Assassin S Creed Odyssey na PS4, Xbox One, PC, Amazon Luna | Ubisoft (USA), Assassin S Creed Odyssey Datum vydání a časování.

Assassin’s Creed Odyssey Datum vydání a časování

Vulkk.Com vám nabídne rozsáhlé pokrytí hry s pravidelnými zprávami a aktualizacemi plus průvodce, návody a průchody. Očekávejte tipy a triky pro začátečníky velmi brzy po spuštění.

Datum vydání Assassin Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey

Napište si vlastní epickou odyssey a staňte se legendárním Spartan Hero v Assassin’s Creed® Odyssey, inspirativním dobrodružstvím, kde musíte vytvořit svůj osud a definovat svou vlastní cestu ve světě na pokraji samotného roztržení od sebe. Ovlivňují to, jak se historie rozvíjí, když zažíváte bohatý a neustále se měnící svět formovaný vašimi rozhodnutími.

Příběhy crossover – nyní k dispozici

S potěšením oznamujeme příběhy Assassin’s Creed Crossover, představovat nové příběhy pro Assassin’s Creed Odyssey a Assassin’s Creed Valhalla. Oba příběhy jsou k dispozici zdarma majitelům příslušných základních her, s jedním příběhem k dispozici v Assassin’s Creed Odyssey a jeden příběh dostupný v Assassin’s Creed Valhalla.

Zprávy a aktualizace

Přehled her

Staňte se Spartan Hero

Vydejte se na epickou cestu, která vás zavede z vašich skromných začátků jako vyvrženého Spartan Mercenary k legendárnímu řeckému hrdinu a odhalte pravdu o vaší záhadné minulosti jako Alexios nebo Kassandra. Plachejte do nejvzdálenějšího dosahu Egejského moře, vytvořte aliance a vytvářejte nepřátele. Po cestě se setkáte s historickými postavami, mýtickými postavami a celým obsazením ostatních, kteří ovlivní vaši cestu.

Starověké Řecko čeká

Prozkoumejte celou zemi plnou nezkrotných prostředí a měst na vrcholu zlatého věku Řecka. Navštivte Spartu a svědky Athén v plné slávě, šlapejte po stopách legend, jako jsou Odysseus a Hercules, a odhalte tajemství Řecka. Neočekávaná setkání vdechne život do vašeho příběhu, když potkáte barevné postavy, bitvy impozantních nepřátel a další.

Vyberte si cestu

Existují téměř nekonečné způsoby, jak prozkoumat Řecko. Vyberte si mezi hlavními misemi, bočními úkoly založenými na příběhu a dalšími, když se snažíte odhalit záhady a tajemství této posvátné půdy. Vaše rozhodnutí utvářejí svět kolem vás s více než 30 hodinami výběru a více herních zakončení. Zažít celý starověký svět, který se neustále vyvíjí a reaguje na každé vaše rozhodnutí.

Art of Battle

Předveďte své mimořádné váleční schopnosti a posuňte příliv bitvy během jednoho z nejsmrtelnějších konfliktů té doby, Peloponézská válka. Nabijte se do epických střetů mezi Spartou a Aténách ve velkých bitevních bitvách. 150 vojáků proti sobě. Nebo si vydělat cestu přes celé flotily v námořní boji.

Assassin’s Creed Odyssey Datum vydání a časování

Datum vydání Assassin’s Creed Odyssey přichází za pár dní – 5. října. Pokud jste hru předem objednali, budete mít povoleno skočit dříve-2. října. Ubisoft odhalil oficiální rozvrh předběžného načtení (nyní k dispozici), načasování předčasného hry a úplné spuštění.

Bez ohledu na to, zda máte časný přístup nebo ne, můžete hru předběžně načíst. Toto bylo k dispozici 28. září. Celková velikost hry na PC (uplay) je 44.3 GB. Ubisoft oznámil, že bude existovat oprava 1. dne, ale informace o jeho obsahu a velikosti budou oznámeny o něco později. Samozřejmě najdete všechny informace o tom a všechny ostatní budoucí aktualizace hry právě tady na Vulkku.com

Předčasná hra pro Xbox začíná 2. října o půlnoci, váš místní čas. Načasování PlayStation 4 se mění mezi 4:00, půlnocí ve 2. a 15:00. Pro PC Unlay je to ve stejném datu, ale jednu minutu po půlnoci. Pokud chcete hrát hru na PC Steam, bude k dispozici později ve stejný den v 16:00 UTC.

Spuštění Gobal je nastaveno na 5. října s podobným plánem. Xbox Play-Time začíná 2. října o půlnoci, váš místní čas. Načasování PlayStation 4 se mění mezi 4:00, půlnocí 5. a 15:00 UTC 4. Verze PC uplay minutu po půlnoci a verzi PC Steam bude k dispozici ve 16:00 UTC ve stejném datu.

Vulkk.Com vám nabídne rozsáhlé pokrytí hry s pravidelnými zprávami a aktualizacemi plus průvodce, návody a průchody. Očekávejte tipy a triky pro začátečníky velmi brzy po spuštění.

Zde jsou informace ve formátu tabulky.

SIEA 30. září v 04:00 UTC

SIEE 30. září v 00:00

Siej 29. září v 15:00 UTC