5 Nejlepší nápady na sestavení jeskyně Minecraft v roce 2022, 7 nápadů na stavbu jeskynního domu v Minecraft | Kapesní hráč

7 nápadů na stavbu jeskynního domu v Minecraftu

Ze všech možných budov je dům nejdůležitější. Protože můžete stavět téměř cokoli kdekoli ve hře, máte tisíce možných míst, včetně jeskyní. Tato příručka vám proto řekne o 7 nejlepších nápadech pro jeskynní domy Minecraft.

5 Nejlepší nápady na sestavení jeskyně Minecraft v roce 2022

Zatímco jeskyně v Minecraftu určitě stojí za prozkoumání, za určitých okolností také vytvářejí vynikající umístění budov. Za tímto účelem vytvořili nespočet hráčů a sdíleli své jedinečné jeskyně na internetu.

Jeskyně sestavy v Minecraftu jsou stále docela populární, dokonce i v roce 2022. Zatímco někteří hráči vytvářejí složité základny, jiní staví skryté chrámy nebo rozléhají starověká království dlouho ztracených civilizací.

Každá z těchto jeskynních sestav má svůj vlastní jedinečný styl a vkus odrážející jeho tvůrce a nikdy není špatný čas podívat se na některé z nich pro inspiraci.

Níže mohou hráči najít několik působivých a přesvědčivých sestav Minecraft v jeskyních.

Poznámka: Tento článek je subjektivní a odráží názory spisovatele

Jeskyně džungle, La Faille a 3 další úžasné nápady na stavbu jeskyní sdílené komunitou Minecraft

1) Svěží jeskyně startovacího domu

Slamové jeskyně mohou být nádherné památky ve hře Mojang’s Sandbox, tak proč neudělat domov v jednom? Tato sestavení Minecraft Architect používá velmi jednoduché materiály, jako jsou dřevěná prkna a svléknuté dřevěné protokoly.

To, co způsobuje, že domov skutečně svítí, je velké množství Azalea, Glowberries a Vines obklopující prostory. Značný kaluž vody také vytváří relaxační a domáckou atmosféru. Možná se v bazénu může vynořit axolotl nebo dva.

2) Jeskyně džungle

I když je to jedna věc vytvořit sestavu v jeskyni, je to další věc pro hráče, aby se z jeskyně stala stavba. Tato jeskyně s tematikou džungle, která sestaví Bigbellybuddah, je vybavena volně rostoucími vlastními stromy s množstvím mechů, vinné révy a některých drsných mostů a lamp.

Běžecká voda z nedalekého vodopádu je příjemným doplňkem, i když hráči by měli mít na paměti, kam vstoupí. Jeden falešný tah může vést k velmi špatnému poklesu této stavby, ale vyvolává ducha dobrodružství.

7 nápadů na stavbu jeskynního domu v Minecraftu

7 nápadů na stavbu jeskynního domu v Minecraftu

Někteří z nás preferují temná a odloučená místa a jeskyně jsou pro nás přirozeným stanovištěm. Zde jsou nejzajímavější domy jeskyně, které můžete postavit v Minecraft.

Hledáte nejlepší nápady, jak postavit jeskynní dům v Minecraftu? Lidé na celém světě hrají Minecraft z různých důvodů. Někteří rádi přežívají s přáteli, jiní rádi zkoumají každý roh herního světa a jiní vytvářejí neuvěřitelné budovy. Ale všichni dříve nebo později se budou zapojit do nejdůležitější činnosti: Budování domu.

Ze všech možných budov je dům nejdůležitější. Protože můžete stavět téměř cokoli kdekoli ve hře, máte tisíce možných míst, včetně jeskyní. Tato příručka vám proto řekne o 7 nejlepších nápadech pro jeskynní domy Minecraft.

Výhody jeskyní v Minecraft

Minecraft je neuvěřitelně všestranná hra. Má tak obrovské množství jiného obsahu, že vám bude trvat alespoň měsíc, než prozkoumáte každý biom – a ve hře je mnoho z nich mnoho z nich.

V době tohoto psaní je v Minecraftu přes 60 různých biomů. Každý z nich má jedinečnou krajinu, bloky, zdroje a davy. Navíc, po aktualizaci jeskyní a útesů se hra dramaticky změnila.

