ARK 2 Datum vydání Spekulace, přívěsy, hraní a další | PCGamesn, ARK 2 Datum vydání, novinky, přívěs, hraní a další | Ginx Esports TV

ARK 2 Spekulace s vydáním, novinky, přívěs, hraní a další

Prozkoumejte obrovský svět dinosaurů s naším pokrytím v datu vydání, přívěsu, podrobnostem o hře a další pro Ark 2.

ARK 2 Datum vydání Spekulace, přívěsy, hraní a další

Zde je vše, co víme o datu vydání ARK 2, stejně jako o všech herních přívěsech a dokonce i několika podrobnostech o zapojení Vin Diesel.

Datum vydání Ark 2: Muž s podobou podoby Vin Diesel se dívá na svou dceru, když zírá mimo obrazovku. Oba jsou oblečeni do zvířecích kůží

Publikováno: 25. července 2023

Kdy je datum vydání ARK 2? Od oznámení ARK 2 na The Game Awards 2020 jsme se těšili, že se dozvíme více o nadcházející hře na přežití s ​​tématem dinosaura. Na základě dvou filmových přívěsů a dalších informací od vývojového týmu Studio Wildcard je jasné, že Ark 2 bude obsahovat jedinečný příběh, vylepšenou herní mechaniku a (samozřejmě samozřejmě!) T-rex.

Ark 1 se etabloval jako jedna z nejlepších her pro přežití, ale pouze čas ukáže, zda se Ark 2 může vloupat do našeho seznamu nejlepších PC her. Od data vydání ARK 2 po svou platformu, boj podobný duši a podporu mod; Zde je vše, co víme o pokračování Archa.

ARK 2 - Dva lidé procházeli na útesu s podivnou krajinou před nimi. Pterasaurs létají kolem a jsou vidět větší dinosauři, který jedí trávu

ARK 2 Spekulace datum vydání

Studio Wildcard na oficiálních fórech Ark potvrdil, že datum vydání ARK 2 přistane do konce roku 2024. Vývojář uvedl, že letos neukáže žádné hry ARK 2 hry, protože hra prostě ještě není připravena.

Původní oznámení najdete na oficiálních fórech Ark. Stejně jako původní hra ARK je možné, že ARK 2 může nejprve vyjít v časném přístupu.

Thumbnail YouTube

Přívěsy ARK 2

Zatím jsme viděli dva filmové přívěsy a oba představovali Vin Diesel jako hrdina Santiago. V prvním přívěsu je malá komunita Santiaga (včetně jeho dcery) přepadena masivními monstrami podobnými orc. Situace se zdá být docela hrozná, ale Santiago to zvládne dobře … dokud se k boji připojí T-Rex. Když se oba orky i lidé staly obětí gigantického dinosaura, Santiago se podaří chytit svou dceru a najít bezpečnost v nedaleké jeskyni.

Ve druhém přívěsu představuje dcera Santiago svět Arat, kde „každý den je boj o přežití“. Vidíme dodo, větší dinosaurus a pak … T-Rex znovu. Tentokrát je však T-Rex zkrocen Santiago a jeho dcerou.

Thumbnail YouTube

ARK 2 hraní

Přestože jsme ještě měli vidět nějaké záběry hry ARK 2, Studio Wildcard již zveřejnil několik podrobností o hlavních aspektech hry. Nejprve pokračování používá perspektivu třetí osoby a přepracovaný řídicí systém. To zahrnuje pohybové dovednosti podobné parkouru a duše podobné duše. Zní to, jako bychom mohli očekávat docela dost uhýbání a blokování.

Také nám bylo slíbeno systém světových událostí, který spustí jedinečné události; nejen kolem polohy vaší postavy, ale všude ve světě Ark 2. Kromě toho bude existovat nový systém řízení stvoření, tvorba položek založená na komponentách a vylepšený systém sestavení s mnohem více možnostmi než původní archa.

Jak se očekávalo, ARK 2 bude mít režim pro více hráčů a boj PvP. I když se o režimu sólového kampaně objevila určitá zvěsti, neviděli jsme na této frontě žádné oficiální zprávy. Přirozeně, PVE Combat stále hraje velkou roli, ale nejen proti dinosaurům: v Ark 2 se musíte vypořádat s nepřátelskými mimozemšťany Aratai, kteří budou používat své vlastní dinos.

Datum vydání Ark 2: Humanoidní monstrum s rysy podobnými orc, které nosí lebku rohaté stvoření. Má na sobě kostní brnění

Platformy ARK 2 a podpora mod

ARK 2 se původně uvolní jako exkluzivní konzola Xbox Series X/S. Hra bude k dispozici na Xbox Game Pass od prvního dne, včetně PC Game Pass. Všimněte si, že stále existuje možnost, že hra najde cestu do PlayStation, ale v tomto okamžiku nemáme ponětí, jak dlouho vydrží okno exkluzivity Xbox.

