6 nejlepších PC her pro hraní zdarma v roce 2021 – časopis GNL, nejlepší zdarma PC hry na Steam 2021 | Windows Central

Nejlepší zdarma PC hry na Steam 2021

League of Legends je velmi podobná Dota 2; Naučit se však hrát LOL je mnohem snazší. League of Legends přebírá roli „šampiona“, aby soutěžil s ostatními hráči v aréně. Chcete -li vyhrát, musí hráči zničit Nexus, který leží v srdci základny pokryté velkými strukturami.

6 nejlepších PC her pro hraní zdarma v roce 2021

Videohry byly jednou z nejdostupnějších forem zábavy, zejména v roce 2020. Na rozdíl od jiných formulářů, jako jsou filmy nebo hudba, vám videohry umožňují komunikovat se svými přáteli a známými, aniž byste ohrozili vaše zdraví. Jinými slovy, videohry jsou jednou z věcí, které nás udržují zdravé a v neustálém kontaktu s ostatními lidmi kolem nás. S tím bylo řečeno, pokud jste stále omezeni ve svém domě a hledáte některé z nejlepších her, které můžete hrát na PC, přečtěte si dále. V roce 2021 jsme sestavili některé z nejlepších videoher, které si můžete zdarma stáhnout, nainstalovat a přehrávat na svém počítači.

PUBG Mobile

PUBG Mobile je jednou z těch her pro více hráčů, které je obtížné ignorovat. Práce provedená Tencent je přinejmenším působivá. Pokud jste si toho všimli, PUBG Mobile přichází se všemi potřebnými funkcemi, díky nimž byla původní hra zasažena. Struktura multiplayeru této hry je dobře vyvážená a je srovnatelná se strukturou původní hry. To znamená, že pokud hledáte konkurenční hru Battle Royale, kterou můžete vy a vaši přátelé hrát na PC, stáhněte si bezblokovou verzi PUBG Mobile zdarma.

6 nejlepších PC her k hraní zdarma.png

2. Mobilní legendy: Bang Bang

Mobilní legendy: Bang Bang je další online hra pro více hráčů, kterou si nyní můžete stáhnout, nainstalovat a přehrávat na svém PC. Tato multiplayerová online bitevní aréna (MOBA) je jednou z nejvyhledávanějších konkurenčních týmových strategických her v kategorii hry zdarma. V této hře si můžete vybrat svého vlastního hrdiny a spojit se se čtyřmi dalšími hráči po celém světě, aby porazili soupeřový tým a zůstali vítězovými vítězemi. Dominovat žebříčku a ponořte se do jednoho z nejnastavovanějších titulů MOBA dosud.

3. Slova s ​​přáteli

Pokud nejste na scéně MOBA nebo Battle Royale, ale místo toho, tituly logických her, pak slova s ​​přáteli jsou něco, co byste se měli podívat. Tato vysoce konkurenceschopná hra inspirovaná Scrabble pochází z vývojových ateliérů pro videoher Zynga, což znamená, že získáte herní zážitek AAA zdarma. Jednou z nejpůsobivějších funkcí nalezených ve slovech s přáteli je to, že vám umožňuje hladce spojit se svými přáteli prostřednictvím jejich účtu sociálních médií. To znamená, že můžete vyzvat některého z vašich přátel pouhým kliknutím na tlačítko.

4. Gacha život

Gacha Life je kombinace oblékání, mini-her, sociálních a parodických prvků prezentovaných v grafice anime stylu. Gacha Life je jednou z těch jedinečných her, které vám umožňují vytvářet a spravovat svůj vlastní avatar a další postavy. Nejlepší na tom je, že nejenže můžete použít avatar k interakci s ostatními hráči, ale také si vytvořit svůj vlastní krátký film. Pokud tedy máte rádi cosplays a setkání s ostatními lidmi ve zdravém online prostředí, pak je Gacha Life něco, na co byste se měli podívat.

5. Bitevní kočky

The Battle Cats je hra obranné hry, která pochází z japonské společnosti Ponos Corporation. Část toho, co dělá tento titul jedinečný z jiných her v žánru, je Kimo-Kawaii, AKA Creepy-roztroušené, all-cats téma. Ponořte se do super-závislé hry na sbírku koček, jak jste nikdy předtím neviděli. Kromě toho hra obsahuje solidní a konkurenční bitevní systém, který přichází s více výzvami. Pokud tedy chcete zažít jedinečnou japonskou hru, která vás na konci bude zaměstnávat, podívejte se dnes na bitevní kočky.

