Ashava, The Pestilent World Boss Guide Diablo 4 – D4, Diablo 4 Ashava Spawn Times, Location, Loot a jak porazit | PCGamesn

Diablo 4 Ashava Spawn Times, umístění, kořist a jak porazit

Pokud chcete vzít na World Boss Diablo 4 a přežít, vřele doporučujeme utratit všechny vaše dostupné dovednosti, abyste zajistili, že máte nejlepší možné dovednosti. Pokud potřebujete inspiraci, podívejte se na nejlepší sestavy Diablo 4, jak si vybral Blizzard (a USA). Máme také samostatný průvodce o nejlepších zbraních ve hře, stejně jako nejlepší aspekty pro vaši třídu a sestavení.

Ashava, The Pestilent World Boss Guide

Ashava The Pestilent je světový šéf, který najdete ve zvláštních oblastech světa, jak postupujete z regionu do regionu. Tento masivní monstrum je vybaven mnoha nebezpečnými schopnostmi, které se snaží vyrovnat všechny hrdiny, kteří se odváží napadnout je. Protože každý světový šéf je velmi nebezpečný, spojování s ostatními hráči je naprosto nezbytné. Když je zabit, kořist klesá vedle speciální položky s názvem rozptýlený hranol, přidával zásuvky do určitých slotů zařízení. V této příručce pokrýváme, jak najít a sundat Ashavu Pestilent World Boss úspěšně.

Umístění

Světoví šéfové se mohou vynořit na kelímku ve zlomených vrcholech, Saraan Caldera v suchých stepích a pánev v Kehjistánu . Až dorazíte, je tu časovač, který vám dá vědět, kolik času zbývá, než se světový šéf vynoří. Použijte tentokrát k přípravě na boj nebo pozvěte přátele, aby si označili. Připojit se k události po zahájení je možné pouze po krátkou dobu. Tyto boje jsou tak masivní v měřítku, že se kamera skutečně oddálí, jakmile boj začne.

Health Bar

Světový šéf Health Bar má 4 body zlomu. Jakmile je dosaženo bodu zlomu, červená šipka se otočí nahoru. To naznačuje, že jste v další fázi boje a zároveň upustíte více léčivých lahviček. Každá fáze je náročnější než ta poslední.

STREGGER BAR

Bezprostředně pod barem je bezprostřední tyč, to se pomalu vyplňuje, když se vydává kontrola davu (CC). Jakmile je světový šéf plný, je bezmocný po dobu 12 sekund. Použijte tentokrát k uvolnění tolik pekla, kolik můžete. Každý světový šéf má také jedinečný mechanik kromě toho, že byl posedlý. Pro Ashavu Pestilent se její čepel paže trvale rozbije, když se potápěla, takže ji po zbytek boje oslabuje slabší.

Ashava World Boss Mechanics

Oddělili jsme mechaniku útoku do dvou různých kategorií na základě úrovně hrozby; Major a menší .

Hlavní hrozby

To jsou útoky, které vás mohou zastřelit, pokud nejste opatrní. Útoky jsou často telegrafovány, což vám dává dostatek času na to, abyste se dostali z cesty.

 • Dvojitý přejetí – Vyřezává půdu v ​​360 stupňovém zametání a poté znovu vyřezává hned po 180 stupních zametání. Tento útok způsobuje masivní poškození ve velkém poloměru. Když vidíte tuto počáteční animaci, spusťte! Pamatujte, že existují 2 útoky, takže neskočte příliš brzy.
 • Skok – Skoky a řeší vás, což vás může srazit. Než skočí. Přesuňte se kdekoli kromě před ní, abyste se vyhnuli masivnímu poškození tohoto útoku.
 • Zemní libra – Liber na zem a poté krátce nato přejede za sebou a zasáhne dopředu a dozadu. Libra vás vtáhne a švihnutí způsobuje masivní poškození. Samotná libra není žádná hrozba. Použijte tuto animaci, abyste se vyhnuli zásahu.

Drobné hrozby

Jedná se o útoky, které způsobují relativně malé poškození než jejich hlavní protějšky. Slušně postavená postava by měla být schopna odolat těmto útokům.

 • Kyselá plivání – Zvracení 3 kuličky jedu na bojišti. Tito přetrvávají po dobu 20 sekund.
 • Kousat – Rozsah melee. Kousnutí čtyřikrát po sobě, s posledním kousnutím s větší animací a způsobující další poškození.

Všechny útoky způsobují poškození jedu. Je dobrý nápad zkontrolovat a naskládat odolnost proti jedu pro tento boj.

souhrn

 • Nezapomeňte se hodit do několika Ashava, boje šéfů Pestilent World Boss při cestování. Přidání zásuvek je klíčovou součástí progrese zařízení.
 • Vědět, kdy a kde se může světový šéf vynořit, ušetří vám čas. Dostaňte se tam, než začnou zajistit, aby vám to nechybělo.
 • Pochopení bodů pro zlom zdraví, útoky a jedinečné mechaniky ohromujícího.

Kredity

Napsáno Dieoxid
Přezkoumáno Chewingnom

Diablo 4 Ashava Spawn Times, umístění, kořist a jak porazit

Ashava Diablo 4 The Pestilent je jen jedním z několika brutálních světových šéfů, takže tady jsou její časy a umístění, které vám pomohou najít a rychle porazit ji.

