5 nejlepších tříd AK-47 a přílohy v moderní válce pro všechny styly her-Dexerto, nejlepší načítání Warzone AK47 | PCGamesn

Nejlepší načtení Warzone AK47

The KGB Skelet Stock je perfektní pro styl AK47 Play Style, s buffem, který sprintuje čas a zaměřte rychlost pohybu chůze, takže můžete zůstat připraveni – i když chcete hrát trochu agresivně.

5 nejlepších tříd AK-47 a přílohy v moderní válce pro všechny styly her

Infinity Ward / Deptronix

AK-47 je silná volba, pokud jde o útočné pušky v Call of Duty: Modern Warfare Multiplayer, takže jsme sestavili některá z nejlepších načítání a kombinací připojení pro řadu různých herních stylů.

Jedna z nejznámějších zbraní v historii, útočná puška AK-47, se ukázala jako velmi životaschopná volba v moderním válečném multiplayeru.

Zatímco jeho zpětný ráz a pomalá rychlost ohně by si mohla zvyknout, jeho nemilosrdná síla je dominantní v mnoha různých druzích bojích.

Článek pokračuje po reklamě

AK odemkne na úrovni 53, takže noví hráči budou muset vložit docela dost hracího času, pokud ji chtějí použít, ale Grind určitě stojí za to pro jednu ze silnějších zbraní ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více: Kdy zachytí vlajku přidán do moderní války

Skvělá věc na tom také je, že určité kombinace příloh to mohou ve skutečnosti proměnit v téměř úplně odlišné zbraně, jako je AK-74U SMG a RPK LMG, podrobnosti o obou lze nalézt níže.

Článek pokračuje po reklamě

Takže, bez dalšího povyku, zde jsou nejlepší třídy pro AK-47, které se mají použít s pěti různými styly her-run-and-gun, pomalé a silné, vyvážené, utajení a nadměrné.

Nejlepší třída Run-and-Gun AK-47 (AK-74U)

Infinity Ward

Přílohy

Sekundární – bojový nůž

Výhody

ZAŘÍZENÍ

Polní upgrade: mrtvé ticho

Zatímco běh a střelba s útočnou puškou se ve skutečnosti nedoporučuje v moderní válce, pokud existuje jeden AR, aby to udělal s AK-47. Je to proto, že zbraň může být ve skutečnosti přeměněna na rychlejší pistoli připomínající AK-74U SMG pomocí několika klíčových příloh.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Obrovské zvyšování míry a mobility samozřejmě znamenají, že přesnost, poškození, rozsah a ovládání mírně zasáhnou, ale tyto statistiky nejsou skutečně potřeba, pokud má váš plán běžet kolem.

Laser 5MW skutečně zlepšuje agilitu zbraně a přesnost kyčle a není to obavy, že vám dává vaši pozici pryč. Klíč je také klíčová, protože značně zlepšuje rychlost opětovného načtení, takže se můžete rychle dostat zpět do akce.

Článek pokračuje po reklamě

Bojový nůž a dvojnásobný čas pomáhají zlepšit rychlost pohybu a taktická stimulata je velmi užitečná, když nemáte čas nechat své zdraví regenerovat samo o sobě.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší třída pomalého a delšího dosahu AK-47 (RPK LMG)

Infinity Ward

Přílohy

Sekundární – M19 pistole

Výhody

ZAŘÍZENÍ

Upgrade pole: Zastavení kol

Stejně jako AK-74U z předchozí třídy, tato sada příloh také změní AK-47 na téměř zcela novou zbraň-výkonnou mini-lmg, která se podobá ikonickému RPK.

Článek pokračuje po reklamě

Tato třída je polárním opakem posledního, v tom, že silně upřednostňuje přesnost, poškození a kontrolu, přičemž mobilita je stat, který zabírá obrovský zásah.

Protože tato třída je určena pro větší rozsah přestřelky, integrální hybridní optický pohled pomáhá s vaší přesností, zatímco zbraň M19 přichází velmi užitečná, pokud byste byli nuceni do setkání bližšího dosahu.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více: Jak postavit 15 „tajných“ zbraní v moderní válce

Co se týče zbytku třídy, vysoká výstraha vás upozorní, pokud vás tlačí ze slepého úhlu, zatímco vyladění vám pomůže rychleji upgradovat vaše pole, což by rozhodně mělo být zastavováno kola.

