Allay | Minecraft Mobs Wiki | Fandom, Allay in Minecraft 1.19: Vše, co potřebujete vědět (červen 2022) | Beebom

Allay in Minecraft 1.19: Vše, co potřebujete vědět

Ikona Fliboard LinkedIn Stylizované písmeno F.

Zmírnit

Alloy byl jedním ze tří davů, které si lidé mohli vybrat na jedenácté mineccon nebo Minecraft Live 2021. Allays vám umožní dát jim položku, a pak si vyzvednou cokoli z dané položky, která byla nalezena na zemi. Zdá se, že tento dav vypadá jako malý andělský typ davu a také se vznášejí.

Trivia []

 • Allay vypadá velmi podobně jako Vex, ale je modrá

Komunitní obsah je k dispozici pod CC-BY-SA, pokud není uvedeno jinak.

Krmivo ventilátoru

 • 1 měď Golem
 • 2 nabité popíny
 • 3 Slach

Prozkoumejte vlastnosti

Následuj nás

Přehled

Společenství

 • Komunita Central
 • Podpěra, podpora
 • Pomoc
 • Neprodávejte ani nesdílejte mé osobní údaje

Inzerovat

Aplikace fandom

Vezměte si s sebou své oblíbené fandomy a nikdy nezmeškáte rytmus.

Minecraft Mobs Wiki je komunita fandomových her.

Allay in Minecraft 1.19: Vše, co potřebujete vědět

Vše, co potřebujete vědět o Allay v Minecraft

Minecraft 1.U všech platforem byla oficiálně vydána aktualizace a již je v komunitě vysoce slavena. V úmyslu splnit všechny požadavky hráče, Minecraft 1.19 přináší nové biomy spolu s novými davy a paritou na vysoké úrovni mezi vydáním Minecraft Java a Bedrock. Ale nejvýznamnější přidání této aktualizace přichází ve formě Allay, vítěz fanoušků Mob Minecraft hlasuje zpět v roce 2021. Allay je roztomilý nový dav, který funguje jako přítel a shromažďuje předměty pro hráče. Nejen to, ale také upgraduje existující mechaniku ve hře, včetně hudby, pilířů a dalších. Ale pokud nesledujete úzce sledování Minecraft, může být obtížné sledovat všechny funkce Allay. Takže jsme tu, abychom pokryli vše, co potřebujete vědět o Allay v Minecraft 1.19, jak to funguje, kde to najít a co nedělat s Allay. Pojďme tedy skočit přímo dovnitř.

Minecraft Allay: kde najít, použití a další (aktualizováno červen 2022)

Pro vaši snadnost jsme průvodce rozdělili do samostatných sekcí a každý se zaměřuje na různé aspekty související s touto novou Minecraft 1.19 Mob. Níže uvedený tabulku můžete použít k výhodnému prozkoumání každé z těchto sekcí.

Poznámka : Tento článek byl naposledy aktualizován 7. června v 9:35 PST, hned po oficiálním Minecraft 1.19 Stabilní verze aktualizace.

Co je to, co je v Minecraftu

Poprvé oznámené na Minecraft Live 2021, Allay byl součástí 1.19 Hlasování fanoušků Mob Wild Update. Komunita dostala příležitost vybrat si nový dav pro další aktualizaci a Allay zvítězil. Sdílíme soustrast s měděným golem a jeho fandomem. Ale pohyb, Allay je pasivní dav podobný pohádku vybere konkrétní položku a shromažďuje své kopie Pro hráče v nabitých kouscích.

Allay in Minecraft

Allay je podobný velikosti minecraft včel, ale může létat v mnohem vyšší výšce. Na rozdíl od stávajících davů, Allay nesouvisí s žádným konkrétním Minecraftem Biome. Navíc ne interaguje s jinými davy ve hře než s hráči. Dokonce ani nepřátelské davy, jako jsou zombie nebo popíláky, se nestarají o přítomnost Allay.

