ARK 2: Souls -like Action, Date Date Date Okno a vše, co víme – GameSpot, ARK 2 se opět zpožděno, do 2024; Ale verze první hry v prvním genu je v srpnu – IGN

ARK 2 se opět zpožďoval, do roku 2024; Ale verze první hry v dalším generaci je v srpnu

Poté, co bylo poprvé odhaleno na herních cenách v roce 2020, datum vydání Ark 2 několikrát sklouzlo. Původně zaměřená na spuštění 2022, hra sklouzla na 2023 a v jedné z nejnovějších aktualizací bylo potvrzeno, že byla zpožděna na 2024. Developer Studio Wildcard uvedl, že zpoždění bylo provedeno „pro zlepšení konečného produktu“ a blaho týmu.

Ark 2: Akce podobná duši, okno data vydání a vše, co víme

ARK 2 se snaží poskytnout zbrusu nový zážitek, který ohýbá hvězdnou sílu Vin Diesel.

11. července 2023 v 6:53 hodin PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

ARK 2 se vyvíjí již několik let a po několika zpožděních se hra v současné době snaží uvolnit sílu podoby dinosauru Vin Dinosaura v roce 2024. S připevněnou rychlou hvězdnou hvězdou, velkým otřesem k jeho akčnímu vzorci, který posouvá sérii do akce podobné duši třetí osoby, a hlad fanbase, aby prozkoumal podivnou mimozemskou hranici, očekávání je pro toto pokračování vysoká očekávání.

Zprávy o hře bylo v posledních letech těžké přijít a po několika no-show napříč různými Xbox Showcases zůstává jedna z největších exkluzivních konzoly Xbox do značné míry záhadou. Přesto se některým detailům podařilo vyklouznout a my jsme zaokrouhlili všechny životně důležité informace níže. Od okna data vydání až po zapojení Vin Diesel je zde vše, co víme o Ark 2.

  • Okno data vydání ARK 2
  • ARK 2 platformy a Game Pass
  • Ark 2 Story
  • Ano, to je opravdu Vin Diesel, který vidíte v přívěsech
  • ARK 2 hraní

Okno data vydání ARK 2

Kliknutím k nimž je nevolán

ARK 2 odhalit přívěs | Herní ocenění 2020

  • Začátek v:
  • Končí na:
  • Automatické přehrávání
  • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Poté, co bylo poprvé odhaleno na herních cenách v roce 2020, datum vydání Ark 2 několikrát sklouzlo. Původně zaměřená na spuštění 2022, hra sklouzla na 2023 a v jedné z nejnovějších aktualizací bylo potvrzeno, že byla zpožděna na 2024. Developer Studio Wildcard uvedl, že zpoždění bylo provedeno „pro zlepšení konečného produktu“ a blaho týmu.

ARK 2 platformy a Game Pass

Po spuštění bude ARK 2 k dispozici pro PC a na konzole bude exkluzivní pro Xbox Series X | S. Na této konzolové platformě bude ARK 2 k dispozici prostřednictvím Xbox Game Pass jako spuštění denního dne.

Ark 2 Story

Nastaveno po událostech Ark: Survival Evolved’s Pátý a poslední placené DLC, Genesis: část 2, příběh Ark 2 zůstává prozatím vágní. Víme, že na konci expanze byla kolonická loď Genesis zničena a rozdělena do dvou částí. Jedna část mezihvězdné megastruktury byla ponechána, aby narazila na plynovou planetu, zatímco druhá polovina zůstala ve vesmíru. Těsně předtím, než byla loď zničena, byl z lodi vyhozen klon Santiago da Costa a ocitl se na kurzu pro planetu podobnou Zemi, která je pravděpodobně nastavení pro arch 2.

Oficiální stránka Steam pro hru popisuje, jak se probudíte „na podivném prvotním světě naplněném dinosaury a lidmi bojujícími o dominanci“ a jako Santiago bude cílem spojit historii toho, jak jste tam dorazili. Budete také muset „čelit silným temným silám, které se snaží ovládat osud celého života“, když pracujete na ochraně dcery Santiago Meeka před těmito zlovolnými entitami.

Ano, to je opravdu Vin Diesel, který vidíte v přívěsech

Raději věříte, že Vin Diesel může udělat tokijský drift na triceratops

Jo, to je opravdu podoba renomovaného rodinného muže a hollywoodského herce Vin Diesel, který se používá pro protagonisty Santiago. Tento klon původní archy: přežití vyvinutá postava-přirozeně-zasadil svou vlastní rodinu na tajemné planetě, na které se Ark 2 odehrává, a on se zastaví na nic, aby je chránil. Kromě své hlavní role ve hře má Diesel také fantastickou pozici „Prezidenta Creative Convergence“ na Studio Wildcard a tvrdí, že se zaznamenal přes tisíc hodin v arch. Generální ředitel společnosti Studio Wildcard Doug Kennedy říká, že Diesel také půjčuje své odborné znalosti vývoji ARK 2.

ARK 2 hraní

Skutečná hra pro ARK 2 musí být ještě odhaleno, ale Studio Wildcard zmínil, že toto pokračování obsahuje vylepšení během první hry a jeho převzetí žánru přežití akce. Pokračování je postaveno na motoru Unreal 5 a je popisováno jako technicky i tonálně odlišné od jeho předchůdce.