Článek pokračuje po reklamě

Budete si moci dívat na své vlastní záda s Claymore, a pokud se věci začnou po vaší pozici příliš chaoticky, je kouřový granát ideální pro rychlý útěk.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Nejlepší vyvážená třída AK-47 (pro režimy objektivních)

Infinity Ward

Přílohy

Sekundární – Jokr Launcher

Výhody

ZAŘÍZENÍ

Upgrade pole: Trophy System

Tato třída je pro ty, kteří chtějí použít vyváženější nastavení AK-47, protože přílohy poskytují přesnost, rozsah, mobilitu a kontrolu nad relativně dokonce i posílením, přičemž se ujistí, že se žádné z ostatních statistik nesníží.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Samotné nastavení zbraně není omezeno na žádný režim, protože je životaschopná pro různé použití, ale zbytek třídy je ideální, pokud hrajete režimy založené na objektivech.

Jokr Launcher je skvělý pro odstranění nepřátelských pruhů, zatímco upgrade pole trofejního systému je velmi užitečný při zmírňování nepřátelského vybavení.

 • Přečtěte si více: Modern Warfare Devs vědí o problémech o stopách, ale neopravují je

Pokud jde o výhody, máte řadu možností. E.Ó.D je zjevně dobré pro zajištění toho, aby vás nepřátelské vybavení nezabilo, ale rychlá oprava může být cesta, pokud jste ten, kdo rád zachycuje cíle.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pro Perk Two, Pointman pomáhá získat pruhy mnohem rychleji, protože mnoho toho, co v těchto režimech děláte.

Nejlepší tajná třída AK-47

Infinity Ward

Přílohy

 • Člání: Monolitický supresor
 • Laser: 1MW laser (není na obrázku)
 • Akcie: Forge TAC Ultralight
 • UnderBarrel: Taktical Foregrip
 • Zadní přilnavost: uvězněná rukojeť

Sekundární – 0.50 GS HANDGUN

Výhody

ZAŘÍZENÍ

Polní upgrade: mrtvé ticho

Pro hráče, kteří chtějí být na cestách, ale opravdu nemají dovednost nebo reakční čas, aby se dostali do plného běhu a zbraně, dává vám tato třída možnost hrát tento styl.

Článek pokračuje po reklamě

Stejně jako předchozí načítání, tato kombinace příloh skutečně dělá pěknou práci při zajišťování toho, aby několik statistik získalo malé posílení, aniž by se snížilo některé z ostatních.

Článek pokračuje po reklamě

Monolitický supresor, dvojnásobný čas a duch pomáhají rychle se pohybovat kolem a nezjistit se, zatímco vyladění zajišťuje, že se dostáváte mrtvé ticho častěji.

0.50 GS Pistol nese svou vlastní váhu, pokud jde o zabalení úderu, a kouřový granát může mezi nepřáteli ještě více zmatek, nebo vám poskytne rychlý odchod, pokud ho potřebujete.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší třída Overkill AK-47

Infinity Ward

Overkill je ještě silnější v moderní válce než v předchozích titulech Call of Duty, protože neexistuje žádný systém Pick-10, což znamená.

Pokud se chcete vydat na trasu nadměrné s AK-47, pak je nejlepší vybrat sestavu z jedné z výše uvedených tříd a spárovat ji primární zbraní, která má funkci opačného stylu.

Článek pokračuje po reklamě

Například můžete použít sestavení „run-and-gun“ AK-74U s delší zbraní, jako je odstřelovací puška nebo střelecka puška. Na druhou stranu můžete spárovat pomalejší nastavení mini-LMG s rychlejším tempem zbraní, jako je MP7 SMG (na obrázku výše) nebo otravné brokovnice 725.

Článek pokračuje po reklamě

V obou případech je vaše nejlepší sázka používat AMPED jako třetí požitek, protože zrychluje přepínání zbraní, zatímco vylepšení vybavení a pole je na vás opravdu na vás a záleží na vašem preferovaném stylu.

Infinity Ward

Sniper puška AX-50 by byla ideálním nadměrným párováním s rychlejším sestavením SMG AK-47.

Tady to máte-pět nejlepších tříd a nastavení příloh pro útočnou pušku AK-47. Nyní načtěte zpět do hry, vytvořte některé z těchto načítání v multiplayeru a dejte nám vědět, co si myslíte!

Článek pokračuje po reklamě

Nezapomeňte také zkontrolovat další průvodce, které jsme udělali pro moderní válčení:

Článek pokračuje po reklamě

 • 5 nejlepších tříd MP7 a načítání
 • 15 tajných zbraní, které můžete stavět pomocí střelce
 • 5 nejlepších tříd MP5 a načítání
 • 5 nejlepších tříd a načítání
 • 5 nejlepších tříd M4 a načítání
 • Nejlepší třídy rychlého vypracování
 • Jak odemknout všechny operátory
 • Jak získat zdarma předměty ve hře sledováním Twitch
 • Jak se přikládat při zaměření
 • Jak odemknout zlato, platinu a Damašku zbraň Camos

Nejlepší načtení Warzone AK47

Studená válka AK-47 v Call of Duty: Warzone's Preview Menu

Hledáte nejlepší načítání AK47 ve Warzone? AK47 nebyl daleko od nejlepší zbraně ve hře Battle Royale při startu, ale jeho bohatství se brzy změnilo s integrací studené války. V současné meta je nyní studená válka AK47 nyní životaschopná, moderní válka AK47 je hrozbou, když je postavena na zaměření na setkání s dlouhým doletem.

