Assassin S Creed Valhalla: Jak získat Thor S Hammer, Mjolnir a Full Armor – Game Informer, Mjölnir | Assassin S Creed Wiki | Fandom

Assassin’s Creed Valhalla Mjolnir

Zde je místo, kde budete většinu času ve hře trávit většinu času. Vzhledem k tomu, že je to součást příběhu, má smysl, proč tato oblast bude trvat nejdelší. Musíte eliminovat všechny v pořadí a dokončit questline s ním spojenou. Hlavní cíl, nazvaný „Otec“, který je vládcem této sekty, má klíčovou položku. Tato osoba bude mít Thorův plášť, který bude potřebný k dokončení celé sady brnění.

Assassin’s Creed Valhalla: Jak získat Thorovo kladivo, Mjolnir a Full Armor

Nemůžete hrát hru Viking a nemyslet na Thora alespoň jednou, tak proč ne nabít jeho vybavení, když jste u toho? Pro ty, kteří se potápějí do Assassin’s Creed: Valhalla, je to, jak můžete získat nejen Thorovo kladivo, Mjolnir, ale také jeho brnění!

Nemělo by být žádným překvapením, že můžete získat Thorovo kladivo v Assassinově Creedu: Valhalla vzhledem k povaze prostředí této hry. Pro ty, kteří chtějí hrát roli norského boha, je to, co musíte udělat, abyste nabili ten drahý kladivo a vybavení.

Jedna důležitá poznámka: Mjolnir ve skutečnosti nemůžete získat, dokud hru nedokončíte, protože se nachází. Thorovo kladivo se nachází ve velmi severní části Norska ve hře a to je oblast, která není odemčena až mnohem, mnohem později. Než získáte kladivo, budete potřebovat nejprve všech pět kusů Thorova brnění. Pokud nemáte brnění, budete stále moci vidět mjolnira, ale nebudete moci skutečně získat. Protože to je to, pro co jste tady, tady je návod, jak získat brnění jako první.

Jak získat Thorovo brnění v Assassin’s Creed: Valhalla

 1. U tří kusů ze sady Thora z brnění budete muset porazit tři dcery Leriona (celkem tři místa)
  1. Goneril (budete chtít být na úrovni 90+), umístěný v GrantEbridgescire
  2. Cordelia (budete chtít být na úrovni 340+), nachází se ve východní Anglii na západní straně
  3. Regen (budete chtít být na úrovni 110+), umístěný ve východní Anglii
  1. Nalezeno v jeskyni ve východní Anglii
  1. Zabijte všech 45 objednávek členů starověku
  2. 15 fanatiků, 30 členů vnitřního kruhu
   1. Později o tom budeme mít úplný průvodce, je to mnoho
   2. Některé z nich nebudete moci vyjmout, dokud není příběh hotový

   A to je vše! To je to, co potřebujete vědět, abyste využili svého vnitřního Thora v Assassin’s Creed: Valhalla! Můžete si také prohlédnout video v horní části článku, s laskavým svolením Arekkz Gaming! Zde si můžete také prohlédnout náš průvodce!

   Šťastné hry, Assassins!

   Mjölnir

   The Mjölnir byl kus Eden vytvořeného ve formě válečného kladiva, který sloužil jako osobní zbraň ISU Thora, o kterém se říká, že mu dává velkou sílu a schopnost využít elektrickou energii. Později to bylo nalezeno vikingským Shieldmaiden Eivor Varinsdottir z klanu Raven a požadovala pro sebe.

