Assassin’s Creed: Valhalla Romance Options List, včetně obléhání pařížských románů, vysvětlil |, Assassin’s Creed Valhalla Romances – kdo můžete romantika? | PCGamesn

Assassin’s Creed Valhalla Romances – Kdo můžete romantika

Poté Pierre objasní, že se jedná o jednorázovou věc a nevrátí se do Anglie s Eivorem. Naštěstí se zdá, že Eivor se nezdá být příliš zklamaný.

Assassin’s Creed: Seznam možností Valhalla Romance, včetně obléhání pařížských románů, vysvětlil

Seznam možností romantiky, od jednorázových útoků po stabilní vztahy.

Průvodce od Stacey Henley přispěvatel
Další příspěvky Aimee Hart a Jay Castello
Aktualizováno dne 12. srpna 2021
Sledujte Assassin’s Creed Valhalla

Možnosti romantiky jsou zpět pro Assassin’s Creed Valhalla, po jejich sérii debutu v Odyssey 2018.

V rámci hry existuje řada různých typů románů, do kterých se můžete zapojit – od jednorázových útoků po stabilní vztahy, koketní přátelství a hluboce romantické milostné záležitosti.

Tato stránka nabízí seznam Možnosti romantiky v Assassin’s Creed Valhalla, jakož i Hněv Druids Romances pro DLC.

Poznámka – zatímco většina romance je tu, aby přidala trochu chuti do Eivorova času v Anglii i mimo něj, ale alespoň jeden má na příběh značný vliv.

Jako takový, dávejte si pozor na Spoilery příběhu v tomto článku. Budeme mít hlavní do konce posledních románů jen pro případ, že byste to chtěli zachovat co nejdéle.

 • Jak funguje romantika v Assassin’s Creed Valhalla?
 • Seznam možností romantiky v Assassin’s Creed Valhalla
 • Wrath of the Druids Romance Options List
 • Seznam obléhání pařížské romantiky

Pro další pomoc s Assassin’s Creed Valhalla máme stránky o změně vzhledu Eivora, vracet se do Norska s Atlasem a některými tipy pro létání.

Samotný romancing je poměrně jednoduchý a přichází skrze jasně označené a snadno pochopitelné možnosti dialogu – některé jsou stejně tupé jako někdo, kdo k vám přijde, a přímo se ptají, zda s nimi chcete mít sex.

Jediné možnosti dialogu, na kterých záleží, jsou poté, co vám byla dána romantický návrh, kde bude mít možnost romantiky jasný symbol srdce vedle ní.

Některé z romantických možností jsou spáchané vztahy, a pokud jste již v jednom, budete moci říct potenciálnímu romantickému nápadníku, aby je jemně pustil. Další možnosti jsou jen flings a nemají žádný vliv na jiné vztahy.

Mějte na paměti, že můžete kdykoli rozbít trvalý vztah, takže na trvalé máme na mysli, že Eivor zůstává ve vztahu po cutscenu, ne že jste zamčeni a nemůžete zažít žádné jiné romance.

Některé z těchto románů jsou po jednom odmítnutí mispabilní, jiné pro vás budou držet svíčku, takže buďte opatrní ohledně možností, které chcete, pokud chcete vidět každý pokus a otočit.

A konečně, protože můžete kdykoli změnit pohlaví Eivora z nabídky hry, tyto romance nejsou pohlaví ovlivněny pohlavím.

Seznam možností romantiky v Assassin’s Creed Valhalla

Zde je seznam možností romantiky v Assassin’s Creed Valhalla. Nechali jsme to možné Romance spoiler na konec seznamu:

Bil

Požadavek na romantiku Bil: Najděte svůj hřeben jako součást akce Comm of Champions World v Rygjafylke

Najdete bil v pohoří Rygjafylke v Norsku, s muži na jezeře před ní a hledají její hřeben ve vodě. Najděte to a Bil bude tvůj.

Petra

Požadavek na romantiku Petra: Build Hunter’s Shack v osadě

Postavte loveckou chatrku a dokončete první quest, kterou vám dává Petra. Poté vás pozve na soutěž o lukostřelbu a na konci vás požádá.

Broder

Požadavek na Broder Romance: Osvoboďte East Anglia

Broder se zeptá, zda chcete mít sex během Oswaldovy svatby. Říkat ano.

Gunlodr

Požadavek na romantiku Gunlodr: Navštivte Asgard dvakrát

V příběhu Asgard najdete Thorův svatební kroužek. Budete moci dát to Gunlodrovi a spustit romantiku.

STIGR

Požadavek na romantiku STIGR: Win Hemthorpe’s Flying Duel.