6 nejlepších PC her k hraní zdarma 2.png

6. Mezi námi

Závěrečná hra na našem seznamu nepotřebuje úvod, protože je to jeden z nejžhavějších titulů v kategorii zdarma k hraní právě teď. Mezi námi způsobují vlny nejen mezi hráči po celém světě, ale také v komunitě streamování. Hrát jako jeden z posádky nebo jako podvodník a účastnit se diskusí, aby dokázal vaši identitu. Podvod je název hry. Rally své přátele dnes a získejte PC verzi mezi námi stažením hry zdarma. Zahrajte si jednu z nejznámějších her pro více hráčů v žánru zdarma.

Závěr

Stále existují stovky, dokonce i tisíce her zdarma, které můžete hrát na PC. Vše, co potřebujete, je stabilní herní web, jako jsou hry.Lol, a měl bys být dobrý jít. Objevte a zažijte nový způsob, jak hrát na vašem PC freemium hry dnes a rozloučit se s líným odpoledne a trvale nudných dnů.

Jonathan J Kingston je nadšenec videoher, hráč a spisovatel veteránských videoher pro hry.lol. Svůj volný čas tráví lovem bezplatných herních webů a testováním jejich spolehlivosti.

Nejlepší zdarma PC hry na Steam 2021

Není třeba nic utrácet za tyto PC drahokamy dostupné od Steam.

Parní hry zdarma

Steam Games Free (Image Credit: Windows Central)

 • Halo nekonečný
 • Destiny 2
 • Hvězdné války: Stará republika
 • Cesta vyhnanství
 • Counter Strike: globální útočné
 • Svět válečných lodí
 • Apex legendy
 • Warframe
 • Dota 2
 • GWENT: Hra zaklínače
 • Brawlhalla
 • Válečná bouře

Nejlepší zdarma PC hry na Steam sahají od konkurenceschopných střelců první osoby po karetní hry; Pokud právě začínáte s hraním PC, můžete ušetřit spoustu peněz a stále mít spoustu zábavy. Některé z těchto her mají mnohem lepší (s mnohem více obsahem), pokud platíte za „plnou verzi“, ale většina z nich přistane hodiny potěšení, aniž byste utratili cokoli. Zde je devět z nejlepších počítačových her zdarma na Steam, které se pěkně spárují s nejlepšími herními notebooky, vlastními herními počítači nebo předem vytvořenými stolními počítači.

Halo nekonečný

Segmenty multiplayeru a kampaní Halo Infinite uvolněné samostatně, přičemž bývalá část je zdarma. Nový herní modul slipspace je nádherný a je zde nové vybavení (jmenovitě háček), ale budete se okamžitě cítit jako doma, pokud jste v minulosti hráli halo hry. Stejná frenetická akce je tady, vše se hraje v karanténě, která je větší než kdy jindy. Design mapy je vynikající, zbraně se cítí stejně dobře jako vždy a existuje spousta lidí, proti.

Progrese pro více hráčů byl na skalnatém startu-aspekt zdarma pro hraní znamená, že peníze musí pocházet z bitevního průsmy. Pokud máte rádi příležitostné střelce pro více hráčů s rychlou akcí, Halo Infinite by měl získat určitou pozornost.

Halo Infinite Multiplayer je s jistotou jedním z nejlepších střelců v nedávné historii. Halo nikdy nevypadalo ani se necítilo lépe.

Destiny 2

Základní hra Destiny 2 (bez expanzí) šla před pár lety zdarma na PC, což každému poskytlo šanci na příběh a PVP Combat. Je to looter-shooter s prvky RPG a MMO, což znamená. Ano, stále stojí za to hrát v roce 2021, s vývojáři večer vycházejí z některých grindů, aby pojali nové hráče, kteří právě přicházejí po letech herního obsahu.

Destiny 2 má na výběr tři třídy, z nichž každá má 10 různých podtříd, které se můžete pohybovat kdykoli chcete. Základní hra má spoustu obsahu, který si můžete užít zdarma, a když dosáhnete „konce“, můžete si vybrat, zda chcete nebo ne. Pokud máte rádi kořist, který pochází z natáčení a může se dostat za příběh sci-fi, je to skvělý výběr.