   Obsah

   Majitelé []

   • Thor (? – 75 000 BCE) [1]
   • EIVOR varinsdottir (c. 878 CE – ?) [1]

   Recenze expertů GameSpot

   9. listopadu 2020

   Dějiny [ ]

   Prvním wielderem Mjölnira byl Thor, ISU patřící do severoevropské skupiny s názvem æsir. Použil Mjölnirovy elektrické síly v tandemu s jeho osobní sadou brnění. Pokračoval v ovládání kladiva až do své smrti vedle zbytku æsiru během Velké katastrofy, která by byla později známa jako mýtický „Ragnarök“. Po Thorově smrti byl Mjölnir ztracen na svět, dokud se jeho tisíciletí znovuobjevování později zakomponulo na hornAinside v Hordafylke v Norsku. [1]

   Na konci 9. století CE byl Mjölnir obnoven a nárokován Eivorem Varinsdottirem z klanu Raven, Norsefolk, který se přestěhoval do Anglie, aby unikl vládě sjednoceného Norska pod Haraldem Fairhair. [2] Poté, co regenerovala každý kus Thorova brnění od různých silných nepřátel po celé Anglii, se vrátila do Norska, aby si pro sebe vyžádala Mjölnir. [1]

   Legacy []

   V Eivorových snech o Odinovi, který se pokoušel zachránit Baldr z Hel, mohl získat a ovládat Mjölnira před hlídanými truhly, zatímco procházel Niflheimrem. [3]

   Statistiky zbraní []

   Třída Záchvat Omráčit Hmotnost Rychlost Kritická šance Výhody Dostupnost
   Medvěd 142 188 10 45 104 Každý zásah má šanci způsobit poškození všech nepřátel Načíst z Hordafylke po sbírání Thorova sady
   Niflheim
   Popis
   Legendární kladivo, které kdysi patřilo Thorovi, skvělá bytost z prekurzorového závodu. Pouze nejodvážnější válečníci, správně oblečeni, mohou doufat, že to ovládají.

   Galerie []

   Koncepční umění

   Mjölnir ve Valhalle

   Mjölnir in Valhalla Nabídka inventáře

   Mjölnir v Assassinu

   Mjölnir in Assassin’s Creed Valhalla: Blood Brothers

   Vzhled []

   • Assassin’s Creed: Valhalla(první dojem)
    • Hněv druidů(pouze nepřímá zmínka)
    • Dawn of Ragnarök(uvedeno pouze v položce databáze)
    • Zapomenutá sága

    Reference [ ]

    1. ↑ 1.01.11.21.3Assassin’s Creed: Valhalla
    2. Assassin’s Creed: Valhalla – Moře osudu
    3. Assassin’s Creed: Valhalla – Dárek od druhého světa

    Assassin’s Creed Valhalla: Jak získat Thorovo kladivo, Mjolnir

    Assassins Creed Valhalla Regan Umístění

    Assassin’s Creed Valhalla je plná mýtických postav, legendárních umístění a zvířat, božských schopností, fantastických zbraní a brnění. Jedna z nejznámějších zbraní norské mytologie, MJOLNIR, může být vaše k tomu, aby se dostala po nějakém čase do hry.

    To není úplně snadná zbraň, kterou je třeba získat, a existují požadavky, které je třeba splnit, než můžete toto kladivo ovládat. Jedna věc je jistá: budete se muset dostat na konec hry. Před vyhledáním Mjolniru však lze na vaší cestě udělat několik věcí, které však lze udělat na vaší cestě v Assassin’s Creed Valhalla, ale.

    Assassin’s Creed Valhalla

    Přijměte svůj vnitřní viking

    Assassin’s Creed Valhalla je nejnovějším vstupem do populární franšízy Ubisoft Montreal. Přijměte svůj vnitřní Viking a převeďte Anglii jako klan Raven. Forge Aliance, nárazové pobřeží řeky a lovit mystické předměty a zvířata.

    Lov po dcerech Lerionu

    První oblast, na kterou se zaměřujete při práci na získání Mjolniru, je lov a bojovat proti třem světovým šéfům. Tito šéfové se nazývají dcery Lerionu a jsou tmavé čarodějnice ukryté ve východní Anglii a jeho okolí. Tři šéfové se také široce pohybují v dosahu úrovně, s nejtěžšími na 340. Každá dcera také zruší klíčový kus brnění a klíčovou položku, která bude potřeba později.

