ARK: Přežití vyvinul průvodce po zkrocení dinosauru | VG247, 15 nejlepších dinosaurů, které mají krotké v archu: přežití se vyvinulo – Gamepur

15 nejlepších dinosaurů, kteří zkrotí v archu: přežití se vyvinulo

The Shadowmane je začarovaná stvoření podobná lva, které pronásleduje řeky a rokle mapy Genesis 2. Shadowmane je všestranná hora, která poskytuje mobilitu a urážlivé schopnosti každému přeživšímu, který je zmizí. Nabízí schopnost tajnosti, skočit na dálkové vzdálenosti a způsobit tunu poškození, zatímco ohromující stvoření. Shadowmane je také vodní, bez kyslíkové tyče a buffy ve vodě, která zvyšuje jejich rychlost.

Ark: Přežití se vyvinul průvodce po zkrocení dinosauru

Je to velký, děsivý svět tam a dino kamarád se hodí.

Pokud chcete efektivně sklízet zdroje, budete si muset získat nějaké dino kamarády, a co je důležitější, jezdit je jako Mister Big Balls.

Pokud nejste citát připraven na tuto odpovědnost, můžete si připravit zkontrolování našich 9 základních tipů pro zahájení v archu: přežití se vyvinulo.

Základy zkrocení

Zvířata mohou být zkrocena buď zaklepením do bezvědomí – což je nutností pro ty, kteří vás sledují jako občerstvení v polovině ráno – nebo je krmením.

Ať tak či onak, budete potřebovat spoustu jídla-nejlépe oblíbené občerstvení vašeho cíle-a narcoberrie.

Zkrocení poslušných tvorů

Pokud jedete po poslušném zvířeti, namažte jídlo, které jej budete krmit do svého klíčového baru. Přistupte ke zvířeti a krmte jej, když se objeví výzva na obrazovce.

V závislosti na zvířete možná budete potřebovat maskování.

Buďte připraveni to sledovat jako lackey, dokud se to znovu necítí kolácí, a znovu k němu nabízíte jídlo. Nejlepší je nedotknout se zvířat během procesu zkrocení, protože někteří zaútočí.

Pokud se pustíte příliš daleko nebo odejdete příliš dlouho mezi zdroji, bude resetován jakýkoli pokrok, který jste dosáhli.

Zkrocení masožravců a obtížných tvorů

Až budete připraveni zkrotit masožravci a obtížnější zvířata, budete je muset uvědomit v bezvědomí. Tupé zbraně jako klub nebo prod jsou ideální, stejně jako Slingshot. Pokud se vám podařilo dostat ruce na luk, kuše nebo pušku, uklidňující šípy a šipky také vykonávají práci.

Náš průvodce Engrams má více na řemeslné recepty pro užitečné zbraně a nástroje.

Dalším krokem je nakrmit jej a zároveň jej udržovat v bezvědomí. Zásobujte svůj inventář s jídlem tak, aby měl něco, co by mělo okusovat, když má hlad, a nutí jej nakrmit narcoberries nebo narkotika, aby ho udrželi pod.

Proces může chvíli trvat, takže zůstaňte na hledání predátorů a hráčů, kteří vypadají, jako by mohli chtít zasahovat.

Nejrychlejším způsobem, jak zkrotit stvoření, je nakrmit jejich oblíbené jídlo. Pokud se probudí, než je zkrotíte, ztratíte vše v inventáři zvířete a jakéhokoli pokroku, kterého jste dosáhli.

Pokud vám dojdou Narcoberries, můžete se vždy uchýlit k děrování zvíře. Děrování to znamená, že to bude poškodit, snížit účinnost zkrocení a vy riskujete, že jej náhodně zabijete. Nedocházejte tedy narcoberries.

ark_survival_evolved

Zvládnutí zkrocení

Stejně jako u každé hry jsou znalosti klíčové. Existuje skvělá – neoficiální – doprovodná aplikace s názvem A -Calc, která působí jako zkrocení kalkulačky a má na každém stvoření do hloubky statistiky

Pro rychlého a špinavého průvodce se oblíbené jídlo zvířete pohybuje procesem zkrocení rychleji, zatímco Kibble to bude tlačit ještě více tak. Zejména jejich oblíbený granul.

Existují různé recepty na granufy a každý typ zvířete má preferovaný granul. Kibble je skvělý pro udržení krmených mazlíčků poté, co jste je zkrotili, protože se nezkazí tak rychle jako běžné jídlo, takže pokud budete na chvíli offline, udržování jejich zásob zásobených pomocí granule je dobrý nápad.

Pokud jde o býložravci, každá vegetace bude dělat tuto práci i jinou. Marnivores na druhé straně preferuje syrové hlavní maso před všemi ostatními jídly, které je trumpenováno jejich granufem volby.