Užijte si příběh Destiny 2 (základní hra), mise, PvP a PVE, aniž byste utratili desetník. Začněte střílet a nezapomeňte na rabování.

Hvězdné války: Stará republika

Star Wars: The Old Republic je MMORPG s volnými a placenými možnostmi předplatného. Ve vesmíru Star Wars si můžete v podstatě vyřešit příběh a hrát jako postava, kterou chcete. Ať už je to Jedi, Sith, lovec odměn, pašerák nebo jakákoli jiná klasická role Star Wars je na vás.

Stará republika existuje již více než osm let a dodává pět různých expanzí s tunou extra obsahu. Prozkoumejte planety, provozujte mise a činí smysluplná rozhodnutí, když žijete život ve vesmíru Star Wars.

Hvězdné války: Stará republika

Mít pocit, že byste raději viděli, co se děje ve vesmíru Star Wars? Stará republika je MMORPG, kde si při vytváření vlastního vyprávění vyberete světelnou stranu nebo temnou stranu.

Cesta vyhnanství

Fanoušci žánru Action RPG (ARPG) by měli věnovat zvýšenou pozornost Path of Exile, online hře, která byla od svého vydání v roce 2013 pod neustálým vývojem pod neustálým vývojem. Je to klasický příběh probuzení na ostrovním pobřeží s ničím jiným než hadry a končící mocným polobohem po nespočetných hodinách hry. Stále existují nové ligy, každá s novou trikem a smyčkou hry, která přivádí hráče zpět na další běh ve slávě.

Místo toho, aby požádali hráče, aby zaplatili za každou novou aktualizaci. Můžete hrát všechny části příběhu s více aktmi s jakoukoli z nesčetných tříd postav, můžete sbírat některou z nespočetných položek vybavení a můžete se bavit se všemi svými přáteli, aniž byste utratili cent … alespoň pokud nechcete na opravdu Změňte svůj vzhled.

Toto je hra, která vás nasává a nenechá vás jít, a je to skvělý způsob, jak zabít čas, zatímco čekáme, až uvidíme, zda je Diablo 4 návratem do velikosti ARPG.

Začněte svou cestu s ničím jiným než některými hadry a párátkem a ukončete ji jakýmkoli způsobem. Tento ARPG má bezpočet hodin zábavy zdarma.

Counter Strike: globální útočné

Pokud zmiňujete slova „střelec první osoby“ (FPS) pro hráče PC, je pravděpodobné, že budou myslet na Counter-Strike. Global Offensive je nejnovější verze hry a je to nejvíce hraná hra ve Steam po většinu času. Je to konkurenční pěti versus pět střelce, který byl v průběhu let honěn na to, co máme nyní, hra, kterou každý rok hrají nebo sledují miliony lidí. S ikonickými mapami, ikonickými zbraněmi a strmou křivkou dovedností, díky které vás nutí zpochybňovat svůj vlastní rozum, CS: Go vás nasává a nenechá vás jít, dokud nedosáhnete globální elity.

Byl přepnut na hraní zdarma před několika lety a opravdu si můžete pobavit zábavu, aniž byste utratili peníze. Stále si však můžete koupit „hlavní“ verzi hry, která můžete hrát výhradně s ostatními členy Prime. V každém případě CS: Go vydělává většinu svých peněz z kosmetiky, stejně jako mnoho jiných her v této sbírce. Nakonec je to skvělá hra pro každého, kdo má rád nějakou klasickou konkurenční hru na bombu/rukojmí zachránit.

Counter Strike: globální útočné

Z nějakého důvodu je to konkurenční střelec na PC. Pokud byste chtěli vidět, co terorista vs. Hračka proti teroristice je o tom, můžete to vyzkoušet nyní zdarma na PC.

Svět válečných lodí

World of Warships je mnohem hlubší, než by se nejprve zdálo (podívejte se, co jsem tam udělal) a já znám některé lidi, kteří pouze Hrajte hru, přestože vlastní spoustu dalších her. Je zdarma hrát a vydělávat peníze z kosmetiky. Tato online multiplayerová hra se vrhá do moře a nutí vás bojovat proti jiným masivním lodím a ponorkám, to vše z éry druhé světové války a druhé světové války.

Při hraní je více než 400 plavidel, které můžete přikazovat a upgradovat, ať už sólo nebo s přáteli. Zahrajte si PvP nebo PVE a zjistěte, co to znamená, aby vaše loď byla na vodě. Pokud nejste ve skutečnosti ten, kdo se chystá na konkurenční hry s rychlým škubnutím, má tento zaměření více na strategii a provádění než reflex.

