5 nejlepších statek Minecraft Stavby Blueprints,

Přestože jsou malí, uživatelé by si měli poznamenat, že k vytvoření této stavby bude zapotřebí poměrně málo materiálů. To zahrnuje, ale není to omezeno na: dlážděné, mechový dlážděné, různé dřevěné bloky, kamenné bloky a cihly.

5 nejlepších statek Minecraft Build Blueprints

Ačkoli Minecraft může být starší více než deset let, je stále stejně populární jako vždy. Jednou z nejvíce zbožňovaných funkcí hry je schopnost vytvářet téměř cokoli, na co si lze myslet.

Přirozeně, vysoce populární věc, kterou hráči rádi staví, jsou různé styly domů. Jedním konkrétním tématem domu je téma statků, které umožňují uživatelům pěstovat plodiny a zvyšovat hospodářská zvířata, aby vyráběli jídlo, shromažďovali zdroje a mnohem více.

Pět skvělých konstrukčních výukových programů Great Minecraft Farmhouse Blueprint, které lze snadno zkopírovat

5) Země statek ve stylu země

První je tento brilantní tutoriál z populárních YouTuber Bluebits. Představuje působivý a prostorné statek ve venkovském stylu, plně vybavený vestavěným zvířecím perem a dalším občanským vybavením založeným na zemědělství.

Ačkoli tato sestava je prostorná, je překvapivě levné konstruovat. Vyžaduje hlavně dřevo a kámen, které lze snadno získat i pro nejvíce začínající hráče.

4) Malý statek

Pro ty, kteří mají rozpočet, je tato cutesy sestavení z Minecraft YouTuber Zaypixel perfektní. Je to útulná volba pro ty, kteří se nechtějí utrácet příliš mnoho zdrojů na jejich statku, ale stále to vypadá nic úžasného.

K vytvoření této stavby budou hráči potřebovat několik hromádek dřeva, kamenných cihel, křemene a také několik dalších malých kousků a bobů, které jsou dostatečně snadné získat.

3) Středověký styl statku

Další je tento snadno sledovatelný tutoriál z populární kryptozoologie YouTuber. Mohlo by to být malé, ale přispívá k kuriózní sestavě, která by se perfektně zapadala do jakéhokoli středověkého města nebo černošské čtvrti.

Přestože jsou malí, uživatelé by si měli poznamenat, že k vytvoření této stavby bude zapotřebí poměrně málo materiálů. To zahrnuje, ale není to omezeno na: dlážděné, mechový dlážděné, různé dřevěné bloky, kamenné bloky a cihly.

2) Statek na přežití

Ti, kteří si užívají režim přežití Minecraft nebo servery přežití, mohou mít zájem o tuto sestavení od YouTuber Sheepgg. Je to jack ze všech obchodů a lze jej použít pro mnoho různých účelů.

Stejně jako vypadající krásně, tento dům má veškeré vybavení potřebné k vynikání v režimu přežití. Má pokoj pro okouzlující, více úložných místností, několik ložnic a dokonce i prostor pro vlastní farmu pěstovat pšenici, mrkev nebo brambory.

1) Konečný statek

V neposlední řadě je to nesmírně populární sestava představená Minecraft YouTuber Juns Mab Architecture Tutorial. Má absolutně všechno, co by měl mít statek, a pak některé.

S prostorem pro více vestavěných plodin a vestavěného prostoru pro výchovu zvířat, jako jsou krávy a koně, hráči vynikají a zároveň si užívají servery založené na zemědělství. Pokud jde o své stavební náklady, stejně jako mnoho jiných návrhů na tomto seznamu, je to také relativně levné.

Ve svém designu vyžaduje téměř výhradně bloky na bázi dřeva, které lze snadno získat.

Poznámka: Tento článek odráží autorovy názory.