Studio Wildcard také potvrzuje, že hra bude obsahovat plně stohovatelné uživatelé vytvořené mody, podporované MOD.io. To znamená, že pro hráče PC i konzoly lze přidat, vylepšit nebo přepracovat se nebo přepracovat. Kromě Mods, Ark 2 pravděpodobně obdrží nějaký obsah DLC, stejně jako jeho předchůdce.

Datum vydání ARK 2: Muž, který vypadá jako Vin Diesel, označuje oštěp, aby bojoval proti dinosauru

Ark 2 Story

Přívěsy o příběhu ARK 2 příliš neodhalí, ale víme, že k tomu dochází po událostech Genesis: část 2, což je poslední archa: přežití vyvinuté DLC. Stručně řečeno (pozor na spoilery!), DLC skončila zničením lodi Genesis, což mělo za následek, že se klon Santiago vrhl směrem k nové planetě. Předpokládáme, že tato planeta není nikdo jiný než svět Arat.

Proč je Vin Diesel v arch 2?

Pojďme se podrobněji podívat na roli Vin Diesel, budeme? Jak ukázaly přívěsy, Vin Diesel hraje jako hrdinský protagonista v Ark 2, ale to není všechno. Jako vášnivý hráč a velký fanoušek Ark: Survival se vyvinul, Studio Wildcard se rozhodl přivést VIN na palubu jako výkonný producent. Přesněji se Vin Diesel připojí k produkčnímu týmu jako prezident Creative Convergence.

I když neznáme přesný rozsah zapojení nafty, zmínil se o tom, že je „nadšený, že se připojí k týmu Wildcard Studio, aby vyvinul příběh“. To naznačuje, že pracuje na vyprávění hry a možná i více.

Herní průchod pro PC

Herní průchod pro PC Herní průchod pro PC Microsoft $ 9.99 $ 1 (první měsíc) Přihlásit se k odběru sítě N Ezecs Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Microsoftu a dalších programů.

A to prozatím uzavírá naše datum vydání ARK 2. Zatímco všichni čekáme na další zprávy na nadcházejícím pokračování, proč ne vyzkoušet některé z nejlepších přežití archů vyvinuté mody, aby z originálu vytěžili maximum z originálu? Máme několik návrhů na nejlepší dinosaurské hry na PC, pokud absolutně nemůžete čekat na datum vydání ARK 2, ale stále se chcete dostat blízko masivních prehistorických zvířat.

Marloes Valentina Stella Jeden z našich odborných průvodců, Marloes vás zakryl, pokud potřebujete vést hry jako Minecraft, Baldur’s Gate III, Genshin Impact nebo mezi námi. Možná už jste viděli Marloesova slova na Gamesradar+ a Game Rant.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

ARK 2 Spekulace s vydáním, novinky, přívěs, hraní a další

Shane Moosa

EA FC24 Průvodce

Prozkoumejte obrovský svět dinosaurů s naším pokrytím v datu vydání, přívěsu, podrobnostem o hře a další pro Ark 2.

Pokud jde o hry Great Survival, vyvíjel se přežití archů od svého vydání v roce 2015, pravděpodobně kvůli ikonické funkci ve hře, dinosauři. Nyní se díváme do budoucnosti a na obzoru fanoušci trpělivě čekají na příchod Ark 2.

Ale kdy bude Ark 2 propuštěn a co o tom dosud víme? Abychom odpověděli na tyto otázky, sestavili jsme vše, co víme, pokud jde o ark 2 níže, jako je okno data vydání, přívěs, hraní a mnoho dalšího.

Aktualizace 22. září 2023 - Tento článek byl aktualizován a zkontrolován pro nejnovější zprávy a úniky „Ark 2“.

Nejnovější zprávy a úniky ARK 2

14. června 2023: Nový přívěs ARK 2!
17. května 2023: Nové zvěsti/zprávy ARK 2?
6. dubna 2023: Ark 2 zpožděn do konce roku 2024

Po pečlivém zvážení jsme se rozhodli odložit zahájení pokračování do konce roku 2024, kdy bude stále spouštět výhradně na Xbox, Game Pass a Windows Distribution Platforms (Steam/PC). Zpoždění ARK 2 jsme hodně přemýšleli o zlepšení finálního produktu a pohody týmu. Tato zpráva bude pro mnohé zklamáním – cítíme to také – ale jsme si jisti, že toto těžké rozhodnutí je to pravé.

