5 Nejlepší lehké shadery Minecraft bez zpoždění (2022), lite – optimalizované nízké shadery pro Minecraft 1.20.2, 1.20.1, 1.19.4 | PC Java Mods

Lite – Optimalizované nízké shadery pro Minecraft 1.20.2, 1.20.1, 1.19.4

Podobně jako předchozí shadery na tomto seznamu, Fantasy Vanilla zlepšuje zbarvení světa a přidává realistické stíny, osvětlení, nebe a vody. Efekt deště a mlha jsou nejpokročilejší součástí shaderu – jsou opravdu realisticky vypadající.

5 Nejlepší lehké shadery Minecraft bez zpoždění (2022)

Zájem o instalaci shaderů, ale nemáte zařízení na špičkové úrovni? Podívejte se na tento příspěvek pro nejlepší shadery pro Low End bez zpoždění.

 • Jak najít vesnice v Minecraft 1.19
 • Top 5 her podobných Minecraftu na Androidu (2022)
 • V roce 2022 to nejlepší 10 nejlepších modů Minecraft pro nové funkce

Shadery jsou skvělé nástroje, které lze použít ke zlepšení grafiky Minecraft Vanilla, aby vypadaly lépe. Vzhledem k tomu, že shadery jsou mody, nejsou tak stabilní jako obvyklá grafika Minecraft. Hráči mohou zažít zpoždění, zejména na nižších zařízeních. V tomto článku bude Gurugamer představit 5 nejlepších lehkých shaderů Minecraft bez zpoždění v roce 2022.

Obsah

 • 1. Shadery chocapic13
 • 2. Mávání rostlin shaderů
 • 3. Stavitelé QoL Shaders
 • 4. Čajové shadery
 • 5. Fantasy Vanilla Shaders

1. Shadery chocapic13

Mod Chocapic13 Shaders je základní linií pro mnoho dalších shaderových modů – mnoho dalších modů to používá jako základ. Je oblíbený mezi tvůrci shader balíků, protože je snadné pracovat s nimi a většina z nejjednodušších věcí již byla nakonfigurována.

Chocapic13

Na rozdíl od mnoha shaderových balíčků můžete vlastně pohrávat s shadery Chocapic13 ručně úpravou .fsh a .Soubory VSH pomocí poznámkového bloku. Pokud to nechcete dělat ručně, stačí si stáhnout lite verzi lite shaderů Chocapic13, rozbalte ji a zkopírujte lite variantu do složky Shaderpacks Minecraft.

2. Mávání rostlin shaderů

Celkově je mávání rostlin Shaders one-trik, který se zaměřuje na efekt mávání rostlin. V tomto balíčku má rostliny vlny různými rychlostmi po celý den, takže se zdá být živější, když je slunce venku a po noci se usadí. Bouřky dešťové způsobují, že se mají více než během denního světla, což je mnohem pohlcující, což je mnohem pohlcující.

Mávání rostlin shaderů

Zvláštní mátkové efekty jsou na jiných místech mnohem méně patrné, takže pokud chcete vidět tento shader balíček nejlépe, měli byste nejprve vystopovat biome džungle jako.

3. Stavitelé QoL Shaders

Stavitelé QoL Shaders 1.18.1 jsou skvělé shadery, které fungují zvláště dobře na PC na nízkém konci. Nepřidává to tolik efektů do Minecraft jako například nebo SEUS nebo BSL Shaders. Jeho povaha být lehkým shaderem umožňuje stavitelům hrát opravdu dobře na starších systémech.

Stavitelé QoL Shaders

Účinky, které získáte s Builderovy shadery QOL, lze stále přizpůsobit ve velké míře. Získáte velmi dobré FPS s tím, jak to ve výchozím nastavení, postrádá výkonné rysy, jako jsou stíny, okolní okluze a mávání listů.

4. Čajové shadery

Shadery čaje 1.17.1 je shaderpack pro lidi, kteří chtějí něco krásného, ​​ale jednoduchého, aniž by změnili estetiku hry. Má funkce od špičkových shaderů, Stvořitel však dokáže udržet hru hladkou i na nízkých počítačích.

