7 nejlepších online her pro hraní s přáteli – CNET, 30 nejlepších online her pro PC, které můžete hrát (2023) | Beebom

30 nejlepších online her pro PC můžete hrát (zdarma a placené)

Contents

Možná již znáte populární mobilní hry, které můžete hrát s přáteli kdykoli. Fortnite, Slova s ​​přáteli 2, Scrabble Go, Uno & Friends a nakreslete něco, jsou skvělé možnosti pro jednoduché hry, které vám umožní zůstat v kontaktu a vplížit se, když máte čas po celý den.

7 nejlepších online her pro hraní s přáteli

Od nás až po balíčky Jackbox Party jsou to nejlepší hry pro hraní online.

Alison Denisco Rayome Managing Editor

Vedoucí editor Alison Denisco Rayome se připojil k CNET v roce 2019 a je členem domácího týmu. Je to společná vedení tipů CNET a my děláme série matematiky a spravujeme sérii domácích tipů, testuje nové hacky pro vaření, čištění a pohrávání se všemi gadgety a spotřebiči ve vašem domě ve vašem domě ve vašem domě. Alison byla dříve editorem společnosti TechRepublic.

 • Cena národního stříbra Azbee za dopad/vyšetřovací žurnalistika; Cena National Gold Azbee Award za online pokrytí týmu pro online jedno téma; National Bronze Azbee Award za série webových funkcí

Editor Adam Benjamin

Adam Benjamin pomohl lidem procházet složité problémy za poslední desetiletí. Bývalý editor digitálních služeb pro recenze.Com, Adam nyní vede CNET služby a softwarový tým a přispívá k jeho pokrytí hry.

 • Adam pokrývá streamovací služby od roku 2013 a chce lidem pomoci procházet předplatném v jejich životě.

Alison Denisco Rayome
Dec. 20, 2022 12:00 a.m. Pt

Hraní bývalo mnohem více výklenkem, ale s příchodem smartphonů téměř každý hraje videohry v určitém okamžiku. Mohou to být skvělý způsob, jak trávit čas s rodinou nebo otočit párty až do 11. A existuje spousta her, kde nemusíte někoho učit, jak používat ovladač a všechna jeho matoucí tlačítka. Ve skutečnosti existují některé navrženy konkrétně s ohledem na váš smartphone.

Existuje spousta online her na výběr-ať už jste fanouškem oblíbených položek staré školy, společenských her, únikových místností nebo vzrušujících deskových her, pravděpodobně existuje virtuální možnost. Zde jsou některé z nejlepších online her, které můžete hrát s přáteli, bez ohledu na to, jaký typ zážitku hledáte. Tento seznam budeme pravidelně aktualizovat.

Jackbox hry

Nejlepší pro snadné online společenské hry

Pro nás jsou hry Jackbox Svatým grálem příležitostných online her: jeho party pro více hráčů se snadno naučí, ale stále velmi zábavné hrát, a také je snadné streamovat nebo hry na sdílení obrazovky z jednoho zařízení do skupiny pro virtuální hru noc. Každý hraje přes webový prohlížeč na svých telefonech, takže nejsou potřeba žádné aplikace nebo konzoly. Do televize můžete dokonce zrcadlit zařízení Android nebo iOS.

Zde je způsob, jak funguje balíček Jackbox Party: jedna osoba si musí koupit jeden ze sedmi balíčků Jackbox Party nebo jednu nebo více individuálních her na Steam (pro PC, Mac a Linux). Balení obsahují pět her a obvykle stojí 30 $, ale někdy je najdete v prodeji za méně. Balíčky jsou také k dispozici na PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, Apple TV, Amazon Fire TV a dalších zařízeních.

Po zakoupení můžete naskočit na videochat prostřednictvím volání zoomu, Skype, Google Hangouts nebo kdekoli preferujete pro videohovor, spusťte hru na notebooku a použijte možnost sdílení obrazovky tak, aby všichni ostatní hráči na volání můžete vidět také obrazovku. .TV, kde budete požádáni o zadání kódu místnosti.

Mezi další možnosti patří používání Steam Remote Play Společně, sdílení obrazovky Discord, sdílení prostřednictvím herní konzole nebo jen nastavení webové kamery před televizí. Jackbox také poskytuje informace o tom, jak streamovat své hry.

Každé balení obsahuje řadu různých her, které by vás mohly požádat o zodpovězení otázek trivia, nakreslení divných čmáranic nebo napsání nejlepšího vtipu. Hry jsou lehké, vtipné a zahrnují jasné pokyny, takže jsou pro nejvíce začínající hráče snadné vyzvednout. Ale pokud se vám líbí trochu složitější, letošní Jackbox Party Pack 8 představuje hry, které zahrnují sociální odpočet a skrytí stopy.

Mezi námi

Nejlepší pro klamání vašich přátel (samozřejmě v dobré zábavě)

Pokud jste fanouškem her jako Mafia nebo vlkodlak, mezi námi budete milovat, online multiplayerová společenská dedukční hra od vývojáře Innersloth. Hrajte jako člen posádky na palubě kosmické lodi, ústředí Sky nebo Planet, pokoušejte se udržet svou loď pohromadě a vrátit se zpět na Zemi se skupinou čtyř až 10 lidí (buď ty, které znáte IRL nebo cizinci online). Jeden člen posádky byl však nahrazen mimozemšťanem pro měnící tvar, který chce eliminovat zbytek posádky, než se loď dostane domů. Problém je, že podvodník vypadá stejně jako všichni ostatní a sabotují loď, proklouznou větracími otvory, klamají spolužáky a snaží se orámovat ostatní, to vše ve snaze zůstat nezjištěno a zabít zbytek posádky.

