AC Valhalla Poslední kapitola a veškerá kinematika., Assassin’s Creed: Valhalla Poslední kapitola vydává zdarma v prosinci | PCGamesn

Assassin’s Creed: Valhalla Poslední kapitola vydává zdarma v prosinci

Poslední Assassin’s Creed: Valhalla DLC, náležitě s názvem The Poslední kapitola, je připravena zdarma v prosinci s aktualizací titulu Valhalla 1.6.2 Jak Ubisoft nastiňuje ukončení podpory po spuštění obrovské hry RPG. Vývojář má dobré i špatné zprávy pro fanoušky hry s otevřeným světem, protože představuje novou kosmetickou možnost, ale uzavírá možnost nové hry plus režim, protože sezónní festivaly skončí.

AC Valhalla Poslední kapitola a veškerá kinematika

Tato příručka vám ukáže, jak odemknout a hrát poslední kapitolu v Assassin’s Creed Valhalla. Můj úplný průchod může také sloužit k ukázání toho, co patří konečná dobrodružství Eivoru, pro případ, že nechcete nebo nemůžete získat přístup k této bouři, dostupné s aktualizací 1.6.2.

Jaká je poslední kapitola

Poslední kapitola je nový obsah příběhu zdarma, přidaný do Assassin’s Creed Valhalla s aktualizací 1.6.2. Toto je poslední kousek Eivorova příběhu a slouží jako závěr jeho epického dobrodružství.

Budete cestovat po Anglii, abyste si promluvili se starými přáteli a spojenci – NPC, se kterými jste se dříve setkali na vaší cestě. Budete dokonce cestovat zpět do Norska, kde všechno začalo pro Eivora.

Poslední kapitola se skládá z několika rychlých misí. Cestujete do různých regionů Anglie a Norska, promluvíte si s NPC, se kterými jste hráli během příběhového progrese hry, pamatujte si „staré staré časy“ a odhalujte jim, že odcházíte, abyste prozkoumali obrovský svět, tentokrát pro dobrý.

Jak odemknout poslední kapitolu

Poslední kapitola je poslední příběh pro Eivora v Assassin’s Creed Valhalla. Chcete -li to odemknout, musíte dokončit celý příběh základní hry. Poslední kapitola nevyžaduje, abyste vlastnili nebo hráli expanze a DLCS.

Níže si můžete přečíst přehled požadavků na odemčení oblouku příběhu poslední kapitoly.

Dokončete hlavní příběh Assassin’s Creed Valhalla
To zahrnuje všechny regiony Anglie se všemi oblouky příběhu pro každý z nich. V každé oblasti Anglie máte jeden hlavní oblouk příběhu a v některých případech některé další volitelné cíle. Dokud se budete držet hlavní mise pro region a dokončíte je všechny, budete mít tento požadavek pokrytý.

Dokončete vysněné příběhy v Asgardu a Jotunheimu
Dva příběhové oblouky ve snovém světě Asgard a Jotunheim začínají od Valkovy chaty ve vaší osadě Ravensthorpe. Pokud se budete držet hlavní mise v těchto nových regionech, měli byste s nimi udělat relativně brzy.

Upgradujte Ravensthorpe na úroveň 5
Než dokončíte první dva cíle, je velmi pravděpodobné, že také nashromáždíte dostatek zdrojů a zkušeností, abyste upgradovali Ravensthorpe na alespoň úroveň 4. Pokud potřebujete pomoc, konzultujte s průvodcem vypořádání Ravensthorpe.

Porazit všechny cíle v pořadí starověku
Toto je nejvíce zdlouhavý a nejnáročnější požadavek. Chcete -li to dokončit, musíte najít, odhalit a porazit všechny cíle v tabulce a odhalit, kdo je vůdce řádu. To je také do značné míry závislé na jednoduchém hraní hry a postupujícím příběhem.

Jak zahájit poslední kapitolu

Poslední kapitola začíná úkolem s názvem „Last Goodbyes“. Po zakrytí všech výše uvedených požadavků to dostanete automaticky ve svém sledovači mise.

Ve chvíli, kdy máte nárok na oblouk příběhu poslední kapitoly, získáte obvyklé oznámení na levé straně obrazovky.

Každý segment, který následuje níže, má připojené video. To jsou filmové scény, které hrají, když Eivor spustí fragmenty paměti.

Dokončete úkol „Last Goodbyes“

Zamířte k řece jižně od Ravensthorpe a najděte protokol na březích druhé strany, naproti vesnici. Sit (Interact) na protokolu a sledujte filmové odhalení konverzace mezi Eivorem a Odinem.

Nemohu říct, jestli to byla chyba nebo zamýšlel, když hraji pouze mužského Eivora. V této scéně se Odin objevil ve tvaru mé postavy Eivor a měl na sobě současný outfit. Odin mluvil s ženou Eivor.

Zatímco obě postavy pozorují Ravensthorpe, Basim se objeví na kopci za nimi. Je oblečený ve stejném moderním oblečení, jak jsme ho naposledy viděli. Jo, už je to už dlouho, co jsme viděli Basima ve hře.

