Aktualizováno* Můžete prestige v MW2? Vysvětlil systém MW2 Prestige., Call of Duty: Modern Warfare 2 Vojenská a Prestige Ranks Guide – Xfire

Call of Duty: Modern Warfare 2 Vojenská a Prestige Průvodce

Nezapomeňte, že pokud si ještě koupíte hru a jste zaměřeni na multiplayer, může být vyplatí prohlédnout si vydání MW2 Vault Edition. Rozdělili jsme to, co v tomto vydání přichází podrobně, ale na poznámku jsou 55stupňové přeskočení, které by se mohly dobře hodit pro užití.

* Aktualizováno* můžete prestige v MW2? – vysvětlil systém MW2 Prestige

* Aktualizováno* Můžete prestige v MW2? - vysvětlil systém MW2 Prestige

Talal Musa

Aktualizováno 3. března 2023 od Talala Musa

Hráči tvrdě pracují od spuštění moderní Warfare 2 (MW2), vyrovnávání a odemknutí výhod a Camos jako Gold Mastery Camo.

Přestože někteří zasáhli čepici úrovně hry a Prestige se řadí velmi rychle, příchod sezóny 2 dá hráčům ještě více cílů, které zasáhnou, protože Infinity Ward oznámil několik nových přírůstků do systému.

Zde je vše, co potřebujete vědět, nyní aktualizováno po uvedení sezóny 2 15. února.

Vysvětlil systém MW2 Prestige

MW2

Sezóna 1

Stručně řečeno, odpověď zní Ano. Hráči mohou prestiž v MW2 dosažením úrovně 56 se zbraní, která se provádí prostřednictvím vítězných zápasů a získáváním XP.

Letos však, jakmile se vyrovnáte po řadě 55, budete si moci vydělat přetrvávající prestižní hodnost v různých ročních obdobích, spíše než ji resetovat pokaždé.

Dosažení pozice 56 vám umožňuje vydělat si prestiž 1. Dosažení této hodnosti odměňuje hráče s znakem, dalšími odměnami a souborem výzev, které můžete dokončit, abyste získali exkluzivní volací kartu.

V sezóně 1 byste mohli vydělat další čtyři prestižní řady, což by vám umožnilo získat přístup k dalším odměnám a výzvám. Prestige 2 lze odemknout dosažením pozice 100 a Prestige 3 lze získat dosažením pozice 150. Kromě toho můžete také dosáhnout Prestige 4 v Rank 200 a Prestige 5 v Rank 250, což byla úroveň stropu pro sezónu 1.

S sezónou 1 nyní se hráči budou i nadále vyrovnat z kteréhokoli hodnosti, na které skončili. Tento nový systém je velmi užitečný pro hráče, kteří chtějí dohnat pozdější sezóny. Rovněž neresetuje pokrok jakéhokoli hráče, který byl schopen dosáhnout maximální hodnoty 250 pro první sezónu.

Série 2

Nyní, pro sezónu 2 – tato maximální pozice se zvyšuje na neuvěřitelných 450. To také přijde spolu s tím, že se Prestige Rank čepice hry zvýší na 10 – s následujícími novými řadami na Grabs:

  • Prestige 6: Odemknuté na úrovni 300
  • Prestige 7: Odemknuté na úrovni 350
  • Prestige 8: Odemknuté na úrovni 400
  • Prestige 9: Odemknuté na úrovni 450

Tyto nové řady přirozeně přicházejí s novým ikonou, které mají na kartě přehrávače dát vedle svého jména. Kromě toho každá pozice také odemkne novou sadu výzev, které má být dokončena pro zbrusu nové volací karty.

Jak rychle se vyrovnat v MW2

MW2

Chcete -li tento proces urychlit, ujistěte se, že se účastníte denních výzev, tři denně, které odemknou čtvrté po dokončení, které nabízí trojnásobek XP.

Existují také každodenní výzvy na SPEC OPS, které poskytují tunu XP a mají tendenci se aktualizovat každých 24 hodin. Double XP víkendy jsou také skvělým způsobem, jak se rychle vyrovnat – další z nich bude pravděpodobně velmi brzy klesnout – což nabízí skvělý způsob, jak vyšplhat na řady.

Nakonec začněte zbraní, která je snadno zvládnutelná a užitečná v řadě herních režimů. M4 – který jsme zde vytvořili nejlepšího průvodce načtení – je fantastická vstupní zbraň pro ty nové v seriálu a také pro ostřílení veteránů tresky.

Nezapomeňte, že pokud si ještě koupíte hru a jste zaměřeni na multiplayer, může být vyplatí prohlédnout si vydání MW2 Vault Edition. Rozdělili jsme to, co v tomto vydání přichází podrobně, ale na poznámku jsou 55stupňové přeskočení, které by se mohly dobře hodit pro užití.

Jinde se ujistěte, že jste dokončili kampaň a získali ruce na odměnu kampaně MW2, které jsme zde uvedli.

Modern Warfare 2 Prestige – FAQ

Jaká je maximální úroveň v MW2?

Od sezóny 2 bude nová maximální prestižní pozice v MW2 stanovena na 450. I poté, co toho dosáhnete, nebude vaše hodnost v následujících ročních obdobích resetována.

Jaká úroveň je prestiž v MW2?

Pokud se vám podaří dostat na úroveň 56, získáte Prestige 1 Rank. Můžete si také vydělat Prestige 2 v Rank 100, Prestige 3 v Rank 150, Prestige 4 v Rank 200 a Prestige 5 v Rank 250.

Poté vyděláte Prestige 6 v Rank 300, Prestige 7 na 350, Prestige 8 na 400 a Prestige 9 v Rank 450.