Mezitím musí členové Nonalien Crew plnit úkoly, aby napravili loď a nemohou mluvit, pokud není nahlášena smrt. Poté může přeživší posádka otevřeně debatovat prostřednictvím chatu, o kterém si myslí, že je podvodník, a udělat nejlepší odhad o tom, kdo hlasovat z lodi. Pokud je podvodník volen, posádka vyhraje. Pokud však skupina náhodně hlasuje člena posádky, každý se vrátí k údržbě lodi, dokud nebude nalezen jiné tělo a znovu hlasují a znovu hlasují.

Mezi námi je zdarma hrát na zařízeních iOS a Android (můžete si je stáhnout v obchodě s aplikacemi nebo Google Play). Nebo to stojí 5 $ za hraní na počítači (můžete si jej stáhnout na Steam nebo Itch.io). Jednou z hlavních výhod je, že můžete hrát s lidmi hladce napříč platformami.

Buďte upozorněni: bezplatná mobilní verze má reklamy. Jakmile stahujete a otevřete hru na svém zařízení. Pokud chcete vypnout reklamy a sběr dat, můžete si zakoupit verzi aplikace bez reklam za 2 $ klepnutím na odstranění reklam a po výzvách k výběru metody platby.

Úniková hra

Nejlepší virtuální úniková místnost

Uveďte své dovednosti pro řešení hádanek do testu s virtuální únikovou místnost. Pokuste se vyřešit všechny hádanky a sledovat stopy, abyste unikli počítačové místnosti předtím, než bude čas nahoře, jak byste, když hráli v reálném světě.

Jednou z možností pro 12 a více let je odemknutí TEG: Heist z únikové hry. Ve dvoudílné hře pro jednoho až čtyři hráče budete pracovat jako tajný agent, který se snaží zmařit podezřelého zloděje umění. Každá část stojí 10 $, nebo si můžete koupit všechny tři hry a získat 10% slevu.

Pokud hledáte volbu vhodnější pro děti, existuje bezplatná úniková místnost s tématem Harryho Pottera vytvořená veřejnou knihovnou Peters Township v McMurray v Pensylvánii pomocí Google Docs.

TABLOPIA/SCRESSHOT ALISON DENISCO RAYOME/CNETET

Stolní

Nejlepší virtuální deskové hry

. Můžete hrát v prohlížeči pro stolní počítače pro Mac nebo Windows, nebo stáhnout platformu ve společnosti Steam, The App Store nebo Google Play Store.

. Začněte vlastní hru s přáteli nebo se připojte k probíhající hře s otevřenými sedadly. Virtuální verze vás ušetří před přemístěním a některými pravidly, což usnadňuje skok do každé hry.

S bronzovým balíčkem můžete přehrávat nějaké zábavné možnosti hry nebo upgradovat na balíček stříbra (5 $ měsíčně) nebo zlatý (10 $ měsíčně) pro přístup k prémiovým hrám.

Další podobnou možností je stolní simulátor, který zahrnuje klasické možnosti her, jako jsou šachy, poker, domino, mahjong a skládačka. Vytvořte si vlastní originální hry na platformě a také hry, které vytvořili ostatní.

Zde uvidíte několik známých titulů, ale všimněte si, že většina z nich byla vytvořena jinými uživateli, na rozdíl od skutečných vývojářů her. Simulátor stolního simulátoru si můžete zakoupit na Steam pro Windows a Mac za 20 $ a poté sdílet obrazovku, která si můžete hrát s přáteli.

Křížení zvířat: New Horizons

Nejlepší pro hangout nízkých klíčů

Protože Animal Crossing: Nové horizonty vyšly na Nintendo Switch v roce 2020, vzalo to světový svět videoher bouří. I když můžete provádět jednoduché úkoly, jako je pěstování ovoce, výsadba stromů a navrhování pokojů, můžete také pozvat přátele, aby navštívili svůj ostrov a rybařili se a prozkoumali společně. Některé známé postavy z vesmíru Mario se dokonce ukázaly.

.0 Aktualizace pro nové horizonty loni v listopadu, přidání nových položek a expanzí do interakcí Villager a herní kamery. Happy Home Paradise je také k dispozici jako placená DLC, což umožňuje hráčům stavět rekreační domy.

Pokud nemáte přepínač, můžete si také prohlédnout mobilní verzi, Animal Crossing: Pocket Camp.

Mobilní hry: Fortnite, slova s ​​přáteli 2, Scrabble Go, Uno & Friends, Nakreslete něco

Nejlepší pro časově omezené

Možná již znáte populární mobilní hry, které můžete hrát s přáteli kdykoli. Fortnite, Slova s ​​přáteli 2, Scrabble Go, Uno & Friends a nakreslete něco, jsou skvělé možnosti pro jednoduché hry, které vám umožní zůstat v kontaktu a vplížit se, když máte čas po celý den.

