Age of Empires 4 je již hitem na Steam | PCGamesn, parní grafy končí | Shotkul skalního papíru

Parní grafy: Vytvoření ze své edice utrpení

„To mi však nedalo polovinu nostalgického spěchu jako remasterovaných zvukových efektů – když jsem poprvé klikl na hrad a slyšel jsem jeho ikonickou fanfáru tří vzestupných parpů, skutečně jsem se pokusil o snímek hluk, než si pamatuji, že počítače ne pracovat tímto způsobem.”

Age of Empires 4 je již hit na Steam

Dva věk říší IV armády se seřadí na bitvu

Pokud se fanoušci let věku Empires prosí o pokračování, kteří to nedali, lidé strávili dlouhou dobu hlad po novém příspěvku v klasické sérii strategických her. No, Age of Empires IV je tady a už to spaluje parní grafy-počet hráčů je větší než kterýkoli z předchozích remasterů a opětovného vydání a hra se sedí pohodlně mezi 20 nejlepšími Steam Top 20.

Age of Empires IV dosáhl vrcholu souběžného počtu hráčů 54 851 krátce po spuštění, jak ukazuje SteamDB. To je dnes 17. největší vrchol na Steam – přímo mezi Rocket League a Rainbow Six Siege – a největší v historii série. Age of Empires II: Definitivní vydání dříve dosáhlo vrcholu 38 725 začátkem tohoto roku. Tato čísla nezohledňují hráče ani prostřednictvím Xbox Game Pass pro PC.

To je jeden z největších debutů, které jsme viděli pro strategickou hru v historii Steam, a může to být jen největší spuštění pro všechny RT na platformě – za předpokladu, že jste dostatečně pedantičtí o strategii „taktiky“ versus ‘, abyste odstranili celkem Válka: Warhammer a jeho 113 019 debutující souběžný hráč z běhu.

Podívejte se na náš Age of Empires 4 Review, pokud jste na plotu.

Thumbnail YouTube

Pokud se již potápíte, podívejte se na našeho průvodce civilizací Mongols nebo průvodce anglickou civilizací pro další pomoc.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Parní grafy: Vytvoření ze své edice utrpení

To je opravdu a skutečně, poslední parní grafy.

Což, jak si uvědomuji, je něco, co jsem řekl dříve. Více než jednou. Ale tentokrát je to opravdu pravda!

Erk, nejsem si úplně jistý, jak o tom někoho přesvědčit. Jsem chlapec, který plakal naposledy na parní grafy.

Když jsem před dvěma a půl lety převzal tento sloupec z Alec (RPS v míru), můj étos byl tento: buď hloupý. Je to jen náhoda, že se to také shoduje s mým étosem pro každý další aspekt mého života.

Jsem docela potěšen tím, jak naprosto hloupé místo, které nakonec dosáhlo, nejen slovy, které jsem napsal, ale že mi RPS platí 200 liber týdně, i když jsem to dokázal o chobotnici. Ale jak moje babička říkala, všechny hloupé věci musí skončit a po Kompletní bastardi Ve Valve šplhal nějaký přepínač, aby zastavil tento hloupý článek, který přinesl kolosální provoz a tak zničil můj sladký koncert, musí jemně stoupat na velký web na obloze.

Jo, a přísahám, že je to také pravda: jako nějaké znamení z nebes, jako 40-podlažní neonové blikající znamení, poprvé od té doby, co jsem to napsal, poprvé ve všech 109 parních grafech jsem Napsáno, není žádný Plunkbat!

Pojďme tedy naposledy pluhume tímto nesmyslem.

10. Manažer nohou k míči 2020

Toto je skutečná obrazovka SI, která se rozhodla, aby se použila k inzerci této hry. můžu

Správně, protože se jedná o poslední, dovolte mi dokončit svou krátkou sérii tipů Footkick s závěrečným vydáním, které vám nabízí několik předpovědí pro zbytek této sezóny Premiership Liga Ligy mistrů.

Snímky cílů: Pro sport došlo k rostoucímu sklonu k pozdějšímu zaměření na počet dosažených cílů a méně na skóre umělce dohody. Opravdu cítím, že přijde leden 2020, to se začne přesouvat zpět opačně a uvidíme mnohem větší zaměření na kroky, Sissonne a úhly.