    Každá dcera upustí čepel, která se používá jako klíč v sochu poblíž. K odemčení toho, co statut chrání, budete potřebovat všechny tři klíče. Nakonec, když jsou použity všechny tři klíče, získáte většinu Thorovy legendární bitvy z brnění. Zde jsou všechna místa pro dcery Lerion a umístění sochy.

    První dcera Lerion-Gonerila

    První dceru najdete v Grantebridgescire, poblíž hranice East Anglia a severně od ostrova Ely Monastary v oblasti zvané Spalda Fens. Narazíte na čištění, která se podobá aréně plné těl vojáků a jiných děsivých předmětů. Goneril, čarodějnice, upřednostňuje jedovatý boj, takže nezapomeňte vybavit runy, abyste pomohli zmírnit nějaké poškození. Tato čarodějnice upustí Thorovy kalhoty a první klíč.

    Druhá dcera Lerion – Regan

    Druhá dcera, Regan, najdete jižně od první dcery ve východní Anglii, v oblasti zvané Berkelow Bog. Regan, čarodějnice, má afinitu k ohni a sporadickým útokům. Nezapomeňte zůstat na nohou a často se vyhýbat, protože její požární útoky mohou být ve druhé polovině boje vytrvalé. Regan upustí Thorovu bitevní desku a druhý klíč.

    Třetí dcera Lerion – Cordelie

    Poslední dcera žije také ve východní Anglii. Vydejte se na východ od Elmenhamu do oblasti zvané Walsham Crag. Zadáte další velkou a znepokojující arénu. Být varován, protože Cordelia je také nejtěžší ze tří s úrovní položky 340. Naplněná silnými útoky na blesky, je silou, se kterou je třeba počítat. Cordelia upustí Thorovy rukavice a třetí klíč.

    Kde najít sochu Leriona

    Zdroj: Windows Central

    Jakmile jste porazili všechny tři dcery a získali své klíče, je čas najít sochu, do které se klíče vejdou. Toto konečné umístění je také naštěstí také ve východní Anglii. Hlavu jihozápadně od Northwic a najdete průchod vedoucí do starověké sady tunelů. Sledujte je až do konce a najdete monstrózní sochu klečící. Zde vložíte tři klíče do záda a odemknete poklad uvnitř. Nyní máte Thorovu helmu a čtyři z pěti položek, které potřebujete k získání mjolniru.

    Eliminovat objednávku

    Zde je místo, kde budete většinu času ve hře trávit většinu času. Vzhledem k tomu, že je to součást příběhu, má smysl, proč tato oblast bude trvat nejdelší. Musíte eliminovat všechny v pořadí a dokončit questline s ním spojenou. Hlavní cíl, nazvaný „Otec“, který je vládcem této sekty, má klíčovou položku. Tato osoba bude mít Thorův plášť, který bude potřebný k dokončení celé sady brnění.

    Nyní, když máte plnou sadu brnění, můžete vyrazit a nakonec získat legendární kladivo Thor.

    Kde najít Mjolnir v Norsku

    • Vraťte se zpět do Norska a jděte na nejvíce severní vstup.
    • Nebudete se chtít pustit přímo dolů do konce. Zůstaňte poblíž dalekého severního pobřeží, když se změníte do vstupu, a pusťte se na půli cesty dolů – kolem Hordafylke.
    • Zastavte svou loď, dostaňte se na břeh a jeďte po cestách směřujících na sever do hor.
    • Najdete cestu vedoucí, zdánlivě nikde. Sledujte tuto cestu do kopců.
    • Nebude to trvat dlouho, dokud nenarazíte na Mjolnir, který spočívá na skále. Dopřejte své brnění Thora a načtete mjolnir.

    Xbox Series X/S

    Hlavní

    • Xbox Series X: Vše, co víme
    • Nejlepší hry přicházející do řady Xbox X/S
    • Seznam specifikací Xbox Series X
    • Jaké je datum vydání Xbox Series X?
    • Kolik stojí Xbox Series X?
    • Proč zatím nemůžete předobjednat Xbox Series X
    • Nejlepší náhlavní soupravy Xbox Series X

    Získejte zpravodaj Windows Central

    Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

    Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.