Pokud většinou hrajete sólo, možná budete chtít vyzkoušet službu předplatného mobilního her. Apple Arcade má knihovnu více než 150 originálních her včetně nostalgických favoritů Pac-Man Party Royale a Frogger v Toytown, spolu s novými hity, jako je Crossy Road Castle a Ultimate Rivals: The Rink. Za 5 $ měsíčně můžete hrát napříč zařízeními pro iPhone, iPad, iPod Touch, Mac a Apple TV.

Pro uživatele Android nabízí Google Play Pass přístup k více než 350 hrám včetně Monument Valley, Risk a Star Wars: Knights of Old Republic, také za 5 $ měsíčně.

Pokemon se spojí

Nejlepší pro příležitostnou strategii

Pokemon Unite vezme klasický vzorec Pokémona a remixuje jej jako online bitva aréna pro více hráčů, podobně jako Dota 2 a League of Legends. Hráči ovládají Pokémona a mají za úkol bojovat s divokým i soupeřem ovládaným Pokemonem, aby získali zkušenosti a sjednotili body. Dva pruhy, na horním a dolní části mapy, jsou přerušovány cíli podobnými obručům.

Unite je skvělá hra pro hraní s přáteli, protože to zjednodušuje tradiční prvky MOBA, což pro začátečníky usnadňuje skok. A pro fanoušky Pokémona Unite stále udržuje mnoho známých her – vyrovnávání, vyvíjení, učení nových pohybů a používání položek pro taktickou výhodu. Hra byla stažena 50 milionůkrát v loňském prosinci.

Pět na pět bitev v Unite se spoléhá na týmovou práci, takže je to nejzábavnější, když máte spolu s přítelem nebo čtyřmi. Mít skupinu pěti? Spojte se jako plná skupina a koordinujte své útoky. Dostali pár přátel, kteří chtějí? Můžete tým jako původní předkrmy, Venusaur, Charizard a Blastoise. Jen jeden přítel? Staňte se dominantním duem ve vašem pruhu spárováním ofenzivní palebné síly s obrannou houževnatostí.

Každý Pokémon má svůj vlastní styl, silné a slabé stránky a umožňuje hráčům najít postavu, která jim nejlépe vyhovuje. .

Pokemon Unite je k dispozici zdarma na zařízeních Nintendo Switch, iOS a Android.

Ve vašich virtuálních hrách je vždy možnost jít co nejvíce škola co nejvíce stará škola: najdete zdarma online verze některých klasiků, jako je bitevní loď. Můžete také pracovat na křížovce s přáteli prostřednictvím Washington Post. Tabulka Simulátor, zmíněný výše, zahrnuje také hry jako Chess, Poker, Dominos a skládačka, které můžete hrát s přáteli, pokud si oba koupíte platformu.

Potřebujete více virtuální zábavy?

 • Nejlepší bezplatné televizní streamovací služby
 • 5 tříd Masterclass, aby se stal filmařem
 • Nejlepší 3D tiskárna pro 2022
 • 13 videoher pro děti, které jsou tajně vzdělávací

30 nejlepších online her pro PC můžete hrát (zdarma a placené)

Nejlepší online hry pro PC

Hraní se v průběhu let vyvinulo a online hry jsou jasným nástupcem tohoto vývoje. Zatímco hry pro jednoho hráče nepřetržitě poskytovaly nezapomenutelný zážitek, online hry mají další výhodu, že hráčům poskytují jiný zážitek, kteří nyní mohou hrát s přáteli online. S tolika dostupnými online hrami jsme získali 30 nejlepších online her pro PC, které jsou nutné v roce 2023.

V tomto článku jsme v roce 2023 uvedli všechny nejlepší online hry pro PC. Některé z těchto titulů jsou konkurenční hry, zatímco některé z nich zahrnují týmové hry. Bez ohledu na to by každá z těchto her měla poskytnout hráčům nezapomenutelný zážitek.

1.

Valoranta

Taktický střelec Riot Games TAKTICKÝ PRVNÍ OSOBA 5V5 se ukázal jako okamžitý zásah, když byl propuštěn v červnu 2020. I když hra Vezme několik podnětů od Counter-Strike: Global Offensive A hrdinové střelce jako Overwatch, dostupnost hrdinů napříč různými herními režimy, včetně Unranked, Spike Rush a Deathmatch dělá to za výstřel.

 • Platformy: PC
 • Cenový model: Free-to-Play
 • Stažení:Volný, uvolnit

2. Útěk z Tarkova

Útěk z Tarkova

Pokud hledáte náročnou online hru pro váš počítač, unikněte z Tarkov do značné míry záruky Všechno od adrenalinu spěchů až po ten potápěčský pocit, že vás někdo sleduje Zatímco se snažíte, dobře, uniknout z mapy. Ačkoli hra nabízí spoustu zábavy, když se hraje sama, zvláště pokud dokážete dát čas na to, abyste si zvykli na mechaniku hry, je to mnohem zábavnější, když hrajete se svými přáteli.