Bydlení zkroucené stvoření

Vaši kamarádi budou potřebovat někde bezpečně, aby se bunker dolů, když nejste kolem, abyste je sledovali.

Udrží je to mimo škodu – jak před nepřátelskými zvířaty, tak i hráči. Budete muset přemýšlet o tom, zda chcete jednoduché pero složené z oplocené oblasti a dinosaurské brány, nebo něco opevněného pomocí nadací a střechy, k ochraně před leteckými útoky.

Ať už hrajete PVP nebo PVE, do tohoto rozhodnutí se dotkne.

Vyrovnávání zkrocených tvorů

Pokud, stejně jako já, myšlenka na zabití vašeho virtuálního mazlíčka vás naplní neopodstatněným – ale velmi reálným – strachem, nejjednodušším způsobem, jak jej vyrovnat, je použít ho k tomu. Stejně tak budete potřebovat spoustu. Další informace si můžete prohlédnout naše umístění zdrojů a průvodce sklizně.

Alternativně, pokud jste v kmeni, můžete použít bonus XP k vyrovnání svého kamaráda. Budete potřebovat člena svého kmene, abyste mohli své zvíře při plnění úkolů v bezprostředním okolí, které udělují XP, jako je řezba.

Další informace o vyrovnání najdete v našem průvodci vyrovnávání postav.

Pokud se cítíte sebevědomě ve svých schopnostech Dinosu nebo se prostě nestaráte o její pohodu, pak je nejúčinnější způsob, jak to vyrovnat. Čím obtížnější je cíl, tím větší je XP.

Přežití Pteranodon Ark se vyvinulo

Doporučené Tames

Anklyosaurus

Anklyo je nejlepší dino pro shromažďování kovů, křišťálů a pazourku. Může také shromažďovat kámen, dřevo a došku, ale s menší účinností. Není to příliš ošuntělé, když získáte olej z pod vodou

Anklyo je velký a objemný se slušnou nosností. Je to perfektní tank a je skvělý pro přepravu materiálů, i když je na pomalé straně.

Pteranodon

Dříve nebo později budete muset dostat ruce na jeden z těchto malých buggerů.

Usnadňují to hodně bezpečnější a snazší a navíc můžete udělat trochu rekonstrukce, když se dlákáte v oblacích.

Jako bonus na další bonus může Pteros vytrhnout hráče z hor a nést další dinos.

Dilophosaur

I když to není nejlepší a nejjasnější archa, která může nabídnout, dilos jsou solidní startovací dino, aby se dostali na stranu. Jsou poměrně snadné zkrotit a jsou rádi, že se vám potahují.

Nejsou tak silní, takže je dobrý nápad na to, abyste se pár nabili. Plivají Venom, který bude prospěšný, pokud vás zasadí hráči na vysoké úrovni nebo agresivní dinos, kupují vám dost času na útěk.

Pokud se rozhodnete je použít pro boj nebo pro hlídání místností uvnitř vaší základny – díky jejich kompaktní velikosti – buďte připraveni je potenciálně ztratit v bitvě.

Dinosaurská vejce

Nakonec bude chov dinosaurů mnohem méně kerfuffle než jít ven a zkrotit je.

Bohužel nemůžete vylíhnout vejce, která narazíte. Místo toho budete muset hrát dohazovač s zkrocenými dinosem, abyste je přiměli k podnikání.

Získejte muže a ženu stejného druhu do pera a povolte putování. Až se dostanou dostatečně blízko k sobě, objeví se párovací lišta a vy budete muset zajistit, aby zůstali v těsné blízkosti, dokud se bar nenaplní, jinak budete muset začít znovu.

Úspěšné páření povede k vejci nebo těhotenství.

Samice mají cooldown na svých páření.

Oplodněné vejce bude mít zdravotní tyč a musíte jej udržovat regulací teploty. Požadovaná teplota pro inkubaci vejce se mezi druhy liší, takže sledujte HUD.

Chcete -li zahřát vejce, můžete jej položit vedle pochodně nebo táboráku. Chcete -li jej ochladit, ponořte ji do vody nebo použijte klimatizaci (úroveň 61 engram).

Pokud potřebujete přerušit inkubaci, můžete vejce uložit do lednice (úroveň 60 Engram), aniž byste byli potrestáni.

Vejce různých druhů budou vyžadovat různé inkubační doby.

Přežití archy se vyvinulo chov

Zvyšování dítěte Dinos

Jakmile se vejce vylíhne – nebo těhotné zvíře vyložilo své dítě – budete muset postoupit své povinnosti a postarat se o to.

Protože jsou tak křehké s sotva jakýkoli HP, měli byste děti uložit do pera, abyste na ně mohli dávat pozor.

