5 nejlepších způsobů, jak najít v Minecraftu, jak najít Minecraft Netherite pro řemeslné předměty | Gamesradar

Jak najít Minecraft Netherite pro řemeslné předměty

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

5 nejlepších způsobů, jak najít v Minecraftu

Netherite je jedním z nejcennějších zdrojů v Minecraft. Netheritové ingoty se používají k upgradu diamantového zařízení, díky čemuž je odolnější a výkonnější.

Další bonus, který odlišuje netheritové vybavení, je to, že je odolný proti ohni a lávovi, na rozdíl od všech ostatních zařízení. Hráči však stále musí být opatrní před bloky kaktusu, protože tyto mohou zničit netheritové předměty.

Netherite ingoty jsou vyrobeny kombinací čtyř zlatých ingotů se čtyřmi netheritovými kousky. Obtížnost přichází při získávání netheritových kousků, které lze získat pouze tavením starověkých zbytků, nebo jako kořisti nalezených v hrudnících, které se vynoří v zbytcích bašty.

Starověké trosky lze těžit buď s diamantovým brancaxe nebo netheritským pickaxe a nacházejí se pouze v Nether. Najdete ji v žilách 1-4, ale nejčastěji to hráči považují za jeden blok.

Netherite je jedním z nejdůležitějších prvků ve hře, které hráči možná budou muset ve hře pohnout dopředu.

Poznámka: Tyto metody odrážejí pouze názory spisovatele, takže některé nemusí být zahrnuty. Seznam také není v žádném konkrétním pořadí kvality.

Top 5 způsobů, jak získat netherite v Minecraftu

Zde jsou některé z nejlepších způsobů, jak získat netherite v Minecraft Java & Bedrock:

#5 – těžba pásů

Těžba pásů je nejzákladnějším způsobem získání netheritu a nejlepší úroveň k nalezení je na souřadnici y = 12. Hráči by měli nechat dva bloky mezi pruhy a pak jen můj v přímé linii, a vytvořit pás.

Hráči musí zůstat ostražití ohledně lávových kapes, do kterých by se mohli během těžby narazit. Zatímco těžba pásů se může cítit jako poněkud nudný proces, je to velmi snadné, vysoce efektivní a vyžaduje pouze diamantové pickaxes.

#4 – těžba TNT

Pokud by hráč měl přístup k TNT, může to být velmi účinný těžební nástroj pro nalezení starověkých zbytků. Je to způsobeno nízkým odolností proti výbuchu Netherracka a velmi vysokou odolností starověkých zbytků s vysokým výbuchem.

Nakonec to znamená, že spousta Netherrack je vyčištěno při explozi TNT a zanechává za sebou jakékoli vzácné starověké trosky skryté uvnitř.

Chcete -li zahájit těžbu TNT, musí hráči znovu jít na y = 12, zapálit kousek TNT, pak trochu ustoupit a sledovat ji vymazat oblast pro ně a ponechat jakékoli skryté starověké trosky odkryté.

Obtížnost v této metodě spočívá v nedostatku TNT, protože hráči budou buď potřebovat velkou zásobu střelných prachů, nebo museli získat dostatek TNT z drancování pouštních chrámů.

#3 – Těžba postele

Postele mohou být stejně dobré jako TNT, když se používají v nether. Je to proto, že když se hráč pokusí spát na posteli v Nether, postel exploduje s o něco menší vitalitou než TNT.

Metoda těžby postele je stejná jako těžba TNT, která je podrobně popsána v #4. Přestože je výbuch o něco menší, postele jsou mnohem udržitelnějším zdrojem, protože jsou vytvořeny z velmi levných vlněných a dřevěných prken.

#2 – Bastion zbytky kořisti

Pro hráče, kteří se chtějí vyzvat nájezdem na zbytky bašty, existuje šance, že uvnitř hrudníků najdou netheritské kousky, které se vyskytují. Občas, pokud mají hráči zvláště štěstí, lze najít celý netherite ingot.

Hráči musí být připraveni vzít si prasečí hordy, které může být obtížné bojovat. Ale stejně jako skutečný život neexistuje žádná skutečná odměna bez jakéhokoli rizika.

#1 – těžba krystalického krystalu

Pro ty hráče se zdroji na spálení mohou vždy umístit koncové krystaly a zastřelit je lukem, aby brzy vyčistili velkou plochu. Toto je další způsob, jak vytvořit explozi pro odhalení skrytých starověkých trosek.

Toto je však velmi nákladná metoda těžebního starodávného trosek, protože konečné krystaly potřebují endere oči a ghastové slzy na řemeslo. Pokud však hráči mají hojnost těchto položek, mohou je také použít.

Hráči mohou pro každou z výše uvedených věcí používat.To byly nejlepší způsoby, jak najít v Minecraftu, a hráči by je měli používat pro nejlepší šance.

Jak najít Minecraft Netherite pro řemeslné předměty

Minecraft Netherite

Vědět, jak získat Minecraft Netherite a co s tím můžete udělat, je zásadní, protože Netherite vám umožňuje vytvořit některé z nejlepších nástrojů ve hře. Je to však náročný proces, jak získat jakýkoli netherite a poté jej použít k upgradu svých nástrojů. Jak název napovídá, budete se muset ponořit do Nether a navigovat v nehostinném prostředí, abyste našli starověké zbytky, které pak musí být zpracovány několika způsoby, než konečně dostanete použitelné ingoty z Netherite. Je to hodně práce, ale určitě to může stát za to, pokud plánujete řešit nejtěžší nepřátele v Minecraftu, protože je to materiál, který je ještě silnější a odolnější než diamanty. Pokud plánujete vytvoření nejtěžších nástrojů v Minecraft, tady je vše, co potřebujete vědět o tom, jak najít, řemesle a používat Minecraft Netherite.