Pasení: Vzhledem k tomu, že UEFA uvolňuje pravidla pro hráčovou stravu začátkem tohoto roku, věřím, že 2020 konečně uvidí klubové pokyny, které hráčům umožní pasou se na hřišti během poločasu a půl období. To nejen prokazatelně vede ke zlepšení duševní pohody pro týmy, ale také udržuje hřiště pěkná a oříznutí.

Oslavy branky: Dobrá zpráva pro všechny dlouhodobé fanoušky pronásledování! Přijďte nový rok, jsem si jistý, že uvidíme návrat High Five!

Kachny: Už nebudou žádné kachny.

Špatnou zprávou je samozřejmě, že všechny tyto změny budou znamenat, že vaše vydání spravování nohou na míč 2020 bude žalostně zastaralé a přátelé a kolegové o vás zamumlají za zády.

7. Flibble glibble kalhoty

Jen si dělám srandu: Toto je Saints Row

Jaká je poslední věc, kterou byste si mohli znovu koupit místo GTA V?

Flibble glibble kalhoty, myslím, že mi nejvíce chybíš.

9 a 5. Zoo Planet

ISN

Jsem nadšený, že vám mohu přinést exkluzivní zprávy o prvním DLC, který přijde na zoo Planet Zoo! Zoo Planet Zoo: Call of the Wild, vyrobená podle hraničních vývojů ve spojení s rozsáhlými světy, konečně reaguje na poptávku fanoušků a zavede do hry pušky.

Nejvíce pohlcující lovecký zážitek, jaký kdy byl vytvořen, se setká s Ultimate Zoo Sim, kde nyní můžete s vaší zbraní volbou sundat ty Bornean Orangutans a indické nosorožce. Namontujte svá vítězství v Safari Trophy Lodge a krev na tváře vašich dětí, když je představíte do rodinné lovu v zajetí.

4. Age of Empires II: Definitivní vydání

Historie domácí úkol

Vím tolik o hrách RTS, jak víte o výhodách zaměstnanců Croatian Accreditation Agency, a považuji oba za stejně zajímavé. Jsou to domácí úkoly, ne hry. Všichni se mýlíte. Všichni jste stejně jako domácí úkoly, jako nějaký druh zvrhlík.

Takže se budu klanět Nate „Miluji domácí úkoly“ Crowleyho větší znalosti, když říká, že je to nejlepší vůbec. Mimochodem, měli byste si opravdu přečíst jeho recenzi, i když jde o Neuvěřitelně nudné Hra RTS, protože Nate je opravdu dobrá a píše linie jako,

„To mi však nedalo polovinu nostalgického spěchu jako remasterovaných zvukových efektů – když jsem poprvé klikl na hrad a slyšel jsem jeho ikonickou fanfáru tří vzestupných parpů, skutečně jsem se pokusil o snímek hluk, než si pamatuji, že počítače ne pracovat tímto způsobem.”

(Někdo by mu měl pravděpodobně říct, že na to zapomněl dát na to nálepku „nejlepší bests“.)

2. Halo: Master Chief Collection

Mají. Vybrali si obrázek oříznutí hráčů pro oficiální snímek obrazovky?

Sakra, trochu jsem se těšil na poslední výkřik znechucení na vás předobjednávající idioty. Ale tohle je vše matoucí. Kolekce hlavní hlavní kolekce není až do prosince, a dokonce i potom je vydána pouze jedna šestá, a proto je předobjednávka na místo #2 naprosto krvavé hloupé. Ale pak je zároveň přiměřeně spravedlivé říci, že lidé již mají spravedlivou představu, jak Halo: Reach – prosincové počáteční vydání – je hrát. A Xbox One získal svou vlastní verzi v roce 2015.

Ale pak na mé třetí ruce nikdo nemá ponětí, jak dobrá práce Microsoft přinesla to na PC, a může to být absolutní clusterfuck. Sakra, tohle je Microsoft vydává něco na PC: to je jít Být absolutním klastrem. Je to něco jako zázrak, je to vůbec ve službě Steam a není vydáno prostřednictvím poštovního pořadí prostřednictvím aplikace Windows 10, která funguje pouze sedmnáct sekund ve 3 hodiny ráno každou pátou neděli za měsíc.