Tak proč zpoždění? Naším cílem je učinit Ark 2 nejlepší hrou, jakou může být, a poskytnout hráčům skutečně výjimečný a obohacující zážitek. Unreal Engine 5 je pro nás neuvěřitelně novou technologií (a všechny vývojáře) a snažíme se použít tuto špičkovou technologii k plnému potenciálu a zároveň vytvářet hru s dosud nedosaženým rozsahem na Studio Wildcard. Když se dozvíme více o motoru a vyvíjíme pokračování, upravili jsme naše pracovní postupy a upravili naše potrubí tak, aby vyhovovaly tomuto novému paradigmatu nové generace, a kvůli všemu, co zahrnuje, potřebujeme více času na vývoj.

Upřímně se omlouváme za toto zpoždění a skutečně si vážíme vašeho porozumění. Vaše podpora a vášeň jsou pro nás životně důležité a budeme i nadále intenzivně pracovat, abychom poskytovali konečný zážitek z přežití dinosaura v dalším generálu. S ohledem na to nemáme v plánu představit žádné hry/snímky obrazovky/videa ARK 2 v letošním roce; Máme však v úmyslu vás informovat a zapojit se do procesu vývoje tím, že pravidelně předvádíme více aktiv Ark 2 v příštích měsících, což vede k odhalení našeho hry příští rok.

Ale! Naše touha posouvat hranice toho, co je ARK 2 na platformě nové generace, nás vedla k rozhodnutí vytvořit zprostředkovatel Unreal Engine 5 ARK produkt s využitím některých nových technologií, které stavíme, což nám umožňuje další mistrovství v našem mistrovství nový motor a nakonec bitevní test některé z našich rizikovějších technických pokroků. Hluboké pochopení toho, jak dobře vykreslovací a osvětlovací techniky fungují na konzole, jaký bude výkon, zda můžeme optimalizovat a dodávat interaktivní vodu a listy na širokoúhlém základě a mnohem více. Doručíme modifikace napříč platformami, multiplayerem napříč platformami a nový systém účtu, informujeme nás o dalších změnách, které bychom měli zvážit pro ARK 2. Vzhledem k rozsahu všech technických a QOL změn potřebných pro takový zážitek z příštího generace není možné učinit tuto novou verzi Ark Backward Compatible, což nás vedlo k závěru, že to bude muset být samostatný produkt.

Uznáváme také, že ARK 2 má některé docela významné změny designu z původní hry, což nemusí být přitažlivé pro všechny (dívat se na vás, boj podobný duši, primitivně pouze zbraně a přísnou mechaniku třetí osoby-a An Celkově „velmi vážný“ tón), a proto se domníváme, že je nezbytné poskytnout hráčům plně další verzi původního zážitku, aby se zajistilo, že si fanoušci budou i nadále užívat archu, kterou znají pro nadcházející roky.

Jsme nadšeni, že se s vámi letos podělíme o tuto novou cestu Ark-spojujeme hráče z PC, Xbox a PlayStation v verzi hry, kterou milujete.

Hraní, příběh, příběh, přívěsy a vše, co víme

Propagační snímek obrazovky pro ARK 2, představující postavu Vin Diesela Santiago a malé dítě, o které se stará, jezdí na vrcholu obří dinosaurské hory

Kdy bude vydat ARK 2 na PC? Ark 2, pokračování zasáhlo hřiště pro přežití Ark: Přežití se vyvinulo oficiálně na cestě a tentokrát kolem pozvání některá docela velká jména, která se hrají ve svém otevřeném světě, kde se dinosauři potulují a lidé však vydávají způsob života, nicméně oni mohou. Animovaná série s vázaním bude obsahovat ohromující hvězdné obsazení, přičemž postava Vin Diesela přenáší do samotné hry.

Jsme tu s odpověďmi na všechny vaše nejvíce hořící otázky o ARK 2. Právě teď víme, že fanoušci se většinou zabývají, kdy budou moci hrát hru a na tom, jaké platformy, tak níže jsme dali dohromady vše, co víme na toto téma, a také se podíváme na další filmové přívěsy, které máme Zatím jsem viděl.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

ARK 2 Očekávané datum vydání

ARK 2 se v současné době očekává na konci roku 2024, Poté, co byl zpožděn z předchozího okna vydání „Někdy v roce 2023“. Je pravda, že je to tak vágní, že není téměř žádná odpověď, ale právě teď je to nejlepší, co máme.

Ark 2 byl původně naplánován na datum vydání 2022, když byl poprvé oznámen zpět v roce 2020. Pandemická opožděná produkce Covid-19 však byla posunuta zpět do roku 2023 a nyní znovu do roku 2024. Nejnovější oznámení o zpoždění si můžete v plném rozsahu přečíst na fórech komunit Ark a citovat potřebu více času a touhu vyhnout se krizi.

