27G2 27 G -Sync Compatible Gaming Monitor – AOC Monitor, AOC 27G2 27 Recenze herního monitoru: cenově dostupné a rychlé IPS | PCGamesn

AOC 27G2 27 Recenze herního monitoru: cenově dostupné a rychlé IPS

Aby pomohl vašemu zasténání GPU v přípravě na 144Hz, AOC také považoval za vhodné začlenit freesync podporu pro hladké, bez slzy, i když jste GPU, není na práci úplně na práci. G2 také hlásí jako G-Sync kompatibilní v ovládacím panelu řidiče NVIDIA a šikovně otevírá podporu pro hráče ze zelených týmů. Je to opravdu vánoční zázrak.

AOC 27G2

Certifikováno jako G-Sync kompatibilní, tento 27 ”plochý herní displej je zkonstruován s adaptivní synchronizací technologií, aby nabídl super rychlou obnovovací frekvenci bez viditelného rozostření obrazovky, což umožňuje hráčům ponořit se do profesionálního e-sports s ultra-zámožným standardem Zkušenosti. Panel IPS také umožňuje hráčům využívat širší sledování úhlů, zatímco kompatibilita HDMI & Displayport plně zajišťuje různé potřeby uživatelů PC a konzoly. 27G2 je exkluzivní oficiální produkt Geforce Cup Pacific 2019.

  • IPS
  • G-Sync kompatibilní
  • 144Hz
  • 1ms
  • Režim HDR
  • Nastavitelný stojan

G-Sync kompatibilní Certified Hraní bez slzy

Důvěryhodná certifikace „G-Sync Compatible“ společnosti NVIDIA rozpoznává displeje, které mohou poskytovat vysoce kvalitní proměnnou obnovovací frekvenci (VRR) v souladu se standardem adaptivním a adaptivním standardem VESA a další. Užijte si hraní bez slzů, bezprostřední hry na nejvyšší úrovni-nyní s větší flexibilitou a potenciálem přizpůsobení než kdykoli předtím kvůli širším škále dostupných možností monitoru.

Užívat si Nejvyšší hraní her výkon

S obnovovací frekvencí 144Hz bude váš displej vybaven tak, aby vystupoval na standardu pro her. Užijte si ultra hladicí zážitek bez viditelného rozostření obrazovky, abyste se ujistili, že jste vždy připraveni vyhrát.

Okamžitý doby odezvy

Doba odezvy pixelů 1ms MPRT znamená rychlost bez nátěru pro vylepšený herní zážitek. Rychle se pohybující akce a dramatické přechody budou hladce vykresleny bez nepříjemných účinků duchu. Vyberte si správnou cestu k úspěchu her a nikdy nenechte zastavit pomalý displej.

Spojovací vaše oči rukama

Uvolněte své reflexy přepnutím do režimu AOC s nízkým vstupem. Zapomenout na grafické ozdůbky: Tento režim převine monitor ve prospěch doby surové odezvy, což vám dává konečnou hranu ve stádiu s trigrem vlasů.

Optimalizovat Nastavení hry

Zvyšuje barvu a ostrost pro různé styly her. Šest režimů pro výběr: FPS, Racing, RTS, Gamer1, Gamer2, Gamer3 a OFF.

Navrženo s široké prohlížení úhly

IPS displeje poskytují 178/178 stupňové sledování úhlů při zachování konzistentní kvality a barvy obrazu ze všech poloh. Své tabulky nebo víkendové filmy si můžete také prohlédnout z prakticky jakéhokoli úhlu bez ohrožení jednotnosti barev.

Připojení s jinými zařízeními

Tento monitor AOC poskytuje pohodlné možnosti připojení, s podporou HDMI a DisplayPort, aby vyhovovaly profesionálům i domácích uživatelů. HDMI představuje přední rozhraní digitálního videa, zvuku a dat pro vysokorychlostní spojení mezi ultra displeji s vysokým rozlišením a širokou škálou spotřební elektroniky, včetně podpory moderních herních konzolí a počítačů. Displayport umožňuje řadu zařízení, aby se rychle a snadno připojila k obrazovce a poskytovala vyšší rozlišení, rychlejší obnovovací frekvenci a přenosy videa bez vstupního zpoždění.