STIGR milostný, aby mu dal svůj plný titul, je létající extraordinaire of Snotinghamscire. Pokud na něj zapůsobíte svým zručným jazykem, dostanete se k. víš co? Nechme to na představivosti. Tento příležitostný fling je tak blízko, jak se můžete dostat k tomu, aby byl groupie v Assassin’s Creed Valhalla, pokud chcete, aby Eivor trochu žil.

Tarben

Požadavek na romantiku Tarben: Build Bakery v osadě.

Jakmile postavíte pekárnu, budete si moci promluvit s pekařem a jít s ním na rybářský výlet.

Pokud se tento úkol neobjeví, možná budete muset také postavit rybářskou chatu ve svém vypořádání. Během této cesty vám řekne, jak se o vás cítí, a zeptá se, jestli se cítíte stejně. Pokud si vyberete možnost se symbolem srdce, stane se to vaším trvalým vztahem a odlomíte jiné zavedené lásky.

Tewdwr

Požadavek na romantiku TEWDWR: Zúčastněte se oslav Ealdormana Tewdwru.

Jako součást oblouku Glowecestre bude Tewdwr pít v předvečer, který se stane Ealdormanem.

Během slavností bude flirtovat s Eivorem, který se může rozhodnout buď pro romantickou oslavu (označený symbolem srdce), nebo na platonickou oslavu, kde pronásledujete kuřata spíše než spíte společně. Tvrdá volba. Žádná z těchto možností neovlivňuje příběh a vztah bude jen příležitostným flingem.

Vili

Požadavek na romantiku VILI: Osvoboďte Snotinghamscire.

Vili je synem Snotinghamscire Jarl a je silně zapojen do oblouku Snotinghamscire. Jak se blíží ke konci, Vili udělá svůj krok a budete ho schopni povzbudit nebo lehce odmítnout.

Ať tak či onak, poté se trvale přesune do Ravensthorpe, takže jakékoli rozhodnutí, které uděláte, pravděpodobně ho uvidíte znovu.

Pak se znovu rozhodne udělat tento krok na pohřbu, takže EIVOR je v rámci jejich práv pociťovat, že načasování nemusí být ideální.

Sheer Reeve Stowe

Stowe Romance (?) Požadavek: Přijeďte do Lundenu.

Stowe, Lundenova charismatická Sheer Reeve, se nejprve jeví jako romantická možnost.

Když se s ním poprvé setkáte, když dorazíte do Lundenu, můžete s ním flirtovat, když bojujete s bandity po jeho boku. To je však tak daleko, jak kdy dostanete: Stoweho srdce patří jinému. Jak postupujete jeho příběhem, uvědomíte si, že nemůžete konkurovat jeho skutečné lásce: Erke.

Stoweův záznam Codex, jakmile je dokončen, dokonce zní: „Viděl rozhodnutí Lundena jako rodinu, s Tryggrem jako otec, Avgos jako bratr a Erke jako něco na rozdíl od obou obou.”

To neponechává žádný prostor pro Eivora, takže budete muset ovesnout oves jinde.

Randvi

Požadavek na romantiku Randvi: Mějte vypořádání úrovně 3

Randvi požádá, aby s vámi šel do Lundenu, jakmile je vaše vypořádání úrovně 3. Jděte s ní a řekněte jí, že se cítíte stejně, když se přizná, že pro vás má city.

Poznámka – Zapojení do tohoto vztahu ohrožuje váš a Sigurdův vztah, což může ovlivnit to, jak se příběh odehrává na základě vašich dalších možností se Sigurdem během hry.

Wrath of the Druids Romance Options List

Stejně jako základní hra, Ubisoft udělal vše pro to, aby se ujistil, že vztahy s Eivorem ve hněvu Druidů nejsou jen kontrolním seznamem věcí, ale ve skutečnosti záleží a jsou smysluplné.

To je pravděpodobně důvod, proč v této expanzi DLC – z toho, co můžeme při spuštění říct – pouze jedna možnost Romance, kterou si EIVOR může mít rád; irská básnička, která se jmenuje Ciara.

Ciara

Požadavek na romantiku Ciara: Nechte DLC rozšiřující hněv druidů a začněte quest ‘do mlhy’.

Ciara je básnička u soudu krále Flanna, se kterou se poprvé setkáte v Dublinu, kapitola 1. Mezi Eivorem a Ciarou existuje spousta koketních dialogů, ale záleží pouze na dvou možnostech.

První je v „Opojení v Connacht“, kde se můžete vyjádřit, že se k ní chcete přiblížit, ale v té době vás odmítá. Druhý dialog je v „Do mlhy“, kde můžete odmítnout její zjevné pokusy o to, aby vás svést, nebo je můžete přijmout. To zahájí romantickou scénu.

Ciara s vámi nelze vzít zpět do Ravensthorpe, a jako takový bude zacházeno jako s flingem. Ostuda, napětí je hmatatelné!

