Animal Crossing je největší soupeř PC jistě vzrostl, můžete hrát na PC Crossing Animal Crossing? Ano a tady je jak!

Můžete hrát na PC? Ano a tady je jak

K dispozici jsou nákupy v aplikaci, i když tato hra je zpočátku zdarma. Pokud jste začátečník, můžete tuto hru začít hrát zcela zdarma. Hraní přechod zvířat vyžaduje připojení k internetu. Aplikace pro kapesní tábor Animal Crossing je přístupná na iOS a Android.

Zvířecí kříženíNejvětší soupeř PC se jistě rozrostl

Hokko život, v raném přístupu od loňského léta se příští měsíc přepne

Publikováno 2. srpna 2022
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.
Hokko Life L Console Oznámení Trailer

Během posledního roku idylický život sim v hlavní roli antropomorfních zvířat tiše zvedl páru. Ne, není to nové Zvířecí křížení. Je to hra pod radarovou s názvem Hokko život, A příští měsíc přichází na konzole.

Grand Theft Auto 6 Komentáře: Dramatické čtení
Najednou chce každý předělat Mrtvý prostor
v Dune: Spice Wars Koření musí proudit, ale nezapomeňte hydratovat

Na první pohled, Hokko život nepopiratelně přináší silnou podobnost Zvířecí křížení, Nintendo’s Juggernaut Series of Life Sims. Obě hry jsou zasazeny do idylického městečka, osídlené zvířatami, kteří chodí a mluví a žijí roztomilé aproximace lidských životů. Oba kladou důraz na zemědělství a zdobení. Jako postava Villager Player z Zvířecí křížení, Máte malou sekeru. Zřejmé podobnosti, které si všimnete ve videu výše, nekončí tam.

Ale Zvířecí křížení byl na strojích Nintendo hratelné jen nikdy. V PC a hlavní konzolové ekosystémy je vakuum pro tuto specifickou chuť hry, které Hokko život měl za cíl vyplnit. V loňském roce, krátce poté, co byl k dispozici v raném přístupu na Steam, Kotaku Australia poznamenal, že se necítil dost masitý, aby ospravedlnil dostupnost veřejnosti.

To bylo tehdy. To je teď. Po celý rok v Early Access, hry Studio Wonderscope – přezdívka pro Game Dev Robert Tatnell, který vyrábí Hokko život sólo – zavedl řadu aktualizací, do bodu, kdy Hokko život je víceméně plná hra. Jeden přidal tunu nových položek. Další přidal systém výhod, trochu jako ten, který je přítomen v Křížení zvířat: New Horizons . Ale Hokko život není přesným one-to-one remappingem hry, která definovala pandemické rané odchody. Přizpůsobení v Hokko život je například mnohem robustnější.

Hokko život je v současné době hratelný v Early Access na Steam, kde má „většinou pozitivní“ hodnocení na základě asi 1 000 recenzí. Uvidí své úplné vydání na PC, ale také na Switch, PlayStation 4 a Xbox One, 27. září.

Můžete hrát na PC? Ano a tady je jak!!

Protože lidé, kteří milují hry pro zvířata, stále hrají tuto hru na svých telefonech. To jim může zabránit v provádění dalších telefonních aktivit, jako je rozhovor s jejich blízkým a jejich a účastí na nezbytných telefonních hovorech. Z tohoto důvodu byste se měli dozvědět, zda můžete na PC hrát zvířecí křížení. Našli jsme autentické způsoby. Přečtěte si o tomto článku, abyste věděli, co je křižovatka zvířat a jak jej hrát na PC.

Co je křižovatka zvířat?

Nintendo vytvořil ohromující hru s názvem Animal Crossing. Je to mnohem snazší, než se zdá, že hraje tuto hru. Ovládací prvky hry jsou přímé a hraní to nevyžaduje žádné konkrétní odborné znalosti ani schopnosti.

Hraní zvířecích přechodů na jednom zařízení po celou dobu by mohlo být únavné pro zkušené hráče. V tomto článku si promluvíme o tom, jak hrát na PC na PC. Znovu se zmínili o tom, že jsme se na to podívali a objevili dvě jednoduché metody. Zatímco druhý používá zrcadlo obrazovky PC, první používá emulátor.

Můžete hrát na PC?

Ano můžeš. Zde je návod, jak hrát zvířecí křížení na PC.

1. Použijte emulátor

Drobné displej poskytuje emulátor Nintendo Switch, i když je to jeden ze způsobů, jak hrát na PC Crossing Animal Crossing. Používání emulátoru přepínače Nintendo je tedy jedním ze způsobů, jak hrát stejnou hru na vašem PC. Tento emulátor také pracuje s přechodem zvířat.

