7 Nejlepší mody Bradavice Legacy (a jak je nainstalovat), zatím nejlepší mody Bradavice Legacy

Nejlepší mody Bradavice Legacy zatím

Jak jsem již zmínil dříve, Bradavice Legacy Oficiálně nepodporuje žádné mody, které mění autentičnost hry, ale přesto, pokud chcete, existují některé neoficiální mody, které můžete vyzkoušet, i když to může vést k chybám na rozbití hry nebo jiné problémy. Pokud stále chcete pokračovat, zde jsou pokyny, které můžete sledovat a nainstalovat mody Bradavice Legacy.

7 nejlepších Bradavic Legacy Mods (a jak je nainstalovat)

Zde je pohled na nejlepší mody v dědictví Bradavic spolu s tím, jak je můžete nainstalovat co nejrychleji.

7 nejlepších Bradavic Legacy Mods (a jak je nainstalovat)

7 nejlepších Bradavic Legacy Mods (a jak je nainstalovat)

Beanstalk je podporován čtenářem. Pokud si něco koupíte prostřednictvím jednoho z našich odkazů, můžeme si vydělat malou provizi. To nemá vliv na naše recenze ani umístění produktů na webu.

Bradavice Legacy vzali internet v poslední době bouří, s věrným rekreací vesmíru Harryho Pottera přistál nesmírně kriticky a populární uznání. Samozřejmě, bez ohledu na to, jak dobrá hra může být, může být vždy o něco lepší s několika změnami.

Zatímco hráči konzoly jsou na milosrdenství lavinového softwaru, hráči PC mohou vzít záležitosti do svých rukou prostřednictvím modů. Ať už se to mění kvalita života nebo přidává draky jako horu, hráči PC mají několik nápadů, jak udělat zážitek z Bradavic Legacy.

Jako takový jsme připravili tuto příručku o tom, jak nainstalovat Bradavice Legacy Mods a naše tipy pro nejlepší mody v současné době. Pojďme do toho skočit přímo.

Obsah

Jak nainstalovat mody Bradavice?

Vír

Nejjednodušší způsob, jak nainstalovat mody, je nechat software třetích stran pro vás těžké zvedání. Víme, že to zní trochu stinně, ale vše, co tím myslíme, je instalace Mod Manager Nexus Mods, Vortex. Výhody víru jsou četné, ale hlavní patří automatické aktualizace vašich modů, snadné vymazání a instalaci a rozlišení automatické závislosti. Využití MOD Správce je proto nejjednodušší způsob, jak nainstalovat mody.

Pokud vás myšlenka manažera MOD vypne od modifikace vaší hry, nebojte se; Mody můžete také nainstalovat ručně. Za tímto účelem si budete muset nejprve stáhnout mod, který chcete nainstalovat. Dále přejděte na soubor Bradavics Legacy prostřednictvím vašeho průzkumníka souborů. Dále přejděte do souboru Phoenix, poté na obsah a konečně na Paks. Vložte jakékoli soubory mod do tohoto adresáře a nainstalujete svůj mod ručně.

Pamatujte, že tyto soubory budete muset smazat a znovu nahrajte aktualizované verze, pokud vyjde novější verze mod a místo toho byste to chtěli nainstalovat. Kromě toho musí být všechny modi závislosti vyřešeny ručně, protože některé mody mohou záviset na jiných modech, které budou vyžadovat samostatnou instalaci.

Nejlepší Bradavice Legacy Mods: Hodnocení

Bradavice Legacy je stále docela nové, takže zatím nevyšly žádné masivní mody. Neočekávejte nic na stupnici Mount a Blade Full Conversion Mods, protože vývojáři MOD prostě neměli dost času. Přesto jsou tam stále některé docela skvělé věci a my jsme sestavili malý seznam všech modů, které si užíváme.

1. Dragnogryff

Dragonogryff

Tohle je náš absolutně oblíbený jednoduše kvůli tomu, jak je cool! Tento mod v podstatě umožňuje jezdit na draka! Pokud vás to na tomto mod neprodá, opravdu si nemyslíme. Animace draků jsou hedvábně hladké, modely jsou ze samotné hry a jsou super badass a implementace se necítí neohrabaně ani nucená. Obecně je to jen skvělý mod.

2. Talent resetoval lektvar

Talent resetoval lektvar

Obrovský dohled, který vývojáři dědictví Bradavic vytvořili, neměl nějaký způsob, jak resetovat své statistiky později ve hře. Koneckonců, člověk si může uvědomit příliš pozdě, že sestava, pro kterou šli, je propast. Naštěstí hráči PC nemusí čekat, až software laviny napraví svou chybu. Tento mod přidá lektvar do hry, který resetuje váš talent a nechává vás znovu vybrat. Důležité je, že to neporušuje ponoření hry a mod dokonce obsahuje vlastní obrázky pro nový lektvar!

3. Broom Nimbus 2000

Broom Nimbus 2000

Tento mod je pro všechny tvrdé Potterheads venku, kteří byli zklamáni návrhy koště. Tento mod přidá věrnou rekreaci Nimbus 2000 do videohry. Pro nezasvěcené byl Nimbus 2000 The Broom Harry Potter používaný pro své první tři roky v Bradavicích. Koště samozřejmě nemohl existovat v dědictví Bradavic, vzhledem k tomu, že předchází události Harryho Pottera, ale stále je hezké to mít.

