Assassin’s Creed Valhalla Jak získat Mjolnir (Thor S Hammer), Thor S Mjolnir Hammer and Armor – Assassin S Creed Valhalla | Shacknews

Thor S Mjolnir Hammer and Armor – Assassin S Creed Valhalla

Jen Rothery Když Jen dominuje v Dota 2, hledá stopy o nových postavách Genshin Impact, pracuje na svém cíli ve Valorantu nebo mává mečem kolem hospody v MMOS jako New World. Dříve náš zástupce průvodců ji nyní najdete na IGN.

Assassin’s Creed Valhalla Jak získat Mjolnir (Thor’s Hammer)

Mjolnir (Thor’s Hammer) je tajná zbraň v Assassin’s Creed Valhalla (ACV). Tato příručka ukazuje, jak získat mjolnir a kde najít jeho polohu.

K tomu má několik kroků. Musíte získat první sadu Thorova brnění (všech 5 kusů), abyste si mohli vyzvednout MJOLNIR. Bez celé sady brnění nebudete moci komunikovat se zbraní. Nejprve musíte také hrát příběh, protože Mjolnir se nachází na samém severu Norska, kam nemůžete jít až do konce hry.

  1. Nejprve musíte porazit 3 dcery Leriona (3 Thor’s Armor Pieces)
  2. Pak musíte dostat Thorovu helmu z jeskyně ve východní Anglii (kus zbroje 4. Thora).
  3. Eliminujte všech 45 objednávek členů starověku. Poté se vraťte do Hythamu na úřadu Hidden Ones a on vám dá Thorův plášť jako odměnu (5. zbroj).
  4. .
  5. Nyní můžete dosáhnout velmi severního okraje Norska (nepříznivý do konce příběhu). S vybavenou plnou Thorovou sadou brnění si můžete vyzvednout Thorovo kladivo, mjolnir.

Krok 1: Porazte 3 dcery Leriona

. Jsou to čarodějnice na vysoké úrovni, které musíte v boji porazit. Jen Parry jejich útoky a protiútok (Dodge Unblockable Red Rune Attacks).

#1 – Goneril: GrantEbridgescire

#2 – Cordelia: East Anglia

#3 – Regan: East Anglia

Krok 2: Získejte Thorovu helmu

Musíte použít 3 dýky, které jste dostali od dcer Lerion v podzemní jeskyni ve východní Anglii. Existuje socha, kde můžete vložit meče. Odhalí to některé schody vedoucí k Thorově helmě.

Vstup jeskyně:

Socha na konci podzemního sekce pro vložení mečů (Thorova helma do hrudníku bohatství pod sochou):

Krok 3: Porážka pořadí Antiků

Viz příručka níže pro všech 45 z nich.

To je trochu časově náročné a pro některé z nich budete muset porazit příběh. Po porážce všech 45 se vraťte do Hythamu na úřadu Skrytých One ve vaší osadě. Dává vám Thorův plášť jako odměnu.

Krok 4: Dokončete příběh

Musíte postoupit na konec příběhu (alespoň dokud nedokončíte 15 ze 16 příběhů v Anglii). Pak vás příběh vezme zpět do Norska. Nyní se stává velmi severní okraj Norska, zde se nachází Thorovo kladivo!

Krok 5: Získejte Mjolnir (Thor’s Hammer)

Vybavte plnou Thorovu brnění. Chcete -li rekapitulovat, máte 3 kusy od Lerionův dcer, 1 z jeskyně, 1 z porážky pořadí starověku.

Nyní se vydejte na místo Mjolniru na samém severu Norska. Je to na samém konci cesty uvedené níže (mezi některými skály):

Když máte plnou Thorovu brnění, můžete vytáhnout Thorovo kladivo z kamene. To také odemkne hodnou trofej nebo úspěch.

A tak dostanete Mjolnir v AC Valhalla.

Thor’s Mjolnir Hammer and Armor – Assassin’s Creed Valhalla

Thor

Takto můžete získat Thorovo kladivo a kompletní sadu brnění v Assassin’s Creed Valhalla.

11. listopadu 2020 13:40

Jednou z nejlepších věcí na Assassin’s Creed Valhalla je Chase for Gear a ta dokonalá sestavení. Na vrcholu mnoha seznamů bude Thor’s Mjolnir Hammer a Complete pětidílná brnění. V této příručce vysvětlím, jak získat každý kus.

Thorovy kalhoty

Thor

První kus hráčů z brnění by měl honit, jsou Thorovy kalhoty. Najdete je v Grantebridgescire, přímo na sever od ostrova Ely Monastery. Hráči se přiblíží k oblasti pokryté mlhou a obklopeni osvětlenými pochodními. Hledejte tělo, které bylo zobrazeno a interagujte s ním. To vyvolá Gonerila, jedné ze tří sester z dcer Lerion Mystery. Porazte Gonerila a získejte Gonerilovu dýku a Thorovy kalhoty, ale všimněte si, že hráči by měli být Power 90, než to zkusíte.

Thorova bitevní talíř

Thor

Hráči mohou získat Thorovu bitevní desku tím, že porazili Regana, jednu ze tří dcer Lerionu. Hráči by měli být Power 110, než se o to pokusíte. Regan najdete na severním pobřeží East Anglia ve Walsham Crag, západně od tábora v East Anglii. Jakmile je Regan mimo obraz, hráči obdrží Reganovu dýku a Thor’s Battle Plate.

