Aktualizace vývojáře Diablo 4 Season 2 přichází, ale ještě ne úplně | PCGamesn, Diablo 4 Operátoři přicházejí na Call of Duty s Spawn v sezóně 6

Bůh nám pomozte, Call of Duty získává operátory Diablo IV

Generální ředitel Diablo 4 Rod Fergusson a Fletcher minulý týden poznamenal, že Diablo 4 Season 2 je tak napěchována změnami a novými funkcemi, že to bude trvat dva živé převody celkem čtyři hodiny na pokrytí všeho v aktualizaci. Po první sezóně s nízkým klíčem, která viděla, že mnoho hráčů spadne ve světle velkých vydání, jako jsou Baldur’s Gate 3 a Starfield, spolu s novou cestou Exile League a Diablo 3 Season 29, bude Blizzard doufat, že jeho nová nabídka vůle Vyhrajte hráče zpět.

Aktualizace vývojáře Diablo 4 Season 2 se blíží, ale ještě ne úplně

Blizzard stanovil cílové datum pro další aktualizaci vývojáře Diablo 4 Season 2 Livestream, ale stále budete muset počkat pár týdnů před odhalením.

Publikováno: 22. září 2023

The Diablo 4 Sezóna 2 Odhalení je zaměřeno na první říjnový týden, odhaluje Blizzard. Další aktualizace Diablo 4 Livestream je plánována na to, co můžeme očekávat od nadcházející sezóny krve, ale komunitní manažer Diablo Adam Fletcher potvrzuje, že to neuvidíme ještě pár týdnů.

Fletcher říká: „Budeme příští týden oznámit datum pro aktualizaci vývojáře Diablo 4.„Dodává, že proud, který má projít potenciální změny a podrobnosti pro Diablo 4 Season 2, je v současné době zaměřen na první říjnový týden. Pro hru RPG je to tiché několik týdnů od odhalení sezóny krve přesně před měsícem na zahajovací noci Gamescom, takže se všechny zprávy cítí jako dobrá zpráva právě teď.

Generální ředitel Diablo 4 Rod Fergusson a Fletcher minulý týden poznamenal, že Diablo 4 Season 2 je tak napěchována změnami a novými funkcemi, že to bude trvat dva živé převody celkem čtyři hodiny na pokrytí všeho v aktualizaci. Po první sezóně s nízkým klíčem, která viděla, že mnoho hráčů spadne ve světle velkých vydání, jako jsou Baldur’s Gate 3 a Starfield, spolu s novou cestou Exile League a Diablo 3 Season 29, bude Blizzard doufat, že jeho nová nabídka vůle Vyhrajte hráče zpět.

Diablo 4 Season 2 Developer Update LiveStream - Tweet z Blizzard

Upřímně se toužím vrátit. Stejně jako mnozí jsem zjistil, že v první sezóně spadnu směrem k Diablo 4 Endgame. Zatímco maligní srdce Diablo 4 nabízejí některé opravdu zábavné síly-například tažení nepřátel z celé mapy, takže moje nejlepší sestava Diablo 4 Druid je může snadno rozdrtit-opravdu nepřidali dostatek rozmanitosti, aby mě dlouhodobě udrželi pozornost Již dosažení úrovně 100 v předvolbě startu.

Období krve je již potvrzeno, že představuje pět šéfů koncových her – zdánlivě kombinace nových tváří a přísnějších verzí šéfů kampaně, což by bylo vítaným doplňkem vzhledem k tomu, že některé z nejzajímavějších bojů prostřednictvím příběhu hry v současné době don. T se znovu ukáže poté, co jste je jednou porazili. Tito šéfové také nabídnou cílové možnosti zemědělství, což vám umožní konzistentnější způsoby, jak získat nejlepší diablo 4 jedinečné.

Thumbnail YouTube

Existuje také příslib cílového zemědělství nebo alespoň mírně vylepšené míry poklesu pro ty „Uber jedinečné“ položky, které byly prohlášeny za všechny, ale nemožné získat kvůli jejich astronomicky nízké míře poklesu. Jsme také připraveni získat přepracování na to, jak se vypočítává poškození, dlouho očekávaný přepracování elementárního odporu, aby pomohl čarodějům a nekromancerům, odstranění drahokamů z inventáře vaší postavy a vylepšené karty Stosh pomocí možností třídění a filtry.

Zatímco čekáme, až uvidíme, co ještě Blizzard přináší ke stolu, Diablo 2 Resurred Season 5 bude zahájena brzy. Možná budete také chtít vyzkoušet ty nejlepší hry, jako je Diablo, které si můžete hrát na PC, pokud mezitím toužíte po těch kapkách sladkých kořistí.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.

Bůh nám pomáhej, Volání povinnosti Se dostane Diablo IV Operátoři

Lilith a Inarius se připojují Warzone a Modern Warfare 2 Spolu s Spawn, Skeletor a dalšími ve strašidelném aktualizaci sezóny 6

Publikováno ve čtvrtek 15:55
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Postavy Diablo vezmou selfie v Call of Duty

Další dávka překročení provozovatelů byla právě oznámena pro Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone , a nezahrnuje nikoho jiného než Diablo IVKrálovna Succubi Lilith a Fallen Archanděl Inarius. Plus spousta dalších hororových hvězd, jako je Spawn a Zlý mrtvýAsh Williams. Není pochyb o tom, že to bude další krevní lázeň .

Proč horký nový redfall herní přívěs nás nechal cítit chladno
Dávno ztracený Svatozář Demo ožívá
Cyberpunk 2077‘s Phantom Liberty DLC pravděpodobně nezmění osud V

Activision odhalil provozovatele sezóny 6 ve čtvrtek spolu s škádlením pro další obsah s hororovým tématem, včetně návratu pronásledované události v říjnu. Sezónní aktualizace se žije 27. září a bude dokonce zahrnovat a Osud-Tématický svazek s motorovou pilou. Al Simmons bude jedním z nových operátorů spolu s řadou kůží souvisejících s třením, včetně páru pro samotného superhrdiny, stejně jako strašidelného klauna a porušovatele.

Lilith, Diablo IVHlavní antagonista a Inarius, kretén s kapucí, budou samostatnými nákupy přidanými do obchodu, k němuž se připojil Skeletor (He-Man), Ash Williams (Evil Dead 2) a Alucard (Hellsing). Nemůžu se dočkat, až uvidím, jak hrají v Volání povinnosti Sandbox spolu s rapperem Nicki Minaj, hvězdou NBA Kevin Durant a The Burger King Guy. Nadcházející událost by měla udělat čas trochu rychleji Modern Warfare 3 Kapky 10. listopadu .

Pro ty, kteří si možná nevědí, Volání povinnosti byl plný Fortnite Už nějakou dobu smíchání věcí s divokým křížením z celé krajiny popkultury. V červenci to byly postavy z Amazon Prime Superhero Dramedy, Kluci, S schopnostmi temp v, jako jsou Homelanderovy červené oční lasery, které se zapálí každý hráč v dohledu .

Někteří si provedli hloupost toho všeho za podkopání „velmi válečného střelce“. Jiní si užívají měnící se kostýmy večírků, ne -li vždy sezónní mletí a ceny, které s nimi přicházejí. Alespoň zbraně, stejně jako Osud svazek, přenese se do Modern Warfare 3 .