Čajové shadery

Mezi klíčové rysy tohoto shaderu patří mávání trávy, listů, voda, podvodní odraz a nether tepelný odraz. Nejlepší část tohoto shaderu je pravděpodobně vlastní efekt biome bažiny. Více pro jiné biomy jsou v dílech. Tento shader je perfektní pro použití vedle modů World Generation.

5. Fantasy Vanilla Shaders

Fantasy Vanilla je shader, který se zaměřuje na udržení původní estetiky Minecraftu a přidává několik skvělých zvratů. Nejlepší část o Fantasy Vanilla je, že může běžet na zařízení.

Fantasy Vanilla

Podobně jako předchozí shadery na tomto seznamu, Fantasy Vanilla zlepšuje zbarvení světa a přidává realistické stíny, osvětlení, nebe a vody. Efekt deště a mlha jsou nejpokročilejší součástí shaderu – jsou opravdu realisticky vypadající.

Minecraft Světelné shadery

Lite - Optimalizované nízké shadery pro Minecraft 1.20.2, 1.20.1, 1.19.4

Jedná se o lehké shadery pro Minecraft 1.20.2-1.19.2, které obsahují 20 skriptů a více než 110 možností pro chování částic vody, stínů, slunečního světla, mlhy, třpytky a dalších mikro prvků ve hře. Tyto shaderové skripty byly napsány profesionály z několika realistických týmů pro vývoj grafiky a tento balíček obsahuje některé skripty z jiných balíčků shader, které je velmi dobře optimalizovány.

Lite Shaders 1.19 je skvělá volba pro počítače se slabými GPU, lze jej nainstalovat na GTX 560 a vyšší. Existují vlnové fyziky pro vodu, realistické oslnění vody, několik realistických mraků pro noc a den. Pro přidání ještě více realismu obsahuje funkci dalších stínů pro bloky a stromy.

Funkce nízkých shaders

 • Atmosférická mlha
 • Objemové světlo
 • Světlice objektivu
 • Vzdálené množství rozmazání
 • Zvýšená mlha vzdálenosti v odpoledních hodinách
 • Nový tmavší glowstone vypadá během dne lépe
 • Měkké stíny. Tím se přepíše PCSS, tak to deaktivujete, pokud chcete PCSS. To roztrhne okraj stínů

Hardwarové požadavky

 • Nízká kvalita. Doporučená minimální grafická karta je GTX 560 nebo vyšší.
 • Střední kvalita. Doporučená minimální grafická karta je GTX 650 nebo vyšší.
 • Standartní kvalita. Doporučená minimální grafická karta je GTX 680 nebo GTX 770 nebo vyšší.
 • Vysoká kvalita. Doporučená minimální grafická karta je GTX 780 nebo GTX 970 nebo vyšší.
 • Ultra kvalita. Doporučená minimální grafická karta je GTX 980ti nebo vyšší.

Screenshoty s nízkými shadery

Lite - Optimalizované nízké shadery pro Minecraft 1.20.2, 1.20.1, 1.19.4

Lite - Optimalizované nízké shadery pro Minecraft 1.20.2, 1.20.1, 1.19.4

Lite - Optimalizované nízké shadery pro Minecraft 1.20.2, 1.20.1, 1.19.4

Lite - Optimalizované nízké shadery pro Minecraft 1.20.2, 1.20.1, 1.19.4

Jak nainstalovat nízké – lite shaders?

 1. Stáhnout a nainstalovat sodík nebo Optifine HD
 2. Stáhněte si shader balíček z níže uvedeného sekce.
 3. Autoři někdy vytvářejí různé zjednodušené nebo pokročilé, podloží (Minecraft PE) nebo Java verze, proto si vyberte možnost, kterou se vám líbí nebo že si myslíte, že vaše grafická karta zvládne.
 4. Vezměte prosím na vědomí, že některá vydání mohou obsahovat chyby, nekompatibilitu s balíčky zdrojů a dalšími grafickými doplňky a v některých případech mohou způsobit konflikty v rámci Optifine HD. Můžete zkusit nainstalovat předchozí sestavení, abyste to napravili.