 • Platformy: PC
 • Cenový model:
 • Koupit:44 $.99

3. PUBG: Battlegrounds

PUBG Battlegrounds

Dříve známá jako Battlegrounds PlayerUnknown, PUBG: Battlegrounds je The průkopník populárního bitevního žánru Royale, který všichni známe a milujeme. Zatímco hra se v průběhu let změnila ve svém cenovém modelu a způsobu, jakým ji hrajete, základní hraní je stále stejná. Tato hra se zaměřuje výhradně na rozsáhlé hry pro přežití. Uvíznete na velkém ostrově, kde musíte začít hledat kořist.

 • Platformy: PC, Xbox S/X, PS5, Android, iOS
 • Cenový model: Bezplatná hra, 12 $ za hodnocenou hru
 • Stažení:Volný, uvolnit

4. Warzone 2.0

Call of Duty Warzone 2.0

Pokud jsou hry Battle Royale Your Jam, Call of Duty: Warzone 2.0 je nejlepší online PC hra, kterou byste se měli podívat. Pokračování známého Call of Duty: Warzone, nabízí styl hry podobný tomu, co byste očekávali od her Call of Duty, s některými generálními orgány, jako je systém zásob, zavedení nukes, nová mapa s názvem Al Mazr , nahrazení původní kaldery a další. Existují Spousta zbraní a mechanika je podobná většině her Battle Royale. Vhodit, kořist a eliminovat všechny své nepřátele, aby zůstali posledním mužem (nebo týmem).

Warzone 2.0 je hra pro Battle Royale zdarma pro PC, což je ještě atraktivnější pro každého, kdo chce hrát online hry na svých počítačích, aniž by platil desetník. To znamená, že můžete utratit peníze Kupte si kosmetické předměty a získejte sezónu což vám poskytne odměny za splnění úkolů. Všechny věci zvažovány, Warzone 2.0 je hra PC.

 • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series S | X, Xbox One
 • Cenový model: Zdarma, ale nákupy lze provést pro položky ve hře a kosmetické upgrady
 • Stažení:Volný, uvolnit

5. Fortnite

Je úžasné vidět, jak daleko přišla Fortnite epických her. Fortnite začíná jako hra na přežití na budování základny, která se rychle vyvinula v jednu z největších online her pro PC a konzole, neustále roste. Každá nová sezóna přináší nové mapové oblasti, nové úkoly pro hráče, nový bitevní průchod, nové skiny crossover s populárními popkulturními médii a další.

 • Platformy: PC, Mac, PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, Android, iOS
 • Cenový model: Zdarma pro Pvp; Zaplaceno za PVE (Save the World Campaign)
 • Stažení:Volný, uvolnit

6. Overwatch 2

Overwatch 2

Pokračování široce populárního střelce hrdiny, Overwatch 2 přinesl známou hru s některými změnami. Pro začátek je nový titul zcela zdarma, s placeným zážitkem z PVE vydává někdy letošní rok. Kromě toho hra obsahuje přepracované hrdiny a nové herní režimy kromě populárních stávajících. Kromě toho Overwatch 2 přináší také každou sezónu nové hrdiny, vedle nových map, křížové hry a progresi s konzolami.

 • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch
 • Cenový model: Free-to-play, má ve hře placené kosmetiky a bitevní průchod
 • Stažení:Volný, uvolnit

7. Dota 2

30 nejlepších online her pro PC můžete hrát (zdarma a placené)

Toto je jedna z nejpopulárnějších online PC her všech dob. Dota 2 je pokračování populárního Dota Mod for Warcraft 3 a je to považováno za jeden z nejpopulárnějších MOBA venku. Dota 2 zahrnuje hlubokou strategickou hru, která by mohla být pro začátečníky trochu složitá, ale hra také nabízí návody a průvodce ve hře, aby pomohli nováčkům. Hra obsahuje více než sto hrdinů, které si můžete vyzkoušet, napříč různými rolemi.

 • Platformy: PC, Mac, Linux
 • Cenový model: Volný, uvolnit
 • Stažení:Volný, uvolnit

8. CS: Jdi

CS: Jdi

Counter-Strike byla jednou z nejpopulárnějších střeleckých her na PC. Začalo to jako mod pro poločas zpět v den, ale rychle se rozrostlo natolik, aby se stala samostatnou hrou. Counter-Strike: Global Ofensive je aktuální inkarnace hry a nese masivního fanouška. Tato hra je vysoce konkurenceschopná s velmi velkou scénou esports, která ji podporuje. Counter-Strike: Go je tradiční střelec, kde se připojíte k teroristům nebo proti teroristům.

 • Platformy: PC, Mac, Linux, PS3, Xbox 360
 • Cenový model: Zdarma, placená verze k dispozici pro upgrade stavu prvotního stavu
 • Stažení:Volný, uvolnit

9. Raketová liga

Raketová liga

Pokud smícháte vzrušující závodní hru s nějakým fotbalem, dostanete Hra s adrenalinem, která obstarává závodní i fotbalové fanoušky. Rocket League je vzrušující hra, která je velmi návyková a zábavná. Dostanete se spojit s 1 nebo 2 dalšími hráči a převzít další hráče z celého světa.

Můžete také hrát spolu se svým přítelem v zápase s multiplayerem s rozdělenou obrazovkou a také si můžete užívat režim rozdělené obrazovky při přehrávání online. Přizpůsobte si své malé auty a provádějte v této vzrušující hře nějaké pohyby, které snižují čelist, fyzika vzdorující. Skóre některých křiků a vezměte svět v Rocket League.