Dřívější hráči těžili pouze zdroje v jeskyních a občas vytvořené budovy, ale nyní se podzemní svět velmi nasytil různým obsahem. Jeskyně mají různé biomy, nebezpečné davy a mnoho krásných míst.

Není proto překvapivé, že se mnoho hráčů začalo pohybovat do jeskyní a stavět domy. Má několik výhod. Pokud jste omezeni zdroji, jeskyně již má stěny a strop a musíte jen uzavřít vchody. Také budete mít vždy po ruce užitečné zdroje – a to je jeden z mnoha důvodů, proč hráči chtějí stavět domy v jeskyních.

Nápady na design jeskyně Minecraft

Jen vyrobit zeď z bloků nečistot je docela nudná. Naštěstí si můžete v Minecraftu realizovat jakoukoli architektonickou fantazii. Ale k tomu možná budete potřebovat nějakou inspiraci, takže jsme shromáždili 7 nejlepších nápadů na jeskynní dům. Poté se můžete podívat na tyto skvělé designové nápady pro nejmenší domy v Minecraftu nebo nejkreativnější nápady Minecraft Tower!

Kliknutím sem zobrazíte seznam »
Město ve stylu La Faille

Město ve stylu La Faille

Začněme jedním z globálních projektů v Minecraftu. La Faille je město vytvořené neuvěřitelně talentovaným a pracovitým hráčem Mrbatou. Každá budova a věž v obrovské jeskyni jsou velmi podrobné. Je samozřejmě nepravděpodobné, že budete chtít strávit desítky hodin opakováním tohoto mistrovského díla. Místo toho vám doporučujeme vzít La Faille jako příklad pro vaši jeskyni domů. Postavte svůj malý kousek La Faille s jedinečnými detaily, aby vyhovoval vašemu vkusu.

Jeskynní dům pirátského stylu

Jeskynní dům pirátského stylu

Další výhodou této karantény je, že můžete hrát jakoukoli roli, včetně piráta. Samozřejmě budete muset velmi tvrdě pracovat, abyste postavili obrovskou pirátskou loď, která může plavat na vodě, ale také můžete postavit dům v jeskyni ve stylu tajného pirátského úkrytu.

Nejprve najděte jeskyni poblíž moře. Za druhé, použijte pouze levné a dostupné zdroje, jmenovitě dřevo a kámen. Samozřejmě můžete také použít drahé zdroje, ale víte, že skuteční piráti udržují v hrudi zlato a utratí ho pouze za opravy lodí a rumu. A i když nehrajete piráta, můžete jen žít v krásném dřevěném jeskynním domě s pěkným výhledem na moře.

Útulný svěží jeskynní dům

Útulný svěží jeskynní dům

Abych byl upřímný, svěží jeskyně je jedním z našich oblíbených biomů. Všechno, co svěží zeleně pod zemí je tak útulně. Budováním malého dřevěného domu na tomto místě si můžete každý den vychutnat biom. A se správným osvětlením uděláte jeskyni ještě krásnější.

Svěží jeskynní hobitová díra

Svěží jeskynní hobitová díra

Samozřejmě, když už mluvíme o domech v jeskyních, nelze si pomoci, ale vzpomenout si na poloviny, jmenovitě jejich domy. A ačkoli jsou obvykle postaveny v kopcích, můžete to určitě udělat v jeskyni. Myslíme si, že nejlepším místem by to byla svěží jeskyně. V tomto lesním zeleném biome bude hobitova díra vypadat neuvěřitelně útulně. A co víc, můžete si vyrobit celý majetek Hobitů s dlouhými tunely a koridorskými systémy.

Jednoduchý dům jeskyně

Vytváření velkých budov trvá hodně času, a pokud vás nezajímá velká struktura, tato možnost je to, co potřebujete. Jednoduchý dřevěný dům s několika pokoji může být velmi pohodlný. Můžete jej rychle postavit a okamžitě mít místo k odpočinku, řemesle a ukládání zdrojů.

Cave hrad

Tady je další budova náročná a časově náročná na práce. Obrovský hrad se světelnými okny ve velké jeskyni však vypadá velmi cool. Navíc budete určitě schopni uložit všechny své truhly v takovém domě.

