Assassin’s Creed Mirage vychází o týden brzy – The Verge, Assassin’s Creed Mirage Datum vydání, zprávy a hraní | PCGamesn

Assassin’s Creed Mirage Datum vydání, zprávy a hraní

Jiná skupina na něj běží, což vede k pronásledování do uličky, kde je uvolněna další past, tentokrát smrtící jedovatý plyn. Basim a jeho orel sledují jeho cíl, ne běží k útěku, s jedním strážcem pomocí výbušných bomb k útoku. Basim dohoní svůj cíl, ukradne jeho zlatou masku a dokončí ho skrytou čepelí.

Assassin’s Creed Mirage vychází o týden dříve

Budete moci do hry skočit o něco dříve, než jste plánovali.

Jay Peters, editor zpravodajství, který píše o technologii, videohrách a virtuálních světech. Předložil několik přijatých návrhů emodži konsorciu Unicode.

14. srpna 2023, 16:38 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Assassin’s Creed Mirage Nyní bude vydáno 5. října, což je týden před původním datem vydání 12. října, oznámil Ubisoft v pondělí. Hra také odešla zlato, což naznačuje, že je uzamčena pro vydání.

Tento nový titul v Assassin’s Creed Série se odehrává v Bagdádu a hvězdách Basim Ibn Ishaq, který se objevil v Assassin’s Creed Valhalla. Má se trochu přiblížit k charakteru Action-Adventure dříve Assassin’s Creed hry místo titulů s více RPG mechaniky jako Valhalla nebo Odyssey.

MirageNové datum vydání také dává trochu více dýchací místnosti tomu, co již slibuje, že bude zabalený v říjnu. Mezi další hry vycházející ten měsíc patří Detektiv Pikachu se vrací, Forza Motorsport, Alan Wake 2, Marvel’s Spider-Man 2, a Super Mario Bros. Divit se. Doufejme, že jste hotovi Baldurova brána 3 a Starfield V době, kdy se říjen valí kolem.

Assassin’s Creed Mirage Datum vydání, zprávy a hraní

S blížícím se datem vydání AC Mirage je čas dohnat příběh, jak se série vrací ke svým kořenům a všechny nové nástroje Basimovy nástroje.

Assassin's Creed Mirage Datum vydání: Basim se tvrdě dívá na peří. Má na sobě kapotu s turbanem pod ním

Publikováno: 23. srpna 2023

Kdy je datum vydání Assassin’s Creed? Víme, že Mirage je poctou původnímu Assassin’s Creed Games a přináší zpět hru na utajení v hustě obydleném městě na Středním východě. I když je to stále hra s dobrodružstvím se silným zaměřením na vyprávění, dlouhodobé hráče Assassin Creed budou spíše připomínat Ezio’s Adventures než Eivor’s.

Assassin’s Creed Mirage, oznámený v září 2022, je součástí série Assassin’s Creed s větším Assassinem Ubisoftem. Po vydání Valhally zpět v roce 2020 je to třináctá hlavní splátka. Stejně jako jiné AC hry, i Mirage je o fascinujícím historickém prostředí, zajímavé postavě a tajnosti – něco, co snad umístí Mirage mezi nejlepší PC hry, když nakonec vydává. Ať už jste veteránský vrah nebo nový v Stealth Games, tady je vše, co víme o Datum vydání AC Mirage a hraní.

Assassins Creed Mirage: Muž oblečený v bílé kapuci stojí hlídat nad sluncem promotaným městem středověku

Datum vydání Assassin’s Creed Mirage

Datum vydání Assassin’s Creed Mirage je čtvrtek 5. října 2023. Nové datum vydání bylo potvrzeno v tweetu z oficiálního účtu Assassin’s Creed a oznamuje, že hra nyní odešla zlatou.

Změna vydání AC Mirage přináší datum vpřed o jeden celý týden dříve, než je oznámena během PlayStation Showcase

Thumbnail YouTube

Nastavení a velikosti Assassin’s Creed Mirage

Hlavním místem v Assassin’s Creed Mirage je Bagdád devátého století, hlavní město kalifátu Abbasid (moderní Irák). Prozkoumáme město během svého zlatého věku jako prosperující globální centrum pro vědce, umělce, vynálezce a obchodníky. Jedinou polohou Mirage mimo Bagdád je impozantní pevnost Assassins z Alamutu, starověký hrad, na který se často odkazoval v dřívějších hrách.