Budou potřebovat pravidelné krmení a monitorování, dokud nedosáhnou 10% zralosti, poté se mohou nakrmit, takže si udržujte koryto plné jídla poblíž.

Nezapomeňte zakázat putování, protože je ve výchozím nastavení na všech novorozenkách.

Dítě je velká odpovědnost a je závazkem pro kmen v ideálním případě, protože se budete snažit o jeho zvýšení sami.

Máte nějaké vlastní zkrocení nebo šlechtitelské tipy? Sdílejte je v komentářích.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Ark: Přežití se vyvinulo
  • ESRB Teen následuje
  • Průvodce následovat
  • Následující průvodci následují
  • Sledujte multiplayer
  • PC Sledujte
  • Pegi 16 Sledujte
  • PS4 následovat
  • Sledovaný pro jednoho hráče

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

15 nejlepších dinosaurů, kteří zkrotí v archu: přežití se vyvinulo

ARK: Přežití vás vyvinulo a někdy vaši přátelé do světa nebezpečí všeho druhu. Stvoření, svět a další hráči jsou na cestě k vašemu cíli přežívat a prosperovat. V této hře je jediným způsobem, jak vyniknout, vytvořit svět kolem vaší ohybu podle vaší vůle a nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je využít stvoření ve svůj prospěch. V Arch je k dispozici mnoho různých tvorů a všichni mají divné a úžasné použití pro hráče. V tomto seznamu uvedeme 15 nejlepších tvorů, které můžete zkrotit v archu, na základě toho, jak snadné je zkrotit a jak často je budete používat.

1. Stegosaurus

Stegosaurus je vhodnou volbou, zejména při prvním zaniknutí přežití – hlavně kvůli tomu, že je býložravkem, což znamená, že může shromáždit obrovské množství bobulí. Bobule jsou životně důležitým zdrojem při přežití, protože jsou povinny produkovat narkotika, které se zase používají k zkrocení ještě více tvorů. Stegosaurus, je -li vybaven sedem s vysokým brněním, je také schopen namočit věže, když se účastníte nájezdu PVP. Protože je to tak snadná hora na zkrocení, plní roli allroundera.

2. Maewing

Zatímco maewing může vypadat nenápadně a příliš roztomilý na to, aby se v takovém krutém světě hodně využíval, je to bezpochyby skvělá hora. Může plavat neuvěřitelně rychle, klouzat vysokými rychlostmi a slouží jako chůva pro vaše kojenecké stvoření. Chcete-li to všechno doplnit, maewing způsobí tunu poškození s jeho útokem na břicho, což znamená, že pokud bojujete s menšími tvory nebo pozůstalým pěšky, budete moci snadno vyhrát.

3. Bloodstalker

Tato arachnidová stvoření jsou děsivá a užitečná. Zatímco jejich vzhled ponechává hodně, co je třeba požadovat, Bloodstalker poskytuje hráči dostatečně mobilitu i sílu, aby je zkrotil. Jak jsou schopni proklouznout vodu a ponořit se, jsou skvělé pro rychlý útěk. Jejich weby vám umožňují žít své superhrdinové sny, otřesné mezi stromy, kaňony a jeskyně při přestávce. Zachyťte hráče na vašich webech; Budete je moci navinout a nechat pro vás Bloodstalker udělat většinu škod. Buď opatrný; Pokud jejich HP klesne dostatečně nízko, použijí vás jako krevní balíček k uzdravení.

4. Therizinosaurus

Pokud jde o pohání na bojiště, Therizinosaurus je společník, který nechcete přehlédnout. Díky svým rychlým útokům a škodským výstupním schopnostem, které se s rychlými, se smrtící Dino dobře shoduje ve všech bitevních oblastech, včetně nájezdů, čelního boje a všech ostatních forem útoku. Kromě jeho letality v boji z blízkého dosahu, zejména jako základna v jeskyních a tunelech, je Theri jedním z nejlepších tvorů pro sběr dřeva a vlákniny, stejně jako vzácné houby z mangrovových stromů po celém světě.

5. Snow Sowl

Snow Owl nabízí bezkonkurenční nástroj pro vaše létající hory. Stejně jako Griffin, může ponořit bombu z velkých výšin, nabídnout rychlost a vysokou mobilitu po celém světě. Nabízí také režim sledování tepla pro ty, kteří mají rádi skautské oblasti. Nejlepší a nejvyhledávanější schopností je však jeho zmrazení. Při ovlivňování země vytváří sova Snow Vortex of Cold, zpomaluje nepřátele ve svém rozsahu a usnadňuje zabíjení lidí kolem ní. To je užitečné při provádění nohou-PVP proti mnoha nepřátelům. Jeho alternativní útok je také zmrazení AOE, které zapouzdřuje stvoření a přeživší na ledě a regeneruje jejich zdraví. Díky tomu je fantastický léčitel pro vaše Tames.

