.4.5 Aktualizace odhaluje crossover s nejlepším roguelike PCGamesn, Terraria 1.4.5 přichází v roce 2023 – včetně Terraria X Dead Cells! | Terraria Community Fóra

Terraria 1.4.5 přichází v roce 2023 – včetně Terraria X Dead Cells

Terraria 1.4.

Terraria 1.4.5 Update je nastavena na přechod mrtvých buněk a tvůrce hry ukazuje, co můžeme očekávat, že uvidíme s dráždivým příspěvkem Reddit.

Terraria 1.4.5 Aktualizace mrtvých buněk - hráč oblečený jako vězeň ovládající kladivo Flint

Publikováno: 28. června 2023

Terraria 1.4.5 Aktualizace vypadá mocně dobře, protože tvůrce hry odhaluje svůj vřele očekávaný crossover s nejlepší hrou Roguelike na Steam. Další a možná konečná aktualizace Terraria (tentokrát skutečná) se spojila s rukama s mrtvými buňkami, když již přinesla svůj průvodce NPC a meč Starfury do běžeckého platformy. Nyní jsme konečně nahlédli do toho, co můžeme očekávat od zpáteční cesty!

Trarií tvůrce Andrew „Redigit“ Spinks využívá výhody prostojů Reddit, zatímco Terraria Subreddit zůstává v režimu pouze pro čtení. To je na protest proti nedávným změnám API na webu, které také zaznamenaly podporu Mojang Pull pro Minecraft Subreddit. Nejnovější upoutávka Spinks je nazvána „Petice, aby se R/Terraria stala mrtvými buňkami subreddit“ a ukazuje, co se zdá být nádorovou místnost na začátku mrtvých buněk, znovu vytvořené v Terraria.

Vždy jsme přemýšleli přesně o tom, co z tohoto přechodu dostaneme, a teď máme docela dobrý nápad. . Každá visící nádoba předvádí různé zbraně a nástroje, které jste odemkli, a v podstatě působí jako míra vašeho celkového pokroku. Zdá se, že je nyní můžeme použít k držení různých položek, podobně jako tradiční rámce položek, ale s mnohem chladnějším vzhledem.

Terraria 1.4.5 Aktualizovat mrtvé buňky - Snímek obrazovky od vývojáře hlavního vývoje Andrew

. To je upuštěno prvním šéfem v mrtvých buňkách, The Concierge, a nechali někteří, aby se divili, zda se také uvidíme, jak se objeví vzhledem k konkrétní volbě této zbraně.

. Číhající se na dně na pravé straně je to, co se zdá být miniaturním jedlíkem světů, jeden z hlavních šéfů Terraria, s nimiž se setkává v korupční biome. .

Tento druhý bič se objevuje během zúčtování mezi Terraria Youtuber James „Chippygaming“ Bennett a redigit sám, kde se pár na druhou stranu v zábavné showmatch pro roli rekologického generálního ředitele (Spinks vyhrál, upevnil svou pozici šéfa). Také v záběrech, které můžete sledovat níže, je přepracovaný sprite pro personál slimů a co se zdá být novým typem kulky. Budeme však muset počkat, až vyjde další podrobnosti.

Thumbnail YouTube

Spinks byl také aktivní na Twitteru, kde povzbuzoval uživatele, aby do svých uživatelských jmen Twitter přidali strom emodži, pokud chtějí, aby přidal to, co popisuje pouze se dvěma emodži, duhou a skálou-navrhující možná mýtické, dlouhodobě specifické duhový balvan, cokoli by to mohlo být. .

Vybrali jsme nejlepší mody Terraria pro všechny způsoby, jak mezitím snížit vaše další dobrodružství, nebo byste mohli fantasticky zkontrolovat další nejlepší hry s karanténou, pokud máte rádi kreativní hřiště, které poskytují, které poskytují.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.

Terraria 1.4.5 přichází v roce 2023 – včetně Terraria X Dead Cells!

! Jako vždy jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s našimi špičkovými nezávislými vývojáři.

Pokud chcete plnou lopatku za novým obsahem Terraria v mrtvých buňkách, podívejte se na podrobnosti jejich aktualizace (které dnes přistálo) níže!

!

