Assassin staví | Diablo 2 Wiki, Assassin sestavy | Diablo wiki | Fandom

Assassin staví

Past, kterou budete používat pro tuto sestavu, se nazývá Wake of Fire. Tato past bude pravidelně vytvořit trojúhelníkové vlny ohně, které způsobují masivní poškození a procházejí nepřáteli.

Assassin staví | Diablo 2 wiki

Assassin staví Pro Diablo 2 pokrývá mnoho populárních a výklenků pro Assassin, jednu ze sedmi dostupných tříd ve hře. Assassin stavění v Diablo 2 obvykle používá jednu ze tří dovednostních linek, na které se zaměřuje, a to jsou: dovednosti bojových umění, dovednosti pastí a dovednosti stínových disciplín. Stavby se mohou samozřejmě ponořit do jiných dovedností, ale obvykle se zaměří na 1 nebo 2 dovednosti a zvýší další dovednosti v těchto stromech dovedností, protože to obecně pasivně zvyšuje účinnost hlavní dovednosti, na kterou se zaměřujete.

Nejlepší sestavy Assassin Diablo 2

 1. Lightning Trapper– Sestavení lovců, které používá Lightning Sentry k rozsahu nepřátel.
 2. Fire Trapper – Assassin Build, který se zaměřuje na použití Wake of Fire k zničení nepřátel na dosah.
 3. Kicker – Assassin založený na melee, který velmi rychle útočí na zabíjení nepřátel v bodě prázdné.

Assassin staví pro Diablo 2

Nejlepší Assassin staví v Diablo 2 vzkříšené. Tyto sestavy Assassin jsou v roce 2021 nesmírně relevantní a perfektní pro váš D2 vzkříšený zážitek. Počínaje naším vlastním probuzením Fire Assassin Build, což je budování Assassin Trapper, která se zaměřuje na poškození s Wake Of Fire a prací na koncových sestavách zaměřených na koncovou hru, najdete na této stránce, co potřebujete. Tato sestava je velmi dobrým vyrovnávacím sestavením vraha, protože to funguje od relativně brzy ve hře a může vás snadno přenést v normálu. Pokud jste nováčkem pro hraní Assassina, je to pro vás skvělá volba!

Build Assassin Fire Trapper | Budící ohně

Assassin se probudí oheň využívá požární pasti k řešení více nepřátel současně. Každá past položená na zemi pravidelně zaútočí na všechny nepřátele v dosahu, což vám umožní zůstat na bezpečné poloze vždy.

Past, kterou budete používat pro tuto sestavu, se nazývá Wake of Fire. Tato past bude pravidelně vytvořit trojúhelníkové vlny ohně, které způsobují masivní poškození a procházejí nepřáteli.

Je důležité si uvědomit, že tento průvodce sestavením je pro první obtížnost (normální) a až do LVL 40. Pokud trváte na tom, můžete stále probíhat potíže s noční můrou, ale já bych to nedoporučoval, protože v tomto okamžiku hry najdete mnohem lepší možnosti.

Pokud jste novým hráčem, důrazně doporučuji, abyste zachránili respec, který dostanete před dokončením první mise, nazvanou Den of Evil. Pokud tak učiníte, budete si moci promluvit s Akarou a respektovat svou postavu do jiné sestavy, jakmile dosáhnete obtížnosti noční můry.

Úroveň 40 Budící statistiky pro bušení ohně

Distribuce dovedností

 1. Prasknutí rychlosti x6
 2. Claw Mastery x1
 3. Požární výbuch x12
 4. Probuzení od Fire x20

Žoldáci

AKT 2 žoldáci jsou nejlepší volbou pro všechny třídy kvůli jejich Paladin Auras a schopnosti vybavit Polearms. To je velmi důležité, protože na nich může být vytvořeno mnoho mocných letů, které poskytují různé nadšence nebo debuváci nepřátel.