Jak získat netherite v Minecraftu

Získání netherite bohužel není tak jednoduché jako nalezení rudy a těžby ji. Je to materiál, který musí být vytvořen do ingotů a vyžaduje některé vysoce kvalitní nástroje, takže vítězství, jak najít diamanty Minecraft, bude také klíčové. Stručně řečeno, budete muset dostat starodávné trosky na nether, cítit je, pak kombinujte kousky se zlatem, abyste získali netheritské ingoty, které lze použít pro tvorbu. Je to náročný proces, takže jsme se rozešli každý krok podrobněji níže:

Jak najít starověké trosky v Minecraftu

Jakmile si přinejmenším máte diamantový pickaxe – i když bychom doporučili získat plnou sadu diamantových brnění, diamantového meče a kouzel nebo dva pro každou z těchto položek – můžete vytvořit portál Nether, abyste dosáhli k dosažení Pekelná dimenze a začít hledat Netherite. Zde je to, co musíte udělat:

  1. Použijte diamantový pickaxe k tělu nejméně 10 bloků obsidiána a vytvořte portál v nether
    Váš portál by měl být čtyři bloky široký a pět bloků vysokých, ale můžete si ujít rohy pro holé minimum.
  2. Jděte do Nether a hledejte starověké trosky
    Starověké trosky jsou typ bloku, který lze těžit pouze pomocí diamantového pickaxe (nebo netherite -pickaxe, ale předpokládáme, že jeden z nich ještě nemáte). Vynoří se v malých shlucích, podobně jako lapis lazuli ruda, a každý blok, který vám můj jde rovnou do vašeho inventáře, je připraven na tavení.
  3. Uvolněte starověké trosky, abyste získali netheritové scapy
    Vezměte své starověké bloky odpadků a vrhněte je do pece nebo výbuchu s trochou paliva, aby je ucílili do netheritských kousků. Poměr konverze je 1: 1, takže tavení jednoho starověkého bloku zbytků vám poskytne jeden šrot v netheritu.

Minecraft okouzlující

Dozvědět se o okouzlení Minecraft vám pomůže získat nejlepší nástroje pro tuto práci

Když projdete portálem v nether, ujistěte se, že máte viditelné souřadnice (stiskněte F3 na PC pro Java Edition a přepněte možnost „Zobrazit souřadnice“ ve svém nastavení pro edici Bedrock), abyste našli vhodnou úroveň Y, abyste mohli začít těžbu. Ujistěte se, že si také všimnete souřadnic svého portálu svého portálu, abyste se mohli vrátit domů!

Starověké trosky se mohou vynořit v žilách 1-3 bloků na úrovni Y 8 až 22 a může se vynořit v žilách 1 nebo 2 bloků na osy Y 8-119. Vzhledem k tomu, že se tyto rozsahy na úrovni Y překrývají, bude váš čas nejlépe stráven těžbou mezi Y8 až Y22, pokud chcete získat co nejvíce starověkých zbytků, kolik jen můžete. Starověké trosky se také nikdy nevytvářejí vystaveny vzduchu, takže budete muset těžit, abyste to našli.

Jak vyrobit netheritové ingoty

Poté, co jste si vrhli starobylé zbytky, abyste získali netheritské kousky, jste připraveni je proměnit v netheritské ingoty. Zkombinujte čtyři netheritové kousky se čtyřmi zlatými ingoty u řemeslného stolu – vzhledem k množství těžby, kterou jste pravděpodobně dosáhli k dosažení těchto bodů. V kořistných hrudnících naleznete také ve strukturách zbytků bastionů v nether, najdete také starověké bloky, netheritní kousky nebo dokonce netheritské ingoty.

Poměr konverze pro řemeslné netheritové ingoty je docela hrozný a znamená, že pro každé čtyři starověké trosky blokuje můj, nakonec dostanete jen jeden netherite ingot. Zkoumání zbytků bašty může být dobrým způsobem, jak najít více potřebných materiálů nebo dokonce samotných ingotů, pokud máte opravdu štěstí, což vám umožní upgradovat slušný počet vašich nástrojů a vybavení na netheritskou kvalitu.

Jak používat netherite k upgradu nástrojů

Pro úplné rozdělení tohoto tématu se ujistěte, že se podíváte na náš průvodce nástroji Minecraft Netherite. Stručně řečeno, můžete jej použít jeden netherite ingot spolu s diamantovým nástrojem nebo kusem brnění k upgradu na netheritský nástroj nebo zbrojník. Budete to chtít udělat, protože nástroje Netherite mají nejvyšší odolnost ve hře a mohou těžit bloky o něco rychleji.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Ford James

Dej mi hru a napíšu všechny „jak na to“, možná budu moci nebo zemřít. Když nejsem kolenní ve hře, abych psal průvodce, najdete mě, jak se vrháme kolem trati v F1, házením koulí na mém telefonu v Pokemon Go, předstírám, že vědím, co dělám ve fotbalovém manažeru, nebo Kliknutím na hlavy ve Valorantu.

  • Will Sawyer Guides spisovatel

Znovuzrození Fantasy 7 Rebirth to Got It: to by prostě nebylo stejné bez obsahu zany JRPG

54 hodin, Baldurova brána 3 přináší dva z mých oblíbených šéfů RPG vůbec tím, že je nechává paladin tak tvrdě, že explodují

Horror Shows Mike Flanagan’s Netflix se zařadily, od pronásledování Hill House po pád z domu Usher