5 mmorpgs s nejaktivnější hráčskou základnou v roce 2023, naše nejhranější MMORPG v roce 2023

Naše nejvíce hraje MMORPG v roce 2023

5k sociální skóre

5 mmorpgs s nejaktivnější hráčskou základnou v roce 2023

S celou řadou MMORPGS k dispozici na trhu je zajímavé zjistit, které tituly pro hráče nejvíce přitahují. Několik faktorů, včetně příběhu, hraní, hraní, dovedností, bojového stylu, světového designu a dokonce i nostalgie, ovlivňuje úspěch a popularitu těchto her. Tento článek uvádí pět mmorpgs s nejaktivnějšími hráči základny od července 2023.

Masivní popularita těchto titulů svědčí o jejich postavení jako pilířů uznávaného žánru. Od World of Warcraft po Final Fantasy, velké množství hráčů věnuje svůj čas těmto úžasným hrám.

Destiny 2 a čtyři další MMORPG s nejaktivnější hráčskou základnou v roce 2023

1) Stará škola runescape

Může se pochlubit denním počtem hráčů 1.8 milionů, Old School Runescape se stále podaří být nejlepším MMORPG 10 let po jeho vydání. Důležitým faktorem pro dlouhodobý úspěch hry je nostalgie, kterou poskytuje fanouškům franšízy Runescape. Jedná se o karanténní mmorpg, která má velkou komunitu PVP a ještě větší obsah otevřeného světa.

S jeho drsnou křivkou učení vám nikdy nedojde věci ve staré škole runescape. Každá ze svých čtyř tříd poskytuje odměňující a jedinečné herní zážitky. Zatímco vizuály a grafický design titulu se mohou cítit zastaralé, nahradí to svým zajímavým bojovým a řemeslným mechanikou.

2) World of Warcraft

Zdá se, že nadšenci MMORPG dávají přednost titulům staré školy. World of Warcraft je jednou z nejpopulárnějších her žánru a stále má 1.Denně 2 miliony aktivních hráčů. Je to jedna z her, která stanovila žánr, takže jeho masivní úspěch, dokonce 11 let po jeho spuštění, není žádným překvapením.

World of Warcraft obsahuje hybridní bojovou a intenzivní mechaniku broušení. Jeho dlouhé dungeony a nájezdy v kombinaci s bojovým systémem nabitým akcí nabízejí solidní herní zážitek.

3) Final Fantasy XIV: Realm Reborn

Final Fantasy XIV je jedním z nejpopulárnějších titulů ve franšíze Final Fantasy. Hra je původně vydána v roce 2010, hraje 1.Denně 2 miliony aktivních hráčů. Přestože byl spuštěn před více než deseti lety, jeho ohromující vizuální design a bohatý příběh se podařilo udržet hráče ponořené.

Final Fantasy XIV obsahuje 19 tříd a hráči mohou vyrábět osm postav v jednom světě. Rozmanitý výběr třídy umožňuje řadu přizpůsobení. Je to také ideální pro sólové a skupinové hráče kvůli velmi příjemné a nadšené komunitě hry.

4) Cesta exilu

Cesta exilu obsahuje jeden z největších a nejkomplexnějších pasivních dovedností ve všech MMORPG. Jeho komplikovaná mechanika hry umožňuje mnoho možných dějů a bojových stylů. Hra přitahuje jeden milion hráčů denně.

Přestože chybí z hlediska grafiky, Path of Exileho náročné hry a mise poskytuje bohatý herní zážitek. Dovednosti a schopnosti byly také přepracovány. Hustota obsahu a mechaniky nemusí být přátelská pro začátečníky, ale jsou určitě dost zajímavé, aby hráči udržovali po celá léta závislé.

5) Destiny 2

Bungie’s MMORPG Shooter Game zasáhla značku svým přesvědčivým příběhem a vzrušující hrací hra. Má 800 000 hráčů denně. Ve hře jsou tři hlavní třídy, z nichž si hráči mohou vybrat, které se dále rozvětvují do 12 jedinečných podtřídy.

Vydáno v roce 2017, Destiny 2 je masivní upgrade od svého předchůdce Destiny 1. Jeho vylepšený zvukový design, grafika a obsah přitahují obrovskou základnu fanoušků. Je také vybaven rozmanitým zbraňovým systémem, který dále zvyšuje bojový zážitek hráčů.

Jedná se o největší MMORPG s nejaktivnější hráčskou základnou. Tento článek si můžete prohlédnout a prozkoumat více titulů z tohoto žánru vytvořeného indie vývojáři.

Naše nejvíce hraje MMORPG v roce 2023

Zde je to, co hráli personál Mmobomb letos.

Autor: Troy Blackburn, editor novin 23. září 2023

Naše nejvíce hraje MMORPG v roce 2023

Tento týden se díváme dovnitř a ptáme se sami sebe, jaké jsou naše nejvíce hraje MMORPGS roku. Od klasického MMO po novou horkost, tady je to, co zaměstnanci v Mmobombu hráli nejvíce v roce 2023.

Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV je Mike a Q je hlavní mmorpg. Po celá léta se podíleli na životě Final Fantasy XIV a je těžké vidět, jak pro ně hraje jakoukoli jinou hru na místě XIV. Díky svému bohatému vyprávění a budování světa zůstává Final Fantasy XIV nejen top MMO pro Q a Mike, ale také pro mnoho dalších, kteří si užívají MMOS. S rozšiřováním Dawnntrail, která se objeví v roce 2024.

Starší svitky online

Kapitola Necrom Elder Scrolls Online přinesla Troy a Mike zpět do ESO letos. Nastavení a příběh expanze tlačily všechna správná tlačítka pro oba a poskytly zábavný návrat ke hře, která přichází a odchází docela často. ESO není nikoho hlavní hra, ale je to silná MMO číslo 2, která nabízí spoustu a spoustu skvělých příběhů.

Nový svět

Nový svět zůstává nejčastěji světovým navštěvováním Troy. Od tvorby ve stylu přežití po zábavný boj PvP nabízí hra spoustu výběru hráče v tom, jaký typ obsahu se chcete účastnit. 3. října označuje spuštění první placené expanze Nového světa, vzestupu rozzlobené Země a dokonce i Mike a Matthew se velmi zajímají o aktualizaci a změny hry, které s tím přicházejí. Mounts, zlato!

Hvězdné války: Stará republika

Troy stále najde čas skočit do Star Wars: The Old Republic tu a tam, zvláště když je tu nový obsah příběhu, který si můžete vyzkoušet. Příběh SWTOR je skvělý a opravdu vás ponoří do světa, ať už jste Jedi, Sith, pašerák nebo žoldák. Dokonce i nyní, když obsah příběhu vyjde v malých pramínek, je to stále kvalitní obsah, který vás vždy nechává chtít víc.

MapleStory

pan. Dinofries ho miluje nějakou mapliku. Zatímco v současné době bere hiatus ze hry, zůstává jednou z jeho nejvíce hráčů tohoto roku. Troy byl vždy fascinován barevným 2. světem MapleStory, prostě nenašel čas, aby se do toho opravdu ponořil tak, jak chce. MapleStory zůstává klasikou, která stojí za to se podívat, pokud jste do jasných, zábavných světů.

Wayfinder

Wayfinder nás celý tento rok zaujal, a to i při svém nevýrazném spuštění. Matthew zejména opravdu skočil do dobroty potápění, kterou nabízí Wayfinder. Airship Syndicate nedávno odhalil novou hratelnou postavu přicházející do hry, která určitě znovu začne zájem Mika a Troye.

Nyní znáte naše. Ale co je váš nejvíce hraje MMOPRG letos? Dejte nám vědět níže!

Související články

  • TGS 2023: Bethesda oznamuje Elder Scrolls Online přicházející na konzole v Japonsku a Fallout 76 Získání dvou částí aktualizace
  • TGS 2023: Wayfinder škádlí New Lion-Warrior Grendel v přívěsu „Spider-Man: přes Spider-Verse“
  • Nový svět se spojí s tvůrci obsahu pro průvodce hráčem „Nový a vracející se“

100 nejvíce hraných MMOS

Seznam 100 nejaktivnějších online hráčů online více hráčů na základě jejich sociálních signálů.

Minecraft

Minecraft

59k sociální skóre

World of Warcraft: Dragonflight

World of Warcraft: Dragonflight

48k sociální skóre

Cesta vyhnanství

Cesta vyhnanství

12k sociální skóre

Válka cechů 2

Válka cechů 2

10k sociální skóre

Final Fantasy XIV online

Final Fantasy XIV online

10k sociální skóre

Runescape

Runescape

10k sociální skóre

Ztracená archa

Ztracená archa

9k sociální skóre

Roblox

Roblox

9k sociální skóre

Old School Runescape

Old School Runescape

8k sociální skóre

Černá poušť

Černá poušť

7k sociální skóre

Rez

Rez

7k sociální skóre

Apex legendy

Apex legendy

6k sociální skóre

World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic

6k sociální skóre

EVE Online

EVE Online

6k sociální skóre

Diablo nesmrtelný

Diablo nesmrtelný

5k sociální skóre

Destiny 2

Destiny 2

4K Sociální skóre

Starší svitky online

Starší svitky online

4K Sociální skóre

World of Tanks

World of Tanks

4K Sociální skóre

Bloodborne

Bloodborne

4K Sociální skóre

Válečná bouře

Válečná bouře

4K Sociální skóre

Populární hry MMO

Nejnovější hry MMO

Nadcházející MMO hry

Získejte nejnovější zprávy MMO ve své doručené poště

Měsíční zpravodaj o prvních 3 hrách měsíce.

Procházejte odhadovanou populaci hráče nejpopulárnějších masivně multiplayerových online her.