Kde najít Allay v Minecraft

 • Pillagerovy základny
 • Woodland Mansions

Drancovací základny

Stejně jako železné golems, Allay Spawns uvězněné uvnitř dřevěných klecí generovaných kolem základny Pillager. Každá klec může mít až Tři přidělení ve stejnou dobu. Musíte zlomit dřevěnou strukturu, abyste pomohli zmírnit útěk. Jakmile je volný, Allay začne putovat, dokud nenajde upuštěné předměty.

Allay in Pillager outpost

Než však skočíte IB, abyste zachránili přívody. Každá základna může mít až tucet sloupců, kteří jsou vůči vesničanům a hráči nepřátelští. Pokud nemáte nejlepší okouzlení Minecraft, mohou vás během několika minut přemoci a zabít.

Woodland Mansions

Zámky jsou jednou z nejnebezpečnějších struktur ve hře. Jsou domovem nepřátelských davů, včetně zombie, popínavých popínavých, poldikátorů, sloupců a dalších. Ale s tak vysokými sázkami jsou poklady také působivé. Má různé skryté a exponované pokoje rozložené po třech patrech, z nichž každá má jedinečné funkce.

Klece v lesních sídlech

V sídle je obrovská klec, obvykle v přízemí. Má čtyři dlážděné klece, z nichž každá má 3 přílohy uvězněné v nich. Páku můžete použít mimo klece k otevření dveří a uvolnění allay. Takže s jedním sídlem se můžete dostat 12 přilákání najednou.

Co Allay dělá v Minecraftu

 • Pokud si Allay všimne, že se položka poblíž zvedne, zvedne tuto položku. Poté Allay vrátí položku zpět nedalekému hráči a začne hledat jeho kopie.
 • Kromě vypuštěných položek může Allay také přijímat položky od hráčů. Udržuje původní položku pro sebe a hledá její kopie, ale stále se vrací k hráči.
 • Nakonec také vybírá náhodně hozené položky a snaží se je vrátit svému majiteli.

Allay and Note Blocks

Poznámka bloky jsou dřevěné bloky v Minecraft, které hrají hudbu ve hře. Alnecraft jsou přitahovány tyto poznámky. Pokud Allay slyší hudbu hrající z poznámkového bloku, upustí všechny své shromážděné položky vedle bloku poznámky místo hledání hráče.

Allay and Note Blocks in Minecraft

Ale to nefunguje pořád. Allay vidí jako jeho oblíbený konkrétní poznámkový blok 30 sekund přehrávání hudby. Jakmile tento čas vyprší, ignoruje stejný blok noty, dokud znovu nehraje hudbu. Můžete vytvořit stroj Redstone, aby hudba udržovala po delší dobu.

Navíc mějte na paměti, že vlněný blok ztlumí zvuk vycházející z bloku poznámky. Pokud tedy existuje vlněný blok mezi blokem poznámky a zmírněním, nemusí ho být schopen poslouchat. Na jasnější straně se tento herní mechanik může hodit, pokud se zabýváte skupinou Allays.

Použití Allay

Nyní, když víte, jak to funguje, použití allay je docela jasné. Zde jsou některé z našich nápadů:

 • Allay může Vytvořte sběrný systém na farmách plně automatickyC a mnohem rychlejší bez použití komplexní mechaniky Redstone. Další informace naleznete v našem článku o tom, jak používat Allay na automatické farmě Minecraft.
 • Můžete také vytvořit automatické třídicí systémy pro shromažďování podobných položek ve stejné oblasti nebo hrudi.
 • Skupina Allay vám může pomoci rychle sbírat předměty po explozi a zabíjení davů.
 • Od všeho může držet až 64 kopií stohovatelné položky Najednou jej můžete také použít jako možnost přenosného úložiště.
 • Můžete použít allay k nalezení ztracených nebo náhodně upuštěných předmětů do načtených kusů. Ale musíte mít duplicitní kopii této položky.

