali v seznamu nejlepších her FPS na PC v roce 2023?

Hráč se sklouzne na vojáky v neonové future v odříznuté oceli

Kde to můžu koupit: Steam, Gog, Epic Games Store

Co jiného bych měl hrát: Pokud jste ochotni se více soustředit na kousky, pak má Mirror’s Edge spoustu freerunningu první osoby. Pro rychlejší střelbu se na tomto seznamu podívejte na Turbo Overkill a Neon White.

Oddělená ocel je odstartována s nováčkem na seznamu. Stěny, somersaults, delfínové ponory, úhledné skluzavky: Pokud to chcete, má odříznutá ocel. Když pobíháte kolem každé mise při stahování kousků a dokončení cílů, střílíte voxel chlápky svými voxelovými zbraněmi, které si vyzvednete na cestách. Když střílíte své zbraně a dělo paže, těla a stěny explodují ve slavné sprše ničení. Ach jo, máš dělo paže! Způsobuje velké poškození a zničitelné arény voxelů odříznuté oceli (říkám dostatečně „voxel“?) Staňte se svým hřištěm, když začnete odstřelovat stěnami.

Odřečená ocel se může zpočátku cítit dezorientující, ale je to spíše odpuštěné. Nebudete poškodit, dokud se jednoduše pohybujete, takže je to všechno o kouscích řetězení dohromady, abyste uzavřeli vzdálenost mezi nepřáteli a sundali je, než přistanou jediný výstřel. Je to úplný opak téměř konstantního pomalého modusu, ale díky tomu se cítíte stejně badass.

24. Resident Evil Village

Jsem pistole na dva vlkodlaky, když se směrem ke mně ve vesnici

Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát: Resident Evil 7 je mnohem hrůznější, ale stále vám dává velký ol flametrower, abyste spálili některé zombie. Pokud jste po další hororové akci, pak.E.A.R má velmi dobré kopy vedle svých strašidelných vibrací.

Resident Evil Village pokračuje po cestě Ethana Winters a jeho nešťastných rukou. Když zkoumá titulární vesnici, budete bojovat s Lycany, zombie a dalšími se všemi druhy zbraní. Pokud jste, stejně jako já, jste byli také zkamenělý společností Resident Evil 7 a nemohli jste shromáždit odvahu porazit rodinu Baker, pak si ujistěte se, že vesnice je mnohem méně děsivá zkušenost. První běh se bude stále cítit napjatý a existují nějaké děsivé okamžiky, ale celkově atmosféra není tak znepokojující. Velký důvod proč? Village se nakloní do chaotické akce Resident Evil 4 a 5 a podal vám spoustu mocných zbraní, které můžete snadno použít k pop hlavám.

Vesnice se daří této akci, a zatímco první polovina je pomalejší a hrůzostrašnější zážitek, druhá polovina se to vzdává pro akční hru, která střílí na všechny válce. Existují velké boje šéfů, ještě větší exploze a hordy nepřátel, které mají zabíjet, jak uznáte za vhodné. Pokud toužíte po více, režim žoldáků nabízí časové zkoušky nabité akcemi, které hodnotí vaše bojové schopnosti, zatímco hraní kampaně s podvodem je absolutní léčba. Věřte nám, když říkáme, že odpalovače granátů Infinite jsou nejlepší.

23. Boomerang x

Snímek Boomerang X ukazuje nepřítele podobného chobotnici s zářícím červeným okem létajícím směrem k hráči, který z pohledu první osoby ovládá čtyř-boomerang

Kde to můžu koupit: Steam, Gog

Co jiného bych měl hrát: Vyzkoušejte uprostřed zla, nebo vyzkoušejte. Posledně jmenovaný vás přiměje k promočení v krvi svých nepřátel, abyste znovu získali zdraví, a je to absolutní čas na roztržení.

Je bezpečné říci, že jsem byl odfouknut boomerangem x. Jak jsem řekl ve svém náhledu Boomerang X, je to hra, kterou jsem vždycky chtěl, a možná to pro mě zničilo hry FPS. Zbraň jsou přeceňována – boomerangy jsou nová horkost.

Chlapec dělá boomerang pocit dobře, a rychle získáte přístup k hrstům supervelmocí, díky kterému bude dřevěný spinner ještě zábavnější použít. Jako schopnost teleportovat na to ve vzduchu nebo schopnost zpomalit se na procházení, když zarovnáte ten dokonalý výstřel. Boj je pozoruhodně tekutý a sotva existuje prostoje. Je to rychlé, frenetické a celá hromada chladné. Připojte dohromady bezchybnou posloupnost pohybů a věřte mi, ten pocit je bezkonkurenční.

22. Titanfall 2

Kde to můžu koupit: Původ páry nebo EA.

Co jiného bych měl hrát: Mohli byste zabouchnout celou cestu do simulace a vyhledat Mechwarrior 4, nebo pokud je to vysokorychlostní, ultra-fluidní, nástěnný pohyb, který vás nejvíce potěší, zkuste Mirror’s Edge nebo umírající světlo. Apex Legends také funguje.

Titanfall 2 mohl být nejlepším singleplayerem FPS z roku 2016, pokud by to nebylo pro nový doom. Nicméně, pokud chcete přímé akční vzrušení s velkým množstvím blesku, některé obzvláště slavné pohyby a působivě stresující boje šéfa založeného na mechu, to vás velmi potěší. A hej, tam je robustní vojáci vs. Obří robo-suits multiplayer režim tam také, staví na tom, co multiplayer pouze Titanfall 1 již založil.

To znamená, že za předpokladu, že najdete soupeře. Titanfall 2 trpěl něčím, co se nespustilo, když rozhodně ztratil marketingové války na konci roku 2016. Může to postupem času zůstat naživu díky ústně, ale i když tomu tak není, určitě to zkontrolujte pro tuto kampaň Singleplayer. Je to však na krátké straně, takže důrazně doporučujeme hrát na těžkých obtížích – stejně jako to trvat déle, to způsobuje, že mechové boje se obzvláště cítí mnohem uspokojivější, jakmile konečně nárokujete ocelovou pokožku.

21. Halo nekonečný

Halo Infinite Season 2 se nazývá Lone Wolves a uvádí na trh 3. května 2022

Kde to můžu koupit: Steam, Microsoft Store, Xbox Game Pass

Co jiného bych měl hrát: Pro více od šéfa samotného, ​​Halo: The Master Chief Collection má všechny režimy kampaně a jejich příslušné multiplayery, které představují legendární Sparton Soldier.

Halo Infinite přistál z ničeho s překvapivým startem pro více hráčů na konci roku 2021, ale zmizel stejně rychle. To je škoda, protože je to jedna z nejlepších zdarma pro hraní her na PC právě teď. Jistě, systém progrese nebyl skvělý při spuštění a vylepšení byla pomalá, ale ta základní smyčka běhu a střelby kolem arén je Halo v nejlepším. Když kampaň poklesla několik měsíců po (placené nebo na herním průsmyku), Halo Infinite se rychle stal plně halo zážitkem – a mohl by to být jen nejlepší za desetiletí.

Pokud jste po něčem větším než Halo’s Multiplayer Arena Shooter, podívejte se na kampaň rozlehlého otevřeného světa. Jistě, halo s otevřeným světem nemusí být na vašem seznamu přání, ale povinen kolem obrovských mezer ve Warthogu, zatímco se střílí za zavrčení a zvedání sběratelských předmětů je jako větší a lepší verze neslavné úrovně tichého kartografu Combat Evolved’s Evolved’s Silent Cartographer Level. Pokud vám jednoduše zmeškáte staré halo, pak nepropadněte paniku. Halo Infinite má stále spoustu lineárních úrovní, když se cítí jako tradiční halo.

20. Deathloop

Colt s dvojím ovládáním pistolí v Deatloopu a střílí nepřítele, který právě vstoupil do místnosti

Kde to můžu koupit: Steam, Epic Games Store, Windows Store, Xbox Game Pass

Co jiného bych měl hrát: Pokud jste po více z Arkane, zneuctění a zneuctění 2 mají podobný styl a více se soustředíte na to, že jste uctívají. Také vás nutí přemýšlet o vašich akcích trochu více, protože budete muset skrýt těla a zvážit, jak může každé zabíjení ovlivnit vaše hodnocení morálky.