Upside Down House

Poslední z našeho seznamu je mírně neobvyklý dům. Konstrukce takového domu může trvat hodně času, ale výsledek rozhodně stojí za to – tento design vzhůru nohama vypadá v jeskyních docela cool, konec konců. A to je vše, co potřebujete vědět o nejlepších nápadech Minecraft Cave House!

Můžete postavit jakýkoli dům podle svého vkusu a usnadnit se rozhodnout, můžete si vzít jednu z výše uvedených možností jako příklad. Když jste stále tady, nezapomeňte zkontrolovat náš seznam nejlepších nápadů pro farmy Minecraft také!

Fóra Minecraft

Zobrazit profil Theagich

Ahoj všichni, nedávno jsme já a můj přítel našli na serveru docela skvěle vypadající jeskyně a rozhodli se ji zdobit, ale krátce nato jsem došel nápady. Takže jsme zde běželi a chceme vaše návrhy, co zde staví!

Díky předem!

Naposledy editoval The Heagich: 4. září 2016
Rollback Post to Revision Rollback

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poslat zprávu
 • Redstone Miner
 • Připojte se datum: 22/22/2011
 • Příspěvky: 537
 • Podrobnosti členů

Vytvořte miniaturní golfové hřiště. Se spoustou různých překážek.

Rollback Post to Revision Rollback

Ve skutečném světě si strčíte hlavu do špíny, abyste se před problémy skrývali.
V Minecraftu nalepíte hlavu do nečistot, abyste našli problémy.

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poslat zprávu
 • Zombie Killer
 • Datum připojení: 25/24/2015
 • Příspěvky: 187
 • Podrobnosti členů

„Zelený“ vzhled, který máte, je dobrý. Proč to nebereš dál? Vytvořte stromovou farmu (jo, rostou), zahrady, plodiny, květiny, tekoucí voda atd. V závislosti na směru kreativního/příběhu, kterým chcete jít, byste mohli pokračovat v tom, aby se z něj stal plnohodnotný bunkr apokalypsy; Kompletní podzemní ekosystém, který vás dokáže udržet ve světě po witle.

Nebo, víte, můžete použít spoustu kamenných cihel, protože s kamennými cihlami vypadá dobře.

Rollback Post to Revision Rollback

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poslat zprávu
 • Zlatokop
 • Poloha: Někde v Nevadě.
 • Datum připojení: 1/12/2016
 • Příspěvky: 393
 • Umístění: Země
 • Minecraft: Darklordfk
 • Xbox: Žádné
 • PSN: Ne
 • Podrobnosti členů

Proč neudělat nějaký typ zlého podzemního doupěte? (Promiň, nemám dobré představy o budování)

Rollback Post to Revision Rollback

Chcete animaci Minecraft? Jen přijď a zeptejte se mě! Udělám to zdarma!

Děkujeme Novaprimexl za avatar!

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poslat zprávu
 • Zombie Killer
 • Umístění: Corpus Christi, TX
 • Datum připojení: 10. 7. 2010
 • Příspěvky: 237
 • Minecraft: Caharkness
 • Podrobnosti členů

Vytvořte velkou síť tunelů. Vytvořte primární cestu do hlavních zařízení az hlavních zařízení na světě, e.G., tunel 3×3 od pevnosti k nejbližší oceánské pevnosti. Nestavte to jen tak, abyste jej dokončili, uložte to, co najdete na miniaturních kontrolních bodech. Poté přidejte stopu minenecartu a ozdobujte segmenty tunelu, takže budete chtít jít z místa na místo!

EDIT: Nějak jsem zapomněl na slovo zdobit. Ozdobte segmenty tunelu.

Naposledy editoval Caharkness: 5. září 2016
Rollback Post to Revision Rollback

MODDED MODDED CAHARKNESS | Caharkness.com | 24/7 | Otevřené divákům, dotázat se hrát | Zobrazit příspěvek

Nápady, které bych rád viděl ve Vanilla Minecraft: 1) Broušený stroj – Podobně jako pec, ale rozbije předměty jako kožená tunika na kousky kůže. 2) Recyklace – Schopnost cítit kovové nástroje a kousky brnění zpět do jejich příslušných ingotů. 3) Kladivo – Používá se k rozdělení dlažebního masa na štěrk a štěrk na písek. 4) Studie – Pracovní lavička, která bere okouzlenou položku a prosté knihu, aby získala kouzla za cenu zkušeností.