 • Platformy: PC (přes obchod Epic Games), MacOS, Linux, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
 • Cenový model: Zdarma, má kosmetické nákupy ve hře
 • Stažení:Volný, uvolnit

10. Destiny 2

7. Destiny 2

Destiny 2 je nabízen jako jedna z nejlepších online herních her v nedávné době kvůli svému postupujícímu příběhu science-fiction. Spuštěno v roce 2017 původními vývojáři Halo, je to mezi nejlepší hry na Steam důsledně. Hra má dva druhy hraní: Hráč versus prostředí (PVE) a hráč versus hráč (PVP).

Režim PVE sleduje strážce prostřednictvím dějové linie osudu, který se v průběhu let natolik vyvíjel, že staří hráči, kteří si udělali přestávku. Základní hratelnost však zůstává stejná – spojují se nebo hrajte sólo a dokončete mise příběhu, náhodná setkání na mapách nebo nájezdech. Dokončení setkání odměňuje hráče s rychlostními stupni a zbraněmi, které mohou použít ke zlepšení výstupu poškození.

 • Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
 • Cenový model: Zdarma, dostává placené expanze každých několik měsíců
 • Stažení:Volný, uvolnit

11. Apex legendy

8. Apex Legends

Apex Legends je další hra, která se rychle zvýšila na popularitu ve světě online her. Hra byla vydána v únoru 2019 společností EA a byla vyvinuta primárně pro Windows PC a další herní konzole. Stručně řečeno, Apex Legends je hra Battle-Royale stejně jako Fortnite. Pokud jde o hru, tady Hrajte na tříčlenné skupině na ostrově 20 takových skupin.

Nedávná aktualizace přidala do hry mnoho nových změn, jako je zbrusu nový systém třídy, Team Deathmatch, nové zbraně, nové postavy a mnoho dalšího. Hra je zcela zdarma a monetizace přichází ve formě kůže, bitevního průchodu a časných odemknutí postav.

 • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch
 • Cenový model: Free-to-Plays monetizací ve hře
 • Stažení:Volný, uvolnit

12. Svět války

Svět války

Jeden z nejdelších existujících MMORPGS, World of Warcraft je vždy na konci RPG, který se odehrává ve Warcraft Universe Blizzard. Je vybaven dvěma různými frakcemi – aliance a horda, že hráči se mohou stát součástí a role s různými druhy pracovních míst. Protože se jedná o MMO, hráči se mohou společně připravit, aby dokončili Questlines, účastnit se dlouhodobých bitev, dokončit jedinečné mise zvané RAIDS a mnoho dalšího.

 • Platformy: PC
 • Cenový model: Model a rozšíření placeného předplatného
 • Koupit:14 $.99 za měsíc

13. Final Fantasy 14 Online

Final Fantasy 14 Online

Final Fantasy 14 Online je čtrnáctý očíslovaný hlavní položku v dlouhodobé sérii RPG od Square Enix a druhý online titul v seriálu, který následoval Final Fantasy 8 Online. Příběh o vývoji titulu je samo o sobě velkým obloukem, kde se nový tým spojil, aby znovu uvedl titul s dalekotnějším herním systémem a příběhem. Zbytek je historie.

Final Fantasy 14 obsahuje některé expanze, které pokračují v dlouhodobém příběhu hry, z nichž každá je chválena za jeho velkolepé vyprávění. Hraní sleduje vzorec MMORPG představený World of Warcraft, s kabátem Final Fantasy na vrcholu. Kromě toho vývojáři nabízejí zájemcům nováčkům bezplatnou zkušební verzi, která zahrnuje celou základní hru, nazývanou Realm Reborn, a oceněná expanze Heavensward až do úrovně 60 zdarma bez jakéhokoli omezení přehrávání.

 • Platformy: PC, MacOS, PS4, PS5
 • Cenový model: Placené model předplatného a expanze
 • Koupit59 $.99 pro hru. 14 $.99 pro měsíční předplatné

14. Battlefield 2042

Battlefield 2042

Battlefield 2042 od Dice a EA měl s názvem spuštění nějaké velké plány. Bohužel to nedokázali doručit a měli v poslední době jedno z nejhorších spuštění bojiště. Ve svém jádru však hra měla na místě nějaké zábavné systémy a o čtyři roční období se pomalu stává dobrým střelcem.

 • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S
 • Cenový model: Placené, zdarma pro předplatitele EA Play (předplatné zahrnuto s Game Pass Ultimate)
 • Stažení:49 $.99

15. Borderlands 3

Borderlands 3

 • Platformy: PC, Xbox One, PS4
 • Cenový model: Zaplaceno
 • Koupit:59 $.99

16. Tom Clancy’s The Division 2

Divize 2

Další hra Ubisoft, která se postupem času zlepšila, Tom Clancy’s The Division 2 vybírá hráče z mrazivých ulic v New Yorku a přivede je do Sunny Capitol Hills of Washington DC. Nastavení stále sleduje post-apokalyptický svět, kde Amok běží bezpráví a hráči vyplňují boty agenta SHD v USA, známém také jako divize.