„Ark 2 má několik velmi významných změn designu z původní hry, což nemusí být přitažlivé pro všechny-hledající na vás, boj podobný duši, primitivně pouze zbraně, přísnou mechaniku třetí osoby a celkově„ velmi “ Vážný ‘tón-proto se domníváme, že je nezbytné poskytnout hráčům plně další verzi původního zážitku, aby se zajistilo, že si fanoušci mohou i nadále užívat archu, kterou vědí pro nadcházející roky, “řekl vývojář v Aktualizace dubna 2023.

Další změnou je samotné prostředí, stejně jako několik dalších herních her na trhu, mapa Ark 2 bude mít dynamické světové události, s nimiž lze komunikovat, aby se získaly cenné odměny. Na modu bude také podporován mody a obsah generovaného uživatelem a uživatelem.IO platforma.

Studio Wildcard uvedl, že „Plně stohovatelné uživatelsky vytvořené mody ARK 2 otevřou dveře hráčům, aby generovali nové dinosaury a stvoření, předměty a funkce hraní, s mapami distribuovanými napříč všemi platformami-zahrnující na Xbox-a podpora pro upravené servery , přes mod.io.”

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

ARK 2 se opět zpožďoval, do roku 2024; Ale verze první hry v dalším generaci je v srpnu

Říká se tomu Ark: Survival vzestupné a přichází do řady Xbox, PC a PS5.

Aktualizováno: 1. dubna 2023 1:28
Zveřejněno: 1. dubna 2023 12:04

Dnes společnost Studio Wildcard oznámila, že ARK 2, pokračování do roku 2017 Ark: Survival se vyvinulo, se podruhé zpožďuje do roku 2024 – ale mezitím se v srpnu vychází v srpnu verze původní hry další generace, aby nás zaměstnávala.

V komunitním blogu, který nabízí vývojový plán, Studio Wildcard vysvětlil, že důvodem zpoždění ARK 2 do příštího roku bylo způsobeno výzvami práce s Unreal Engine 5:

„Naším cílem je učinit Ark 2 nejlepší hrou, jakou může být, a poskytnout hráčům skutečně výjimečný a odměňující zážitek. Unreal Engine 5 je pro nás neuvěřitelně novou technologií (a všechny vývojáře) a snažíme se použít tuto špičkovou technologii k plnému potenciálu a zároveň vytvářet hru s dosud nedosaženým rozsahem na Studio Wildcard. Když se dozvíme více o motoru a vyvíjíme pokračování, upravili jsme naše pracovní postupy a upravili naše potrubí tak, aby vyhovovaly tomuto novému paradigmatu nové generace, a kvůli všemu, co zahrnuje, potřebujeme více času na vývoj.”

Studio Wildcard navíc uznal, že tyto výzvy také znamenají, že Ark 2 nebude kompatibilní. To znamená žádné uvolnění ARK 2 na Xbox One nebo PS4.

Ale pro fanoušky Ark 1 jsou dobré zprávy. Protože Ark 2 má „některé docela významné změny designu z původní hry“ a nemusí se líbit těm, kteří dávají přednost „boji podobným duši, primitivně pouze pro zbraně a přísnou mechaniku třetích osob-a celkový„ velmi vážný “tón, „Studio Wildcard vydává v srpnu 2023 verzi ARK 1 na PC, Xbox a PS5“, aby se zajistilo, že si fanoušci budou moci i nadále užívat archu, kterou znají pro nadcházející roky.”

Říká se tomu Ark: Survival vzestupné a přichází s ostrovem, Battle Royale Spinoff Survival of the Fittest a „Všechny„ nekanonské mapy DLC ““. Stejně jako grafické a výkonnostní upgrady, zahrnuje také multiplayerové a křížové progresi mezi platformami a křížové platformy podporované Overwolfem.

To je hodně obsahu, ale schéma nákupu je trochu matoucí. Hráči Xbox Series X, S a PC to mohou získat pouze zakoupením balíčku Ark Respawn za 49 $.99, která zahrnuje jak ARK: Survival vzestupné, tak ARK 2, a udělí přístup k exkluzivní měsíční uzavřené beta beta ARK 2 v roce 2024. Bundle bude k dispozici až první rok po zahájení vystoupeného přežití, po kterém budou obě hry k dispozici samostatně.

ARK 2 – Xbox a Bethesda Games Showcase 2022

Mezitím si hráči PS5 mohou koupit přežití vystoupené jako samostatná hra při startu za 39 $.99. Balíčky DLC budou také k dispozici samostatně na obou platformách.

Konečně, Studio Wildcard má nový kanonický příběh plánovaný pro vydání ve 4. čtvrtletí roku 2023 včetně čtyř nových tvorů.

Ark 2 byl poprvé vyhlášen prostřednictvím fantastického portrétu Vin Diesel na The Game Awards již v roce 2020, v té době s datem vydání 2022, ale později to bylo zpožděno do roku 2023. Dali jsme původní archu: Přežití se vyvinulo 7.7/10 Recenze, chválit své strategické okamžiky a bojovat, ale zaznamenat jeho AI Bugs a Grind.

Rebekah Valentine je reportérem pro IGN. Najdete ji na Twitteru @DuckValentine.