4. Menší UI

Menší UI

Pokud se uživatelské rozhraní v dědictví Bradavic zdá být příliš agresivní pro vaše představení, tento mod je pro vás. Díky tomu je vše v uživatelském rozhraní menší a méně invazivní a vytváří mnohem pohlcující a příjemnější zážitek. Zatímco přizpůsobitelnost uživatelského rozhraní může být přidána později lavinový software, hráči PC mohou získat svou minimalizaci uživatelského rozhraní zde.

5. Ovládací prvky myši pro koště

Ovládací prvky myši pro koště

Jedním z našich největších stížností při hraní dědictví Bradavic bylo to, jak hrozné byly ovládací prvky koště. Zatímco horizontální řízení bylo možné u myši, svislé posuny musely být provedeny s L-ctrl a L-Shift! Přidejte pevnou kameru do tohoto nepořádku; Celá zkušenost byla špatná.

Naštěstí Mod výše napravuje nejotravnější část jízdy koštětem přidáním ovládacích prvků myši pro pohyb koště. Vzhledem k účinku tohoto mod na hraní to nemůžeme dostatečně doporučit!

6. Ascendio

Ascendio

Pokud problémy s výkonem trápí vaše zážitek z Bradavic, Ascendio je pro vás mod. I když to nedovolí, aby hra byla spuštěna na Pentium IV, bude to značný rozdíl v koktání a kapkách rámu. Důrazně doporučujeme, pokud máte potíže s udržováním stabilní snímkové frekvence.

7. Okamžité obsazení kouzla

Okamžité obsazení kouzla

A konečně, jedná se o velmi jednoduchý mod kvality života, který poskytuje schopnost připevnit klíč ke každému z vašich 16 kouzel. To znamená, že již nemusíte přejít na příslušnou sadu kouzla před obsazením požadovaného kouzla. I když je změna docela malá, má značný dopad na tok boje, takže je mnohem příjemnější.

Závěr

Doufáme, že tato příručka byla užitečná při vystavení vás různým modem a inspirovala vás k prozkoumání vlastního prozkoumání. Pamatujte, že mody jsou skvělým doplňkem jakékoli hry a mohou z ní udělat mnohem prospěšnější zážitek. Představte si hraní Fallout nebo Skyrim Sans Mods! Doufáme, že alespoň několik z těchto modů lechtalo vaši fantazii.

Saad je nadšenec počítačových věd, který hraje hry od svého dětství. Obrovský fanoušek MOBAS, jako je Dota 2, je to technický geek s láskou k hraní v srdci!

Nejlepší mody Bradavice Legacy zatím

Bradavice Legacy je vydání multiplatform: s platformami PC, PS5 a Xbox Series X/S přicházející ke spuštění a vydání PS4, Xbox One a Switch Editions přicházející později. Samozřejmě s vydáním PC přichází záplava modů, zejména pro hru, která má tak vysoký profil jako Bradavice. Pojďme se podívat na to nejlepší Bradavice Legacy PC mody ve více kategoriích. Pokud potřebujete pomoc s jejich spuštěním, Nexusmods (který hostí všechny kromě jednoho z modů) má tutoriál tutoriál.

Nejlepší kvalita modů života pro Bradavice Legacy

Pozastavte hru během cutscenes v Bradavice Legacy

Jednoduše s názvem „Game Pauser“, tento mod od Youyoutheboxx umožňuje hráčům kdykoli pozastavit hru Bradavice Legacy, I během cutscenes.

Resetovat své talenty (respec) v Bradavice Legacy s lektvarem

Nemůžete respektovat Bradavice Legacy, ale tento mod od Silentseana to za to opravuje. Umožňuje hráčům koupit vzorec pro respec lektvar od j. Pippin’s Ponion Shop v Brada.

Free Flying in Hogsmeade

Jsem freeeeee … Free Flyin ‘. Ačkoli existují pravděpodobně tradice a mechanické důvody, aby nedovolily let v Bradavinách, tento mod z R457 se změní, že. Neváhejte a letět ve svém volném čase a rychle se přesunout z mapy světa na Bradavice.

Přeskočit minihru Alohomora

Ačkoli alohomora Minigame se hodí do rukavice sekvencí zámku videoher, je to také opravdu nepříjemné, dobře, více než 100krát. Tvůrce Vtli měl stejný nápad a tento MOD automaticky přeskočí sekvenci pro výběr zámku.

Jak říct paní Floo Flame, aby se uklidnila Bradavice Legacy

Tento jednoduchý mod od tvůrce Tangerie dělá to, co říká na plechovce: Potichu dolů po paní Floo Flame Lady (Ignatia Wildsmith), která má v celé hře jen málo řádků dialogu.

Nejlepší výkonný mod Jak opravit problémy s výkonem PC Bradavice Legacy (FPS kapky, zpoždění atd.)