15 nejlepších PC her zdarma pro 2023, které stojí za to vyzkoušet

10 nejlepších PC her zdarma v roce 2020

Pokud existuje jedna věc, která může způsobit, že se herní komunita zblázní, je to nabídka hrát populární videohry zdarma. Několik velkých herních studií nabízí PC videohry zdarma po omezenou dobu. Pro rok 2023 však existuje více bezplatných počítačových her, které můžete hrát kdykoli chcete.

Bohužel, hledání her, které můžete legálně hrát zdarma, je hodně práce. Proto jsem pro vás udělal veškerou tvrdou práci. V tomto článku jsem zmínil 15 nejlepších zdarma PC pro rok 2023, které můžete hrát bez placení penny. Takže, bez dalšího povyku, začněme.

Top 15 zdarma PC her pro 2023

S.NE Nejlepší zdarma PC hry (2023)
1 Valoranta
2 Call of Duty Warzone
3 Apex legendy
4 Counter Strike: globální útočné
5 Fortnite
6 Planetside 2
7 Dota 2
8 League of Legends
9 Forza Motorsport 6 Apex
10 PES 2020 Lite
11 Warframe
12 Spellbreak
13 Destiny 2
14 Dopad Genshin
15 PUBG LITE

1. Valoranta

Pokud jde o nejlepší PC hry, Valorant snadno vezme korunu. Jedná se o 5V5 Multiplayer Tactical Shooter Game vyvinutá a publikovaná společností Riot Games, studio za dalším populárním názvem ‘League of Legends.’Je to jako CS: Jděte na steroidy; Hráči se připojí k obraně nebo útočné straně a první tým, který vyhrál 13 kol, vyhraje zápas.

Riot Games spustily Valorant po celém světě 2. června 2020 a okamžitě upoutaly miliony hráčů. Pokud vás unavuje bitevní royale nebo hry založené na příběhu, Valorant je jednou z nejlepších bezplatných online her na hraní.

Nejlepší věc na Valorantu je, že hra se nezbytná díky více než 15 hratelným agentům, které lze na rozdíl od jiných her získat zdarma a nejsou zamčeny za výplatou. Každý agent přichází s jedinečnou sadou dovedností, takže dává hráčům řadu nových triků, aby se pokusili oklamat nepřátele.

Výsledkem je, že hra na vás poroste a vaše akce se nebudou opakovat. Pokud však máte pocit, že se hra v určitém okamžiku nudí, přechod na hraní jiného agenta z něj učiní úplně jiný zážitek.

Cherry nahoře je, jak snadno hra běží na starém hardwaru. Valorant je většinou vázán na CPU než GPU; Proto běží dobře i s integrovanou grafikou. Stručně řečeno, bramborový počítač může tuto hru spustit při nízkém nebo středním grafickém nastavení. Přesto, pokud je váš počítač příliš brambor na spuštění Valorantu, zde jsou některé triky, jak posílit ValoranT FPS na nízkopodniku PC.

Stahování: Valorant

2. Call of Duty: Warzone

Call of Duty nepotřebuje úvod. Každý rok Activision splňuje očekávání tím, že upustí nový titul Call of Duty. Nevýhodou je, že na rozdíl od Valorant požaduje Call of Duty Warzone těžkou sílu zpracování, aby ze hry vytěžila maximum.

Cod Warzone má dva herní režimy, i.E., Plunder and Battle Royale. V režimu drancování musí hráči zajistit nejvyšší množství hotovosti, aby vyhráli hru. Dobrá věc na tomto režimu je, že hráči získají nekonečné respawns a jejich vybrané zbraně během zápasu.

Pak přichází režim Battle Royale, který lze hrát jako sólo, duos, tria a quad. V tomto ohledu je tedy spousta možností.

Stahování: Warzone

3. Apex legendy

Nebudeme dělat na tomto seznamu dost spravedlnosti, aniž bychom zmínili vrcholové legendy, což je pravděpodobně jedna z nejpopulárnějších her Battle Royale Free Battle Royale. Hra je vyvíjena společností Respawn Entertainment a je k dispozici pro PC a konzoly.