Myslíte si, že máte více nápadů, jak používat allay v Minecraftu? Řekněte nám v sekci komentářů níže!

Základní vlastnosti Allay Mob

Nyní, když máte obecnou představu o Allayovi a jeho schopnostech, měli bychom pochopit jeho vlastnosti ve hře. Mějte na paměti, že všechny tyto jsou předmětem změny v oficiálním vydání.

Zdraví a regenerace

Stejně jako nejmilnější menší davy, Allay nemá moc zdraví. Můžete to zabít Dva zásahy diamantového meče nebo čtyři hity železného meče. Také zemře tím, že se dusí v blocích, zůstane pod vodou po dlouhou dobu a kvůli poškození požáru. Allay však nemůže dostávat žádné poškození podzimu, protože neustále se vznáší bez ohledu na výšku.

Z hlediska zdravotních bodů má Allay 20 zdraví v edicích Java i Bedrock. Pokud jde o regeneraci zdraví, Allay regeneruje 2 zdravotní body každou sekundu. Pokud na něj nezaútočíte s nejlepším kouzlem meče, Allay může přežít několik náhodných hitů.

Útok

V Minecraft není žádný útočný mechanik pro Alnecray. Uteče to jen při napadení. Ale mějte na paměti Allay je imunní vůči útokům jeho majitele. To znamená, že pokud drží položku, kterou od vás získala, vaše útoky neovlivní alllay. Pokud však položku vezmete zpět, technicky ji odmítáte, můžete snadno zabít Allay.

Většina nepřátelských davů navíc ignoruje zmírnění. Nemusíte se tedy starat o jeho ochranu, pokud nejste kolem Wither nebo Správce. Mezi těmito dvěma se ve výchozím nastavení cíle Wither zmírňují, ale strážce to poškozuje pouze tehdy, když se obtěžuje přítomností Allay.

Interakce mob

V tuto chvíli se zdá, že každý další dav se zbavil přítomnosti Allay. Žádný nepřátelský dav na to neútočí obecně. Jediným davem, který útočí na Alnecraft, je Wither, který se obecně snaží zabít každý dav v této oblasti. Takže roztomilé pohádkové davy nejsou na to výjimky.

Světelné emise

Díky jejich jedinečným barvám, Allay vyniká téměř v každém biome během dne. Ale v noci se ještě snadněji lokalizují. Každý Allay emituje minimální světlo, což nestačí k rozsvícení oblasti kolem nich, ale to způsobuje, že září. Jejich úroveň světla je podobná vzdáleným pochodněm nebo pavoukům ve tmě.

Allay ve tmě

Pokud právě zkoumáte nějaké nápady Minecraft House, může Allay fungovat jako jedinečný a krásný zdroj světla. Jen se ujistěte, že nezačnou náhodně krást váš stavební materiál.

Sbírka a stohování položek

Pokud lze položku umístit na vrchol existující položky, jako zásobník ve vašem inventáři, je také stohovatelný v inventáři Allay. To zůstává platí pro různé předměty, včetně diamantů, stavebních bloků a dalších. Ale pokud je nerezotabilní položka, jako je brnění, v inventáři Allay, před vyhledáním dalšího svrhněte jeden ve vašem okolí nebo blok poznámky.

Nová mechanik házení položek

Pokud jde o pokles položek, má vzrušující animaci a mechaniku. Místo toho, aby se házely komíny. Splňují každou položku tohoto zásobníku jednotlivě na hráči nebo bloku poznámky. Allay může snadno vyzvednout hromádky položek, ale může hodit pouze jednu položku.

Jak vyměňovat předměty s Allay

Předávání a odebírání položek z Allay je poměrně jednoduché. Pokud je zmírnění s prázdnou rukou, můžete jí dát položku, kterou držíte, klepnutím pravým tlačítkem myši nebo pomocí klíče sekundární akce na něm. Poté Allay projde nalezení a shromažďování kopií této položky pro vás.