V Deathloopu vás záhadný spiknutí pošle zpět přes opakující se Timeloop, zatímco zjistíte, jak zavraždit osm vizionářů. Jsou to banda nasties na ostrově, a pokud se vám podaří zabít všech osm za jednu noc, můžete se osvobodit od TimeLoop. Den je rozdělen do čtyř sekcí – ráno, poledne, odpoledne a večer – a můžete zadat pouze jednu ze čtyř oblastí na kus. Vizionáři se pohybují mezi čtyřmi oblastmi po celý den, takže hádanka najde rutinu, která vám umožní zabít všech osm. To obvykle zahrnuje nalezení okamžiků, kdy se spárují, abyste mohli provést záludný dvojitý atentát.

Pouze Deatloop není vlastně tak záludný. Na rozdíl od svých předchůdců v Arkaneově zneuctění franšízy se zdá, že se Deathloop silně zaměřuje na akci a vychutnává si radosti FPS z hlavy na svazek nepřátel. Čas je konec konců divná polévka a smrt ve skutečnosti nic neznamená, když jste uvězněni ve smyčce. Takže zabijte, zemřete a zabijte další. Je to osvobozující cyklus, který vám umožní opravdu divoce a experimentovat s herními styly, protože se nemusíte starat o budoucí dopady svých akcí, pokud to dnes nikdy nedosáhnete.

V té chaotické akci se setkáte s Juliannou. Je to další vrah, ale jejím cílem jste vy. Julianna může být ovládána AI, ale skutečná zábava začíná, když jiný hráč převezme roli a napadne váš svět. Když Julianna napadne, stanete se uvězněni ve své současné oblasti, dokud jeden z vás zemře, nebo se vám podaří hacknout anténu, která vám umožní uniknout. Invaze často vedou k napjaté hře kočky a myši, následovanou obrovským přestřelkou, ve které oba hráči používají každou zbraň k dispozici. Je to výbušný konec většiny misí, které přinášejí frenetické akce a nezapomenutelné momenty pro více hráčů.

19. Duhový šest obléhání

Zblízka operátorky Caveira zaměřená na zbraň z Rainbow Six Siege

Kde to můžu koupit: Steam a Ubisoft Store

Co jiného bych měl hrát: Rainbow Six Vegas 2 je dalším vrcholem série, zejména pokud jde o mák, Glitzy Co-op vs AI. Pokud chcete skutečnou taktickou akci, budete se chtít vrátit do původní trilogie Rainbow Six.

Rainbow Six Siege dělá to, co hry Battlefield dosud předstíraly: Poskytněte svět multiplayerů, který je destruovatelný na granulární úrovni. Místo toho, aby se budovy zhroutily, když jsou vytaženy skriptované páky, v obléhání téměř každé dveře, okna, zeď, strop a podlaha může mít v sobě otvoru skrz výstřel, granáty, bitev berany a poplatky za porušení.

Připadá mi to jako technické čaroděje a důsledky zvlnění po celou dobu zkušeností, vytváření napětí ze schopnosti být napadeno z jakéhokoli úhlu, povzbuzující týmovou práci prostřednictvím asymetrických misí, které nutí jeden tým, aby se bránil proti pokusu druhého a nutit tradiční Rainbow Six Tacktical Awareness bez fáze plánování tím, že budete mít za všech okolností dokonalou mentální mapu budovy.

Je to stejně působivé pro to, že je týmový multiplayerový střelec, který se cítí svěží a nabízí něco jiného od protiopatření a volání Duty, zatímco zůstává věrný duchu série Rainbow Six.

18. Warhammer: Vermintide 2

Ratman, který vystřelil zelené paprsky ve Warhammer: Vermintide 2 Screenshot

Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát: Vlevo 4 mrtvé a zpět 4 krev udeří podobnou žílu, i když je to více shnilé a zombifikované. Pokud jste po více Warhammeru, pak nástupce Vermintide Warhammer 40K: Darktide je nastaven na zasažení PC v listopadu. Skočí do prostředí Space Marine a bude se zaměřit na zbraně na dálku.

Warhammer: Vermintide 2 je hlavně o zabíjení potkanů. Slicing je mečemi, rozbíjejte je maces, seká si skrz je sekerou – všechno jde, když bojujete s hordami škůdců. A co je nejdůležitější, vždy to zahrnuje krvavé krveprolití, které se cítí oh-tak dobře. Pokud máte náladu na nějakou jednoduchou, přesto chaotickou akci melee, pak je pro vás hra Vermintide 2 hra pro vás. A pro ty z vás, kteří křičí o tom, jak to není FPS, má každá třída nějakou možnost na dálku. Luk je můj osobní favorit, ale existují také kouzla a zbraně, které můžete použít k vyhození lidí potkanů ​​na kousky.

Prořezávání potkanů ​​se může zpočátku zdát snadné, ale když elitní nepřátelé začnou sbírat své spojence, izolovat je od skupiny za snadné zabití, uvědomíte si, že týmový hráč je klíčem k přežití. Tím, že vás nutí držet pohromadě, Vermintide 2 dokonale zachytí pocit, že jste součástí fantasy party. I když nejste obeznámeni s Warhammer Lore, fanoušci lorda prstenů nebo Dungeons & Dragons by zde měli najít hodně. Jistě, Warhammer je o něco více Grimdark než střední Země nebo Faerun, ale když se štěpíte skrz krysy se sekerou, zatímco váš kamarád uvolní salvu šípů na příchozí hordě, vaše fantazijní jiskra se jistě zapálí.

17. Turbo Overkill

Hráč chrlí plameny z plamene na tři hovězí zavrčení v Turbo Overkill

Kde to můžu koupit: Steam, Gog

Co jiného bych měl hrát: Pokud si užijete Turbo Overkill, zvažte výlet zpět do minulosti a podívejte se na část své inspirace v doom a zemětřesení.

Turbo Overkill je retro inspirovaný FPS následovaný ve stopách zemětřesení a zkázy, i když s techno zvratem. Nabijete se kolem arény, které zabíjejí nejrůznější nepřátele, ale podél způsobu, jakým najdete rozšíření, které můžete nainstalovat, abyste získali nové síly. Mohlo by to být jemná podpora, jako je další brnění při zabití motorové pily nebo něco trochu chaotičtějšího, jako jsou masivní výbuchy, kdykoli narazíte na zem. Procházení mapy k nalezení těchto upgradů je také léčbou, protože turbo nadměrné zachování vás neustále pohání vpřed neuvěřitelnou rychlostí přes jeho neonově naplněné ulice.

Turbo Overkill jsme dali nejlepší nejlepší, když jsme spustili včasný přístup na konci roku 2021. Ale opakovat jeden z nejvýznamnějších bodů: Máte řetězovou pilu pro nohu. Následují zábavné časy, protože můžete použít tu nohu řetězové pily k uklouznutí a sklouznutí při roztržení baddies. Explodují v násilných roztrženích krve, ale není čas se zastavit a podívat se na své oběti, protože Turbo Overkill je o tom, jak způsobit obrovské poškození rychlostí a stylem.

16. Neon White

Sprinting přes Vaporwave Heaven v neonové bílé obrazovce

Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát: Hry na tomto seznamu, jako je doom věčný a Turbo Overkill, nesou podobný smysl pro rychlost. Pokud se vám líbí prvek puzzle, proč ne vyzkoušet portál a portál 2? Nezaměřují se na rychlost, ale dávají podobný pocit spokojenosti.

Pokračování od Turbo Overkill, tady je další hra, která je o rychlém běhu. Neon White je rychlost FPS, ve kterém používáte karty k zabíjení ošklivých démonů, nebo se spustíte k cíli v naději, že se oholí půl sekundy.

Je to ta druhá část, která je opravdu zábavná, protože každá z úrovní Neon White se rychle stala složitými hádankami. Je snadné uvíznout ve smyčce jen běhu stejné trasy. A pak ji spustíte a dokončíte misi o celou sekundu rychleji. Vteřina! Jen málo věcí se cítí lépe než to.

15. Hunt: Showdown

Lov: Screenshot Screwdown, ve kterém se dva hráči, pasový v bažině, připraví na zabití zavrčení stojícího na molu před nimi

Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát: Útěk z Tarkov, Stalker nebo Metro Games sdílí tak hardcore, špinavou DNA.