Apex Legends byl jedním z prvních ve své třídě s mechanikou schopností charakteru a jsou jedním z těch titulů, které inspirovaly vývojáře a studia dalších her Battle Royale. Stejně jako Valorant a Overwatch mohou hráči hrát jako různé postavy. Výběr vhodného agenta a jejich spárování s jinými agenty je nezbytný pro legendy vrcholů, protože každá postava přichází s různými dovednostmi a schopnostmi. Někteří jsou léčitelé, zatímco jiní jsou iniciátoři, kteří přinášejí a bojují.

Pokud jde o hry Battle Royale zdarma, Apex Legends je jedním z nejlepších psů. Pokud jste fanatičtí her pro více hráčů, měli byste si to prohlédnout.

Stáhnout: Apex Legends

4. Counter Strike: globální útočné

Counter-Strike: Global Ofensive je legendární hra pro více hráčů, která inspirovala Valorant a mnoho dalších 5v5 střelců na prvním místě.

Společnost Valve, společnost za Steam Deck, vydala CS: Vraťte se v roce 2013 a nikdo si nepředstavoval, že miliony hráčů by tuto hru stále hrály i deset let po jejím vydání. Zpočátku CS: GO nebylo volně hrát; V roce 2018 se však studio rozhodlo zpřístupnit hru pro více hráčů.

Stejně jako Valorant, dva týmy po pěti hráči jsou proti sobě. Před každým kolem je fáze, ve které si hráči mohou koupit různé zbraně pomocí kreditů získaných v posledním kole. Ve hře je tedy také ekonomický aspekt.

Pokud chcete vyzkoušet různé zdarma PC hry v roce 2023 a nezkoušeli jste CS: GO, pak vám chybí něco dobrého. Counter-Strike: Global Offensive je hra, která revolucionizovala střelcové hry první osoby. CS: Go je jako zlatý standard pro hry FPS; Mnoho lidí tedy říká: „Pokud jste dobří v CS: jděte, můžete dobýt jakoukoli hru FPS.“

5. Fortnite

Pokud by existoval jeden titul Epic Games, pak je to bezplatná bitva Royale, Fortnite. Tuto hru hrají miliony hráčů z celého světa; Existuje však armáda hráčů, kteří nenávidí Fortnite. A pokud jste jedním z těch, kteří nedokážou vydržet Fortnite, musíte souhlasit s tím, že se jedná o dobře vytvořenou hru, která si zaslouží základnu hráče, kterou již má.

Ve Fortnite padne 100 hráčů na ostrově s prázdnou rukou. Poté hledají zbraně a další zásoby, aby zabili své soupeře a byli posledními stáními.

Stejně jako všechny bezplatné PC hry na našem seznamu, Fortnite také stojí za vyzkoušení, zejména pro někoho, kdo právě začal s hrami Battle Royale Games. Hra může být zpočátku ohromující; Jakmile to začnete, začnete to milovat.

Stahování: Fortnite

6. Planetside 2

Planetside 2 je pravděpodobně jednou z nejmodernějších online her pro více hráčů, jaké kdy byly vyrobeny. Hra vyšla téměř před osmi lety a stále hraje miliony hráčů. V Planetside 2, tisíce hráčů bojují s válkou na jiné planetě a ne, nejsem přehánět s čísly zde.

Planetside 2 drží světový rekord Guinness za to, že má více než 1158 hráčů v jedné bitvě. Je to tedy největší hra pro více hráčů FPS. Grafika a vizuály této hry jsou tak působivé, že budete pochybovat o bezplatné ceně hry.

V planetě 2 bojuje až 2000 hráčů, aby získali kontrolu nad územím. Úžasně, hráči mohou být pěšky, na letadlech a ve vozidlech. Celkový chaos, s tisíci hráčů, kteří bojují současně, činí celkovou hru velmi příjemnou.

Pokud poprvé zkoušíte planetside 2, buďte připraveni mnohokrát zemřít, aniž byste byli schopni vyjmout hráče. Brzy dostanete Hang of The Game a vyšplhat se na bitevní řady, abyste byli jedním z veteránských hráčů v jedné z nejlepších bezplatných PC her pro 2023.

Stáhnout: Planetside 2

7. Dota 2

Stručně řečeno, Dota 2 je masivní online hra pro více hráčů, ve které dva týmy pěti hráčů soutěží navzájem. Jeden tým se snaží zničit velkou strukturu, zatímco druhý se ji snaží bránit.

