Assassin S Creed: Valhalla: Jak získat excalibur, 11 pokladů britských tabletů odhalených | Tech Times, kde najít tři Zealoty ve vašem hledání Excaliburu v Assassin’s Creed Valhalla – Millenium

Kde najít tři fanatiky ve vaší snaze o Excalibur v Assassin’s Creed Valhalla

Začněme tím, že stanovíme, že tito fanatici chodí tiše po silnicích určených regionů a pouze na silnicích: Není třeba prohledávat pampa. Stačí čekat na kardinálním bodě mapy oblasti, umístit bod přesně naproti tomu druhému, a pak nechat svého koně jít tam sám díky sledovacímu systému.

‘Assassin’s Creed: Valhalla’: Jak získat excalibur, odhaleno 11 pokladů Británie tablety

Ubisoftova „Assassin’s Creed: Valhalla“ se vede výjimečně dobře a fanoušci franšízy nemohou dostat dost této vikingské cesty, plné více akcí a gore a tuny tajemství čekajících na odemknutí, včetně legendární zbraně, kterou Eivor může dostat- -Excalibur.

Vrah

(Foto: ScreenGrab z Ubisoft North America)
Zde jsou umístění 11 pokladů Británie a legendárního Excalibur.

Jak odemknout Excalibur

Podle ShackNews je Excalibur docela mocná zbraň, ale k jejímu získání „Assassin’s Creed: Valhalla“ budou muset sbírat 11 pokladů britských tablet, které jsou rozptýleny po mapě, přičemž osm z nich se nachází v jeskyních a labyrintech A poslední tři vyžadují zabití některých mocných fanatiků.

Z tohoto důvodu možná nebudete schopni odemknout legendární zbraň během rané hry, protože budete muset vyrovnat a získat více schopností, abyste sundali fanatiky, kteří jsou také nezbytní při jednání s příkazem Antiků.

S tím jsou zde umístění 11 pokladů Británie:

Jeskyně pokusů

Prvním místem je jeskyně pokusů, kterou najdete na východ od Canterbury a podél pobřeží Centu. Musíte vyřešit hádanky a hledat klíče, abyste pokladní poklad na konci linky.

Santlache můj

Toto umístění je nalezeno v Suthsexe a blízko hranice k centru. Když se vydáte dolem, ujistěte se, že zničíte všechny možné hlavně, který najdete. Na konci šachty uvidíte stopu, která říká: „Ponořování, kde se železo prospívá.”

Jděte do vody, dokud neuvidíte železo na dně. Bude tu dlouhá podvodní chodba, ale poklad Británie tableta leží na konci této chodby.

Grime’s Graves

Grime’s Graves se nachází jižně od farmy Brishleah ve východní Anglii. Najděte hřídel po boku a poté tlačte dopředu, dokud nedosáhnete konce jeskyně, kde je několik hrnců. Rozbijte je, abyste našli další tablet.

Wiccan’s Cave

Chcete -li najít jeskyni Wiccan, jděte dolů do Eurvicsire a jděte na východ od Jorviku a vstupte do jeskyně, dokud nedosáhnete konce ledovou zdí. Rozbijte jej a pak uchopte tablet na druhé straně.

Starý sklep

Starý sklep je jeskyně plná jedu, takže budete chtít být opatrní, když jde dovnitř. Nachází se v Essexu, jižně od jezera poblíž Colcestre. Na konci jeskyně je hádanka, kterou musíte s tabletem vyřešit jako odměnu.

Červená jeskyně lišejníka

Další místo „AC: Valhalla“, na které musíte jít, je jeskyně Red Lichen, nalezená v Hamtunscire a poté východně od oblasti Wincestre Town Area. Chcete -li rozbít jed uvnitř, ujistěte se, že používáte pochodeň, a poté se vydejte do oblasti, kde se nachází poklad Británie.

Wocig

Stále v Hamtunscire se vydejte na severovýchod od Chepehamu. V okolí oblasti bude jeskyně s místností naplněnou vodou. Použijte některé výbušniny k otevření místa vlevo, kde lze najít tablet.