Na rozdíl od nedávných Assassin’s Creed Games nebude Mirage obsahovat velký otevřený svět. Ale i když je menší velikost mapy než Valhalla a Odyssey, to neznamená, že má méně nabídnout. Podle oficiálních webových stránek AC Mirage bude Bagdád živý a ulice plné reaktivních NPC reagujících na „každý pohyb“ protagonisty. V přívěsu výše jsme dostali pohled na město v akci, který debutoval na Onl Gamescom 2023.

Thumbnail YouTube

Assassin’s Creed Mirage Story

Podle Ubisoft bude Mirage zážitkem řízeným narativním. Jeho děj sleduje mladého muže jménem Basim Ibn Ishaq, který se poprvé objevil jako důležitá postava v Assassin’s Creed: Valhalla. Mirage vypráví Basimův příběh, který se vyvíjí z pouličního zloděje do hlavního zloděje do atentátu na Master Assassin vypráví asi dvacet let před Valhallou, konkrétně v 9. století.

Na rozdíl od svých předchůdců s otevřeným světem je Basimův příběh vyprávěn lineárním způsobem. V důsledku toho je délka Assassin’s Creed Mirage pětkrát kratší než Valhalla’s, přičemž hlavní producent Ubisoft Fabian Salomon to odhaduje asi 20-23 hodin, než dokončí hlavní příběh.

Thumbnail YouTube

Assassin’s Creed Mirage hraní

Ve své nejčistší podobě v Mirage je silně zaměřeno na cíle atentátu na atentát: přijeďte neviditelný, vyjměte cíl a zmizí bez stopy. Aby mu pomohl ve své práci, Basim se spoléhá na své parkourové dovednosti a šermíře, o nichž ředitel animace Benjamin Fox řekl v rozhovoru s GLHF, že tým „se podíval na Samurai, podívali jsme se na Jedi za způsob, jakým se manipulují s meči a světelnými sáčkami “.

Můžete také odemknout různé odemykatelné nástroje, jako jsou kouřové bomby, foukání šipek a další, že můžete odemknout na jakékoli základně Assassin. Tyto nástroje lze také upgradovat, aby se zlepšily své schopnosti. V rozhovoru s arabským hardwarem vývojáři odhalili, že jejich cílem je porovnat dovednosti parkouru na úrovni AC. Budete také moci teleportovat, abyste vám pomohli skočit na více cílů.

Přesto to vypadá, že některé z nedávných vynálezů série jsou tu, aby zůstaly, jako je například Eagle, který byl přítomen v Assassin’s Creed Odyssey a Valhalla (jak je spatřeno v přívěsech). Pták, který se jmenuje Enkidu, by měl být velkou pomocí při plánování atentátu. Jak však ukazuje přívěs hry, strážci nyní vystřelí šipky na jakýkoli orla, které spatří na obloze.

Budete také moci převzít mise dodavatele, což jsou boční úkoly hry. Tyto sahají od krádeže cenného zrcadla z lázeňského domu nebo zavraždění rebelového špiona, ale také přicházejí s volitelnými požadavky dodavatele, jako je to, že nikoho nezpůsobí žádné škody.

Thumbnail YouTube

Assassin’s Creed Mirage Trailers

Assassin’s Creed Mirage odhalí přívěs ukazuje středověké Bagdádovy rušné ulice a barevné trhy. Zatím neexistuje žádná demonstrace hry, ale my dělat Získejte pocit Mirageovy atmosféry a příběhu.

V první scéně slyšíme Basimův mentor, Roshan a zeptáme se mladého zloděje, jestli je připraven „vzdát toho, koho si kdysi myslel, že je“. Patří mezi bratrství skrytých a dokončuje rituál řezání prstu, aby se připojil k jejich řadám. Později ho vidíme sparring s Roshanem v Citadele Alamutu, oba oblečené v Assassinových oděvech.