Dota 2 byl vyvinut ve Valve a uvolněn v roce 2013. S miliony hráčů po celém světě se považuje za jednu z nejlepších PC her zdarma pro 2023. Jak působivá je hra, její scéna eSports je jednou z nejpopulárnějších v oboru, přičemž spousta hráčů a fanoušků se objevují na události a tisíce týmů účastnících se turnajů.

Někteří hráči kritizují Dota 2 za veškerou složitost, protože křivka učení hry je trochu trestná; Jakmile se však o hře dozvíte vše, co se dozvíte, veškerou tvrdou práci.

Stáhnout: Dota 2

8. League of Legends

Dobře, je to pro tebe naprosto normální, že nemilujete Dota 2. Pokud však hru obviňujete, ne mechanika a chcete vyzkoušet podobnou hru, může být pro vás League Leagues League pro vás ten, kdo.

League of Legends je jedním z drahokamů Riot Games, které okamžitě popadly miliony hráčů z celého světa. Díky neuvěřitelným hudebním videím a spolupráci s velkými jmény je velký kus úvěru za úspěch hry pro marketingový tým Riot Games Marketing.

League of Legends je velmi podobná Dota 2; Naučit se však hrát LOL je mnohem snazší. League of Legends přebírá roli „šampiona“, aby soutěžil s ostatními hráči v aréně. Chcete -li vyhrát, musí hráči zničit Nexus, který leží v srdci základny pokryté velkými strukturami.

Stručně řečeno, hraní League of Legends vyžaduje neuvěřitelné taktické dovednosti a trpělivost, aby přemohla soupeře. Pokud začnete hrát League of Legends, je velmi možné, že nikdy nebudete hrát žádnou jinou hru.

9. Forza Motorsport 6 Apex

Tady jsme, s jedinou závodní hrou, která může hrát volně. Společnost Microsoft Forza Motorsport 6 Apex je jednou z nejlepších závodních her, jaké kdy byly pro PC. Můžete závodit na téměř šesti světově proslulých skladbách a jezdit více než 60 aut za různých povětrnostních podmínek. Budete však muset dokončit různé cíle, abyste odemkli všechny závodní skladby a auta ve hře.

Forza Motorsport 6 Apex je jednou z těch bezplatných PC her pro rok 2023, které lze hrát při rozlišení 4 kB, což je docela působivé. Zřídka najdete závodní hru pro PC, která je zcela zdarma hrát. Microsoft nás tedy v tomto ohledu překvapil.

10. PES 2021 Lite

Samozřejmě, pokud jde o videohry založené na fotbale, tituly FIFA jsou nejoblíbenějšími. Nikdo však nemůže popřít, že konamiho provolovací fotbalové tituly jsou také vynikající. Každý rok nová hra PES překonává své předchůdce z hlediska grafiky, počtu klubů a dalších.

PES 2021 je nejnovější aktualizace sezóny Konami, kterou milují fotbalové fanoušci po celém světě. Stejně jako všechny předchozí videohry PES však PES 2021 nelze hrát zdarma. Takže je to dobrá věc, kterou máme PES 2021 Lite, bezplatnou verzi původní hry. Kromě drastického snížení počtu klubů je PES 2021 Lite podobný původnímu názvu.

Stáhnout: PES 2021 Lite

11. Warframe

Warframe je multiplayer role hrající rolí střelce třetí osoby vyvinuté a publikované digitálními extrémy. Ve hře hrajete jako starověký váleční závod známý jako Tenno, který se probudí po staletí, aby se ocitl v planetární válce. Příběh a boj hry jsou tak lákavé, že pokud ji začnete hrát, budete ho hrát několik let.

Warfare byla vydána v roce 2013 pro Windows; Hra však byla později přenesena na PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Od počátečního vydání spustili vývojáři her několik aktualizací, aby hru vizuálně a mechanicky zlepšili. Miliony hráčů po celém světě milují válečný rámec. Proto digitální extrémy oznámily, že Warframe bude také přenesen do PS5 a Xbox Series X/S.

12. Spellbreak

Vyvinul Proletariot, Inc., Spellbreak je Action Battle Royale hra pro více hráčů vydanou 3. září 2020. Hra je k dispozici na PS4, Xbox One, PC a Nintendo Switch a podporuje volitelné crossplay, což je fantastické.