Basim používá Animus k postupu prostřednictvím časové ose Eivora a zjistí, jaký je jejich osud.

Po tomto filmu dokončíte poslední rozloučení. Ve vašem protokolu se objeví čtyři nové úkoly. Každý vás žádá, abyste navštívili jinou část světa a promluvili si s některými ze starých přátel Eivora. Tři z nich vás zavede do Anglie, čtvrtý vás zavede zpět do Norska.

Nezáleží na tom, na jakém pořadí tyto úkoly dokončíte, ale já osobně doporučuji opustit Norsko na poslední. Bylo to nějak dramatičtější a nostalgičtější, zjistil jsem to.

Získáte čtyři fragmenty paměti. Tyto položky budou umístěny do vašeho inventáře, poblíž dna vaší tašky. Kliknutím můžete otevřít a odhalit jedinečný náznak obrázku, kam jít aktivovat tento fragment paměti.

Každý ze čtyř nových úkolů, které jste dostali, vytvoří rozhovor mezi Eivorem a NPC z vyprávění hry. Můžete jít přímo na místa nebo použít obrázky jako náznaky. Na tobě. Nebo si můžete jen pokračovat ve čtení a já vám řeknu nejen kam přesně jít, ale co se děje v těchto kinematikách.

Jak jste si možná všimli, dostanete pět fragmentů paměti. Jeden z nich je v současné době poškozen a neukazuje přesné umístění. Musíte nejprve udělat další čtyři vzpomínky. Jinými slovy, proveďte tyto čtyři úkoly:

  • Kompletní vám dobře, mladý orel
  • Kompletní jí to dobře, aelfred rex
  • Kompletní jí to dobře, Aethelstan
  • Kompletní jí to dobře, krále fair-wair

Kompletní vám dobře, mladý orel

Tato mise vás úkolu najdete a synchronizuje fragment paměti v Ravensthorpe. Obrázek, který získáte z položky fragmentu paměti, vám ukáže budovu úřadu Assassin v osadě.

Fragment je na vrcholu kopce s výhledem na budovu vraha, těsně vedle velkého starého stromu.

Tato budoucí paměť Eivoru odhaluje rozhovor s Hythamem, během níž se dozvíte trochu více o jeho minulosti a původu.

Kompletní jí to dobře, aelfred rex

Obrázek pro tento naznačuje starého Minstera v hlavním městě Wessexu.

Fragment paměti je ve skutečnosti na střeše zdi obklopující dvorek starého minstera.

V této budoucí paměti pro Eivora Basic přehlíží rozhovor mezi Eivorem a králem Alefredem. Král vyžaduje Eivorovu věrnost. Ne k jeho koruně, ale ke Kristu a pořadí. Eivor přirozeně odmítá.

Kompletní jí to dobře, Aethelstan

Tenhle vás vezme na sever na východní Anglii. Poblíž řeky Wensum, v severním zápaji. Obrázek ve vašem inventáři ukazuje loď před Longhouse uprostřed města.

Fragment paměti je na střeše Longhouse, s výhledem na cyklistickou loď.

Cinematic se setká s Eivorem s Guthrum, který se stal křesťanem. Vytvořil trvalý kus s králem Aelfredem. Dokonce se pokouší přesvědčit Eivora, aby přijal nový osud, ale Eivor odmítá.

Kompletní jí to dobře, krále fair-wair

Nemusí to být poslední, ale tyto mini-příběhy si v tomto pořadí nejvíce baví a navrhuji, aby jste je udělali pro sebe, opustíte návštěvu Hordafylke na poslední.

Když se dostanete do Alrekstadu, zamířte do Longhouse na sever.

Fragment paměti pro tuto budoucí paměť sedí přímo u vchodu do Longhouse.

Sigurd a král Harald přivítají Eivora doma v tomto filmu. Vyzývají Eivora, aby se k nim připojil na cestu na Island, aby tam pomohl svému příteli. Eivor však odmítá a odhaluje své plány opustit Anglii a Norsko ve snaze o nové výzvy.

Tím se dokončí čtyři mini úkoly, část poslední kapitoly. Pamatujte, že ten pátý obraz fragmentu, který jste měli ve svém inventáři? Nyní je to jasně viditelné.

Kompletní vám to dobře, moji havranci

Tento úkol je vám dán po dokončení předchozích čtyř, jak jsem popsal výše. Obrázek pátého fragmentu paměti je nyní jasný a můžete vidět, že ukazuje na doky Ravensthorpe.

Eivorova cesta v Anglii (a v Assassin’s Creed Valhalla) končí tam, kde to začalo – u dokumentů. Konečný fragment paměti je na vrcholu budovy kasáren v docích.

V tomto finálním filmu uvidíte, že Eivor plaví téměř v tajnosti. Valka je jediný, kdo je svědkem odchodu Eivora z Anglie. Než se rozloučí, Eivor sdílí s Valkou, že všechny tyto vize byly ve skutečnosti vzpomínky. Ne Eivorovy osobní vzpomínky, ale ty z druhé Hurgr, který v nich žije – Odin!