Thumbnail YouTube

Mezitím Mirage Trailer ukazuje několik flashbacků na Basimovu minulost jako sirotek. Obviněn z zloděje, snaží se uniknout městské stráži, než ho Roshan zachrání. Když se vrátí do ulic Bagdádu jako zkušeného vraha, velkolepá bojová scéna se spoustou utajení, kouřových bomb a osobního boje. Nenechte si ujít rychlý pohled našeho hrdiny na vrcholu velmi vysoké budovy, s výhledem na město, když jeho orel-sidekick letí.

Na konci přívěsu se ze stínů objeví Djinn poté, co Basim zabil jeho cíl. Zatímco role Djinna zůstává záhadou, vývojáři uvedli, že je spojena s Basimovou pamětí a budou hrát roli ve vývoji postavy. Toto je snad kývnutí na slavnou sbírku „tisíc a jedné noci“ na Středním východě lidových příběhů, známých v angličtině jako „arabské noci“, kde takové božské bytosti byly běžné.

Assassin’s Creed Mirage DLC

Na rozdíl od předchozích her v seriálu neexistují žádné plány na Assassin’s Creed Mirage DLC nebo rozsáhlý obsah po spuštění. Tato informace vyšla najevo během nedávného Assassin’s Creed Ama na Redditu, přičemž tvůrčí režisér hry Stéphane Boudon byl osobou, která potvrdila nedostatek plánů DLC.

Assassins Creed Mirage: Muž v turbanu, který na své nepřítele skočí šavle

Assassin’s Creed Mirage News

V září 2022 způsobil seznam obchodů s Xbox AC Mirage trochu rozrušení ohledně mikrotransakcí Assassin’s Creed Micrage. To naznačuje, že hra bude mít prvky hazardních her. Ubisoft však později prohlásil, že výpis byl chybou a prohlásil, že „ve hře nejsou přítomny žádné skutečné krabice s hazardem nebo kořistí“. Máme také potvrzení, že nebudeme muset platit za blokování Assassin’s Creed Mirage ADS, buď.

V rozhovoru s YouTube Channel Access k Animus Od 24. září, Jean-Luc Sala, umělecký ředitel Ubisoft Bordeaux, maluje podrobnější obrázek o Basimově charakteru. Popisuje mladého sirotka jako příliš sebevědomého zloděje, který si uvědomí, že jeho duševní zdraví a pochybnosti ho mor. To, jak říká Sala, je „konflikt v příběhu“.

Pokud jde o novější vývoj, AC Mirage bude kompatibilní s herním systémem OWO Haptic, což je košile s krátkým rukávem, která vám dává odpověď, pokud jste do hry zasaženi. To znamená, že budete cítit každý úder, kop nebo zbraň. Bude existovat speciální verze Assassin’s Creed Mirage s relevantní značkou, která přichází s hrou.

Konečně máme skvělé zprávy pro hráče Valhalla, kteří se nemohou dočkat, na Mirage, protože poslední Assassin’s Creed Valhalla DLC přidává bonusový úkol Crossover Bonus. Surprise Quest, nazvaný „Sdílená historie“, obsahuje Basimův mentorka Roshana, když se spojí s Eivorem, aby zabila spoustu běžných nepřátel.

Marloes Valentina Stella Jeden z našich odborných průvodců, Marloes vás zakryl, pokud potřebujete vést hry jako Minecraft, Baldur’s Gate III, Genshin Impact nebo mezi námi. Možná už jste viděli Marloesova slova na Gamesradar+ a Game Rant.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Assassin’s Creed Mirage: Datum vydání, přívěsy, hraní a další

Jesse Lennox

Je čas znovu připravit skryté čepele, Assassins, protože zbrusu nový vstup do Assassin’s Creed Série je na nás. Všechny úniky a zvěsti se ukázaly jako pravdivé a další splátka ve franšíze byla oficiálně odhalena jako Assassin’s Creed Mirage. Tato franšíza prošla některými významnými změnami v nedávných příspěvcích a zdá se, že další hra je připravena znovu otřást.

Poprvé oficiálně odhaleno během Ubisoft Forward v září 2022, Assassin’s Creed Mirage bude další hlavní hra v seriálu po roce 2020 Assassin’s Creed Valhalla. Zatímco každá hra obvykle má pouze menší, méně významné vazby na sebe (alespoň poté, co se série přesunula z oblouku Desmond), tato hra v tomto ohledu vyplatí trend. Od spiknutí po změny hry a další, tady je vše, o čem víme Assassin’s Creed Mirage, Nadcházející hra PlayStation 5, na kterou se dozvíme.