Podívejte se na přívěs pro dnešní aktualizaci mrtvých buněk!

Starfury ovládaný průvodcem v mrtvých buňkách!

index.php

. by neměl mít crossover obsah na obou stranách? Proč by to mělo!

..!

Práce na této aktualizaci začnou vážně, když tým začne pracovat v novém roce – a po všech potřebných hotfixech pro 1..4 jsou dokončeny. Co všechno bude Terraria 1.4.5 obsahuje? No, budete muset jen počkat a uvidíte, až přijde čas.

Doufáme, že to pomůže přimět každého, aby se na konec roku rozlišoval a co má přijít v roce 2023 (což bude také snad rokem crossplay. překřiž prsty)!

Zůstaňte naladěni pro více informací v následujících týdnech a měsících!

Poslední upraveno: 7. listopadu 2022

Reakce: Bean6, Jaggcake, Gatekeeper57 a 81 dalších

Tumm11

Stěna masa

Skvělý. .

Reakce: TOAST642��, Iccomodded a 4 Shapes

Pillar Stardust

Ayo kluci, co se stalo s konečnou aktualizací /j
!

Jako

Můj bože, jsem z toho tak nadšený!

Jako

Reakce: Yangjiming, 4Shapes a Kirby Eevee��

Mhdemon

Takže žádná další „konečná aktualizace“, jak vidím

Jako

PWRWQ

Sketron Prime

Věděl, že se tým Dev nemohl nikdy omezit.
Nyní dostaneme více Terraria 2 okamžiků po tom?

Reakce: папсик, CosmicfishEY347, Yangjiming a 2 další

Xundachicken

Terarian

Jako

PRAISEAVYLOBSTER

Ničitel

Umožňuje gooooooo!
Nemůžu se dočkat aktualizace a zjistit, co se Terraria dostane na jejich stranu!

Jako

Docela vzrušující. Je působivé, jak dlouho jste hru neustále aktualizovali.

Takže žádná další „konečná aktualizace“, jak vidím

To, že to nevolají, je konečná aktualizace mnohem pravděpodobnější, že se jedná o konečnou aktualizaci. Pokud konečné aktualizace nebyly konečnými aktualizacemi, bude samozřejmě nefinále aktualizace konečná aktualizace.

Jako

Reakce: tagfalcon15, maranethan ������, chaistoplays a 4 další

John Snail

Terarian

Ayo kluci, co se stalo s konečnou aktualizací /j
Nikdy jsem nehrál (a pravděpodobně to na chvíli nebudu, protože vím, že bych jen zemřel pokaždé, když poklepáním joysticku na milisekundu) mrtvé buňky, ale stále v pohodě!

Nikdy neřekli nic o konečné aktualizaci lol, jen to 1.4 by byl poslední hlavní.

Reakce: CattheterRarian a 4 Shapes

Kinfthaderp

PLANTERA

Ahoj, doufejme, že s další aktualizací dostaneme ještě zábavnější semena

Jako

Lythael

Ničitel


Aktualizace

Jako

Reakce: 4 Shapes, Maranethan ������ a Jojoslayer7809 ��

Altermaven����

Když řekli „konec cesty“, nemusí to nutně konec příběhu. Zvažte to „konec začátku“

Jako

darkmega5

Ničitel

Výška průvodce odhalit

Počkejte, to znamená, že všechny postavy Terraria jsou super krátké.

Jako

Oreo9

! Jako vždy jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s našimi špičkovými nezávislými vývojáři.

Pokud chcete plnou lopatku za novým obsahem Terraria v mrtvých buňkách, podívejte se na podrobnosti jejich aktualizace (které dnes přistálo) níže!

!

Podívejte se na přívěs pro dnešní aktualizaci mrtvých buněk!

Zobrazit přílohu 390325
Starfury ovládaný průvodcem v mrtvých buňkách!

index.php

Počkej chvilku, slyšíme, jak říkáte. ? Proč by to mělo!

Proto dnes odhalujeme, že Terraria 1.4.5 – Aspoň část, z nichž bude zahrnovat obsah Terraria X Dead Cells – se dostanete v roce 2023!

.4.. ..? No, budete muset jen počkat a uvidíte, až přijde čas.

. !

!