Hunt: Showdown je tato směs PVP a PVP, podtržená vážným napětím. Přebíráte roli lovců s výslovným cílem zavraždit „šéfa“ AI zastrčeného někde na mapě. Potíže je, že existují i ​​jiné jednotky, které se také pokoušejí udělat to samé. Zemřít a ztratíte své vybavení navždy. Přežít a nejen si ponecháte své věci, ale také si ponecháte některé z kořistí. To je pro vás napětí – každý nájezd do tmy by mohl hláskovat katastrofu.

Zvukový design je také Sterling in Hunt: také Showdown, se výstřely, které zazvoní z míle daleko, a klang řetězu vám může pomoci najít nepřítele, který vás pronásleduje poblíž. Dokonce i výměna zbraně nebo opětovného načtení v tichých okamžicích může rozdat vaši pozici. Je to FPS, který je na rozdíl od všeho právě teď.

14. Call of Duty: Warzone 2

Obrázek Warzone 2 ukazující Gaz ovládající útočnou pušku Chiméry stál vedle velkého vrtulníku v Al Mazrah

Kde to můžu koupit: Je to zdarma hrát v bitvě.síť.

Co jiného bych měl hrát: Doporučil bych Apex Legends, pokud jste po více arkádovém zážitku, i když hraje velmi odlišně. Jinak předpokládám, že byste se mohli rozhodnout pro PUBG, i když se ve srovnání cítí starověké.

Warzone 2 nemusí být bitva Royale Kinga jako kdysi byl její předchůdce, ale to neznamená, že to není dobré. Daleko od toho! Je tu zbrusu nový střelec, který vám umožní pohrávat se zbraněmi ještě podrobně. Nová mapa Al Mazrah je – podle mého názoru – lepší než Verdansk, tak, jak usnadňuje boje a odstraňuje hodně nudné šedé ve prospěch nějaké skutečné barvy.

Warzone 2 není v žádném případě dokonalý, ale to, co nabízí, je bezplatná hra, trojnásobek střelce s brilantně hladkým fps. Rovněž stojí za zmínku, že hra často dostává bezplatné aktualizace, aby věci udržovaly čerstvé, takže je nepravděpodobné, že se rychle nudíte.

13. Týmová pevnost 2

Týmová pevnost 2

Kde to můžu koupit: Parní. V dnešní době je to zdarma.

Co jiného bych měl hrát: Overwatch, ty blázny.

Že týmová pevnost 2 je pokračování a remake střízlivého multiplayerového mod as-a-nun. Ale je to součást toho, co dělá hru tak důležitou. Valve trval roky a roky, než se vypořádal s modelem toho, co se stalo jedním z pevně zašlechtěných oblíbených bratrství PC, a že tak umožnili prokázat, že střelec pro první hráč může být zábavný, dokonce vtipný, i vtipný, A že neustálé experimenty a progrese mohou udržet hru naživu a vyvíjet se dlouho poté, co by se měla zastavit.

Týmová pevnost 2 se cítila jako experiment a stále se cítí jako experiment a ten experiment byl úspěch. Přesun na hraní zdarma a ekonomiku zaměřenou na klobouk udržoval TF2 prosperující. Náklady na to je, že něco z původního ducha bylo možná ztraceno v tomto překladu na Gimmee, Gimmee, Gimmee, ale můžeme to odpustit.

12. Ďábel Daggers

Tryskání lebky ve snímku obrazovky Devil Daggers

Kde to můžu koupit: Pára, gog, pokorný, přímo z devs.

Co jiného bych měl hrát: Thumper má podobné hodnoty aplikované na rytmickou akci, zatímco Aliceo nedávno napsal recenzi o překvapivém pokračování Devil Daggers, Hyper Demon.

Rok 2016 byl v mnoha ohledech vintage rokem pro střelce z první osoby a důvodem bylo to, že pochopili svou minulost. Doom, samozřejmě; Overwatch se vrátil spíše k týmové pevnosti než tresku; Titanfall 2 byla opět velká sci-fi hloupost Noussies a Devil Daggers. Devil Daggers pochází z alternativní časové ose, kde zemětřesení všechno změnilo a nikdy nebylo zapomenuto ve prospěch vojenských mužů a pečlivých pozemků.

Krásná pekla velkých náměstí pixelů proti půlnoční pozadí, monstrózní věci se na vás blíží od tmy a tance, nekonečný tanec. Čistý test všeho, co nás stříleči první osoby naučili. Reflex, povědomí, pohyb, praxe, skutečná štěrk a bez kapitulace. Je to o vašem vlastním čase a jen o svém vlastním čase, protože na tom záleží – všechno ostatní, co střelci kdy přidali, je pouhý chmýří.

11. Doom Eternal

Kde to můžu koupit: Steam, Microsoft Store, Xbox Game Pass

Co jiného bych měl hrát: Doporučení Doom Eternalu je velmi dobré, protože to znamená, že vám můžeme také říct, abyste si přehrávali Doom 2016, pokud jste to tak ještě neučinili. Porazil jsem to za velmi krvavý víkend a teď vidím jen pentagramy a démony.

Doom 2016 byl krvavou a brilantní znovuzavedení do franšízy démonů, ale doom věčný je vezme do nových výšin. Neztrácejte čas tím, že vás čeká, místo toho se rozhodnete podat brokovnici a přinutit vás do davů démonu. Ve chvíli, kdy se platformujete kolem chaotických arén s upgradovanou brokovnicí, kulometem a řetězovou pilou, která dělá to, co ten zkázy dělá nejlépe. Jmenovitě rippin ‘a slz.

Jistě, možná jste to udělali jen před několika lety ve svém předchůdce. Má několik nových plošinových prvků, které ne každý ocení, jako je lezení zdi a houpání z pólů, ale pokud jde o trhání arény naplněných hulkingskými démony, Doom Eternal to dělá nejlépe.

10. ZLEPŠENÍ 4 Dead 2

Hráč se zaměřuje na zombie klauna, který se na ně vrhá v levé 4 mrtvé 2

Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát: GTFO je podobný, ale mnohem děsivější as mimozemšťany. Warhammer Vermintide také stojí za výstřel, pokud jste po tomto 4 hráči Gore Fest. A zpět 4 krev je novější pohled na zombie-slaying vzorec, který zasáhl PC v roce 2021.

Zombies: V roce 2008 byly stále velmi vzrušující. Stále jsou dnes, když jsou požehnáni Valve’s Magic Touch, který v několika krátkých, cyklických kooperačních parodiích přidává dalšímu životu, vtip a naznačil historii jeho postav a jeho světu než většina z 8 hodin+ kampaní singleplayer v tomto seznamu uvízl dohromady. Včetně Left 4 Dead 2 na seznamu bylo komplikované, ale vzhledem k tomu, co to dělá silné, bylo provedeno prací v předchozím roce Left 4 Dead. Je to pokračování, které není odlišné od originálu, a ne hra, kterou jsem cítil, při jeho prvním výletu, opravdu změnil cokoli. S časem je však jasné, že opustili 4 Dead 2 byl hlavním upgradem pod kapotou, a to jak blíže tomu, co bylo určeno pro hororovou hru Zombie, a také větší tah ve směru čistého družstva, který, který, který, který, který, který, který, který je to Nebylo to něco, co se zdálo možné, než se objevil možné.

Dalším silným důvodem k výběru nad L4D1 (které má stále nezapomenutelnější obsazení pozůstalých, podle mé mysli) je to, jak moc to bylo rozšířeno mody. Můžete 16-hráč, proměnit všechny na dinosaurus nebo znovu vytvořit celé L4D1 v něm. Získejte tě do parní dílny a dopřejte si.

9. Superhot / Superhot VR (2016)

Hráč šlo o nepřítele s pistolí, když k nim běží další v bílé místnosti v superhotu

Kde to můžu koupit: Pára, přímo z devs; Obchod Oculus pro superhot VR.

Co jiného bych měl hrát: Existuje spousta dalších střelců VR, ale nic jiného se srovnává. Hrát superhot.