Jméno modelu 27G2
Panel 27 “(IPS)
Pixel Pitch (mm) 0.3114 (h) x 0.3114 (V)
Efektivní pozorovací oblast (MM) 597.88 (h) x 336.31 (V)
Jas (typický) 250 CD/m²
kontrastní poměr 1000: 1 (typické) 80 milionů: 1 (DCR)
Doba odezvy 1ms (MPRT)
Úhel pohledu 178 ° (H) / 178 ° (V) (Cr> 10)
Barevný gamut NTSC 104% (CIE1976) / SRGB 118% (CIE1931) / DCI-P3 95% (CIE1976)
Přesnost barev
Optimální rozlišení 1920 x 1080 @ 144Hz – Displayport, HDMI 1920 x 1080 @ 60Hz – VGA
Zobrazit barvy 16.7 milionů
Vstup signálu VGA X 1, HDMI 1.4 x 2, displayport 1.2 x 1
Verze HDCP HDMI: 1.4, Displayport: 1.4
USB Hub Ne
Zdroj napájení 100 – 240V ~ 1.5A, 50 / 60Hz
Spotřeba energie (typická) 28W
Řečníci Ne
Linka v a sluchátku
Montáž na stěnu 100 mm x 100 mm
Nastavitelný stojan Výška: 130 mm, pivot: 0 ° ~ 90 ° ± 2 °, otočný: -30 ° ~ 30 °, naklonění: -5 ° ~ 23 °
Produkt bez stánku (mm) 363 (h) x 612.1 (W) x 46 (d)
Produkt se stojanem (mm) 395.9 ~ 525.9 (h) x 612.1 (W) x 227.4 (d)
Produkt bez stánku (KG) 3.7
Produkt se stojanem (kg) 5.1
Barva skříně Černá červená
Regulační schválení BSMI / KC / KCC / E-Standby / RCM / MEPS / CE / CB / FCC

AOC 27G2 27 Recenze herního monitoru: cenově dostupné a rychlé IPS

AOC 27G2 27

Herní monitor AOC 27G2 není váš obvyklý superrychlý panel. Vidíte, tento herní monitor odstraňuje spoléhání se na vysoce obnovené zkroucené Numatické (TN) panely, a dokonce i ty, které jsme viděli, jsme viděli jako pozdě. Místo toho AOC napěchoval do G2 IPS 144Hz IPS – nabízí brilantní směs rychlosti, barvy a nasycení.

Všechny tři typy panelů – IPS, VA a TN – FIT pod deštník panelu LCD a technologie základního monitoru s plochou obrazovkou zabírající řadu moderních zařízení napájí všechny tři návrhy tak či onak. Rozdíly ve konstrukci a implementaci, které rozlišují tři běžné přístupy, se však projevují v konečném obrazu a výrobních nákladech.

Tam, kde se TN může potýkat s úhlem pozorování, kontrastu a reprodukce barev – považované za hodné oběti mnoha ve jménu rychlosti – a VA nabízí fantastický kontrast na úkor surové rychlosti, je to IPS, který nabízí neomezený, nepochybný zážitek z prohlížení. Ale je tu jedna námitka: cena. Panely IPS mohou být mocné drahé.

Může být. Což nás přivádí k dnešnímu překvapivému předmětu, AOC G2 27, a nebudeme ztrácet čas tím, že tento vynikající IPS vás vrátí jen zpět jen 209 $ (209 GBP). Teď mluvíme.

AOC 27G2 27 specifikace

Pro tuto cenovku budete čistit vynikající panel IPS, který nechává být žádoucí. Odstíny černé se zdají být zřetelné, zatímco panel udržuje slušnou bílou nasycení napříč deskou. V šikmých úhlech je také málo nebo žádné zkreslení, což z něj dělá mocnou volbu – zejména s ohledem na její cenu – jako jedno ze dvou nebo tří monitorových nastavení. Barva je však vynikající. G2 nabízí živé, bohaté tóny napříč spektrem-nesmírně bezplatné do hloubky a dopadu jakékoli dané scény ve hře.