Diablo 4 Ashava, děsivý šéf světa, chrlí jed, když se vydává z pekelného portálu

Publikováno: 21. září 2023

Jaké jsou časy tření Ashava Diablo 4? Ashava The Pestilent bez námahy krade životy dobrodruhů s jejich stylovými drápy – ale nenajdete ji číhající na konci dungeonu. Místo toho se pekelný portál Ashavy objevuje pouze na nastavených časech a umístění. Je snadné si ujít, ale jsme tu, abychom vám pomohli zajistit, aby se oba nacházeli a Porazte ji s několika minutami na upravu.

Zatímco Ashava je jen jeden světový šéf Diablo 4 mnoha, podle našich zkušeností je to, s čím se s největší pravděpodobností setkáte, protože se často vynoří v počáteční oblasti mapy Diablo 4. To znamená, že jí najdete tvrdý protivník bez ohledu na to, které třídy Diablo 4 se rozhodnete hrát. Svrhli jsme ji dolů, takže tady jsou všechny tipy, které vám musíme pomoci porazit Ashavu Pestilent, stejně jako její poloha a časy tření.

Thumbnail YouTube

Časy a umístění Diablo 4 Ashava Spawn

Ashava Diablo 4 The Pestilent má šanci se vynořit jednou za šest hodin na následujících místech:

 • Kelímky, zlomené vrcholy
 • Caen Adar, Scosglen
 • Saraan Caldera, suché stepi
 • Opečená povodí, Khejistán
 • Pole znesvěcení, Hawezar

Naštěstí nemusíte trávit čas čekáním na tření Ashavy. Jakmile dokončíte všechny akty v hlavní kampani a dosáhnete koncové hry Diablo 4, objeví se popis 30 minut před třením Ashava, který vás vyzve k cestování na značené místo. Můžete se také spolehnout na neoficiální doplněk Diablo 4 Boss Tracker na Ping You na vaší platformě sociálních médií. Ať tak či onak, nezapomeňte rychle cestovat a svolat svůj Diablo 4 Mount, abyste dosáhli Ashavy se spoustou času na upravu.

Bitva Diablo 4 Ashava zuří přes led kelímku, přičemž šéf démonického světa se vezme vpředu a uprostřed, když zvrací Poison a trpaslík skupinu hráčů, kteří ji obklopují

Jak porazit Diablo 4 Ashava

Pokud chcete vzít na World Boss Diablo 4 a přežít, vřele doporučujeme utratit všechny vaše dostupné dovednosti, abyste zajistili, že máte nejlepší možné dovednosti. Pokud potřebujete inspiraci, podívejte se na nejlepší sestavy Diablo 4, jak si vybral Blizzard (a USA). Máme také samostatný průvodce o nejlepších zbraních ve hře, stejně jako nejlepší aspekty pro vaši třídu a sestavení.

Jeden z nejvýznamnějších pohybů Ashavy pokryje půdu v ​​jedu, takže se ujistěte, že si přinášíte jakékoli předměty o odporu o jedu, ať už se jedná. Některé z jejích pohybů na blízko vás mohou také vyjmout v jednom zásahu, pokud nejste připraveni, takže zkuste zůstat přímo pod ní, abyste se vyhnuli jejím útokům, a sledujte její pohyby, aby předvídaly příchozí zásah. Je také samozřejmé, že byste měli zajistit, aby byl váš léčivý lektvar plně upgradován, než přemýšlejete o zapojení Ashavy do boje.

V bitvě můžete koordinovat až 11 dalších hráčů, takže nezapomeňte využít Crossplay a Co-op Diablo 4, abyste spolu s vámi přivedli několik přátel ve hře pro více hráčů. Máme také několik obecnějších tipů Diablo 4, jak zůstat naživu ve svatyni.

Ashava The Pestilent Loot

Nejcennější kapky z Ashavy jsou rozptýlené hranoly, které se používají k přidání zásuvek na vaše zařízení. Můžete si obsluhovat své nejlepší brnění, zbraně a šperky přidat drahokamy Diablo 4 pro další bonusy. Možná budete mít také to štěstí, že dostanete legendární předměty, takže stojí za to ji několikrát zabývat zemědělským vybavením a zlatem.

Pokud se vám podařilo porazit Ashavu během zabouchnutí serveru, měli byste mít v rámci odměn Cry of Ashava Mount Trophy. Nezapomeňte to chlubit všem Wanderers, kteří překročí vaši cestu ve hře s otevřeným světem.

S touto průvodcem pod pásem byste neměli mít žádné potíže s sledováním Ashavy The Pestilent a bít tento hrůzostrašný šéf Diablo 4 World World. Pro více průvodců k úspěchu v Sanctuary vám můžeme pomoci vědět, zda zachránit nebo prodat, najít všechny ty oltář Lilith míst pro zvýšení dovedností a můžete dokonce chtít prohlédnout naše celkové myšlenky v našem Diablo 4 Review. Nakonec jsme dostali nízkou kompatibilitu parního balíčku Diablo 4, takže můžete získat oprava ARPG na cestách.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.