6. Rex

Jaká je jakoukoli formu dinosaura „Best of“ bez zmínky o Rexu? Rex je neuvěřitelně prospěšný, aby se spojil s silami. Spolu s docela vysokou melee má Rex obrovský HP fond. To znamená, že v situacích PVP i PVE vám bude dobře vychovaná linie Rex schopna poskytnout navrch. Kromě toho lze REX použít v bojích s šéfem a přijmout základny během nájezdů, zejména pokud máte skvělý sedlo Tek Rex.

7. Desmodus Draculae

Desmodus je snad jednou z nejsilnějších létajících úchytů pro množství úsilí, které vyžaduje krotké. Schopni nést hráče, vypustit život ze svých cílů, otočit neviditelný a poslat výkřik, aby lokalizoval nepřátele. Desmodus je Apex Predator. Použijte jej k utajení do bojů šéfů nebo skauta z dálky; Desmodus vás dostane do vzduchu a je připraven k boji.

8. Managemr

Rychle, skvělí plavci a schopni nést přítele, Managamr je skvělá hora. Jeho vysokorychlostní spuštění trysky vám umožní projít mapou při vysokých rychlostech. Kromě toho ledový dech Managamr nabízí paprsek s dlouhým dosahem, který vám umožní zmrazit cíle a zároveň způsobit neuvěřitelné poškození.

9. Andrewsarchus

Rychlý a zuřivý je podhodnocením pro tohoto rychlého střelce. Do hry byly přidány novější hory, Andrewsarchus a Desmodus. Andrewsarchus, kdysi vybavený sedle, nabízí obrovské množství tankovacího potenciálu a schopnost vypořádat se masivním množstvím poškození z věže na zádech. To znamená, že můžete podle potřeby sekat nepřátele při příchozím poškození.

10. Giga

Zatímco Rex může být nesporným vládcem prehistorického světa, Giga je hodný vyzývač. Se schopností vyhladit zkrocení, jako jsou rockové golems a snadno si procházejí většinou tvorů, Giga obrátí příliv bitvy. Nabízejí také jednu z nejlepších metod pro obranu OSD na mapě vyhynutí a skvělou metodu sbírání kůže před padlými stvořeními a přeživšími. Dávejte si pozor; Pokud jejich měřič vzteku jde příliš vysoko, ztratí z dohledu, kdo je přítel a kdo je oběd.

11. Velonosaur

Velonosaur je bipedální stvoření, které často cestuje sám o sobě. I když se to zdá být většinou neohrožující, může otevřít oheň ze dvou vystoupení kolem hlavy. Když jsou pepřeni projektily, budou létající stvoření přivedena na zem a pozemní stvoření budou mít tuny poškození. Velonosaurus je velkým skromným, aby se vzal do jeskyně lávové golem na Ragnaroku a zabil golem s.

12. Shadowmane

The Shadowmane je začarovaná stvoření podobná lva, které pronásleduje řeky a rokle mapy Genesis 2. Shadowmane je všestranná hora, která poskytuje mobilitu a urážlivé schopnosti každému přeživšímu, který je zmizí. Nabízí schopnost tajnosti, skočit na dálkové vzdálenosti a způsobit tunu poškození, zatímco ohromující stvoření. Shadowmane je také vodní, bez kyslíkové tyče a buffy ve vodě, která zvyšuje jejich rychlost.

13. Quetzal

Pomalu se pohybující, ale neocenitelný, Quetz ve hře slouží mnoha účelům. Quetz je schopna nést těžkou spoustu zdrojů a tuny zkroků, je vaší odpovědí na mnoho problémů ve hře. Quetzals může také stavět základny na zádech nebo nabízet řešení pro útok obecně nepřístupných platforem na útesech.

14. Gacha

Gacha nabízí jen málo v cestě k bitvě, ale hodně, pokud jde o PVE. Gacha může být nastavena tak, aby produkovala různé zdroje pro hráče, jakmile jsou zkrouteni. Krmení je zdrojů nebo pelety Sowl Snow umožní krystalům růst na zádech, což může být popraskané. Uvnitř najdete různé položky nebo zdroje, které budete potřebovat. Gachy lze nastavit tak, aby z jejich interakčního kola vyráběly konkrétní zdroje.

15. Mantis

The Mantis nabízí neuvěřitelnou ofenzivní sílu a také značné množství použití v PVE. Schopni ovládat nástroje jako přeživší, můžete použít Mantis ke sklizni zdrojů a bránit svou základnu. Mantis lze také použít ke sklizni žil na vyhynutí.