Datum vydání

Basim se chystá zavraždit vole

Assassin’s Creed Mirage bylo původně nastaveno na spuštění 12. října 2023, ale ve skutečnosti se to datum vydání posunulo nahoru. Oficiální účet X (dříve známý jako Twitter) oznámil, že hra zmizela a nyní vyjde a týden dříve, než se očekávalo, 5. října.

Platformy

Assassin's Creed Mirage Key Art

Assassin’s Creed Mirage bude stále k dispozici jako mezigenerační titul. Můžete si ji získat na své PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC.

Přívěsy

Assassin’s Creed Mirage: Cinematic World Premiere | #Ubiforward

Premier Trailer for Assassin’s Creed Mirage je pouze CGI, což je velmi běžné pro franšízu AC obecně. Přesto lze mnoho podrobností naučit a odvodit na základě toho, co bylo ukázáno.

První hlavní odhalení (pokud jste neexistovali úniky) je ten Basim z Assassin’s Creed Valhalla bude protagonistou tohoto titulu. Otevírá se tím, že se zdá, že je iniciován do bratrství Assassins v rituálu, než se v novém prostředí Bagdádu rozřezává na jasný a živý trh.

Basim putuje po trhu, kapesníka s obchodníkem, ale je všiml si a je nucen uprchnout. Zaparkuje se ulicemi a klepe přes stojany, aby oddálil strážci zkoumání. Toto je však mladší Basim a není schopen uniknout. Než může být zajat nebo zabit, Assassin zabije stráže a nabídne mu ruku. Takto se připojí k bratrství a začíná svůj trénink vraha.

Přívěs ukazuje, jak sparring s dalšími vrahy na hradu, který je stále ve výstavbě, který používají k praktikování více hnutí za parkour.

Basim, který se odřízl zpět k rituálu, tiše používá červený horký nůž k odstranění levého prstencového prstu, stejně jako všichni staré vrahy.

Masivní střela města předvádí ohromující Vista, když Basim vysílá orla, aby odletěl z paže. Muž, pravděpodobně cíl, prochází ulicí, zatímco žebráci prosí o peníze, když uslyšíme nájemníky příkazu Assassin. Jeden žebrák je vlastně Basim, chytil stráže překvapením a vyslal je s malým úsilím. Když si jeho cíl uvědomí, co se děje, a posílá ostatní stráže za ním, zmizí červená kouřová bomba, což Basimovi umožňuje vyslat stráže mečem a dýkou.

Jiná skupina na něj běží, což vede k pronásledování do uličky, kde je uvolněna další past, tentokrát smrtící jedovatý plyn. Basim a jeho orel sledují jeho cíl, ne běží k útěku, s jedním strážcem pomocí výbušných bomb k útoku. Basim dohoní svůj cíl, ukradne jeho zlatou masku a dokončí ho skrytou čepelí.

Přívěs končí scénou, která se neobjevila od prvních her Assassin’s Creed, kde Assassin používá peří ke sbírání nějaké krve ze svého cíle jako důkaz jejich zabití.

Mimo přívěs jsme se dozvěděli z Ubisoft Forward, že žena vyprávějící přívěs a vrah, který najal Basima, je jeho mentorem jménem Roshan. Je to padesátiletá Peršan, který před vstupem do bratrství unikl otroctví. Protože hra je nastavena 20 let předtím, než se Basim znovu objeví Valhalla, Víme, že ať už je hlavní spiknutí této hry bez ohledu na to, že bude Basim alespoň přežít.

Další hlavní změna pro Assassin’s Creed Mirage je to, že to bude první hlavní titul, který nemá vůbec žádné prvky moderního příběhu. To dává smysl vzhledem k tomu, že hra byla hlášena, že se začala rozvíjet jako expanze DLC Valhalla Předtím, než se změní na samostatný název. Celá hra se bude konat kolem 850 nl.