MW2 Prestige System

Prestige Rank představoval

Sezónní prestižní systém se vrací s sezónou 1 Call of Duty Modern Warfare 2 a Warzone 2. Zatímco mnoho z vracejících se hráčů z moderní války z roku 2019 může být se systémem obeznámeno, novější hráči se mohou zmatené.

Zakryli jsme vše, co potřebujete vědět o vojenských řadách a také o prestižních řadách. Pokryli jsme také různé metody, které můžete použít k rychlému umístění v moderní válce 2.

Vojenské řady

Vojenské řady jsou standardní řady před sezónou, které musíte dosáhnout, než zasáhnete první prestiž. Vojenské řady odemknou několik výchozích zatížení, možnosti střelců a výchozí zbraně, abyste mohli běžet v multiplayeru a Warzone 2.

Průvodce Prestige vojenských hodností

Začnete s postojem 1 a postupujete až na 55 let, než budete moci zasáhnout Prestige One. Vojenské hodnocení je důležité a do značné míry nezbytné, pokud chcete skočit do jakéhokoli režimu hry, protože vám umožňuje přístup k vašemu taktickému a smrtelnému vybavení, polním upgradů, zabijákům a výhodám. To vše jsou základní komponenty v multiplayeru a Warzone 2.

Prestige řady

Jakmile zasáhnete maximální vojenskou hodnost 55, můžete i nadále vydělávat XP a postavit se a vydělat prestižní status v určitých milnících. Každá prestižní pozice odměňuje hráče s animovaným znakem, což jim umožňuje chválit se jejich tvrdou prací.

Prestige Rank Prestige Guide

V každé sezóně můžete získat až čtyři prestižní řady. Netvorejte, pokud si nemůžete získat všechny prestižní řady během sezóny. V následující sezóně budete moci pokračovat ve svém pokroku, abyste dohnali ostatní hráče.

Jak již bylo zmíněno, vyděláváte prestižní řazení na určitých úrovních milníků. Milestony prestiže jsou následující:

  • Prestige Rank 1: Reach Rank 56.
  • Prestige Rank 2: Reach Rank 100.
  • Prestige Rank 3: Reach Rank 150.
  • Prestige Rank 4: Reach Rank 200.
  • Prestige Rank 5: Reach Rank 250.

Pořadí 250 je omezení úrovně pro každou sezónu. Jakmile je nová sezóna vydána, vaše sezónní prestižní hodnost se resetuje zpět na 1. Musíte se rozdrtit zpět na 250, v podstatě z 56 pozic, abyste získali nové prestižní řady a získali nové emblémy představující nové sezónní prestižní řady.

Sezónní prestižní emblémy

Všimněte si, že pokud jste v předchozí sezóně nedokončili všechny řady Prestige, budete pokračovat z dříve získané prestižní pozice.

Jak se umístit?

Můžete použít různé metody k zařazení v moderní válce 2 k zasažení těchto velkých milníků.

Dělat cíle

Toto je jedna z nejvíce podceňovaných metod, o kterých nemluví mnoho hráčů. Mnoho hráčů má v každé hře tendenci jít za vyšší zabití. I když vám to může poskytnout dobrou podporu XP, většina z toho pochází z hraní cílů.

Objektivní herní režim Prestige Průvodce

Přehrajte herní režimy založené na objektivech, jako je nadvláda a Hardpoint. Zkuste co nejvíce hrát cíle, abyste získali hodně XP.

Denní výzvy

Dokončete své denní výzvy v průběhu multiplayeru i speciálních ops. Výzvy jsou poměrně snadné a získáte až 2 500 xp bodů za jednu výzvu. Můžete dokončit tři denní výzvy pro 7 500 xp bodů.

Denní výzvy Průvodce MP Prestige

Máte také denní výzvy specifické pro režim speciálních ops. Přejít do režimu a zkontrolovat výzvy. Výzvy jsou poměrně snadné a většinou související s posláním.

Bonusové výzvy

Jakmile dokončíte tři denní výzvy, získáte dvě volitelné bonusové výzvy. Můžete udělat pouze jednu z těchto dvou výzev a vydělat 10 000 XP. Tyto výzvy jsou také velmi snadné a netrvají moc času.

Bonusové výzvy Průvodce MP Prestige

Totéž platí pro speciální ops. Jakmile projdete třemi denními výzvami, získáte sadu dvou volitelných bonusových výzev. Můžete dokončit jakoukoli z výzev, abyste získali 10 000 XP.

Pokud kombinujete denní a bonusové výzvy napříč multiplayerem a speciálními ops, dostanete hodně XP za jeden den. Pokud máte dvojité XP tokeny, použijte je k získání ještě více XP.

Průvodce prestižními tokeny XP

Kariérní výzvy

Můžete jít na kariérní výzvy, které jsou rozděleny do různých milníků. Každý milník vám sítí obrovské množství bodů XP. K dispozici jsou pro vás vždy k dispozici kariérní výzvy a je jich spousta.

Kariérní výzvy Prestige Guide

Kromě XP také odemknete jedinečné volací karty, abyste dokončili výzvy.

SPEC OPS Intel

Speciální režim OPS má ve všech svých misích roztroušeno spoustu Intel. Sbírejte Intel a udělejte týdenní výzvy hvězdy, abyste získali XP a další odměny.

Neváhejte a podívejte se na naše průvodce intel SPEC OPS a jak je shromažďovat.

Režim DMZ

Režim DMZ je nová řeč město a odměňuje hráče s mnoha XP, pokud se hraje správně. Konkrétně je spojen s režimem DMZ úplný řetězec odměn.

DMZ odměňuje prestižní hodnost

Můžete získat nejen tunu XP bodů, ale také jedinečné plány zbraní, volací karty a emblémy. Pokud jste ztraceni při navigaci v novém režimu, podívejte se na náš průvodce DMZ.