Podobně, pokud jste s prázdnou rukou, můžete kliknout pravým tlačítkem myši nebo použít klíč sekundární akce na Allay, abyste si vzali položku, kterou drží. Ale jakmile to uděláte, Allay začne volně potulovat. Musíte jí brzy podat další položku, jinak jinak odletá s prázdnou rukou.

Seznamte se s Allayem v Minecraft 1.19 před uvolněním

Alloy je součástí Minecraft 1.18.30.22/23 Beta vydání, které si uživatelé mohou užívat v edici Bedrock Edition a Minecraft. Již máme vyhrazeného průvodce, jak se okamžitě spojit v Minecraftu, takže si to podívejte prostřednictvím připojeného odkazu. Použití může s tímto davem interagovat před oficiálním vydáním divoké aktualizace a vyzkoušet vše, co máme výše uvedené výše.

Allay je nyní k dispozici v Minecraft 1.19

Allay dělá zprávy v komunitě Minecraft s roztomilými lety, vílami a zřetelným vzhledem. Hráči po celém světě čekali na tento velmi očekávaný dav, přijeli s divokou aktualizací a nyní nebudou moci udržet klid nad jeho přítomností. A to vše je ze správných důvodů. Ale pokud přátelský dav neodpovídá vašemu stylu dobrodružství, můžete se také rozhodnout setkat se s Wardentem v Minecraft Beta. Pro ty, kteří nevědí, je Warden pravým opakem Allay, protože je to nejděsivější dav Minecraft, který většina hráčů nemůže přežít. Nemůžete ani utéct od strážce bez lektvaru nočního vidění, natož bojovat. S tím řekl, že je toho hodně, co mohou hráči dělat s albelay ve hře. Máte nějaké nápady? Řekněte nám v komentářích níže!

Vše, co byste měli vědět o Allay, rozkošné nové dav Minecraft, který pro vás může najít téměř jakoukoli položku

Ikona e -mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e -mail.

Sdílejte ikonu zakřivenou šipku směřující doprava.
Ikona twitteru stylizovaný pták s otevřenými ústy, tweeting.

Twitter LinkedIn Ikona Slovo „in“.

Ikona Fliboard LinkedIn Stylizované písmeno F.

Ikona Flipboard Facebook Letter F.

Ikona e -mailu na Facebooku obálka. Označuje schopnost odesílat e -mail.

Ikona e -mailového odkazu Obrázek odkazu řetězu. Symobilizuje URL odkazu na web.

Dva přidělení plovoucí v Minecraftu

 • Jak používat allay v Minecraft
 • Jak najít allay v Minecraftu
 • Jak rozmnožovat přilákání v Minecraftu
 • Allay je nový dav Minecraft představený v The Wild Aktualizace.
 • Když dáte Allay položku, začne shromažďovat více kopií této položky.
 • Můžete chovat přiláky tím, že jim dáte ametyst střepy, zatímco jukebox hraje poblíž.

Letošní aktualizace velké Minecraft, The Wild Update, představila spoustu nových davů a ​​mechaniky. Ale nejroztomilejší ze všech je určitě Allay, drobné duchové stvoření, které se pokusí načíst vše, čemu to řeknete.

Zde je to, co Allay dělá, jak ho najít a jak vydělat více.

Jak používat allay v Minecraft

V podstatě je Allay trochu jako detektor chůze kovů. Jakmile jí poskytnete položku (klepnutím pravým tlačítkem myši nebo stisknutím levého spouštěče), začne vás sledovat a hledat další kopie této položky. Poté shromáždí každou odpovídající položku, kterou najde, a doručí je přímo vám.