 • Platformy: PC, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S
 • Cenový model: Zaplaceno
 • Koupit:29 $.99 pro základní hru

17. Hunt: Showdown

Hunt Showdown

Hunt: Showdown je střelec PVE, který staví hráče do bot lovců, za úkol vystopovat monstra v Bayou a vyřadit je páté výročí a vyřadit je, aby hráče do bot lovců staví do bot lovců. Každý lovec přichází s jedinečnou dovedností, s legendárními lovci často spuštěni pro hráče.

 • Platformy: PC
 • Cenový model: Zaplaceno
 • Koupit:39 $.99

18. Mrtvý za denního světla

Asynchronní hry pro více hráčů nebyly populární zpět ve dnech, než se došlo k mrtvému ​​dennímu světlu a popularizoval žánr. Je to hororová hra 4v1, přičemž jeden hráč hraje jako vrah, který se snaží zabránit tomu, aby čtyři hráči unikli mapě. Ostatní čtyři hráči se musí spojit a spolupracovat na opravě motorů, které otevírají únikovou bránu. Pokaždé, když se motor opraví, je zabiják informován a v podstatě změní hru na skrýt a hledat.

Hráči a zabijáci na úspěšných úrovních získají možnost odemknout výhody, což jim pomáhá dosáhnout jejich cílů. To, co dělá hru jedinečnou, je její vazba s populárními hororovými filmy z Hollywoodu a dalších hororových videoher, přidávání těchto postav ve formě DLCS. Musí pro svůj zajímavý koncept.

19. Rainbow Six Siege Tom Clancyho

Duhový šest obléhání

Rainbow Six Siege Tom Clancy je online PC hra, která se na první pohled cítí podobně jako Counter-Strike. Hra však klade mnohem vyšší význam pro strategii a týmovou práci než většina ostatních online střelců, které jste možná hráli. Pokud hrajete tuto hru s týmem přátel, může to být velmi zajímavé, protože znalosti mapy a koordinace týmu jsou absolutní nutností úspěchu.

 • Platformy: PC, Xbox One, PS4, PS5, Xbox Series X/S
 • Cenový model: Zaplaceno
 • Koupit:19 $.99

20. World of Tanks

World of Tanks

Jste milovníkem tanků? Pokud ano, World of Tanks je pro vás perfektní bezplatná online PC hra. World of Tanks je válečná hra MMO, která obsahuje obrněná vozidla 20. století včetně lehkých obrněných vozidel, těžkých tanků a zbraní s vlastním pohonem.

 • Platformy: PC, MacOS, Xbox 360, Xbox One, PS4, Android
 • Cenový model: Zdarma hrát s volitelnými placenými funkcemi
 • Stažení:Volný, uvolnit

21.

Válečná bouře

Zatímco World of Tanks obsahuje tankový boj, War Thunder jde all-in, pokud jde o simulační hry Warfare. Warthunder je vyvinutá společností Gaijin Entertainment, simulace vojenského vozidla PVP, která má realistické poškození vozidel a zápasy založené na týmu založené. Hráči si mohou vybrat z tanků, letadel a námořních lodí založených na protějšcích v reálném životě a vozidel od éry světové války do moderní éry.

 • Platformy: PC, MacOS, Linux, Geforce Now, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S
 • Cenový model: Zdarma hrát s volitelnými placenými funkcemi
 • Stažení:Volný, uvolnit

22. Minecraft

Cherry Grove Biome in Minecraft

Jedna z největších videoher všech dob, Minecraft je titul přežití, kde hráči mají svobodu dělat, co chtějí v obrovském karanténě. Hra má v současné době dvě verze pro hráče, které si mohou vyzkoušet – původní verzi Java, která umožňuje vlastní modifikaci komunit.

 • Platformy:PC (prostřednictvím aplikace Windows Store a Xbox), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, Android, iOS
 • Cenový model:Zaplaceno, součástí předplatného Xbox Game Pass
 • Koupit:29 $.99

23. League of Legends

30 nejlepších online her pro PC můžete hrát (zdarma a placené)

League of Legends je další jeden z nejlepších MOBA tam A je to přímý konkurent Dota 2. Je to mnohem méně složitá MOBA ve srovnání s Dota 2. League of Legends je další vysoce hraná hra a má velmi velkou scénu eSports, která ji podporuje, což z ní dělá další vzrušující hru.

Tato hra zahrnuje mnoho nových a jedinečných funkcí pro žánr MOBA, díky nimž je o něco jedinečnější než Dota 2 a trochu změní celou hru. Pokud chcete méně složité a rychle se rozvíjející MOBA, je pro vás League of Legends perfektní. Jakmile dokončíte tutoriál, je to docela jednoduché.

24. Stardew Valley

Stardew Valley

Mnoho lidí může zpochybnit naše rozhodnutí přidat údolí Stardew do tohoto seznamu nejlepších PC her, které si můžete hrát v roce 2023, protože se jedná především o útulnou hru pro jednoho hráče. Slyšte nás však. S přidáním kooperačního režimu do hry se v podstatě změní na skvělou online hru, kterou se hráči mohou spojit, aby se zažili. Hra dává hráčům úkol udržovat a spravovat své vlastní, as přidaným družstvem se nyní mohou dva nebo více hráčů spojit, aby tak učinili.