Pod Sluncem není nové – nešťastné tvrzení, že tým Superhot vynořil dvakrát za jeden rok. Nejprve tam byl Superhot sám, střelec, ve kterém se čas pohybuje, pouze když se pohybujete (nebo střílíte) (nebo něco hodí) (nebo punč). Pak tam byl Superhot VR, který jednorázově vykoupil celý koncept virtuální reality a snadno se dostal do našeho výběru nejlepších VR her.

Superhot je maximální vzrušení a vysoce taktický-transformuje střelce první osoby ze hry o přesnosti zaměření a reflexivním pohybu na pohyb, ve kterém se počítá každé škubnutí. Svět je super-skvrna-mo, dokud neuděláte cokoli, což vám poskytne čas na naplánování pohybu. Je to vznešené a je neuvěřitelně v pohodě.

Zejména ve VR, kde tyto pohyby děláte sami – kachní, děrování, házení, střelba. Maticová fantazie bez jakéhokoli z úbohu – jen superhot akce. Slavné, slavné znovuobjevení násilí z první osoby.

8. Deep Rock Galactic

Tryskání chyb v hlubokém skalním galaktickém snímku

Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát: Pokud hledáte něco vážnějšího, má GTFO podobnou strukturu mise co-op. Chcete -li se pohrávat a utíkat od věcí, chytit své kamarády a jít hrát phashofobii. Sea of ​​Thieves má také podobné kooperační aktivity na otevřeném moři.

Deep Rock Galactic kombinuje opilé trpaslíky s některými složitými tunelovými systémy a spoustou ošklivých podzemních chyb. Výsledkem je často čirý chaos, protože čtyři hráči účtují do hloubky, aby těžili, co potřebují pro velkou společnost na obloze. Vyberete si roli, z nichž každá má jedinečný mechanik zbraně a traverzálního mechaniky a zip jeskyně neuvěřitelným tempem a sbíráte rudy, když zamíříte k hlavnímu cíli.

Chaos přichází, když se pokoušíte ovinout hlavu kolem těchto hlavních cílů, spojovat navíjecí potrubí nebo napájet obrovské stroje, zatímco odráží ty vystřelené chyby, které se prostě nezastaví. Jak jdete, hordy strašidelných tvorů se účtují ve vašem směru. Racionální tým by s nimi mohl bojovat, nasazovat pasti a dostat se do silné defenzivní formace, ale já si tu zábavu připadá do panickedly utíkat a křičet. Ale ať už hrajete Deep Rock Galactic jako skutečného kooperačního střelce nebo jako divoký romp v jeskyních, určitě to bude dobrý čas.

7. GTFO

Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát: Není moc zápasů GTFO utiskující atmosféru. Phasmofobie je dobré místo, kde se můžete pohrávat a křičet s přáteli, takže dejte to na nějaké další kooperační strach.

Vrhnutí do temných hloubek GTFO shluků (úrovní) je děsivý začátek. Ještě děsivější je, když spoluhráči nepracují. Když hraji s přáteli, máme tendenci rychle označit vůdce, ale někdo vždycky bloudí příliš daleko nebo nedodržuje objednávky. Následuje spousta křiku, střelby a přísah. Je to čistý chaos s chmurnou hrůzou a je to skvělý čas online. Vyžaduje to týmovou práci a přesnost, pokud chcete přežít, ale to vyplňuje každé setkání úrovní napětí, které dosáhne jen málo dalších her FPS.

Toto napětí je zvýšeno pouze nepřátelskou odrůdou, která se plazí kolem všech úrovní. Nikdy nevíte, co by mohlo ležet za každým dveřmi, ale spatřením skautského úponky, když vstoupíte do nové oblasti, by mohlo znamenat konec běhu. Díky vzrušení, že se potřebujete přizpůsobit všemu, co najdete, a často se vplížit kolem nepřátel, aby zachovali zdroje, činí GTFO nejlepší kooperační hrůzou přežití na PC.

6. Half-life: Alyx

Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát: Half-Life 2, pro více této dobroty Gordona Freemana.

Dobře, ano, budete potřebovat náhlavní soupravu VR na polovinu života: Alyx, spolu s dostatečně silnou soupravou, aby ji pěkně spustil. Ale pokud máte obě tyto věci, jste na léčbu.

Graham řekl ve svém poločase: Alyx Recenze, že se jedná o „hra v poločase, na kterou jste čekali, i když to není ta, kterou jste očekávali“. A je to proto, že hra byla navržena s ohledem na VR. Nyní jste schopni oslovit a dotknout se města 17 a střelba na kontrolu pohybu „se cítí lépe, než je boje poločasů, kdy má“.

A poločas: Alyx zahrnuje také hrůzu, s okamžiky, kdy se krčíte v rozích nebo upíchnutí předmětů, abyste rozptýlili obrovské monstra. Dokonce jste schopni zakrýt ústa skutečnou rukou a nechat ji replikovat ve hře. VR je velmi zvednut a není tím poškozen.

5. Poloviční život 2

Obrázek z Half Life 2, který ukazuje, že hráč vypálí SMG na vrtulníku létajícím přes jezero

Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát: Tolik střelců přináší příběh, když se nyní válíte, ale Bioshock je možná nejlepším příkladem této filozofie převzetí na vrchol.

Samozřejmě. Tolik je v poločase 2, od bezprecedentní úrovně architektonického designu až po animaci obličeje, která způsobila cokoli jiného zastaralé přes noc, po fyzický systém, který transformoval střelcové prostředí z scenérie na interaktivní zdroj, až po některé z nejvýraznějších baddies ve stáže a obrovský krok vpřed při tom, aby společníci AI uvěřili a sympatičtí.

Je to také dlouhá, proměnlivá cesta krásně, bezútěšně rozlišený svět, a ačkoli jste samozřejmě na cestě hrdiny, je opatrné, abyste se cítili jako trochu hráče v širším konfliktu. Že toto, plus útes konec epizody 2, ponechalo mnohem více, aby bylo řečeno, že ponechá PC Gaming ve věčném stavu frustrace, že série má alespoň veřejně zastavení. Nemyslím si, že je to všechno tak nápadné, jak to kdysi bylo-zejména většina z nich se cítí rutinní a mírně beztíže-ale poločas 2 nám dal více než kterýkoli jiný střelec první osoby a možná možná, možná I od té doby.

4. Soumrak

Hráč Dual má brokovnice, když na ně nepřátel skočí z lesa v soumraku

Kde to můžu koupit: Steam, Gog

Co jiného bych měl hrát: Doporučil bych turbo overkill nebo většinu ostatních střelců „boomu“, jako je Doom, Quake nebo Prodeus, abychom jmenovali jen pár.

Soumrak je retro-styled FPS, který je retro, ale nezachytí se snažit napodobit retro. Má dopad žánru, přesto ho promíchá s moderními zvraty: jako vyzvednutí předmětů, aby se vytvořilo improvizované kliable trasy do skrytých oblastí, nebo jen zavěšené čepele a mýdla u nepřátel.

V soumraku je spousta sbírání klíčových klíčů, ale šíří se přes spoustu složitých, batshit map, které se zlepšují, pouze když se skrz jeho kampaň vylepšíte. Kovový soundtrack je samozřejmě spárovaný s úrovní strašidelnosti navržený tak, aby si oba užili riff a vyskočili ze židle do pěti sekund od sebe. Prosím, nepřeskočte na to.

3. Valoranta

Kde to můžu koupit: Je to zdarma hrát přes Riot’s Launcher.

Co jiného bych měl hrát: CS: Go je velmi podobný zážitek, jen bez veškerého kouzelníka.

Neexistuje žádný elegantní způsob, jak to dát: Valorant je čítač: stávka, ale s čaroděje a ninjy. Jeden tým chce zasadit bombu, druhý musí zabránit tomu. Jak? Tím, že se rozběhne kolem rohů, má slušný cíl a vytvářením silných popisů v týmovém chatu. Trpělivost je zde odměněna, stejně jako koordinace s vaším týmem, aby ovládala každou mapu.

Pokud Valorant zní jako čítač: stávka, je to proto, že zbraň je docela podobná. Tam, kde se liší, je však v používání schopností. Můžete si vybrat ze seznamu agentů, z nichž každý má zvláštní síly, které jim umožní dělat věci jako teleportovat přes krátké mezery, Flashbang kolem rohů nebo uzdravit spojence. Pokud to zní agresivně nevyváženě, nebojte se, téměř všechny tyto schopnosti se cítí jako užitečné nástroje, na rozdíl od píchů v bolesti.