Křížení zvířat může být přehráno na PC pomocí emulátoru přepínače Nintendo. Pojďme se podrobněji podívat na každou fázi:

  • 1. Stáhněte si a extrahujte emulátor Nintendo.
  • 2. Chcete -li spustit emulátor, otevřete extrahovanou složku a vyberte Ryujinx.exe.
  • 3. Poté, abyste mohli hrát hru, přidejte ji do knihovny emulátoru. Složka a složku systému Ryujinx najdete pomocí nabídky souboru.
  • 4. Po přetažení a upuštění prod restartujte emulátor. Soubory klíčů.
  • 5. Nainstalujte firmware po otevření nástrojů.
  • 6. Nakonec zvolte procházet a zahrnout hru.

můžete hrát na PC

2. Zrcadlo a ovládejte verzi Android Animal Crossing na PC

Druhou možností je zrcadlení zařízení Android na PC, které je snadno dosažitelné, pokud máte tuto hru v telefonu a správné zrcadlové zařízení. Zde jsme diskutovali o obou věcech. Tak se držte.

S pomocí programu Starzmirror můžete použít myši a klávesnici k přehrávání svých oblíbených PC her, zatímco se vaše obrazovka zrcadlová. Výsledkem je, že hráči upřednostňují Starzmirror před dalšími službami.

Když je obrazovka sdílena, přináší nejúžasnější kvalitu videa bez problémů s zkreslením nebo rychlostí. Mobilní zařízení Android i iOS mohou tuto aplikaci používat.

  • 1. Stáhněte a nainstalujte Starzmirror do telefonu PC a Android.
  • 2. Otevřete Starzmirror, vyberte „Android (USB)“ a poté dodržujte pokyny na obrazovce a stáhněte si aplikaci Starzmirror do telefonu. Můžete dostat zvířecí přechod na PC
  • 3. Jakmile nainstalujete aplikaci Starzmirror, uvidíte QR kód, který budete muset skenovat. Po úspěšném skenování uvidíte, že proces zrcadlení začal. Jak hrát zvířecí křížení na PC
  • 4. Nyní si budete moci uvědomit, že jste obrazovku úspěšně zrcadlili.

Časté dočasnosti o přechodu zvířat

Mohu hrát zvířecí křížení online?

Ve hře Animal Crossing vytvářejí hráči postavu tancem se zvířaty a vytvářejí pouto mezi sebou a nimi. Mnoho lidí však ví, že hru lze přehrávat online. Pokud chcete přehrávat křížení zvířat online, musíte mít připojení k internetu.

Můžete hrát na PC Crossing bez přepínače?

Nové horizonty bohužel vyžadují přepínač Nintendo, aby se hrály. Pokud si však chcete ponořit prsty do zvířecího křížení, můžete jej zrcadlit na PC. Takže ano, můžete hrát zvířecí křížení na PC i bez přepínače a to je něco, co mnoho hráčů neví.

Je zvíře volný?

K dispozici jsou nákupy v aplikaci, i když tato hra je zpočátku zdarma. Pokud jste začátečník, můžete tuto hru začít hrát zcela zdarma. Hraní přechod zvířat vyžaduje připojení k internetu. Aplikace pro kapesní tábor Animal Crossing je přístupná na iOS a Android.

Je zvířecí křížení dostupné na páře?

Ano, dříve zvířecí křížení nebylo k dispozici na Steam, ale nyní k němu můžete snadno přistupovat na páře. Animal Crossing byl propuštěn na jiných platformách, jako jsou Nintendo’s Wii a Gameboy Advance, ale nyní máme tuto úžasnou hru pro PC, která je přístupná na Steam.

Existují nějaké hry jako Animal Crossing na PC?

Animal Crossing je strategická hra, kde se hráči rozhodují, jak komunikovat s vesničany a městem, s jejich vlastními návrhy a styly. Mezi další podobné hry na PC patří Sims, Seed of Rage a Super Mario World. Navíc má samotná hra pro křížení zvířat mnoho verzí, některé jsou zdarma, zatímco některé mají nákupy v aplikaci.

Závěr

Animal Crossing je oceněná hra vyvinutá společností Nintendo. Hra sleduje dobrodružství mladého chlapce jménem Tom Nook, který se přestěhuje do nového města, a rozhodne se otevřít restauraci domu. Hra byla vydána na Nintendo a od té doby prodala přes 13 milionů kopií po celém světě.

Navzdory svému úspěchu došlo k několika stížnostem na obtížnost přechodu zvířat. A mnoho lidí stále neví, jak hrát na PC Crossing. Toto je super hloubkový průvodce, jak toho dosáhnout.

Používání Starzmirror je skvělé řešení, pokud chcete zrcadlit zvířecí přechod na počítači, protože vám to pomůže během několika minut. Navíc se jedná o jednodušší a rychlejší proces ve srovnání s používáním emulátoru.