Nový DLC je zde – a vysvětlujeme, jak zahájit obléhání Paříže, stejně jako nové možnosti romantiky a umístění hromadění pokladů. Pokud jste po koncových herních aktivitách v plné hře, můžeme vysvětlit, jak získat ARC, Excalibur, Thor Gear a další sady z brnění Valhalla, úroveň výkonu a jak rychle získat XP, pořadí umístění Ancients a všechny Assassin’s’s a All Assassin’s Creed Valhalla Volba příběhů. Pokud hledáte věci, které můžete shromažďovat a upgradovat, máme seznamy o nejlepších dovednostech a umístěním knihy znalostí.

Wrath of the Druids Romance Options List

Podobně jako ostatní expanzní hněv Druidsů je v Assassin’s Creed Valhalla’s The Siege of Paris DLC k dispozici pouze jedna romantika.

Jeden z hostů, kteří přišli do Ravensthorpe, Pierre, může být nakonec romanced. Druhý návštěvník, Toka, nemůže být román – i když ona a Eivor se stanou blízkými spojenci.

Pierre

Chcete -li Romance Pierre, musíte mít obléhání Pařížské DLC a dokončit hlavní úkoly, dokud nedosáhnete Skal!„Není nutné provádět žádné z Pierreových rezistenčních úkolů, aby se odemkla romantika.

„Skal!„Je večírek, takže si užívejte, jak se vám líbí, než se vydáte na Pierre.

Pierre bude označen na HUD, protože s ním musíte mluvit, abyste mohli pokročit v příběhu. Nejprve dokončete svou výzvu pro házení sýra. Pak s ním můžete flirtovat a nabídnout mu ukázat své další dovednosti.

Vyberte tuto možnost dvakrát, až budou k dispozici, a získáte Pierre’s Romance Cutscene.

Poté Pierre objasní, že se jedná o jednorázovou věc a nevrátí se do Anglie s Eivorem. Naštěstí se zdá, že Eivor se nezdá být příliš zklamaný.

Pro další pomoc s Assassin’s Creed Valhalla máme stránky o změně vzhledu Eivora, vracet se do Norska s Atlasem a některými tipy pro létání.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Assassin’s Creed Valhalla následovat
 • Historické následování
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat
 • Stadion následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Stacey je reportér zábavy, který napsal pro Washington Post, IGN, Polygon a další. Je editorkou do páteře a tráví svůj volný čas objevováním nových světů a zkoumáním obrovských terénů, ale pouze ve videohrách. V reálném životě většinou zůstává doma.

Assassin’s Creed Valhalla Romances – Kdo můžete romantika?

Assassins-Creed-Valhalla-Romance-Guide

Zajímá vás, kdo můžete romantika v Assassin’s Creed Valhalla? Nejnovější hra Assassin’s Creed je plná atraktivních, tetovaných Vikingů, které se pohybují v kožešinách – takže je jen přirozené, že byste s nimi chtěli udělat digitální špinavou. V nabídce je možnost zapnout nebo vypínat nahotu Assassin’s Creed Valhalla nahoty, v závislosti na tom, kolik toho chcete vidět.

Existuje několik potenciálních kandidátů, kteří se potulují po divočině nejnovější hry Ubisoftu-někteří vám nabízejí dlouhodobé vztahy, zatímco jiní nabízejí Eivorovi večer zábavy, aby si mohli odpočinout po těžkém lovu Assassin’s Creed Valhalla Legendární zvířata-nebo hledat Assassin’s Creed Valhalla Excalibur.

Můžete hrát EIVOR jako muž nebo ženy a naštěstí to nezmění, pokud jde o možnosti romantiky, protože je neomezeno pohlaví hráče. Kdykoli uvidíte srdce vedle možnosti dialogu, to znamená, že s nimi flirtuješ (pokud to ještě nebylo zřejmé). Ne každý, s nímž můžete flirtovat, se o vás takhle zajímá. Promiňte. Varování před pokračováním – tato příručka zkazí prvky Valhallova spiknutí, takže opatrně běhounu.

Assassin’s Creed Valhalla Petra Romance

Abychom mohli romantiku Petra, budete muset odemknout loveckou kabinu a dokončit všechny své boční úkoly – pak s ní budete moci jít na lukostřelbu. Po svém rande, pokud s ní znovu mluvíte, přizná k vám své pocity – a pokud se vrátíte, půjdete na pěknou mazlení v posteli nebo něco takového.

Poté se k ní můžete kdykoli přistoupit k polibku nebo ji vzít do postele. Nebo se s ní rozejít. Ty monstrum.