AOC 27G2 27
Velikost 27 palců
Rozlišení 1080p
Obnovovací frekvence 144Hz
Panel IPS
Doba odezvy 4ms
Jas 250CD/M2
Porty HDMI 1.4 x2, displayport 1.2, VGA, Line in/Out 3.5 mm jacks, USB 3.0 x4
Freesync
G-Sync kompatibilní
Cena 209 $ (209 GBP)

Ve srovnání s srovnatelnými herními monitory VA je vrozený nedostatek technologie IPS zejména kontrast, což je vrozený nedostatek technologie IPS. Také nasycení barev, i když je vynikající pro rychlý herní monitor střední třídy, jak je uvedeno výše, je jen nepatrně lepší než některé z lepších panelů VA, které jsme měli přes naši zkušební lavici. To není zdaleka negativní, ale je to něco, co je třeba zvážit, pokud zvážíte AOC G2 a mírně levnější, dobře přijatý model VA-jako je AOC G1.

Pokud mám jedinou hrozbu s G2, je to rozlišení 1080p – ale pochopitelně to nemůžete mít za tuto cenu všechno. I když zdaleka stísněné ve formovém faktoru 27 palců, není ideální pro produktivitu. Avšak pro majitele počítače střední třídy hledající dosažitelné 144Hz s grafickou kartou střední úrovně, jako je GTX 1660 Nvidia Super nebo AMD RX 590, vyhovuje účtu dobře-takže sotva dohodou dohodu o dohodu.

AOC 27G2 27 Výkon

Aby pomohl vašemu zasténání GPU v přípravě na 144Hz, AOC také považoval za vhodné začlenit freesync podporu pro hladké, bez slzy, i když jste GPU, není na práci úplně na práci. G2 také hlásí jako G-Sync kompatibilní v ovládacím panelu řidiče NVIDIA a šikovně otevírá podporu pro hráče ze zelených týmů. Je to opravdu vánoční zázrak.

Za panelem jsou stojan a monitor spíše zjednodušující. Po stranách a horní části panelu je jen tenký rámeček, přičemž kovová červená zvýrazňuje spodní délku monitoru těsně nad některými matoucí hmatovný přepínače pro přístup k OSD a nastavení.

Samotný OSD je standardní jízdné z AOC. Zatímco multi-směrová kontrola by byla preferována před standardní řadou přepínačů na G2, v OSD není žádný důvod k tomu, aby se o to počáteční přesahoval počáteční nastavení. Zasážení pravého přepínače šipky přináší na obrazovku Aim Assist Meticle a vlevo nabízí zkratku mezi předvolbami herního režimu-docela standardní věci.

AOC 27G2 27AOC 27G2 27AOC 27G2 27 VýkonAOC 27G2 27

Zadní I/O má dva HDMI 1.4 porty, jediný displayport 1.2, VGA a Line in/Out 3.5 mm konektory. Na stranu sexu USB rozbočovač, nabízející 3x USB 3.0 portů a jediný USB 3.0 Port s podporou nabíjení pro odšťavňování napájeného zařízení.

Je to všechno poměrně jednoduché, přesto pohodlné věci – což téměř shrnuje celkově G2 27. Nebude vás to odfouknout s nejvyšší přesností věrnosti a barev – budete muset utratit mnohem více nebo se spokojit s pomalejším IPS, aby se něco blížily za srovnatelné ceny – přesto G2 nabízí nádhernou rovnováhu z Flash and Function hodný nejlepšího ocenění herního monitoru. Furress frekvence 144Hz G2 vás přináší ve většině populárních konkurenčních střelců a její bohatá paleta rozšíří vizuální podívanou všeho jiného lépe než většina ostatních, také.

Existuje jen málo monitorů střední úrovně, které dodávají tolik za 209 $ (£ 209). AOC 27G2 je asi tak velký monitor 1080p, jak budete chtít sedět kolem pár stop před vámi, a oběť v sítích s rozlišení směřovat.

AOC 27G2 27

G2 nabízí cenově dostupný panel IPS, který vás nezklame na místě konkurenčního hraní. To je silný návrh pro každého vášnivého hráče.