Řekl bych, že dávám přednost Valorantovi, abych čelil: udeřte dnes, čistě proto, že se cítí více aktuální. Existují pravidelné aktualizace a některé neocenitelné nástroje – jako je mapa tréninku AIM – se do hry zapečejí, na rozdíl od toho, aby byli pohřbeni v části „Community Creations“ v obchodě.

2. Apex legendy

Kde to můžu koupit: Je zdarma hrát na původ a páru

Co jiného bych měl hrát: PlayerUnknown’s Battlegrounds je další Titanic Battle Royale, stejně jako Fortnite. Jako je Call of Duty: Warzone.

Ach můj, vrchol, jaké vynikající zadky máte. Jaké solidní výhonky nabízíte. Jaká nádherná banda kaňonů a bažin, které jste nás zaplnili. Měli jsme to vědět lépe, než pochybovat o tvůrcích robotů Titanfall 2. Od svého spuštění přidal Apelegs spoustu nových postav, nových map a dokonce i nový režim arény.

Je to solidní zvýšení vraždy pokaždé, když se ponoříte do vrcholových legend, a opravdu není nic, co by odpovídalo jeho tempu v bitvě Royale Realm.

1. Destiny 2

Snímek Destiny 2 Screenshot ukazující Taniks v nájezdu na Deep Stone Crypt

Kde to můžu koupit: Je zdarma hrát na Steam, ale to je vyloučení expanze Beyond Light, která zahrnuje také předchozí DLC.

Co jiného bych měl hrát:Série Borderlands vám poskytne podobný runabout kořist. Pokud se chcete ponořit do třetí osoby, divize 2 je další solidní střelec s looterem.

Destiny 2 je neuvěřitelně tekutina MMO FPS s některými z nejlepších střelby kolem, ale to je jen špička ledovce. Ať už se chcete spojit s ostatními, abyste svrhli velké šéfy, zapněte své spoluhráče a prohlujte je s brokovnou v režimech Crucible’s PvP, nebo si přehrajte epickými příběhy, které pokrývají sluneční soustavu, Destiny 2 má pro každého něco. Kterákoli aktivita, kterou dáváte přednost, můžete snadno potopit stovky, ne -li tisíce hodin, a brilantní zbraň z něj činí neustálou radost. Nejenže je nejlepší FPS v okolí, ale vsadím se, že Destiny 2 je také nejlepší hrou superhrdiny právě teď. Je tu něco, co se mi líbí na houpacích elektro mečách a vystřelení zlaté zbraně naplněné sluneční energií, aby zabila masivní šéfy nájezdů ve snaze zachránit sluneční soustavu.

Destiny 2 má tolik milovat, ale to neznamená, že je to bez viny. Zkušenost na palubě je pro nováčky neuvěřitelně trapné, s odstraněním původní kampaně Red War a subquentent Folsaken Expansion, takže příběh je zcela nepochopitelný bez sledování Oodles of Lore Videos. To dokazuje fušku i pro ty nejoddanější strážce a je to zátaras, který je téměř zaručen, že odcizí nové hráče, kteří se snaží naskočit o novou expanzi.

Je to však důkazem silných stránek Destiny 2, které je stále tak vysoko doporučujeme. Je to mistrovské FPS s tolika zábavou, bez ohledu na to, zda dáváte přednost PVE nebo PVP. A s tolika obsahem k dispozici zdarma, není žádný důvod, proč by se to nedařilo. Takže, od vás pop, jdi dešifrovat nějaké engramy, získejte nějaké snazzy brnění a začněte střílet mimozemšťany. Oči nahoru. Guardian.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit

 • 2K Čína
 • 2K hry
 • 2K Marin
 • Akční adventura
 • Aktivita
 • Activision Blizzard
 • Uprostřed zla
 • Apex legendy
 • Pasáž
 • Aspyr Media
 • Nejlepší bests
 • Bethesda Softworks
 • Bioshock 2
 • Boomerang x
 • Borderlands 2
 • Bungie
 • Call of Duty: Warzone Caldera
 • Crytek
 • Vydavatel D3
 • Den 1 Studios
 • Destiny 2
 • Ďábel Daggers
 • Devolver digitální
 • Digitální extrémy
 • Elektronické umění
 • F.E.A.R.
 • Far Cry 2
 • Far Cry 4
 • Feral Interactive, Ltd.
 • Bojování
 • První osoba
 • Software převodovky
 • Hack & Slash
 • Poloviční život 2
 • Half-life: Alyx
 • Hunt: Showdown
 • Neúnavný
 • Indie
 • Infinity Ward
 • Iron Galaxy Studios
 • ZLEPŠENÍ 4 Dead 2
 • Mac
 • Kruhování
 • MMORPG
 • Monolitové produkce
 • Multiplayer konkurenceschopný
 • Cooperative multiplayer
 • Nová krevní interaktivní
 • Nintendo Switch
 • PC
 • PlayStation Vita
 • PS3
 • PS4
 • PS5
 • Hádanka
 • Respawn Entertainment
 • Riot Games
 • RPG
 • Střelec
 • Simulace
 • Jeden hráč
 • Sorath
 • Super horký
 • Superhot tým
 • Superhot VR
 • Take-Two Interactive
 • Týmová pevnost 2
 • Třetí osoba
 • Titanfall 2
 • Rainbow Six Siege Tom Clancy’s Rainbow
 • Turtle Rock Studios
 • Ubisoft
 • Ubisoft Montreal
 • Valoranta
 • Ventil
 • Valve Corporation
 • Software ventilu
 • Virtuální realita
 • Hry Vivendi
 • Wolfenstein: Nová objednávka
 • Xbox
 • Xbox 360
 • Xbox One
 • Xbox Series X/S

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Spisovatel vedoucího štábu

Když Ed nepracuje zločincemi s jízdními koly v Yakuze, pravděpodobně se houpá badmintonovou raketou v reálném životě. Jakýkoli žánr jde, ale je velmi na střelci a má rád vážnou zbraň, zvláště pokud k nim mají připojenou řetězovou pilu. Zbožňuje oranžovou a mangovou squash, nejistý o olivách.

Mluvili jsme a myslíme si, že byste měli nosit oblečení

Úplná náhoda, ale prodáváme nějaké oblečení

Obchod s brokovnicemi s rockovým papírem

Rock Paper Shotgun je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, reedpop společnost a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.

10 nejlepších her FPS pro PC 2023: Jak stahovat, cena, požadavky na systémy, více

Střelci z první osoby jsou již léta obrovskou součástí PC Gaming. Z ikonických střelců definujících žánr jako Doom, Halo a Wolfenstein 3D jsme prošli dlouhou cestu k střelcům v otevřeném světě a střelci hrdin, jako jsou Destiny 2, Valorant, Apex Legends a další. Zkušenosti s střelbou a pohybem u mnoha moderních střelců nejsou nic mimořádného. Hry FPS jsou také některé z nejkonkurenceschopnějších her, což z nich činí ideální pro esports. V této poznámce je zde seznam některých nejlepších her FPS pro PC, které jsou k dispozici právě teď:

10 nejlepších her FPS pro PC

název Metacritické hodnocení Stáhnout odkazy
Apex legendy 88/100 Parní
Destiny 2 83/100 Steam, Epic Games Store
Valoranta 80/100 Epic Games Store
Duhový šest obléhání 80/100 Steam, Epic Games Store
Call of Duty: Modern Warfare 2 79/100 Parní
PUBG: Battlegrounds 86/100 Steam, Epic Games Store
Overwatch 2 79/100 Bitva.síť
Call of Duty: Warzone 2.0 80/100 Parní
Zpět 4 krev 77/100 Steam, Epic Games Store
Halo: Master Chief Collection 95/100 Parní

1. Apex legendy

Apex Legends je jednou z nejpopulárnějších her FPS na PC. Hero Shooter má obrovský seznam postav, z nichž každý přichází s jedinečnými taktickými schopnostmi. Kromě toho má Apex Legends zábavný zážitek z bitevního royale spolu s dalšími herními režimy, jako jsou hodnocené arény, hodnocené ligy, arény a další. Střelba hry je velmi uspokojivá, což je ještě dále vylepšeno rychlým pohybem. Apex Legends často získává nové postavy, mapy a herní režimy.