Platformy ARK 2

ARK 2 dorazí na PC a Xbox Series X | S v raném přístupu k začátku, jako Microsoft spuštění exkluzivní. Pro hru je již živá stránka Steam (předobjednávky ještě nejsou otevřené, ale můžete ji signál přání).

Vzhledem k tomu, že v obchodě Epic Games je k dispozici také původní vyvinutá ARK: Survival, existuje důvod se domnívat, že pokračování může také skončit na PC Sloafronts jiných než na Steam, i když o tom ještě nemáme potvrzení.

Hra byla popsána jako „výhradní start konzoly“ pro Xbox Series X, formulace, která naznačuje, že vydání PS5 později nemusí být mimo otázku. Vzhledem k tomu, že jeho předchůdce byl hitem na PS4, bylo by překvapivé vidět, že peníze zůstaly na stole, jakmile dohoda o exkluzivitě s Microsoft skončí; V tuto chvíli však nebylo oficiální slovo o ARK 2 přicházejících na jiné platformy.

Stejně jako mnoho jiných vlajkových lodí pro nejnovější generaci konzolí se zdá, že by existovaly žádné plány, jak přivést ark 2 na konzole Last Gen, jako je Xbox One nebo PS4.

Je Ark 2 na Game Pass?

ARK 2 také přijde na Game Pass v den zahájení, Jak je stále častěji, v případě titulů Microsoft-Exclusive. Hra má zůstat ve službě po dobu nejméně tří let; A i když by to pravděpodobně nemělo být považováno za náznak, že dohoda o exkluzivitě trvá tak dlouho, dává předplatitelům hry spoustu času, aby se zasekl.

Ark 2 přívěs

Zde je nejnovější přívěs Ark 2, který měl premiéru v červnu 2022 na hrách Xbox & Bethesda Showcase:

Ačkoli je to o něco starší, možná si můžete užít také The Cinematic Revestor Trailer z The Game Awards 2020, kdy jsme poprvé viděli Vin Diesel v akci v jeho roli jako Santiago:

Podle Ark 2 Developers Studio Wildcard byly tyto přívěsy vyrobeny in-Engine. To je dobře pro produkční hodnoty konečného produktu, i když by mohli některé hráče ponechat bojující s požadavky na systémy (které jsou v současné době uvedeny jako „TBC“ na Steam).

ARK 2 hraní

S ohledem na suktces první hry by nemělo být žádným překvapením, že Ark 2 má v úmyslu zůstat věrný svým kořenům jako titul pro přežití multiplayeru, multiplayer. Různá zdokonalení jsou však na cestě. Akce v ARK 2 bude pouze třetí osoba, takže budete moci sledovat, jak vaše postava provádí různé traverzní aktivity, od základů, jako je plášť a klouzání po pokročilejší volné lezení, parkour a houpačka, což zní vzrušující.

Boj ve hře je popisován jako „podobný duši“, což je vždy statečný nárok. Důraz bude kladen na dovednosti hráče při setkáních na melee a budete se muset naučit vyhýbat se a blokovat a využít speciální útoky vaší postavy.

Pro toto sledování bylo také dáno přidané hloubky, s velkým množstvím kombinací součástí umožňující vytvoření jedinečného vybavení s velkým množstvím kombinací komponent. Využití různých modulů a materiálů při tvorbě bude mít funkční i kosmetický dopad na hotový článek.

Ark 2 Story

Ark 2 slibuje „epický příběh“, a ačkoli podrobnosti jsou právě teď řídké, široký předpoklad je zajímavý. Vin Diesel vylíčí Santiago, znak s tradicí známý pro zkušené hráče Archa, i když existuje důvod se domnívat, že tato verze Santiago by mohla být trochu odlišná od originálu. Bude hlavním hráčem v vyprávění „Epoch-SPanning“ ARK 2 spolu s jeho dcerou Meeka (vyjádřená Moana’s Auli’i Cravalho). Ano, je to další tatínek a Kid Adventure Epic s obsazením velkého jména-radujte se, fanoušci boha války, myslím, že jsem našel vaši další oblíbenou hru.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení souborů cookie a zobrazení tohoto obsahu Povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

To je vše, co právě teď víme o plánovaném vydání a politováníhodnému zpoždění Ark 2, ale v roce 2023 je stále mnoho dalších her. Pokud jste touží po zprávách o více velkých titulech, nezapomeňte se podívat na naše stránky s podrobnostmi o všem, co víme o Starfieldu, a vše, co víme o dutém rytíři: Silkssong.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Ark 2 následovat
  • RPG následovat
  • Studio Wildcard Follow
  • Přežití a řemeslné řešení

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Rebecca nyní vydává o hrách s více platformami na VG247, ale říká se, že pokud zpíváte „Indiescovery podcast“ třikrát před monitorem PC, znovu se objeví v sekci komentářů RPS.