Apex Legends Hodnocení: Jak fungují Rank Reset & Placement Fungs? Charlie Intel, Apex Legends Season 17 Odstraňuje rozdělení a přepracování RADED REDE | PCGamesn

Apex Legends Season 17 Odstraňuje režim rozdělení a revize

“Hlavním důvodem pro žádné rozdělení je, že přidáváme prozatímní zápasy k lepšímu měření umístění na začátku vaší hodnocené cesty pro sezónu,” řekl Nikolich. Každý hráč bude nyní muset hrát na začátku každé sezóny deset prozatímních zápasů, podobně jako v režimu Arenas.

Apex Legends Hodnocení: Jak fungují Rank Reset & Placement Fungs?

Apex Legends hodnocené divize

Respawn Entertainment

Apex Legends má skvělý systém, který vidí, jak hráči brouší celou cestu k Apex Predator. Každou sezónu jsou řady hráčů měkké resetování s zápasy umístění, ale jak to funguje?

Apex Legends má skvělý hodnotný systém, který je snadno srozumitelný a extrémně návykový. Pro ty, kteří chtějí konkurenceschopnější zkušenost a způsob, jak posoudit vlastní dovednosti, je místo, kde se mají být místo.

S Apex Legends Season 17 přináší některé změny v hodnocených ligách, hráči staří i noví budou chtít vědět, jak fungují umístění, pokud je stále na půli cesty a jak funguje resetování hodnosti.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Apex Legends Rank odměny

Apex Legends Ligaed Ligy vidí hráče soutěžit o stoupání na úrovně.

Jak funguje resetování Rank v Apex Legends?

Od sezóny 17 existuje už není na půli cesty rozdělení během hodnocené sezóny, což znamená, že Hráči nezažijí měkký resetování uprostřed sezóny.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Místo toho budou hráči Apex Legends muset hrát 10 zápasů umístění na začátku nové sezóny, což bude diktovat jejich hodnost pro začátek sezóny.

V jistém smyslu je to nový způsob, jakým bude resetovat resetování, protože hráči budou muset projít zápasy pro umístění, aby získali svou hodnost každou sezónu. Nová hodnost hráčů po zápasech umístění je obvykle nižší než jakékoli hodnosti, s nimiž dokončili předchozí sezónu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jak fungují zápasy umístění apexových legend?

Na začátku nové sezóny Apex Legends budou muset hráči dokončit 10 umístění zápasů, aby odemkli své hodnosti. Hodnost, kterou obdrží, bude Na základě hodnosti jejich předchozí sezóny, stejně jako jejich výkon v 10 zápasech o umístění.

Pro více informací o Apex Legends nezapomeňte se podívat na naše další průvodce níže:

Apex Legends Season 17 Odstraňuje režim rozdělení a revize

Aktualizace sezóny 17 Apex Legends odstraní režim s rozdělením a přepracováním s novými systémy progrese a požadavky na úroveň.

Apex Legends Season 17 Odstraňuje rozdělení a revidované režim: Starý muž se šedými vlasy

Publikováno: 2. května 2023

Aktualizace Apex Legends Season 17 přináší několik hlavních změn v systému hodnocení hry, včetně přepracování bodového systému a nových požadavků na úroveň. Respawn se také zbavuje hodnocení, takže hráči si budou moci udržet své hodnosti po celou dobu sezóny. Do režimu se přichází několik dalších úprav a projdeme je všechny, takže jste připraveni, když se příští týden konejí datum vydání Apex Legends Season 17.

Ředitel designu Evan Nikolich a ředitel designu zkušeností Aaron Rutledge se během nedávné tiskové události zúčastnili PCGamesn.

“Zaměřujeme se na dohazování a vytváření konkurenčních zápasů,” řekl Nikolich. “Bereme v úvahu předem vyrobené jednotky, abychom se vyrovnali za konkurenční výhody.”.“

Tým DEV představuje nový systém dohazování se skrytým hodnocením dovedností, známým jako MMR. Systém se zaměří na to, aby se hráči Olo a Duo spojili s jinými sólami a duosy, ale rychlost dohazování bude upřednostňována, aby hráči neseděli v hale příliš dlouho.

K dispozici je také zcela nový systém bodování, který dává větší váhu, aby odpovídal vítězství, místo vysokých čísel zabíjení. S touto změnou jsou RP (hodnocené body) odstraněny a nahrazeny LP (žebříkové body). Vstupní náklady na zápasy se již s vaší hodností nezvyšují – vždy to bude stát 35 lp na spuštění hodnoceného zápasu.

Apex Legends Season 17 Odstraňuje rozdělení a přepracování režim hodnocené: dvě postavy bojující v aréně

Nový systém body vás odmění bonusy LP výpočtem faktorů, jako jsou zabíjení, výkon MMR na úrovni žebříku, asistence a jak obtížný byl zápas pro vás celkově.

Další pozoruhodnou aktualizací v sezóně 17 je to, že se odstraní hodnocené rozdělení. Vaše hodnost bude resetovat, až bude nová sezóna žije.

“Hlavním důvodem pro žádné rozdělení je, že přidáváme prozatímní zápasy k lepšímu měření umístění na začátku vaší hodnocené cesty pro sezónu,” řekl Nikolich. Každý hráč bude nyní muset hrát na začátku každé sezóny deset prozatímních zápasů, podobně jako v režimu Arenas.

Kromě toho všeho je požadavek na hodnocenou úroveň vyskočení z 20 na 50. Rutledge vysvětluje, že tento požadavek pomůže „zpomalit Šmouly [a] dá nám více času na detekci podvodníků.“

Thumbnail YouTube

Apex Legends Season 17 Lands 9. května, takže se budete moci příští úterý zažít pro sebe vylepšený režim pro sebe. Nezapomeňte si prohlédnout náš seznam úrovně a seznamu všech postav Apex Legends, pokud si nejste jisti, s kým byste mohli zahájit svou hodnocenou sezónu.

Ethan Anderson Lover z RPG her a všechny věci Zelda, Pokémon, Dragon Age nebo Tales související. V současné době pokrývá spoustu dopadu Genshin na weby, jako jsou Gamespot a PCGamesn.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.