Zařízení

 1. Insight – to bude váš hlavní způsob, jak obnovit manu

Aura

 1. Modlitba (během normálního hraní)
 2. Svatá zmrazení (během noční můry)

Zařízení

Helms

Zbraně a štíty

 1. List
 2. Duch (používaný pro zbraně nebo štíty)
 3. Drápy
 4. Starověký slib

Assassin staví

Assassin Artwork

Assassin je třída představená v Diablo II: Lord of Destruction. Kvůli přesné povaze svých dovedností je obecně efektivnější PVP než PVM. Assassin však stále využívá schopnosti, jako je její stohování bojových umění.

Základní úvod []

Assassin sestavy obecně spadají do následujících kategorií:

 • Trap Assassins (Trassassins nebo Trapsins): Termín deštníku používaný pro vrahy, které se specializují na pasti.
 • Bojové umělci: Termín deštníku používaný pro vrahy, kteří se specializují na konkrétní bojová umění. Také označováno jako Kicksins.
 • Hybridy: Termín používaný pro vrahy, které pracují smícháním různých dovedností ze všech stromů dovedností vraha.

Obecným pravidlem pro sestavení vraha je zahrnout klíčové dovednosti, které by každý hráč považoval za užitečné. Tyto zahrnují:

 • Burst rychlosti: Zvýšená rychlost útoku a rychlost pohybu může pomoci vrahu v mnoha situacích.
 • Claw Mastery: Ať už používáte pouze jednu nebo dvě zbraně třídy drápů, mistrovství Claw pomůže zvýšit hodnocení útoku, aniž byste utratili příliš mnoho bodů za obratu.
 • Blok zbraně: Ne každá sestavení Assassin použije tuto dovednost, ale pro ty, kteří duální ovládají drápy, dává velmi dobrou šanci blokovat.
 • Tiger Strike: Dokonce i jeden bod investovaný do této dovednosti může pomoci Assassins překonat silnější nepřátele.
 • Blade Fury: Hodí Shuriken. Po dlouhou dobu se předpokládalo, že umístění bodů do Blade Fury byly zbytečné po prvním bodě, ale dovednost lze zvýšit na velmi pevné úrovně poškození v kombinaci s položkami a dovednostmi, které zvyšují vylepšené poškození, jako je mistrovství v drápech. Bohužel mistrovství Claw nepomůže s vašimi problémy s hodnocením útoku.
 • Shadow Warrior je zajímavé předvolání, které se pokusí využít dvě dovednosti, které jste zaznamenali,. Tato kontrola nad vyvoláním je ve hře bezprecedentní a umožňuje vám, abyste měli dovednosti obsazení Shadow Warrior s časovači nebo dovednostmi, když útočíte. Zatímco Shadow Warrior nikdy nezaútočí rychle nebo inteligentně natolik, aby překročil váš Assassin, když se používá defenzivně nebo jen jako doplněk Shadow Warrior je zajímavý přisluhovač. Nikdy nedostane boty, což nerfuje poškození, které může Shadow Warrior udělat s útoky na kopy, jako je Dragon Talon, Dragon Tail nebo Dragon Flight.
  • Vzorec úrovně dovedností pro dovednosti Shadow Warriors je kombinací úrovně, kterou jste vrhali Shadow Warrior a množství dovedností, které máte v této dovednosti. Takové, že pokud máte maximálního stínového válečníka, může mít mnoho dovedností, které může použít na vyšších úrovních, než můžete. Shadow Warrior má navíc zajímavou schopnost, že poté, co Shadow Warrior využil dovednost. To může způsobit obrovský rozdíl v dovednostech, jako je Lightning Sentry nebo Phoenix Strike, kde můžete donutit Shadow Warrior, aby využil synergické dovednosti pro Say Lightning Sentry a pak listů Lightning Sentries Shadow Warrior bude na mnohem vyšší úrovni, než vy můžete obsadit.

  Recenze expertů GameSpot