Aquellos Que Tengan Procesadores AMD FENOM II NO PODrán Mover El Destiny 2 – Hardwaresfera, Destiny 2 má pro uživatele AMD Fenoma uživatele hlavní problémy | PCGamesn

Destiny 2 má hlavní problémy s havárií pro uživatele Fenoma AMD

Podrobnosti o tom, co lze očekávat od akce ve hře, naleznete v naší recenzi Destiny 2.

Los Sistemas Con Procesador AMD Fenrom II no Pueden Ejecutar el Destiny 2, Debido a Que este implementa instructions SSSE3, Incompatibles con estos procesadores.

Destiny Rise 3

Destiny Rise 3

Oficialmente ya ha llegado el título osud 2 para ordenador y se dado un urioso fenómeno en momento del lanzamiento y es que usuarios con un cierto tiempo, que montan Procesadores amd feheom ii, feeden de estego, debido El Juego Se Queda Colgado Sin Parar. El Juego Destaca por Una Una Gran Optimización Para Ordenador y Claro, esto de Colgarse con una familia de Procesadores concreta, no es común y se esán dando muchas quejas por partte de los usuariorios.

‘Cuando Comienzo El Juego, Selecciono Mi Personaje E Inicio Sesión, Me Lleva A Una Pantalla Negra de carga. El Símbobolo en la Esquina cambia de forma una Vez y luego se congela. Aparece Una Ventana que dice que el juego ha dejado de funcionar. AKTIVALTE NO PUEDO JUGAR AL JUEGO ‘, Comenta „Majicm9“, Usuario de Reddit.

Bungie, Sabe que este tipo de publicidad es unclea y halido rápidamente para decir que la incompatibilidad se debe a que esta familia de procEsadores žádný syna kompatibles con las instrucciones suplemental streaming extensing 3 (ssse3). La Desarrolladora ha dejado claro que: ‘Destiny 2 no se puede ejecutar en Procesadores que no integren soporte para dicha instrucción ‘. La Conspiración Parece Ser Starosta, ya que existen videa de la beta del juego, movidas con un fenom ii sin mayores problémové, por lo tanto, algo se nos esú es es todo esto, posiblemente, que en la beta estas instrucciones ne ejecutaban, Porque la beta éra limitada. Ahora, Aquel Que quire jugar al Destiny 2, Tiene Que Cambiar de Procesador O No Podrá Jugar.

Del Comunicado Oficial Se ExtraE: ‘Hemos Visto Una Serie de Informes de Fallos en Las Cpu que caen por debajo de nuestras espeifificaciones mínimas enterecidas (por ejemplo los amd fenom II) Están por debajo de Las Especifificaciones Mínimas y No Son Compatibles de Manera oficial ‘

Destiny 2 má hlavní problémy s havárií pro uživatele Fenoma AMD

Destiny 2 AMD Phenom Crash

Destiny 2 byl spuštěn dnes na PC a pro většinu hráčů to byl docela příjemný zážitek. Navzdory těžkému zatížení serveru se lidé dokázali přihlásit a hrát si rychle a pro většinu to byl docela hladký zážitek. Pro uživatele však existuje jedna obrovská výjimka pro konkrétní procesory AMD.

Podrobnosti o tom, co lze očekávat od akce ve hře, naleznete v naší recenzi Destiny 2.

Zdá se, že procesory Phenom II nejsou podporovány hrou, a téměř každá zpráva o havárii na fóru Bungie a DestinyTechsupport Subreddit všechny sdílejí tento typ procesoru společně – nejčastěji se k nehodě dochází při načítání postavy. Jeden z účtů Bungieho nápovědy odpověděl na to, že se na to dívají, ale je pravděpodobné, že uživatelé jevu mají prozatím štěstí.

Bungieho vlastní známé problémy Postys „Destiny 2 nebude běžet na procesorech bez doplňkového streamování SIMD Extensions 3 (SSSE3)“, což je funkce, kterou tyto procesory nepodporují. Zda je oprava v dílech, je třeba vidět, ale někteří postižení uživatelé již měli úspěch při vyžádání náhrad.

Bungie Help Twitter navrhuje spustit „skenování a opravu“ prostřednictvím bitvy.síť, ale zdá se, že to pouze napraví určité nehody, které nejsou spojeny s procesorem jev.

Je to obzvláště zvláštní problém s ohledem na to, že problém nebyl přítomen v PC beta, a vy byste si mysleli, že chyba ovlivňující celou třídu CPU by nebyla zavedena při přechodu z beta do úplného vydání. Budeme dávat pozor na zprávy o chybách, ale prozatím se budete chtít vyhýbat Destiny 2, pokud jste na jevu.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.