Spelbbreak je jednou z těch herních her pro rok 2023, které vás udrží na několik nadcházejících let s jeho jedinečným hraním hry. Hrajete proti 41 dalším hráčům jako bitevní mág ve hře. Na rozdíl od tradičních her Battle Royale, jako jsou Warzone a PUBG, musíte v Spellbreak eliminovat další hráče pomocí svých magických schopností.

Stručně řečeno, pokud jste unaveni hraním každé jiné hry Battle Royale, možná byste měli vyzkoušet Spellbreak. Samozřejmě to bude nějakou dobu trvat, než porozumíte jedinečnému boji a hraní, ale jakmile se to dostanete, budete si hru užívat.

Stahování: Spellbreak

13. Destiny 2

Bungie’s Multiplayer First Peson Shooter, Destiny 2, byl propuštěn v roce 2017. Destiny 2 je však jednou z nejlepších bezplatných PC her, které vás udržují i ​​v roce 2023 s jeho akční hraní hraní.

Zpočátku byla Destiny 2 placená hra. V roce 2019 se však Bungie rozhodl provést hru zdarma, což pomohlo hře rozšířit svou uživatelskou základnu.

V Destiny 2 se hráči přebírají roli strážců, kteří jsou odpovědní za ochranu zbytku lidstva před mimozemšťany. Můžete přepínat mezi futuristickými zbraněmi a jít proti několika hordami příšer. Hráči si také mohou vybrat mezi třídami různých strážců, z nichž každá má jedinečnou sadu schopností.

Přestože je Free Free, Destiny 2 nabízí neuvěřitelnou grafiku s poutavou hratelností. Také existují čtyři expanzní balíčky pro Destiny 2, nejnovější je mimo světlo. Pokud tedy jste spokojeni s verzí Free-to-Play s Destiny 2, můžete jít o krok napřed a koupit expanzní balíčky, abyste získali více hratelného obsahu.

Stáhnout: Destiny 2

14. Dopad Genshin

20. září 2020 vydal Hoyoverse (dříve Mihoyo) Genshin Impact, videohra s otevřeným světem rolí. Estetika ve stylu anime ve stylu Genshin Impact, kombinovaná s fantazií na otevřeném světě, přírodou zdarma a magickým příběhem, se podařilo upoutat pozornost milionů hráčů.

Navíc, jak se hráči pohybují vpřed, splňují několik hratelných postav s různými schopnostmi udělenými prostřednictvím „vizí.„Během boje mohou hráči okamžitě přepínat mezi postavami a kombinovat různé prvky, aby způsobili zvýšené poškození nepřátel.

Pokud uvažujete o prozkoumání některých nových bezplatných PC her v roce 2023, pak by měl být dopad Genshin na váš seznam přání.

Stáhnout: Genshin Impact

15. PUBG LITE

Pokud jste fanouškem videoher Battle Royale, možná jste slyšeli o PUBG. Na rozdíl od Warzone nebo Fortnite je však PUBG pay-to-play. Mnoho bitevních nadšenců Royale nehraje PUBG, protože za to nechtějí platit. Přesto můžete stále zažít brilanci PUBG kvůli volné verzi hry, PUBG LITE.

Stejně jako původní verze hry má Pubg Lite miliony hráčů. Dále to znamená, že se nebudete nudit hrát PUBG LITE kvůli nedostatku konkurence. Takže pokud jde o PC hry zdarma pro 2023, PUBG Lite si zaslouží být na seznamu.

Stažení: PUBG LITE

Nemáte dobrý počítač? Je toho víc!

Nenechte se zklamaný, pokud máte starý počítač, který nebude spustit žádnou z výše uvedených her. Jsme si jisti, že i starý počítač má dostatek koňských sil pro spuštění prohlížeče, takže možná budete chtít vyzkoušet některé z nejlepších her prohlížeče.

Jedná se tedy o nejlepší hry zdarma, které si můžete stáhnout v roce 2023. Pokud jste osoba konzoly, v tomto ohledu jsme vás také přiměli. Seznam však budeme pokračovat v aktualizaci, jakmile se dozvíme o více zdarma PC hrách nebo nadcházejících hrách PlayStation 5.

Shivam je blogger, který je vždy fascinován technologií a množstvím znalostí, které může shromáždit z internetu. Snaží se nerdifikovat všechny kolem sebe stejným znalostí, prostřednictvím svých spisy. Baví se zejména hraní her, takže se snaží sledovat, co je v herní komunitě nového, a psát o tom. Navštivte jeho herní kanál introgamery na YouTube.