Thorovy rukavice

Thor

K získání Thorových rukavic je nezbytná bitva proti Cordelii, jedné z dcer Lerionu. Toto je boj doporučený Power 340, takže existuje velká šance, že hráči budou s příběhem dlouho dělat, než se dostanou k tomu, aby to udělali. Cordelia najdete jihozápadně od Britannia’s Watch High Point a východně od Raetborough ve východní Anglii. Hráči dostanou Thorovy rukavice a Cordeliinu dýku, když ji porazí.

Thorova helma

Thor

Čtvrtý kus brnění může získat nejjednodušší, pokud nezohledňujete boj s třemi sestrami Leriona, v tom případě to není vůbec snadné. Ve východní Anglii, západně od řeky Yare a na severovýchod od King’s Bury mohou hráči najít místo, které je opuštěné a strašidelné. Hledejte tunel západně od komplexu a hlavu uvnitř. Sledujte to až do konce a v zádech bude socha se třemi ranami dýky. Umístěte tři dýky do sochy tím, že se rozhodnete s ní interagovat a získat přístup do tajné oblasti. Právě zde mohou hráči najít Thorovu helmu uvnitř hrudi.

Thorův mys

Thor

Thorova mys je získán porážkou všech členů řádu starověku. To bude vyžadovat progresi příběhu i průzkum otevřeného světa. Jakmile jsou všichni členové poraženi, vraťte se zpět do Hythamu v osadě a promluvte si s ním. Dejte Hythamovi všechny medailony objednávek a předá Thorovu mys. Toto je pátý a poslední kus sady brnění, což znamená, že hráči mohou přejít k získání Thor’s Hammer.

Thor’s Mjolnir Hammer

To je to, co všichni hledají, ale je to poslední kus, který hráči získají. Abychom získali Thorovo Mjolnir Hammer, musí mít hráči všech pět kusů Thorova brnění, což je možné pouze porážkou všech členů řádu starověku. Je zřejmé, že se jedná o aktivitu koncové hry, která vyžaduje desítky hodin strávených hraním Valhalla. Důvod je jednoduchý; Thorovo kladivo může vyzvednout pouze někdo hodný a aby byl považován za hodný hráče, musí mít všechny kousky Thorovy brnění.

Hráči se budou muset vrátit do Norska, aby získali Thorovo kladivo. Chcete -li to provést, otevřete mapu, vyberte možnost Atlas a poté vyberte Norsko. Vydejte se do oblasti Hordafylke a chyťte kladivo ITSLF. . Jen si pamatujte, že všech pět kusů Thorova brnění musí být vybaveno, aby se vyzvedla Thorovo Mjolnir Hammer.

.

Bill, který je také známý jako RUMPO, je fanoušek celoživotního hráče a Toronto Maple Leafs. Svou známku udělal na začátku své kariéry prostřednictvím psaní průvodce a hlubokému porozumění redakčnímu SEO. Rád se zabývá prací, aby vytvořil skvělý obsah, ať už je to divoká funkce nebo rozdrcení hloubkového sběratelského průvodce. Tweetujte ho @RumpOPlays, pokud máte dotaz nebo komentář ohledně jednoho z jeho článků.

Kde najít Thorovo kladivo v Assassin’s Creed Valhalla – Mjolnir’s Location

Přemýšlel, jak získat Thorovo kladivo Mjolnir v Assassin’s Creed Valhalla? Valhalla je nejnovější v Assassin’s Creed série Open World Games Ubisoft’s Assassin’s Creed-tentokrát budete dávat vikingovou helmu jako raider s názvem Eivor, cestující z Norska do anglosaské Anglie s vaším klanem, čelíte legendárním válečníkům podél cesty.

Jak byste očekávali, je pro vás k dispozici obrovská škála zbraní, včetně Flails, Greatswords, Dane Oxy a další – každá s jedinečnou pasivní dovedností. Zbraně v Assassin’s Creed Valhalla mohou být vylepšeny a upgradovány kovářem ve vaší osadě, takže budete muset sbírat spoustu zdrojů, abyste vzdorovali všechny své oblíbené nástroje pro bludgeoning a sekání nástrojů.

Ale pokud pravidelné zbraně pro vás nestačí a vyhledáte jednu z nejslavnějších legendárních zbraní všech dob, jste na správném místě. Legendy říkají, že Thor’s Hammer Mjolnir byl schopen umýt cokoli – včetně hor – a vždy by se vrátil do jeho ruky, když byl vyhozen. Takže kde je Mjolnir skrytý v Assassin’s Creed Valhalla? Čtěte dále a zjistěte to.

Assassins-Creed-Valhalla-Thors-Hammer-Location

Thorovo kladivo je skryté ve zasněžených vrcholech v Hordafylke, na úpatí hory – jeho přesné umístění na mapě je na obrazovce výše. Když se přiblížíte ke zlatému kladivu, uslyšíte Lightning – potvrzujete, že to není jen žádný starý vyřazený kladivo. Pokud s tím však komunikujete, nic se nestane – musíte mít na sobě Thorův oblečení, abyste byli považováni za hodné ovládání Mjolniru a budete muset porazit tři dcery Lerionu, abyste získali Thorovu plnou brnění.

Thumbnail YouTube

Jen Rothery Když Jen dominuje v Dota 2, hledá stopy o nových postavách Genshin Impact, pracuje na svém cíli ve Valorantu nebo mává mečem kolem hospody v MMOS jako New World. Dříve náš zástupce průvodců ji nyní najdete na IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.