 • Platformy: PC, PS4, Xbox Series X/S, Android, iOS, Nintendo Switch
 • Cenový model: zaplaceno
 • Koupit:14 $.99

25. Foxhole

Foxhole

Někdy chtěl být součástí neustále se měnící války napříč různými částmi map? Odpověď je Foxhole. Masivně multiplayer online hra, Foxhole hodí tisíce hráčů v přetrvávajícím světě, kde se formují a rozhodují o výsledku online války. Hráči se mohou připojit k jedné ze dvou frakcí a poté přijmout role, aby pomohli jejich týmu. Mohou se pohybovat od lékaře, inženýra, odstřelovače, předního vojáka a dalších. Klíčovou roli přebírají týmovou a komunikaci, protože jedna chyba může mít za následek, že frakce ztrácí konkrétní část mapy.

 • Platformy: PC
 • Cenový model: Zaplaceno
 • 29 $.99

26. Warframe

Toto je další hra, kterou byste si měli prohlédnout, pokud hledáte online PC hru. Warframe je jedním z těch titulů, které, i když jsou staré, neustále dostávaly aktualizace a nový obsah, aby byla hra svěží a vzrušující pro nováčky i veteránské hráče. Ve Warframe ovládáte členy klanu, který se probudil z kryosového spánku, aby se ocitl ve válce s více kosmickými klany.

 • Platformy: PC, Nintendo Switch, Xbox One, PS4
 • Cenový model: Zdarma hrát s volitelnými placenými funkcemi
 • Hrát si:webová stránka

27. Terraria

Terraria

Terraria je a Perfektní kombinace všeho, ať už jde o přežití, řemeslné, těžby nebo plošinovky. Je to jako 2D pohled na Minecraft, který přidává další interaktivitu hry. Retro grafika to dělá ještě zajímavější a hra vám umožňuje těžit, řemesel, stavět a bojovat s úrovními při hledání pokladů a kořistí. Skvěle se mísí RPG prvky s jedinečnými funkcemi hry Minecraft a přináší vám nový nový pohled na žánr. Zkoumáte nebezpečně naplněné jeskyně pro vzácné kořist a poklady.

 • Platformy: PC, MacOS, Linux, Android, iOS, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Nintendo 3DS, Xbox 360, PS3, PS Vita, Wii U, Windows Phone
 • Cenový model: Zaplaceno
 • Stáhnout: 9 $.99

28.

Výplata 2

Někdy chtěli žít fantazii tahání velkého loupeže se svými přáteli, stejně jako v hollywoodském filmu Oceans Eleven? Cílem Paydaday 2 Starbreeze to je dosáhnout. Over-the-top kooperační střelec, kde hráči mohou hrát jednoho ze čtyř maskovaných jednotlivců, přijímající pracovní místa z stejnojmenného Crimenetu, který zahrnuje okradení bank, krádež sportovního vozu, krádež viru, který může způsobit katastrofické katastrofy, a mnohem více. Dokonce pomáháš Tony Montana z Scarface a Johna Wicka. Hráči získají různé způsoby, jak se přiblížit k loupeži, kde mohou buď jít zbraněmi nebo tajně. Kromě toho hra obsahuje různé úrovně obtížnosti a dává hráčům možnosti, jak snadné nebo tvrdé chtějí své loupeže.

Payday 2 má podporu od svých vývojářů ve formě DLC, které přidávají nové dovednostní karty pro hráče, nové hratelné postavy, nové loupeže, nové masky a mnoho dalšího. S další hrou, která se aktuálně vyvíjí, je to skvělá kooperativní online hra na PC a konzolech, které by hráč měl vyzkoušet. Koneckonců, výplaty jsou nejlepší dny v měsíci!

29. GTA online

30 nejlepších online her pro PC můžete hrát (zdarma a placené)

Kdo nehrál Grand Theft Auto? Jsme si docela jisti, že jsme všichni byli v botách Tommyho Vercettiho, běhali kolem Vice City a my jsme se zavěsili s CJ a posádkou v Grove Street. No, s GTA V, jsme zpět ve světě San Andreas, A jaký lepší způsob, jak plně přijmout chaos, který je GTA, kromě hraní online se spoustou jiných lidí, kteří ve hře můžete dělat vše, co můžete dělat?

 • Platformy: PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360
 • Cenový model: Zaplaceno
 • Koupit:14 $.80

30. Moře zlodějů

Moře zlodějů

. Vyvinul společnost Rare, kteří jsou známí svými díly v Donkey Kong Country a GoldenEye 007, Sea of ​​Thieves je online titul Pvpve. Až čtyři hráči se mohou spojit, aby se pustili do obrovského moře jako pirát při hledání bohatství. V každém rohu moře však leží duchové lodě, ostrovy s kostry a riziko sabotáže od potenciálních hráčů.

 • Platformy:
 • Cenový model: Zaplaceno
 • Koupit:39 $.99

Doufejme, že si užijete každou hru na tomto seznamu. Existuje mnoho dalších online her pro PC, ale to jsou ty, které nás zajímaly. Můžete také navrhnout některé další hry v komentářích níže, protože se vždy těšíme na vyzkoušení něčeho nového.

9 virtuálních her hrát, když nemůžete být spolu

Zavřete vzdálenost zábavnými hrami, které můžete hrát z pohodlí samostatných domů.