Požadavky na systém

Minimální systémové požadavky

 • OS: Windows 7 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i3-4160/ AMD FX 4350
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 640/ AMD Radeon HD 7730
 • RAM: 6 GB
 • Úložiště: 56 GB

Doporučené systémové požadavky

 • OS: Windows 7 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: AMD Ryzen 5
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 970/ AMD Radeon R9 290
 • RAM: 8 GB
 • Úložiště: 56 GB

Hodnocení

Cena

Apex Legends Cena: ZDARMA

Stáhnout odkazy

Stáhnout odkazy pro PC: Steam

2. Destiny 2

Destiny 2 je masivní akce MMO střelce s mýtickou tradicí, která je naplněna několika zajímavými postavami a planetami. Hra má jak PVE, tak PVP prvky s některými z nejunikátnějších zbraní, které najdete u střelců. Destiny 2 má také 3 třídy se 4 prvky podtřídy, které nabízejí jedinečné schopnosti a supers. Hra vám umožní vytvářet s brněním, zbraněmi a mody, které zlepší zážitek ze střelby v PVE i obsahu PVP. Kromě toho, Destiny 2 často získává nový obsah, jako jsou události, sezónní seznamy skladeb, mapy, dungeony, umístění, herní režimy, expanze a další.

Požadavky na systém

Minimální systémové požadavky

 • OS: Windows 7 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i3-3250/ AMD FX 4350
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 660/ AMD Radeon HD 7850
 • RAM: 6 GB
 • Úložiště: 105 GB

Doporučené systémové požadavky

 • OS: Windows 7 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i5 2400/ AMD Ryzen 5 1600x
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 970/ AMD Radeon R9 390
 • RAM: 8 GB
 • Úložiště: 105 GB

Hodnocení

Cena

Osud 2 Cena: ZDARMA

Stáhnout odkazy

3. Valoranta

Valorant je skvělý střelec hrdiny, který dokonale mísí prvky her, jako jsou Apex Legends a CS: Go. Titul FPS je také střelcem hrdiny s velkým seznamem postav, které přicházejí s různými schopnostmi, které vám pomáhají v boji. Hra je známá svou konkurenční povahou zápasů, zejména v hodnocené frontě, kde hráči budou soutěžit s nejlepšími hráči Valorant tam venku. Valorant se stal velmi populárním konkurenčním střelcem brzy po svém spuštění.

Požadavky na systém

Minimální systémové požadavky

 • OS: Windows 7 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E8400/ AMD Athlon 200GE
 • GPU: Intel HD 4000/ AMD Radeon R5 200
 • RAM: 4 GB
 • Úložiště: 8 GB

Doporučené systémové požadavky

 • OS: Windows 10 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i3-4150/ AMD Ryzen 3 1200
 • GPU: Nvidia Geforce GT 730/ AMD Radeon R7 240
 • RAM: 4 GB
 • Úložiště: 8 GB

Hodnocení

Cena

Valorantová cena: ZDARMA

Stáhnout odkazy

Stáhnout odkazy pro PC: Epic Games Store

4. Rainbow Six Siege Tom Clancyho

Rainbow Six Siege je další konkurenční střelec z první osoby na tomto seznamu, který obsahuje několik operátorů, kteří přicházejí s taktickými gadgety. Hra staví dva týmy pěti hráčů proti sobě ve střídavých kolech útoku a obrany. Zápasy mohou být docela intenzivní, protože zbraň, gadgety a pohyb testují vaši dovednost proti ostatním hráčům. Rainbow Six Siege se stal také velmi populárním titulem esports.

Požadavky na systém

Minimální systémové požadavky

 • OS: Windows 8.1 64bitový nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i3 560/ AMD Fenrom II X4
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 460/ AMD Radeon HD 5870
 • RAM: 6 GB
 • Úložiště: 61 GB

Doporučené systémové požadavky

 • OS: Windows 8.1 64bitový nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i5-2500K/ AMD FX-8120
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 670/ AMD Radeon HD 7970
 • RAM: 8 GB
 • Úložiště: 61 GB

Hodnocení

Cena

 • Cena obléhání Tom Clancy’s Rainbow Six: Rs 999
 • Rainbow Six Siege Year 7 Deluxe Edition: Rs 1 499
 • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 7 Operator Edition: Rs 3 499
 • Rainbow Six Siege Year 7 Ultimate Edition: Rs 4 499

Stáhnout odkazy

5. Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 je nejnovější hra ve franšíze. Hra staví hráče uprostřed globálního konfliktu, který vyžaduje návrat operátorů pracovní skupiny 141. Kampaň obsahuje několik taktických operací a vysoce utajovaných misí, které můžete hrát s přáteli v kooperaci nebo sólu. Modern Warfare 2 přináší vylepšenou manipulaci se zbraněmi, vylepšený systém AI, novou verzi Gunsmith a spoustu herních inovací. Hra má skvělý zážitek z PVP pro více hráčů s mnoha režimy fanoušků COD.

Požadavky na systém

Minimální systémové požadavky

 • OS: Windows 10 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i3-6100/ AMD Ryzen 3 1200
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 960/ AMD Radeon RX 470
 • RAM: 6 GB
 • Úložiště: 125 GB

Doporučené systémové požadavky

 • OS: Windows 10 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i5-6600K/ AMD Ryzen 5 1400
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 1060/ AMD Radeon RX 580
 • RAM: 12 GB
 • Úložiště: 125 GB

Hodnocení

Cena

 • Call of Duty: Modern Warfare 2 Cena: Rs 4 999
 • Call of Duty: Modern Warfare 2 – Vault Edition Cena: Rs 6 699

Stáhnout odkazy

Stáhnout odkazy pro PC: Steam

20 nejlepších závodních her pro PC a Mobile (březen 2023): Forza Horizon 5, Dirt 5, Carx Street a další

20 nejlepších závodních her pro PC a Mobile (březen 2023): Forza Horizon 5, Dirt 5, Carx Street a další

10 nejlepších offline her pro PC: The Witcher 3, Spider-Man Remastered, God of War a další

10 nejlepších offline her pro PC: The Witcher 3, Spider-Man Remastered, God of War a další

Amazon Prime Gaming oficiálně spuštěn v Indii: zdarma hry, cena a další podrobnosti

Amazon Prime Gaming oficiálně spuštěn v Indii: zdarma hry, cena a další podrobnosti

6. PUBG: Battlegrounds

PUBG: Battlegrounds nabízí zážitek z Battle Royale pro podpis na PC. Musíte přistát na dobrém místě, hledat zbraně a zásoby a přežít, abyste se stali posledním hráčem nebo týmem, který vyhraje zápas. PUBG: Battlegrounds pravidelně získává nové zbraně, režimy a mapy, což hru ještě více vzrušující. Hra se stala pocitem eSports, díky svým akčním a intenzivním zápasům.

Požadavky na systém

Minimální systémové požadavky

 • OS: Windows 7 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i5-4430/ AMD FX-6300
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 960/ AMD Radeon R7 370
 • RAM: 8 GB
 • Úložiště: 40 GB

Doporučené systémové požadavky

 • OS: Windows 7 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i5-6600K/ AMD Ryzen 5 1600
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 1060/ AMD Radeon RX 580
 • RAM: 16 GB
 • Úložiště: 50 GB

Hodnocení

Cena

PUBG: Battlegrounds Cena: zdarma

Stáhnout odkazy

7. Overwatch 2

Overwatch 2 je docela podobný původnímu názvu Overwatch, s některými drobnými změnami. Stejně jako jeho předchůdce je Overwatch 2 střelcem hrdiny se starými i novými postavami, které mají jedinečné taktické schopnosti. Na rozdíl od jiných střelců hrdinů v tomto seznamu hrají charakterové schopnosti v Overwatch 2 obrovskou roli, zejména proto, že tato hra má pro každou postavu specifické role. Overwatch 2 má navíc zápasy 5 V5 s pouhým 1 tankem v každém týmu. Tanky v této hře však byly buffed agresivnější a silnější. Kromě těchto, Overwatch 2 získá také prémiový obsah PVE někdy v roce 2023.