Existuje několik způsobů, jak se většina lidí rozhodne specifikovat moderní válčení AK47. Můžete to buď svlékat, aby se choval jako jeden z nejlepších Warzone SMG, ale zpětný ráz je příliš vysoký na to, aby se s mnoha výstřely přistál, nebo jej můžete zabudovat do RPK podobné Warzone LMG, což povede k odolnému cílovému dohledu časy. Šli jsme na posledně uvedený přístup pro moderní variantu války, ale s několika upozorněními, které cítíme, je skutečně životaschopný.

Tato příručka obsahuje načítání variant AK47 pro varianty moderní války i studené války. Ačkoli tyto zbraně sdílejí to samé, chovají se ve hře velmi odlišně. Doporučujeme držet se verze AK47 ve studené válce, protože je výrazně silnější.

Nejlepší černá ops studená válka AK47 Warzone Load

Nejlepší načtení Warzone na studené válce AK47 je:

Vylepšené Supresor Poskytuje studenou válku AK zvukové potlačení a zvyšuje rychlost zaměřeného na pohled – velmi užitečné statistiky pro tuto vysokou poškození nízké útočné pušky. Hlaveň také zvyšuje rychlost kulky a zrychluje sprintu k rychlosti střelby. To přichází za cenu efektivního rozsahu poškození AK, ale dopad je zanedbatelný.

Šli jsme na 20 ″ Spetsnaz RPK Barrel Což ovlivňuje vertikální a vodorovný zpětný ráz zbraně, ale poskytuje buffy ve třech klíčových oblastech: efektivní rozsah poškození, rychlost kulky a rychlost strate. Ze tří oblastí je rychlost Strafe pravděpodobně nejdůležitější, protože AK je neuvěřitelně silný se zlepšenou mobilitou.

Kvůli nevýhodám ostatních časopisů jste téměř nuceni vybírat 45 Rnd časopis, protože to ovlivňuje pouze opětovné načtení rychlosti. The Microflex LED je dobrá volba pro optiku, protože žerchovy ztěžují zamíření občas, protože můžete snadno ztratit svůj cíl pod modelem zbraně.

The KGB Skelet Stock je perfektní pro styl AK47 Play Style, s buffem, který sprintuje čas a zaměřte rychlost pohybu chůze, takže můžete zůstat připraveni – i když chcete hrát trochu agresivně.

Ve srovnání s velmi populárním CR-56 AMAX může studená válka AK-47 nést dalších 15 kulek a má rychlejší rychlost TTK. Nebyli bychom překvapeni, kdyby se AK-47 stal další meta zbraní, protože strašlivým vzorem zpětného rázu byl jedinou věcí, která držel tuto mocnou zbraň zpět.

Nejlepší načítání Warzone AK47

Nejlepší moderní válka AK47 Warzone Load

Nejlepší načtení Warzone AK47 je:

Tato sestavení mění AK47 na RPK, s výjimkou bez obřího časopisu Drum. Zatímco standardní 30-kulatý mag je omezující, pokud jde o snižování více než jednoho hráče najednou, udržuje to mobilitu AK47 na zdravém místě na zdravém místě. The RPK Barrel a Monolitický supresor Zlepšit účinnost AK na dlouhou vzdálenost, zatímco kombinace přilnavosti, laseru a přilnavosti usnadní přistání po sobě jdoucích výstřelů.

Více nápovědy: Naše tipy pro nejlepší pokles načítání Warzone

Pokud dáváte přednost manipulaci s horizontálním zpětným zpětným zpěvem, můžete upřednostňovat Ranger Foregrip. Dalším potenciálním swapem je ponořit se v zásobě blízkého čtvrtí pro laser TAC, ale cítíme TAC Laser přidává více do sestavení a zároveň zabírá jediný slot pro připojení.

A to je vše, co potřebujete k vytvoření nejlepšího načtení AK47 ve Warzone. Studená válka AK47 byla vždy složitá zbraň, ale vypadá to, že se hráči učí zvládnout těžký ráz. Existuje důvod, proč tato zbraň vrcholuje náš seznam nejlepších útočných pušek Warzone – je to vážně tak dobré.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.