Dokud zůstanete v 64 blocích od Allay, bude vás to následovat kdekoli (kromě pod vodou). A zatímco to sleduje, bude hledat a najít položky do 32 bloků od vás. Pokud blok poznámky spustí poblíž, stráví také 30 sekund kroužící kolem bloku poznámky místo toho.

Existuje několik situací, kdy může být nesmírně užitečná. Pokud jste například nastavili davovou farmu, můžete použít allay k pasivnímu shromažďování pouze kořisti, kterou chcete, ale zbytek nechte zbytek. Pokud jste použili TNT k odstranění důlní celé jeskyně najednou, může vaše zmírnit materiály ponechané za sebou. A samozřejmě, pokud jste někde zahodili položku, použití allay je snadný způsob, jak ji najít.

Jen si všimněte, že váš Allay může shromažďovat pouze upuštěné položky – jinými slovy, může shromažďovat položky pouze tehdy, když jsou nad zemí jen malá ikona plovoucí. To znamená, že pokud dáte svůj Allay diamant, nemůže najít více diamantů, které jste dosud nevyhovovali.

Jak najít allay v Minecraftu

Na rozdíl od většiny davů, všeho se vynoří pouze ve dvou konkrétních místech: Pillager Outposts a Woodland Mansions.

Pillagerovy základny jsou vysoké struktury plné válečníků ovládajících kuše, které se mohou ve většině biomů vynořit. Občas najdete základny Pillager obklopené dřevěnými vězeňskými buňkami. Tyto buňky budou držet buď železný golem, nebo dva přílohy.

Woodlandské sídla jsou vzácnější a můžete je najít pouze v temných lesích. Některé sídla mají uvnitř vězeňské buňky, obvykle zamčené a střeženy vandikátorem. Zatímco většina buněk bude prázdná, vždy existuje šance, že najdete jeden až tři přílohy zamčené uvnitř.

Jakmile jste našli nějaké uvězněné přílohy, rozbijte tyče vězeňské cely, abyste je osvobodili. Jediným způsobem, jak přimět, aby vás následovali, je dát jim položku, aby je hledali, tak jim dejte jakoukoli položku a povedete je k bezpečnosti.

Rychlý tip: Minecraft přidal přílohy s divokou aktualizací, která vydala v červnu 2022. To znamená, že se objeví pouze ve světě, které jste vytvořili po vydání této aktualizace.

Jak rozmnožovat přilákání v Minecraftu

Alloys se v Minecraftu nekonejí jako jiná stvoření. Chcete -li duplikovat svůj Allay, budete potřebovat jukebox, hudební disk a ametyst shard.

Chcete -li vytvořit jukebox, zkombinujte diamant s osmi prken jakéhokoli typu. Musíte do něj také vložit hudební disk, který najdete v truhlami s poklady po celém světě, nebo oklamáním kostra do zabití popínavé lizvy.

Najdete amethyst střepy pod zemí těžbou ametystových shluků, které rostou jako součást větších Ametyst Geodes.

Jakmile máte vše, co potřebujete, vedete svůj Allay na jukebox a přehrajte hudební disk. Allay začne tančit. Dejte svému ametystovému shardu k allay a vynoří to další.

Poté budete muset počkat nejméně pět minut, než se původní Allay nebo nový může znovu duplikovat.

Tech Reporter pro recenze zasvěcených

William Antonelli (on/ona/oni) je spisovatel, editor a organizátor se sídlem v New Yorku. Jako zakládající člen referenčního týmu pomáhal růst Tech Reference (nyní součástí zasvěcených recenzí) od skromných začátků na juggernaut, který přitahuje více než 20 milionů návštěv měsíčně. Mimo Insider se jeho psaní objevilo v publikacích jako Polygon, Outline, Kotaku a další. Je také zdrojem technické analýzy na kanálech jako Newsy, Cheddar a Newsnation. Najdete ho na Twitteru @DubsRewatcher, nebo se k němu dostanete e -mailem na WANTONELLI @INSIDER.com.