Lindsay je novinářka na volné noze a životní styl pokrývající témata z lásky, manželství, fitness, wellness, psychologie a podnikatelství.

Aktualizováno 2. června 2022

Spojení s ostatními digitálně je součástí našich denních rytmů. Ať už se jedná o časté chaty FaceTime se svým nejlepším přítelem nebo týdenní večeří zoomu s rodinou, možná se častěji spojujete s ostatními se všemi dostupnými technologiemi. Můžete dokonce absolvovat online umělecké kurzy spolu s přáteli. Po celé dny, kdy toužíte po lidském spojení, ale nemáte co říct, zvažte místo toho trochu přátelské konkurence. Z digitálních přebírá klasické hry, které všichni milujeme, až po digitální shromáždění pro všechny, vyzkoušejte těchto devět online her pro skupiny.

Jackbox.televize

JackBox nabízí řadu možností a aktivit virtuálních her od roku 2013. Ještě lepší je, že je to chytře navržené a snadno použitelné! Ačkoli jedna osoba vašeho přítele nebo rodinné skupiny potřebuje si koupit balíček party nebo jednu hru, celá skupina nemusí rozvětvit změnu. .TV pro zadání čtyřpísmenného kódu. Ať už hrajete kreslenou, verzi pro dospělé nebo fibbage, kde detekujete lži, můžete očekávat zábavný a kreativní čas.

Virtuální lovy Watson Adventures

. Watson Adventures upravil mnoho ze svých živých lovů vychytávání do virtuálních her. Můžete se připojit k veřejné hře nebo založit soukromou, počínaje 45 USD za tým. Možnosti jsou mnoho: Trivia Slam, Escape do muzea a mnoho dalších. Další informace najdete zde.

Snap hry

Pokud jste uživatelem Snapchat, máte štěstí, protože můžete začít hrát Snap Games … právě teď. Bez stažení něčeho nového, otevřeného Snapchat, klikněte na ikonu rakety na pravé straně chatového panelu a můžete si vybrat z různých možností. S Snack Squad se snažíte být poslední stojící mezi vašimi přáteli, zatímco připravený šéfkuchař!, Soutěžíte ve virtuální konkurenci vaření proti jiným týmům uživatelů Snapchat. Mluvte o rozmanitosti!

Karty proti lidskosti

Nalijte si silný koktejl a připravte se na držení karet proti lidskosti – digitální verze. Díky hračkám.io, která vzala tuto populární karetní hru pouze pro dospělé a učinilo ji virtuální, můžete nyní hrát prostřednictvím telefonu nebo videochatu. Ačkoli se to technicky nazývá „vzdálená necitlivost“, myšlenka je stejná a začněte, pošlete všem odkaz na osobní soukromou hernu.

Pictionary

Pro rodinné shromáždění s kluky ve školním věku by to mohla být lepší volba než některé z virtuálních her Racier. Koneckonců, i když jste skvělá teta, váš sourozenec to pravděpodobně nebude ocení, pokud představíte své dítě tématům PG-13. Zábava pro všechny věkové kategorie a způsob, jak zpochybnit svého vnitřního umělce, se tento generátor slov pictionary hraje prostřednictvím telefonu nebo stolního počítače. Kroky bez přezdívky usnadňují vytočení: Vyberte tým, který bude hrát jako první a jmenujte zásuvku. Generátor vám náhodně dává něco kreslit za minutu nebo méně. Doufejme, že vaše schopnosti čmáranice na dotykové obrazovce jsou na stejné úrovni.

Psych!

Všichni říkáme malé bílé lži příležitostně, správně? Většinou neškodný a chtěl posílit ego vašeho kamaráda, když potřebují ujištění, někdy je fibbing nezbytným zlo. Zvláště pokud chcete vyhrát psych!, virtuální hra, kde jste povzbuzováni lhát. Po stažení aplikace jsou všem hráčům týmu položeni otázku trivia. Vyrovnáte něco jako odpověď a pak všichni hlasují o tom, co je pravda. Pokud přesvědčíte lidi, vaše lež byla pravda – čímž je „psychicky“ – vyhrajete body.

Uno

Milovaná karetní hra, kterou jste hráli na letních prázdninách a na zadním sedadle automobilu během dlouhých silničních výletů, byla poskytnuta digitální upgrade. Platí všechna stejná pravidla, ale vybíráte a kreslíte karty prostřednictvím aplikace UNO spíše než osobně. Mohli bychom navrhnout videohovoru současně, abyste se mohli vyhnout, když se chystáte vyhrát?

Mario Kart Tour

Jo, čtete to správně: Mario Kart je zpět – není nutná žádná herní stanice nebo arkádová token. I když to nemusí být tak zábavné jako sedět na sedadle řidiče a otočit vola. Stáhněte si aplikaci, pozvěte až sedm dalších přátel a podlahu ji!

Monopol

Je tu něco o monopolu, který je nadčasový a nestárnoucí. Ale i když se nebudete shromažďovat kolem jídelního stolu celé hodiny, můžete se podobně připojit prostřednictvím této aplikace. Doporučujeme také mít otevřený videochat, abyste se mohli navzájem vidět, zatímco si válíte kostkami, kupujete nemovitost a snažte se, abyste zůstali mimo vězení. Tato verze umožňuje pouze čtyřem hráčům, takže si vyberte pečlivě.