Zdá se, že jeho nákup v tomto balíčku je pravděpodobné, že ušetří trochu nad jejich nákupem v kouscích – je to 30 GBP za pozemek, který by konečně měl dokončit uvolnění do konce vesmírného roku 2020. Ale dosah sám bude 7 liber. 7 x 6 = 42. 42> 30. Než však recenze přístavů venku, nezůstává žádný rozumný důvod, zejména vzhledem k tomu, že nenabízí vůbec žádné pobídky předobjednávky! (Pokud nejste kolosální twit a nemyslete si, že se občas dopustíme, nedokončené pozdější hry, aniž byste dostali zaplaceno, je, dobře.)

1, 3, 6 a 8. Star Wars Jedi: Fallen Order

Správný poměr stran pro hvězdný války

V týdnu vydání pohltil téměř polovinu grafu v týdnu vydání, opravdu doufám, že nějaký vysoký výkonný twerp na EA se opakovaně kopne do holení každým jednotlivým zaměstnancem ve společnosti za posledních několik let, kdy si své hry nezastaví své hry Parní.

Někteří si pomysleli Berk: „Ne, vlastně, budeme pouze uvolnit naše PC hry na původ, a to se ukáže tak výjimečně úspěšné, že pára bude pravděpodobně muset zavřít.„A byl v organizaci příliš vysoko pro kohokoli, kdo má vodítko v hlavě, aby řekl ne, a tak to bylo, že miliony peněz se k nim v důsledku nedostaly. Což, jak bych se odvážil, je poněkud horlivě prokázáno touto monstrózní demolicí finálních parních grafů jejich prvním vpád zpět na místo, kde se prodávají PC hry.

A upřímně, původ SOD. Bývalo to nejméně nežádoucí ze všech příběhů o marnosti, ale stalo se to tak božské, jako je vzestup pozdního, neustále odinstaluje se z mého počítače bez varování a vyžaduje obrovské, časově pohlcující aktualizace pokaždé, když jsem někdy měl neštěstí potřebovat jej načíst. Přeinstaloval jsem to až poté, co je poslední nevysvětlitelný zmizení z mého počítače před týdnem, a přesto, když jsem spustil Fallen Order od Steam, trval na zavedení krvavého původu, který pak prohlásil, že je to potřeba zásadní aktualizace a znovu se přepnul zpět a poté se znovu přepnul a pak se znovu přepnul a znovu se znovu vypnul a pak se znovu přepnul a znovu se přepnul a znovu se znovu zapnul a poté se znovu vypnul a znovu se vypnul a znovu se přepnul a znovu se vypnul a znovu se vypnul a Požádal mě, abych tam nainstaloval nějaké další převrácení nesmyslů dovnitř, abych si správně nainstaloval luxusní vydání, které vyžadovalo ověření integrity všech 55 GB zjevně starší artritickým rukou, a v době, kdy jsem se chystal kliknout na „přehrát“, doslova, jak jsem vznášel svůj kurzor myši přes tlačítko, nastal čas na čaj.

Také účtují 55 liber, což je mimo pochopení, a všechno je hrozné a spálí to, spálit to všechno, spálit všechno.

Hra je však docela zábavná. Líbí se mi malého robota.

0. Konec

Pokud někdo může pojmenovat tuto knihu, i

Což se zdá být apposite note, na které ukončení tohoto božebného sloupce drivelu.

Miloval jsem to psaní téměř každý týden od června 2017! Víš, nenávidět to milovat a milovat to nenávidět. Na obou stranách je láska. Nejlepší kousek byl kravata mezi vámi úžasnými komentátory, kteří běželi s roubíky a vyvinuli je všechny dále, a ty z rozzlobených hráčů, kteří na něj klikli na Steam a jsou prostě tak krvavě otrávené, že to udělali.

Dopřejte mi chvilku, když si vyberu deset oblíbených 109.

Většinou se mi to líbilo, když jsem psal o rybách.

Parní grafy byly zkompilovány prostřednictvím vnitřních grafů Steam nejvyšších grossingových her na Steam za minulý týden, ale už nikdy nebudou znovu.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Age of Empires II: Definitivní vydání následovat
  • Blockbuster následovat
  • Funkce Sledujte
  • Fotbalový manažer 2020 následovat
  • Grand Theft Auto V Sledujte
  • Halo: Reach následovat
  • Halo: Sledování hlavní hlavní kolekce
  • Planet Zoo Sledujte
  • Star Wars Jedi: Fallen Order Follow
  • Následují parní grafy

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Kdysi jeden z původních spoluzakladatelů Shotgunu s rockovým papírem, zabili mě ze žárlivosti. Nyní běžím pohřbeným pokladem.org