Assassin’s Creed Multiplayer se vrací, Assassin’s Creed multiplayer potvrzený Ubisoft z pro Honor Devs | PCGamesn

Assassin’s Creed Multiplayer potvrzený Ubisoft For Honor Devs

Mohla by tato nová hra pro více hráčů zahrnovat spoustu staršího obsahu, jako jsou mapy a zbraně a režimy? Vím, že bych to rád viděl. Osobně se mi líbí Ac Multiplayer, a já bych nenáviděl, že bude mít tento obsah zpět, spolu s některými novými věcmi. Samozřejmě to předpokládá, že tato nová hra bude něco jako staré režimy, a ve světě nekonečných kořistí-běžců multiplayer hry se zajímalo, jestli by tato naděje mohla být naivní hra?

Assassin’s Creed Multiplayer se vrací

Assassin's Creed Multiplayer se vrací

Assassin’s Creed Multiplayer, který po sérii zmizel AC jednotaObvažující spuštění z roku 2014 se konečně vrací.

Vrátí se ve formě online hry pro více hráčů v čele klíčových postav za historickou bojovou hrou Ubisoft Pro čest. Pověsti se kolem něj objevily, že Ubisoft měl plán na oživení Assassin’s Creed Multiplayer jako samostatný produkt, v té době s názvem Project Invictus. Zdá se, že se to neslovalo, s nejnovější finanční zprávou společnosti (spatřeno podle her Radar), což již probíhá práce.

“Tým, včetně veteránů pro Honor, v současné době pracuje na tom, aby se vrátil multiplayer zpět do Assassin’s Creed se samostatným zážitkem prostřednictvím nekonečna pod projektem Codename Invictus,” přečte si zpráva.

Takže to je … zamotané. Je to samostatný produkt, který bude uvolněn prostřednictvím Assassin’s Creed Infinity plošina. Protože to je co Nekonečno má pravdu? Ubisoft nepotvrdil nic vzdáleně jasného o své stagingové půdě pro nové Ac obsah, ale je to jasně platforma, možná s připojeným předplatném. Ale jak může tato nová hra pro více hráčů samostatně … pokud je součástí Assassin’s Creed … plošina? To je v pořádku. To je v pořádku. Chápu, co znamenají, ale … ne, je to v pořádku.

K této lingvální melange je přidávání naléhání na tuto novou naléhání UBI Assassin’s Creed Projekt Mulitplayer není hra, ale „zážitek“. Toto je nové oblíbené slovo UBI pro její projekty Assassin’s Creed Mirage byl nazýván zkušeností s jeho oznámením minulý měsíc.

Omlouvám se, přestanu si stěžovat na firemní jazyk používaný v tiskových zprávách a vrátit se k příběhu.

Zatím o novém projektu pro více hráčů opravdu nic nevíme. Starší Assassin’s Creed režimy multiplayerů byly částečně založeny Splinter CellJe vynikající multiplayer. Byli jako skrýt a hledat dospělé, hru o skrývání v očích nebo číhající v utajení. Svým způsobem to byli jako velmi, velmi raná verze multiplayeru stylu lovu prop, pokud to není příliš úsek. Obrovskou součástí hry bylo čtení světa a pokusit se spatřit druhého hráče, když se pohybovali davem, nebo se objevili, kde se s největší pravděpodobností skrývají.

Mohla by tato nová hra pro více hráčů zahrnovat spoustu staršího obsahu, jako jsou mapy a zbraně a režimy? Vím, že bych to rád viděl. Osobně se mi líbí Ac Multiplayer, a já bych nenáviděl, že bude mít tento obsah zpět, spolu s některými novými věcmi. Samozřejmě to předpokládá, že tato nová hra bude něco jako staré režimy, a ve světě nekonečných kořistí-běžců multiplayer hry se zajímalo, jestli by tato naděje mohla být naivní hra?

Zůstaňte prozatím své skryté čepele, moji spoluobčané aopology. Budeme muset počkat a uvidíme, jak tohle vydává.

Assassin’s Creed Multiplayer potvrzený Ubisoft For Honor Devs

Assassin's Creed multiplayer potvrdil Ubisoft z pro Honor Devs. Basim, Basim, z Assassin's Creed Mirage útočí na nepřítele

Assassin’s Creed Multiplayer se blíží, potvrzuje Ubisoft, s vývojáři akčního adventure pro Honor nastaveni na pomoc online comeback hry Stealth RPG, Codenamed Project Invictus, když čekáme na spuštění Assassin’s Creed: Mirage, codename Red a Infinity a Infinity.

Ubisoft ve své poslední zprávě o výnosech nastiňuje různé hry Assassin’s Creed, které byly vyhlášeny v průběhu roku 2022, včetně Assassin’s Creed: Mirage, zasazeno do Bagdádu, Codename Red, ve Feudálním Japonsku a záhadné kodenární jméno, které mohou být stanoveny v 16. století Evropa a zaměřte se na čarodějnice. Ještě zajímavější je však, že Developer a divize Developer potvrzuje, že Assassin’s Creed získá novou hru pro více hráčů, s veterány hitů meče a chrání.

“Tým, včetně veteránů pro Honor, v současné době pracuje na tom, aby se vrátil zpět multiplayer do Assassin’s Creed se samostatným zážitkem prostřednictvím nekonečna pod projektem Codename Invictus,” říká Ubisoft. Není to moc, ale potvrzuje to zvěsti o projektu Invictus, které nedávno kroužily. Poukazuje také na potenciální velikost a rozsah návratu Assassin’s Creed Multiplayer, který Ubisoft naznačil během nedávné odhalení události – úplný samostatný název, spíše než jen další režim, bude pro fanoušky dobrou zprávou pro fanoušky.

Ubisoft také nabízí více informací o polomasérovaném Assassin’s Creed Infinity, stále online centru, který je nastaven tak, aby nějak spojil každý zážitek AC dohromady. “Assassin’s Creed Infinity ve svém srdci bude bránou pro všechny zážitky z Assassin’s Creed, kde bude metastor žít asynchronně,” vysvětluje Ubisoft. „Tento projekt nám umožní propojit hry s běžným a soudržnějším narativním vláknem, které odměňuje hráče za jejich zapojení do vesmíru, zapojení do řízení, a zároveň poskytnout větší objevitelnost obsahu, který vytváříme.“

Vypadá to, že hodně Assassinova vyznání, v různých podobách, je na cestě, s prvním z těchto nadcházejících záznamů, Mirage, přicházející v roce 2023.

Mezitím se podívejte na některé další nejlepší tajné hry na PC. Možná také budete chtít ochutnat některé další hry pro více hráčů nebo snad slušnou hru na otevřeném světě, abyste uspokojili svého vnitřního průzkumníka.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.