Hraní

Assassin’s Creed Mirage – Gameplay Trailer | Hry PS5 & PS4

Být založen na DLC, Assassin’s Creed Mirage je známo, že je mnohem zaměřenější, poněkud lineární zážitek ve srovnání s masivními RPG na otevřeném světě, které byly poslední tři hry. Celá hra bude údajně v 15hodinovém až 20hodinovém rozsahu, protože výkonný producent Marc-Alexis Cote řekl v rozhovoru s IGN: „Ne všechno musí být 150hodinový RPG, správně … je to menší Assassin’s Creed projekt. To bylo koncipováno [a] postavené na oslavu 15. výročí. Proto proto používáme náš moderní Engine Valhalla k vybudování menší hry, která vzdává hold naší původní hře tím, že se více zaměřujeme na utajení, boj těsných čtvrtletí, parkour a hustší město, které sahá zpět k našim kořenům na Středním východě s Bagdádem jako vrcholem.“

Hlavní město Bagdád bude rozděleno do čtyř okresů, stejně jako menší oblast mimo Alamut, který slouží jako ústředí vraha.

S hrou, která se týká klasičtějšího přístupu k hraní, byly silně zdůrazněny Stealth a Parkour. Oba tyto systémy se říká, že byly díky novému motoru použitému z minulých iterací výrazně vylepšeny Valhalla. Budete si také moci vybrat, v jaké objednávce chcete zavraždit své cíle. Existuje také několik způsobů, jak pronásledovat svůj cíl, jako jsou podplácející stráže, přímo jim čelit nebo jednoduše se plížit.

Assassin’s Creed Mirage Vytváří také několik mechaniků, jako jsou možnosti genderu a výběr dialogu. Nicméně, Eagle Vision a ovládání orla pro skautské oblasti použité Assassin’s Creed Origins a Assassin’s Creed Odyssey vrátí se.

Pokud jde o zbraně, je uvedena skrytá čepel, ale vaše možnosti budou také zahrnovat nástroje jako kouřové bomby a házení nožů. Basim může také duální doprovod, jako je Sabre a dýka, aby odtrhl ďábelsky brutální popravy.

Nová schopnost použití Basim se nazývá Assassin’s Focus, což vám umožňuje označit a zavraždit více cílů v jednom pohybu tekutiny.

Pro traversal byla zobrazena jízda na velbloudu, ale nová mechanika parkouru je zde skutečná hvězda. Horolezectví, skákání a houpání jsou přítomny, ale nový pohyb trezoru na pokrytí velkých mezer dosud nebyl proveden.

Předobjednávka

Nyní dorazíte v říjnu, můžete si rezervovat kopii Assassin’s Creed Mirage předobjednáním jednoho ze tří vydání hry. K dispozici je Standard Edition, Deluxe Edition a Collector’s Case, které stojí 50 $, 60 $ a 150 $, respektive. Zde je to, co každý obsahuje:

Standard:

 • Kopie Assassin’s Creed Mirage

Deluxe:

 • Kopie Assassin’s Creed Mirage
 • Deluxe Pack (Prince of Persia Outfit, Eagle, Mount a Weapon Skins.)
 • Digitální artbook
 • Soundtrack

Sběratelský případ:

 • Assassin’s Creed Mirage Deluxe Edition
 • Vybraný zvukový doprovod hry na CD
 • Exkluzivní Steelbook (konečný design, který má být vybrán fanoušky)
 • 32cm Basim obrázek
 • Mapa Bagdádu
 • Mini Artbook
 • Basimova brož
 • Obsah ke stažení
 • Deluxe Pack (ve hře Basim Outfit, Eagle + Mount + zbraně, všechny inspirované princem Persie)
 • Digitální artbook
 • Digitální soundtrack

Doporučení editorů

 • Dishonored 3: Okno data vydání, zvěsti a další
 • Marvel’s Spider-Man 2: Datum vydání, přívěsy, hraní a další
 • Super Mario RPG: Datum vydání, přívěsy, hraní a další
 • Mortal Kombat 1: Datum vydání, přívěsy, hraní a další
 • Assassin’s Creed Mirage vezme sérii zpět do roku 2007 správným způsobem

Jesse Lennox

Jesse Lennox miluje psaní, hry a stěžoval si, že nemá čas na psaní a hraní her. Zná jména více…

Sám ve tmě: datum vydání, přívěsy, hraní a další

Muž střílí zombie sám ve tmě

Hororové hry mají zajímavou linii. První skutečná vystavení většiny hráčů tomu, co považujeme za šablonu pro „moderní“ hrůzu, byla původní rezidentní zlý nebo snad tichý kopec. Avšak i tyto hry měly jasné vlivy. Jedním z nich byla poněkud nejasná japonská hra s názvem Sweet Home, ale pokud jde o 3D hrůzu, byl sám ve tmě zážitkem jako nic jiného. Na základě jedinečného kosmického hrůzy H.Str. Lovecraft, tato série, bohužel, zaznamenala rychlý pád z milosti s příchodem jeho pokračování.