Assassin’s Creed Valhalla Gunlodr Romance

Gunlodr je ledová obří, dcera krále Jotunheima. Ale nenechte se zastrašit, protože se s ní setkáte jako Havi – jedno z Odinových jmen, což znamená vysoká. Najdete Thorův svatební kruh, který můžete dát Gunlodrovi – a pak ti dva půjdete ležet v nějakém útulném seno dohromady.

Assassin’s Creed Valhalla Broder Romance

Ve východní Anglii potkáte pár bratrů – Broder a Brothir – a je tu příležitost pro A, Uh, Dalliance s Broderem na svatbě krále Oswalda. Pokud s ním mluvíte u stolu, udělá na vás pokroky-mluví o tom, že vám ukáže jeho „ploung-sword“. Vynikající. Poté mu můžete také nazvat nesprávné jméno.

Assassin’s Creed Valhalla Bil Romance

Sedíte vedle vodopádu v pohoří Rygjafylke, najdete bil, ženu, která sleduje různé muže stříkající ve vodě při hledání jejího hřebenu – a ona slíbila večer své společnosti tomu, kdo ji najde, kdo ji najde. Poté, co jej získáte z ledových hloubek, půjdete na pěknou procházku. Poté nabídne, že si vyčesáte vlasy, a pokud přijmete, vypracuje všechny uzly a spleti … pokud víte, co tím myslím.

Assassin’s Creed Valhalla Randvi Romance

Romantika s Randvi můžete zahájit tím, že uděláte vzdělání pro samozřejmost misi, která se objeví poté, co jste dokončili tři úkoly slibů na mapě aliance. Pokud se pustíte do této mise, zatímco Randvi je stále s vaším bratrem, to se počítá jako stávka – dva údery a nejste schopni dosáhnout dobrého konce, takže lépe počkejte, dokud není svobodná, pozdě ve hře.

Na této misi se vy dva vyléknete na zničenou věž dohromady a poté se při chatu postaví s výhledem na krajinu – a ona se přiznává, že k vám bude mít pocity, kdy se můžete rozhodnout, zda se můžete vrátit nebo ne. Pokud tak učiníte, strávíte noční konstrukci na zničené věži, ale nebude s vámi ráno, když se probudíte.

Později, v osadě, budete moci tuto konverzaci znovu vyvolávat, a buď potvrdit, že pro ni máte silné pocity, nebo řeknete, že se o ni nestaráte takto. Pokud to potvrdíte, strávíte večer společně.

Assassin’s Creed Valhalla Stigr Romance

STIGR The Amars je mistrem v létajícím, takže pokud doufáte, že strávíte noc s tímto rychlým jazykovým lingvistou, budete muset mít způsob se slovy. Stigr najdete v Hemthorpe, Snotinghamshire. Když s ním mluvíte, vyzve vás k letícím souboji, pokud vyhrajete soutěž, můžete mít noc vášně, nebo si jen vzít jeho stříbro, volba je vaše.

Assassin’s Creed Valhalla Tarben Romance

Jakmile si ve svém osadě postavíte pekárnu. Požádá vás, abyste s ním vydali na rybářský výlet, takže se ujistěte, že ve svém osadě máte také rybářskou chatu. Jakmile na cestě, poté přizná k vám své pocity, spravedlivé varování, pokud se to stane vaším primárním vztahem a rozdělí všechny vztahy.

Assassin’s Creed Valhalla Tewdwr Romance

Najdete tewdwr pití večer, než se stane Ealdormanem. Můžete využít této příležitosti k pití Mead a mít společně romantickou noc, nebo si vybrat přátelskou možnost a pronásledovat kuřata kolem vesnice. Ať tak či onak, to bude jen příležitostné a nijak neovlivní příběh.

Assassin’s Creed Valhalla Vili Romance

Vili je velká část oblouku Snotinghamscire a je synem Snotinghamscire Jarl. Ke konci oblouku se Vili v nejmenším romantickém okamžiku posune na pohřeb na pohřbu. Ať už přijímáte jeho pokroky nebo ne, Vili se přesune do vašeho vypořádání, pokud si ho nevyberete jako Jarl.

To jsou všechny romantické scény, o kterých známe, ale buďte si jisti, že stále tam hledáme lásku a dáme vám vědět o jakýchkoli jiných ochotných účastnících, se kterými se setkáme. Přemýšlel, jak dlouho je Assassin’s Creed Valhalla? Delší nemusí být nutně lepší, ale zdálo se, že si to náš editor Rich užíval v jeho recenzi Assassin’s Creed Valhalla.

Jen Rothery Když Jen dominuje v Dota 2, hledá stopy o nových postavách Genshin Impact, pracuje na svém cíli ve Valorantu nebo mává mečem kolem hospody v MMOS jako New World. Dříve náš zástupce průvodců ji nyní najdete na IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.