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poslat zprávu

Zobrazit profil Skillettv2

 • Z vody
 • Datum připojení: 30/30/2016
 • Příspěvky: 7
 • Podrobnosti členů

Udělejte z něj jeskyně založenou na Redstone se skrytými vchody, truhly atd.

Rollback Post to Revision Rollback
Když jsem si oblékl oblek, tiše jsem plakal slzu pro své padlé bratry v ovocné části cíle.

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poslat zprávu

Zobrazit profil Theagich

 • Tree Puncher
 • Datum připojení: 24/24/2013
 • Příspěvky: 10
 • Minecraft: Theagich
 • Podrobnosti členů

Páni, děkuji za všechny úžasné návrhy! Zkusím na ně reagovat.

Samsonguy920: To by ve skutečnosti mohl být dobrý nápad, zkusíme to!

Lukahna: Zahrada je skvělý nápad, ale chceme, aby byla jeskyně stále jeskyně. Jak vidíte, existují části dlážděné a travní cesty (působící jako mrtvá tráva) působící jako opuštěná cesta, takže kamenné cihly to nebudou dělat.

DarkLordfk: Jen možná.

Caharkness: Myslím, že to uděláme, měli jsme představu o mishaft podél cesty!

SKILLETTV2: Jo, jakmile najdeme bažinu s některými slimes, uděláme to. =)

Ještě jednou děkuji za všechny návrhy! Doufám, že je všechny můžeme implementovat v té či oné podobě.

Neváhejte navrhnout cokoli jiného!

Rollback Post to Revision Rollback

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poslat zprávu
 • Tree Puncher
 • Umístění: Diamodia – Skeletonsteve.com
 • Datum připojení: 9/5/2016
 • Příspěvky: 32
 • Umístění: Diamodia
 • Podrobnosti členů

V jedné z mých prvních her pro jednoho hráče, které jsem kdy hrál (před lety), jsem založil svůj první dům tunelem na horu. Nakonec to bylo jako víceúrovňová trpaslíka, s okny tváří v tvář hory.

Jednou jsem také založil pevnost v Terraria v polovině mapy v kameni. Něco takového v Minecraft by bylo v pohodě, i když byste to mohli ocenit jen zevnitř, lol.

Mnohokrát skončím vyloupnutím stěn kolem lávových bazénů na úrovni 11, protože obvykle tam najdu rudy, diamanty a chladné jeskyně. Jednou jsem na křižovatce tří lávových bazénů postavil pevnost jeskyně s dlouhým spirálovým schodištěm zpět na můj hrad na povrchu.

Podzemní lairs jsou v pohodě.

Rollback Post to Revision Rollback

Autor neoficiálních knih o fan-fikci pro děti, dospívající a nerdy dospělé

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poslat zprávu
 • Void Walker
 • Datum připojení: 24/24/2012
 • Příspěvky: 1 638
 • Umístění: Atlantis
 • Podrobnosti členů

Ta jeskyně je v pohodě, ale potřebujete nějaké větší oblasti. Navrhuji vyřezávat vlastní jeskyni s stalaktity a stalagmity a tam budovat vaši hlavní základnu? Takové věci se v Minecraftu přirozeně nevytvářejí, ale mělo by to! Jsme tak zpožděni pro aktualizaci generace jeskyně. Underground je docela krotké, protože rokle.

Přidejte také nějakou viniční dekoraci v oblastech. Můžete označit dveře s pádem vinné révy. Zdvojnásobují se také jako žebříky. Použijte řetězec nebo vložení, aby se zabránilo šíření tam, kde to nechcete.

To je kreativní, ale také pracuji na některých přirozeně vyhlížejících jeskyních pro mapový projekt, právě zahájil tento projekt, ale měl jsem představu o vytvoření biomu jeskyně pro mé jeskyně. Možná vám dá inspiraci. Zveřejněte obrázky toho, co děláte!


Rollback Post to Revision Rollback

Stáhněte si a přehrajte moji novou mapu přežití!

Space Expedice na Epic 204: Jděte na dobrodružství ve vesmírném věku a prozkoumejte a prozkoumejte Epic 204, šílený svět hustých asteroidů a plný mimozemského života! Zažijte vlastní roční období, počasí, více než 50 nových tvorů, krásných biomů, mimozemských ruin, dungeonů a nových kosmických věkových technologií!