Ascendio

Tento model založený na výkonu od tvůrce Seifunaru je jedním z nejpopulárnějších modů pro Bradavice Legacy. V zásadě přepracovává hru, aby poskytla vylepšené snímky, a vylepšuje motor pro účinnost.

Nejlepší kosmetické mody pro Bradavice Legacy

Mod obličeje

Zatímco vaše postava hráče má být mladíkem v dějové linii, můžete si vybrat vlasy obličeje, pokud si tak vyberete s tímto modem z SIR_GALAHAD172.

Získejte starší hůlku Bradavice Legacy

I když si můžete hrát s hůlkou Elder ve skriptované sekvenci, nemusíte ji udržovat. Tento mod, také od tvůrce SIR_GALAHAD172, to mění!

Odstraňte všechny modely pavouka z Bradavice Legacy

Norskpl’s Arachnophobia Mod je génius. Nejenže to odstraní všechny modely postav pavouka ze hry (včetně těch opravdu strašidelných!), nahrazuje je kostkami.

Bradavice Legacy Multiplayer Mod je ve vývoji týmem Skyrim Together Multiplayer Mod

Lidé, kteří pracovali Skyrim Multiplayer Mod “Skyrim Spolu Bradavice Legacy Multiplayer Mod. Právě teď je mod k dispozici pouze předplatitelům Patreon ve formě raného přístupu, ale tým má v úmyslu veřejně vydat vše, co je dokončeno.

EIC, ředitel recenzí – Chris si užívá Destructoid od roku 2008. Nakonec se rozhodl udělat další krok v lednu 2009 blogování na webu. Nyní je personál!

Jak nainstalovat mody do dědictví Bradavice

Shrek 1

Bradavice Legacy Oficiálně nepodporuje žádný druh modů, které mění autentičnost hry, ale přesto, pokud chcete, existují některé neoficiální mody, které můžete vyzkoušet. Tyto neoficiální mody mohou být skvělým způsobem, jak vylepšit Bradavice Legacy Zkušenosti. S těmito mody můžete změnit outfit a barvu pokožky své postavy a také proměnit koště v něco jiného, ​​jako je tank motor nebo Shrek. V současné době je k dispozici více než 30 modů.

Máme mnoho hráčů, kteří chtějí tyto mody zažít. S ohledem na to jsme sestavili praktický průvodce, jak získat a nainstalovat mody dovnitř Bradavice Legacy.

Zřeknutí se odpovědnosti: Před stažením je důležité si uvědomit, že Gameluster oficiálně neschvaluje žádné mody, a jejich stažením riskujete riziko.

Jak nainstalovat mody do dědictví Bradavice

Jak jsem již zmínil dříve, Bradavice Legacy Oficiálně nepodporuje žádné mody, které mění autentičnost hry, ale přesto, pokud chcete, existují některé neoficiální mody, které můžete vyzkoušet, i když to může vést k chybám na rozbití hry nebo jiné problémy. Pokud stále chcete pokračovat, zde jsou pokyny, které můžete sledovat a nainstalovat mody Bradavice Legacy.

Instalace modů do Bradavice Legacy je přímý proces a lze jej snadno provést. Níže jsme sdíleli kroky, jak to dokážete:

 • Navštivte oficiální web Nexus Mods, kde najdete podporu mod pro hru.
 • Vyberte si z rozmanitosti modů dostupných na modech Nexus pro zlepšení vašeho zážitku ve hře.
 • Vše od estetických modů najdete, které mění různé věci ve hře, jako jsou postavy nebo prostředí, až po úpravy her, které přidávají nový obsah nebo funkce.
 • Jakmile jste našli mod, kterou chcete nainstalovat, stáhněte si jej a postupujte podle pokynů poskytovaných společností Nexus Mods.

To je vše, co trvá! Po stahování a instalaci výběru modu Bradavice Legacy, Užijte si veškerý nový obsah nebo funkce, které s ním přicházejí – vaše zážitek z videoher ještě více jedinečný!

Mods for Bradares Legacy

Zde jsou některé z nejpopulárnějších modů Nexus, ve kterých můžete vyzkoušet Bradavice Legacy:

 • Shrek Broom: Tento mod nahrazuje váš koště Shrekem.
 • Casting bez wandless: Tento mod nahrazuje vaši hůlku „nic“ doslova.
 • Dot Meticle: Tento mod nahrazuje Aim Circle tečkou.
 • Thomasbroom: Tento mod promění váš koště na vlak.
 • Tlevanější a tmavší kůži pro postavu hráče: Tento mod může změnit barvu tónu pleti.
 • Režim Arachnophobia: Tento mod promění pavouky na krabice.
 • Odebrat mlhu: Tento mod odstraní většinu mlhy ve hře.
 • 1 miliarda mincí 40 max a 100 inv uložení souboru

To uzavírá náš průvodce, jak nainstalovat mody Bradavice Legacy . Doufám, že vám tato příručka bude užitečná. Pokud ano.

Bradavice Legacy je v současné době k dispozici na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC (ve Steam a The Epic Game Store) prostřednictvím předčasného přístupu. Bude k dispozici na PlayStation 4, Nintendo Switch a Xbox One.