Aktualizace Cherry Blossom Minecraft: Všechno, co potřebujete vědět, Minecraft S Next Addaption přidává Cherry Blossoms – GameSpot

Další aktualizace Minecraft S přidává třešňové květy

Tyto nové stromy pokryjí svět v růžovém baldachýnu a také nabídne plnou sadu dřeva pro sklizeň a řemeslné výroby. K vytvoření nových závěsných značek můžete použít dřevo třešňového stromu. Můžete také zasadit sazenice, abyste pěstovali více třešňových stromů a přidali je do jakéhokoli biomu, kterému říkáte domů.

Aktualizace Cherry Blossom Minecraft: Vše, co potřebujete vědět

Mojang brzy uvolní Minecraft 1.20 Aktualizace, která obsahuje biom třešňového květu a několik dalších přírůstků, jako jsou velbloudy, čichání, archeologie atd. Je vzrušující vidět, že vývojáři her nadále přidávají do hry nové regiony, i když je starší deset let. Nový biom byl odhalen docela pozdě během vývojového procesu 1.20 Aktualizace.

Je to proto, že Mojang zaujal odlišný přístup k vývoji a odhalil pouze ty funkce, které byly 100% potvrzeny pro aktualizaci. Po zavedení biomu však hráči ztratili mysl a osprchovali vývojáře s pozitivními komentáři k tomu.

Všechno, co byste měli vědět o Cherry Blossom v Minecraft 1.20 Aktualizace

Umístění biomu

Když aktualizace klesne 7. června, mohou hráči vstoupit do svého světa a najít nové biomy Cherry Blossom. Jednou z hlavních věcí, které si musí pamatovat, je to, že na stávajících světech se nový biome negeneruje v kusech, které již byly naloženy. Hráči proto musí cestovat široko daleko, aby vytvořili nové kousky, aby měli šanci najít biome.

Tato krásná oblast bude generována na horní části hor a bude obvykle obklopena biomy louky. Průzkumníci si však musí pamatovat, že se jedná o neobvyklý biom a nebude se často generovat.

Vegetace

Nový biom bude mít novou sadu vegetace, počínaje třešňovými stromy. Budou se skládat z protokolů třešňového dřeva a třešňových listů. Pokud jde o tvar a velikost, budou podobné běžným dubům, ale budou mít ve srovnání více horizontální větvení. To znamená, že nebudou mít tolik horizontálního větvení jako acacia stromy.

Biome také pěstuje růžové okvětní lístky na horní části travních bloků uvnitř regionu. Tyto neúplné bloky lze získat jednoduše tím, že je rozbijí.

Tření davů

Pokud jde o davy, v této oblasti se vynoří běžné davy, jako jsou ovce, prasata, králíci a včely. I když je to krásný a útulný biom, všechny nepřátelské a neutrální davy se v něm mohou stále vynořit. Proto musí být hráči v noci opatrní.

Sada třešňového dřeva

Třešňové dřevo je zbrusu nové dřevo, ze kterého mohou hráči vyrábět téměř všechny druhy obvyklých dřevěných bloků, jako jsou prkna, schody, desky, dveře, knoflíky atd.

Další aktualizace Minecraft přidává třešňové květy

Minecraft obdrží nový třešňový květ Biome. Můžete vyzkoušet na biome v snímku Minecraft Java 15. února, přičemž náhled na podloží Minecraft přichází v budoucí datum.

Tyto nové stromy pokryjí svět v růžovém baldachýnu a také nabídne plnou sadu dřeva pro sklizeň a řemeslné výroby. K vytvoření nových závěsných značek můžete použít dřevo třešňového stromu. Můžete také zasadit sazenice, abyste pěstovali více třešňových stromů a přidali je do jakéhokoli biomu, kterému říkáte domů.

Příklad třešňových stromů a růžového, třešňového stromu

V jiných zprávách Minecraft, více funkcí velkého 1.Bylo odhaleno 20 aktualizací. Fan-Voted Mob, který Sniffer dorazí do aktualizace, což vám umožní vylíhnout je a pomocí jejich mocného nosu najít starověké rostliny. Do aktualizace také dorazí archeologické systémy, při kterých hráči mohou odhalit předměty, jako jsou kosti, nástroje a čističe vejce. Podobně jako u třešňového květu BIOME si můžete prohlédnout Sniffer a Archeology v náhledu 15. února.

Další přírůstky přicházející v 1.20 zahrnuje velbloudy, více výchozích kůží, řemeslný bambus, blok kaktusu a další funkce. Poslední hlavní aktualizace, Minecraft 1.19, přidal tmavé hluboké a mangrovové bažinové biomy, stejně jako děsivé strážce a přátelské davy Allay.