Navzdory několika únikům bylo většinou stále chyceno z dohledů oznámením, že sama ve tmě se nejen vrátí, ale nová hra by byla zřejmě restartem série, která si klade za cíl ji vrátit zpět ke svým kořenům přežití hororu. Obklopuje oživení této historické IP téměř tolik tajemství, jako je v jejím vyprávění, ale my jsme odvážili temné rohy internetu, abychom vám přinesli vše, o čem víme sám ve tmě.
Datum vydání

Playstation Portal: Datum vydání, cena, specifikace a další

Portál PlayStation spolu s dalšími novými náhlavními soupravami společnosti Sony

Poté, co jsme škádlili pod kódovým názvem Projekt Q, máme nyní jasný obrázek o tom, jaký bude nejnovější hardware Sony. Toto zvědavé zařízení oficiálně nazývá portál Playstation, má mnoho hráčů trochu zmatené, co to je, co to může dělat a pro koho to je. Je to nové kapesní počítače, streamovací zařízení nebo něco mezi? Se všemi informacemi, které jsou konečně dostupné, jsme tu, abychom objasnili jakýkoli zmatek o tom, co je tento nejnovější kus hardwaru PlayStation skutečně.
Cena
Portál PlayStation bude při spuštění prodávat za 200 $.
Datum vydání
Můžete očekávat, že portál PlayStation dorazí koncem tohoto roku, 15. listopadu 2023.
brejle

Nejdůležitější věcí, kterou je třeba vědět o portálu PlayStation, je to, o co jde. Nejedná se o vyhrazený kapesní počítač, jako je PSP nebo Vita, které můžete hrát na nativně, ale místo toho lze použít pouze jako společník k vaší PlayStation 5. Toto zařízení je určeno pouze k streamování her z vaší hlavní konzole na obrazovku přes Wi-Fi pro vzdálenou hru. Hry nelze na zařízení hrát lokálně, což znamená, že nemůže fungovat bez připojení k vašemu PS5. Nemusíte však být ve stejné síti jako váš PS5. Dokud je váš PS5 v režimu klidu a připojen k Wi-Fi, můžete se k ní připojit prostřednictvím jiné sítě Wi-Fi, pokud je připojení dostatečně silné.

S.T.A.L.K.E.R 2: Heart of Chornobyl: Předpovědi data vydání, přívěsy, hratelnost

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl je další vřele očekávaný vstup do S.T.A.L.K.E.R. franšíza. Hra vydává více než 13 let po posledním záznamu v seriálu a debutuje na konzolách jako Xbox Series X Exkluzivní.

GSC Game World, jen jeden z mnoha evropských vývojářů, je v současné době uprostřed agresivní invaze z ruských sil, která způsobila narušení celého jejich života. Ve svém úsilí o podporu svobody jejich země se tým přestavěl rozvoj, aby „pomohl našim zaměstnancům a jejich rodinám přežít.„Jiné herní společnosti, jako jsou EA a CD Projekt, také ukázaly podporu ukrajinským lidem zastavením prodeje a zastoupení Ruska ve svých hrách.

Upgradujte svůj životní stylDigitální trendy pomáhají čtenářům udržovat si karty na rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrými úvodníky a jedinečným taneckým zálibem.

 • Portland
 • New York
 • Chicago
 • Detroit
 • Los Angeles
 • Toronto
 • Kariéra
 • Inzerujte s námi
 • Pracuj s námi
 • Rozmanitost a začlenění
 • Podmínky použití
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Neprodávejte ani nesdílejte mé informace
 • Spravujte preference cookie
 • Tisková místnost
 • Sitemap