Tím se uzavírá všechny úkoly z poslední kapitoly příběhu oblouku v Assassin’s Creed Valhalla.

Ale to není pro hru všechno. Poslední kousek příběhu nás zavede zpět do moderního času s Basimem. Pokud jste jako já a sotva někdy opustili Animus, abyste se vrátili do současnosti, můžete mít nyní velkou hromadu poznámek, e -mailů a dalších aktualizací, které chcete projít, pokud chcete dohnat.

Odměny za dokončení poslední kapitoly

Pro dokončení příběhu poslední kapitoly obdržíte novou sadu brnění. Toto je stejná sada brnění, kterou vidíte, že Eivor nosí ve všech pěti budoucích vzpomínkách, které Basim zkoumá v různých částech Anglie a Norska pomocí fragmentů paměti.

Nová brnění, kterou získáte, se jmenuje Jarl z klanu Raven. Bude umístěn do vašeho inventáře, jakmile se vrátíte do Animus a vrátíte se do Eivoru.

Sada brnění, pokud je částečně vybavena, posílí vaše brnění a zaútočí v závislosti na vašem současném procentu zdraví. Máte -li vybavenou celou sadu, obdržíte také další bonusy, které kritizují náhodu a kritiku poškozují.

Assassin’s Creed: Valhalla Poslední kapitola vydává zdarma v prosinci

Assassin's Creed: Valhalla DLC - Žena Eivor na sobě kapuci v ostrém pod širým dni, zasněžené hory za ní

Poslední Assassin’s Creed: Valhalla DLC, náležitě s názvem The Poslední kapitola, je připravena zdarma v prosinci s aktualizací titulu Valhalla 1.6.2 Jak Ubisoft nastiňuje ukončení podpory po spuštění obrovské hry RPG. Vývojář má dobré i špatné zprávy pro fanoušky hry s otevřeným světem, protože představuje novou kosmetickou možnost, ale uzavírá možnost nové hry plus režim, protože sezónní festivaly skončí.

Assassin’s Creed: Valhalla Poslední kapitola vydává zdarma 6. prosince. Jeho cílem je svázat některé z volných konců pro různé příběhy, se kterými se Eivor během svých cest setkal, a nabídnout uzavření času hráčů mezi klanem Raven. I když můžete získat aktualizaci zdarma, budete muset v hlavním postupu dokončit řadu předpokladů, abyste mohli zahájit poslední kapitolu.

Nejprve budete muset dokončit hlavní děj tím, že se zavázáte na všechna území Anglie. Dále budete muset dokončit mýtické oblouky Asgard i Jotunheim. Poté budete muset upgradovat vypořádání na úroveň pět a postavit kasárny Jomsviking. Nakonec jste museli zabít všechny cíle řádu starověku a odhalili identitu svého vůdce. Teprve potom budete moci provést konečný oblouk Eivora.

Dále k této zprávě Ubisoft poznamenává, že časově omezené sezónní festivaly již nebudou probíhat. Pokud jste však zmeškali minulé, nebojte se – budete moci získat jakékoli odměny, které jste možná zmeškali, protože budou k dispozici ke koupi se stříbrným od všech obchodníků po celé Anglii, jakmile dokončíte úkol „První noc Samhainu“ jako součást oblouku hry Glowecestrescire. K dispozici budou také několik nových odměn v prodeji, které budou podrobně uvedeny v úplných opravných poznámkách pro aktualizaci.

Bohužel existují nějaké smutné zprávy pro fanoušky, kteří doufali, že uvidí novou hru plus přidanou do Assassin’s Creed: Valhalla, protože Ubisoft potvrdil, že přijde žádná možnost NG+. Říká se, že „Zpětná vazba komunity je to, co nás neustále nutí zlepšovat naše zkušenosti“, ale „Při zkoumání implementace nové hry plus jsme si uvědomili, že hloubka hry nám poskytla omezené možnosti, jak se opětovně přehrát jedinečný a odměňující.“

Aktualizační blog nabízí omluvu, s Ubisoft říká, že ví, že „tato zpráva přijde jako zklamání“ pro některé fanoušky, ale ukazuje na aktualizace, jako je Assassin’s Creed: Valhalla Forgotten Saga DLC jako možnosti opakovaného obsahu. Kromě toho bylo přidáno kosmetické vylepšení, které umožňuje hráčům udržovat Eivorovu kapuci vždy, i když sundal plášť. Ubisoft poznamenává, že toto nastavení je „čistě kosmetické a nebude mít vliv na hraní hry ani detekce.“

Thumbnail YouTube

Tipy v kódu Ubisoft Connect naznačují, že bychom mohli vidět Assassin’s Creed: Valhalla v Steam v budoucnu. Mezitím byla oficiálně potvrzena hra Assassin’s Creed Mirage. Pokud jste ještě nezačali hrát na Viking Adventure, možná budete chtít přesně vědět, jak dlouho je Assassin’s Creed Valhalla, než se rozhodnete začít.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.