Deoraby Spar Cavern

Konečné umístění, kde najdete poklad Británie, je v Snotinghamscire. Najděte jeskyni na sněhu na severovýchod od Hemthorpe. Jakmile to najdete, jděte dovnitř a prozkoumejte, dokud neobjevíte způsob, jak vylézt na sochy, což vám umožní přístup k tunelu. Na konci tunelu můžete tablet chytit a jít.

Woden, Zealot

Nyní na fanatiky. Jedním ze tří fanatiků je Woden, rytíř, který najdete v centru, kde bude hlídat po silnicích.

Hrothgar, Zealot

Přejděte do Suthsexe, pokud jste připraveni na Hrothgar. Zealot často hlídá silnice na jihovýchod od regionu. Hlavu tam a počkejte, až se rytíř objeví.

Heike, Zealot

Heike je v Essexu a často se nachází na silnicích jižně od Waldena. Zkontrolujte křižovatky a počkejte, až se objeví Zealot.

Nalezení Excaliburu

Po získání všech 11 pokladů Británie je čas odemknout jeden z „Assassin’s Creed: Valhalla’s“.

Nalezení polohy Excalibur může být trochu složité, ale jeskyně, kde je, známá jako jeskyně Myrdinn, se nachází v Hamtunscire a je poblíž Stonehenge. Jakmile je uvnitř, bude existovat hádanka, kterou musíte vyřešit, dokud nedosáhnete oblasti se sloty, kde budou tablety umístěny.

Jakmile vložíte do každého tabletu, otevřou se sloty, aby odhalily Excalibur, které pak můžete chytit.

Tento článek je ve vlastnictví společnosti Tech Times

Napsal: NHX Tingson

Kde najít tři fanatiky ve vaší snaze o Excalibur v Assassin’s Creed Valhalla

Nyní, když bylo shromážděno osm tablet, je čas bojovat s třemi fanatiky pro tuto područku Excalibur’s Quest in Assassin’s Creed Valhalla.

Kde najít tři fanatiky ve vaší snaze o Excalibur v Assassinu

Nyní, když jste shromáždili osm tablet skrytých v Anglii, budete muset hledat tři zbývající tablety. Drží se tři fanatici putující po jihu Anglie Assassin’s Creed Valhalla.

Začněme tím, že stanovíme, že tito fanatici chodí tiše po silnicích určených regionů a pouze na silnicích: Není třeba prohledávat pampa. Stačí čekat na kardinálním bodě mapy oblasti, umístit bod přesně naproti tomu druhému, a pak nechat svého koně jít tam sám díky sledovacímu systému.

Mezitím hrajte Scrabble, vezměte si knihu: vše se děje automaticky. Pokud se na konci cesty neobjeví ikona Zealot, začněte znovu operaci – může to nějakou dobu trvat.

Hrothgar v Sussexu

Boj můžete vidět těsně nahoře ve videu. Tento impozantní Zealot by vám neměl dávat příliš mnoho problémů se skóre napájení kolem 200-225-jako všichni jeho ostatní malí kamarádi. Vyzbrojený obouruční sekerou, měl by na vás zaútočit zběsilým tempem a stejně jako všichni impozantní kluci svého druhu, je nemožné přimět ho, aby spadl, aby na to šplhal.

Vrah

Woden v cent

Tento Zealot je nejlehčí a nejasnější z tria. Jeho útočný rytmus je obzvláště rychlý, ale je stejně lehký jako peří, což znamená. Jako obvykle si dávejte pozor na pravidelné jedovaté bomby a nenechte ho zlepšit.

Vrah

Heike v Essexu

Pravděpodobně ten, který nám způsobil nejvíce problémů. Vybaven obzvláště bolestivým obouručním mečem, vždy cestuje na koni ve společnosti jiné stráže. Pokuste se toho druhého zbavit lukem, jen aby byl v bezpečí pro svůj boj proti Zealotovi.

Vrah

Původní obsah Bastien “Lloyd” Dubosq-Luyer.

Vaše snaha najít Excalibur v Assassin’s Creed Valhalla vás zavede do Hamtunscire a konkrétněji do Wociga. Tam budete muset najít tablet.