Požadavky na systém

Minimální systémové požadavky

 • OS: Windows 10 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i3/ AMD jev x3 8650
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 600 Series/ AMD Radeon HD 7000 Série
 • RAM: 6 GB
 • Úložiště: 50 GB

Doporučené systémové požadavky

 • OS: Windows 10 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i7/ AMD Ryzen 5
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 1060/ AMD Radeon R9 380
 • RAM: 8 GB
 • Úložiště: 50 GB

Hodnocení

Cena

Overwatch 2 Cena: ZDARMA

Stáhnout odkazy

Stáhnout odkazy pro PC: Battle.síť

Nejlepší hry Pokemon PC a Android (prosinec 2022): Monster Hunter Stories 2, Temtem, Ooblety a další

10 nejlepších her Ubisoft, které si musíte hned vyzkoušet

10 nejlepších her Ubisoft, které si musíte hned vyzkoušet

10 nejlepších her pro přežití pro PC v roce 2022: Minecraft, Valheim, Rust a další

10 nejlepších her pro přežití pro PC v roce 2022: Minecraft, Valheim, Rust a další

8. Call of Duty: Warzone 2.0

Call of Duty: Warzone 2.0 je zbrusu nový Battle Royale Experience Activision, který staví na silných stránkách původního názvu. Hra se odehrává na největší mapě v historii Warzone, zvané Al Mazrah. Warzone 2.0 má spoustu nových zbraní a vozidel, které vám pomohou dominovat na bojišti. Warzone 2.0 má také pevnosti zajištěné nepřáteli AI, kteří vás nebudou pronásledovat, pokud na ně nezaútočíte.

Požadavky na systém

Minimální systémové požadavky

 • OS: Windows 10 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i3-6100/ AMD Ryzen 3 1200
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 960/ AMD Radeon RX 470
 • RAM: 8 GB
 • Úložiště: 125 GB

Doporučené systémové požadavky

 • OS: Windows 10 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i5-6600K/ AMD Ryzen 5 1400
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 1060/ AMD Radeon RX 580
 • RAM: 12 GB
 • Úložiště: 125 GB

Hodnocení

Cena

Call of Duty Warzone 2.0 Cena: zdarma

Stáhnout odkazy

Stáhnout odkazy pro PC: Steam

9. Zpět 4 krev

Zpět 4 krev je nejnovější Zombie Co-op FPS od tvůrců levé 4 mrtvé série. Hra vás staví do války s jízdou, nebezpečnými zombie, kteří se snaží pohltit zbývající lidskou civilizaci. Vy a vaši přátelé jste poslední šancí lidstva na přežití proti jízdě. Hra obsahuje kampaň 4-hráče Co-op, kde musíte spolupracovat, abyste mohli eliminovat hordy zombie a regeneraci světa. Můžete si vybrat jeden z osmi přizpůsobitelných čisticích prostředků, kteří jsou imunitními přeživšími, aby vyzvedli smrtelné zbraně a zabili jízdu. Hra má také režim PVP pro více hráčů, kde hrajete jako čistič se speciálními výhodami nebo jezdícími. Obě strany mají jedinečné schopnosti a zbraně, což vede k vzrušujícím hrám PVP.

Požadavky na systém

Minimální systémové požadavky

 • OS: Windows 10 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i5-6600/ AMD Ryzen 5 2600
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 1050 Ti/ AMD Radeon RX 570
 • RAM: 8 GB
 • Úložiště: 40 GB

Doporučené systémové požadavky

 • OS: Windows 10 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i5-8400/ AMD Ryzen 7 1800X
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 970/ AMD Radeon RX 590
 • RAM: 12 GB
 • Úložiště: 40 GB

Hodnocení

Cena

 • Zpět 4 Cena krve: Rs 2 999
 • Zpět 4 krevní luxusní cena: Rs 4 499
 • Zpět 4 Krev Ultimate Price: R 4 999

Stáhnout odkazy

10. Halo: Master Chief Collection

Halo: The Master Chief Collection obsahuje šest ikonických titulů Halo, včetně Halo: Reach, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: výročí, Halo 3, Halo 3: ODST a Halo 4. Master Chief Saga má celkem 67 misí kampaně napříč tituly. Kromě toho má každá hra také své vlastní režimy a mapy pro více hráčů, s více než 120 mapami celkem spolu s komunitním obsahem. Halo: The Master Chief Collection je nejlepší způsob, jak zažít ikonickou franšízu Halo na PC.

Požadavky na systém

Minimální systémové požadavky

 • OS: Windows 7 64-bit nebo vyšší
 • Procesor: Intel Core i3-3550/ AMD Fhenom II X4 960T
 • GPU: Nvidia Geforce GTS 450/ AMD Radeon HD 6850
 • RAM: 8 GB
 • Úložiště: 43 GB

Hodnocení

Cena

Halo: Cena kolekce hlavního hlavního: Rs 899

Stáhnout odkazy

Stáhnout odkazy pro PC: Steam

Nejlepší bezplatné střelcové hry pro PC a prohlížeč v roce 2023!

109 Střelcových her zdarma nalezených v našem seznamu! Vezměte prosím na vědomí, že také zahrnujeme online hry pro více hráčů s prvky MMO.

Zařazen

Svět válečných lodí

Válečná bouře

Procházejte platformou:
Populární značky:
Další značky:
Seřazeno podle:

Overwatch 2

Overwatch 2

V tomto pokračování přicházejí velké změny. A stejně tak i obsah PVE, nakonec.

K dispozici na Windows

PUBG: Battlegrounds

PUBG: Battlegrounds

Battle the Cousds in zápas s smrtí 100v1 v PUBG: Battlegrounds, Klasický zážitek z bitvy Royale zdarma.

K dispozici na Windows

Zařazen

Zařazen

Vstupte do nejslavnějších bitev z druhé světové války v Engisted, bezplatném střelci od tvůrců War Thunder. Zažijte boj založený na jednotky z úrovně země, když velíte svým vojákům, vybaveným era-autentickými zbraněmi a vybavením, v masivních bitvách s více než stovkou vojáků za kus.

K dispozici na Windows

Tmavá orbity se znovu načíst

Tmavá orbity se znovu načíst

Zúčastněte se obrovských mezigalaktických bitva a převzít celou galaxii v Darhorbit, kosmické boji založené na prohlížeči zdarma z Bigpoint-nyní ve 3-d! Vyberte si svou frakci a loď, každá s vlastními silnými stránkami, a vzlétněte do dobrodružství!

K dispozici na prohlížeči

CrossOut

CrossOut

Trick Out Your Ride a vydejte se na post-apokalyptické silnice pro bitvu v CrossOut, bezplatná bojová hra z Gaijin Entertainment! CrossOut, která obsahuje systém návrhu vozidla s nekonečným přizpůsobením a rychle se rozvíjejícím bojem, nabízí vysoce oktanové vzrušení v krátkých a výbušných zápasech.

K dispozici na Windows

World of Tanks

World of Tanks

World of Tanks je týmová bezplatná akční hra MMO výhradně na obrněnou válku v polovině 20. století. Vytvořeno strategií Masterminds ve Wargaming.síť, jedná se o střelec se spoustou taktických prvků, které je třeba vzít v úvahu.

K dispozici na Windows

Zahalené odborníci

Zahalené odborníci

Akce 5v5 může být intenzivní, ale když bomba zhasne a mapa se změní, může to být jen pro sebe každý člověk.

K dispozici na Windows

Destiny 2

Destiny 2

Vydejte se na hrdinskou snahu zachránit lidstvo v Bungie Epic Sci-Fi MMO Shooter Destiny 2, nyní zdarma. Zažijte množství obsahu jako oddaného Titana, tajemného Warlocka nebo Crafty Huntera, bojovat s nepřáteli lidstva přes sluneční soustavu.

K dispozici na Windows

Válečná bouře

Válečná bouře

War Thunder je bojová hra MMO věnovaná vojenskému letectví, obrněné vozidle a flotilech druhé světové války. Ve War Thunder mohou hráči pilotovat množství letadel z různých národů včetně U.S, Německo, Sovětský svaz, Japonsko a další.

K dispozici na Windows

Halo Infinite (multiplayer)

Halo Infinite (multiplayer)

Vstupte do bot čerstvého Spartana a bojujte za galaktickou nadvládu v bezplatném hraní Halo Infinite Multiplayer

K dispozici na Windows

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone

Jedním z nejpopulárnějších FPSES na světě je nyní Battle Royale s volným hraním: Call of Duty: Warzone. Snažte se stát se posledním týmem, který stojí v režimu Battle Royale, kde 150 hráčů kořistí a vystřelí cestu přes neustále se ztřeseným bojištěm; nebo dokončit smlouvy a pokusit se uniknout s nejvíce hotovosti v režimu drancování.

K dispozici na Windows

Svět válečných lodí

Svět válečných lodí

World of Warships je 3D námořní akce na hraní zdarma MMO (vyvinuté týmem, který vytvořil World of Tanks) založený na epických mořských bitvách 20. století. World of Warships umožní hráčům převzít kontrolu nad velkým výběrem válečných lodí a mzdové námořní války ve scénářích založených na největších lodích bitvách 20. století.

K dispozici na Windows

Příbuzný:

 • Nejlepší MMOFPS 2023
 • Střelci třetí osoby
 • Battle Royale Games
 • Nadcházející střelci MMO
 • Hry přežití

Warframe

Warframe

Warframe je zdarma hrát sci-fi kooperační TPS (střelec 3. osoby) vyvíjející digitální extrémy, tvůrci temnoty 2. Jako závod na pokraji vyhynutí, hráči ovládají mocné obleky s názvem Warframes.

K dispozici na Windows

Valoranta

Valoranta

Valorant je Riot Games ‘Free-to-play Competitive 5V5 Tactical Shooter, kde budete potřebovat silné zbraně a včasné využití schopností vyjít nahoře. Vyberte si svou postavu a účastnit se zápasů až do 25 kol dlouhých, střídá se jako útočníci a obránci.

K dispozici na Windows

Apex legendy

Apex legendy

Apex Legends je bitva s volným hráčem Royale ve vesmíru Titanfall a pořádá se po událostech Titanfall 2. Po událostech hraniční války jsou hry Bloody Apex v plném proudu a nakreslují legendy z celé hranice, aby bojovaly za slávu, slávu a bohatství!

K dispozici na Windows

Fortnite

Fortnite

Hrajte Fortnite zcela novým způsobem ve Fortnite: Battle Royale, Spinoff Epic Games ‘Tvůrce/střelce. Stejně jako jiné klasické hry BR budete upuštěni na svět a nuceni uklidit a přežít.

K dispozici na Windows

Hrdinové a generálové

Hrdinové a generálové

Heroes and Generals je zdarma hrát 3D MMOFP vyvinuté společností Roto-Moto a zasazený do druhé světové války . Na rozdíl od tradičních střelců založených na lobby bitvy bojované v hrdinech a generály přispívají k přetrvávajícímu nadsvětí založené na skutečných oblastech Evropy během druhé světové války.

K dispozici na Windows

World of Warplanes

World of Warplanes

World of Warplanes je letový boj MMO Action Game ve zlatém věku vojenského letectví. Hra pokračuje v tématu obrněné války označené ve World of Tanks a hodí hráče do nekonečného tussle pro dominanci vzduchu.

K dispozici na Windows

Planetside 2

Planetside 2

Planetside 2 je zdarma hrát Open World Persistent MMOFPS publikované společností Sony Entertainment Online. V planetě 2 hráči bojují v epických velkých bitvách v různých krajinách během dne a noci.

K dispozici na Windows

Týmová pevnost 2

Týmová pevnost 2

Team Fortress 2 (TF2) je zdarma hrát 3D multiplayer FPS, pokračování do hry, která na mapě umístila třídní multiplayerovou týmovou válku. Jedna z nejpopulárnějších online akčních her všech dob, TF2 přináší konstantní bezplatné aktualizace včetně nových herních režimů, map, vybavení a hlavně klobouky.

K dispozici na Windows

Synchronizovaný

Synchronizovaný

PVE a PVP jsou v nabídce v tomto futuristickém střelci zdarma.

K dispozici na Windows

Microvolts: Naplněné

Microvolts: Naplněné

Mikrovolty s tematikou hračky třetí osoby se znovu objevují jako mikrovolty: Naplněné

K dispozici na Windows

Hawked

Hawked

PVPVE zdarma, lov pokladů založeného na týmu, řešení hádanek a ostré střelby.

K dispozici na Windows

Vlnící se

Vlnící se

Bojujte, abyste přežili a chránili své spojence v post-apokalyptickém otevřeném světě MMO, a to vše, co je vedeno samotným čerstvým princem.

K dispozici na Windows

Dead Cide Club

Dead Cide Club

Připojte se k kartelu a vystřelte cestu k úspěchu v bezplatném bočním porovnávacím interpretaci typu „FPS“!

K dispozici na Windows

Světový šéf

Světový šéf

Šestnáct enter, ale pouze jeden může držet korunu nejdéle, budeš to vy?

K dispozici na Windows

Galahad 3093

Galahad 3093

Naskočte do své Arthurské legendy inspirovaní mech a konkurujte si cestu na vrchol kulatého stolu.

K dispozici na Windows

Ztracené světlo

Ztracené světlo

Jděte to sami nebo se spojte s přáteli (nebo nepřáteli, které se rozhodnete ušetřit) v tomto křížovém platformě, přežití střelce.

K dispozici na Windows

Evoluce Gundam

Evoluce Gundam

Slečno, když ten další střelec hrdiny byl 6v6? Tady to můžete udělat a nosit sladké mobilní obleky!

K dispozici na Windows

A.V.A Global

A.PROTI.Globální

A.PROTI.A je bezplatná hra pro více hráčů online FPS s různými typy režimů PvP a PVE.

K dispozici na Windows

Cyklus: hranice

Cyklus: hranice

Ponořte se do cyklu, střílečka zdarma z Yager, který mísí konkurenceschopnost s kooperativní hraní.

K dispozici na Windows

Space Punks

Space Punks

Space Punks je bezplatný online co-op arpg s vysokým nepřátelským hrabětem Looter Shooter Gameplay Loop.

K dispozici na Windows

FAQ

Často kladené otázky

Co jsou to střelba?

Střelba nebo Střelci jsou hry, které jsou silně založeny na taktickém hrázu. Hráči obvykle používají širokou škálu zbraní, jsou obvykle pověřeni výběrem zbraně, nádrže, letadla nebo jiné „střelby“ schopné položky a zapojením se do cílů PVE (Player versus Environment) nebo PVP (hráč versus hráč) při použití zbraní Zničit cíle, nepřátele nebo jiné hráče.

Hry střelce jsou obvykle rozděleny do dvou režimů pohledu, přičemž první je „střelec z první osoby“ nebo FPS, kde vidí hru z pohledu první osoby očima vaší postavy. Druhou možností je „střelec třetí osoby“, kde si prohlédnete akci přes rameno vaší postavy, která je obvykle schopna vidět nejvíce, ne-li všechny, vaší postavy na obrazovce.

Jaké jsou nejoblíbenější hry zdarma?

Některé z nejpopulárnějších střeleckých her zdarma zahrnují, v žádném konkrétním pořadí:

1. Fortnite
2. Overwatch 2
3. Apex legendy
4. Valoranta
5. Týmová pevnost 2
6. Destiny 2
7. Warframe
8. Halo nekonečný
9. Call of Duty: Warzone
10. Counter Strike: Global Offensive (CS: GO)
11. PUBG: Battlegrounds

Existuje fps mmorpg?

Existuje několik her, které kombinují prvky střelců z první osoby (FPS) a masivně multiplayer online hraní rolí (MMORPGS). Jedním z dobrých příkladů je „Destiny 2“, což je střelec z první osoby s funkcemi podobnými MMO, jako jsou PVE a PVP Game Reames a sdílený otevřený svět.

Co znamenají hry FPS?

FPS znamená „Střelec první osoby“. Je to žánr videoher, ve kterém hráč vnímá akci očima postavy, kterou ovládají, a obvykle zahrnuje použití různých zbraní k boji proti jiným postavám ovládaným AI nebo jinými hráči ve hře nebo jiných hrách. Mezi příklady populárních her FPS zdarma patří „Call of Duty: Warzone“, „Halo Infinite“ a „Overwatch 2“.