Atomová délka srdce: Jak dlouho porazit?, Jak dlouho je atomové srdce? Hlavní délka příběhu a dokončovací běh – Dexerto

Jak dlouho je atomové srdce? Hlavní délka příběhu a dokončovací běh

Developer Mundfish se v posledních týdnech po rostoucí kontrole dostal do rostoucí kontroly poté. Důvodem je skutečnost, že investory zapojené do financování Mundfish zahrnují GEM Capital, investiční fond, jehož zakladatel má vazby na Gazprom a VTB Bank, které jsou ve většině vlastněny ruským státem.

Atomová délka srdce: Jak dlouho porazit?

Atomová délka srdce: Jak dlouho porazit?

Napsal Tarran Stockton

Zveřejněno 24. února 2023 15:39

  • Ujistěte se, že se také podíváte na náš seznam nejlepších zbraní v atomovém srdci a pokrýváte pět nejlepších nástrojů pro řešení smrti.

Atomová délka srdce: Jak dlouho porazit?

Atomová délka srdce

Atomové srdceDélka k dokončení se může změnit o více než tucet hodin v závislosti na tom, kolik chcete dokončit a jaký typ stylu Play Preferujete.

Pro ty, kteří chtějí jen hlavní linii příběh, ignorují boční oblasti, otevřený svět a jakékoli sběratelské předměty, vám to bude trvat zhruba 10-15 hodin. Začátek hry bude pravděpodobně nejdelší částí toho, protože to trvá několik hodin, než dorazíte do oblasti otevřeného světa, ale potom každá oblast příběhu trvá mnohem méně času, než dokončí.

Pro ty, kteří se chtějí většinou zaměřit na příběh a zároveň prozkoumat a shromažďovat některé věci, jako jsou upgrady zbraní, bude vaše hrací doba pravděpodobně přijde asi 20-25 hodin.

Konečně, pro hráče, kteří se chtějí vydat na dokončenou cestu zajištěním všech sběratelských a prozkoumání všeho, co hra nabízí, budete pravděpodobně hrát hru celkem asi 40 hodin.

Obtížnost délky atomového srdce

Stojí za zmínku, že potíže, na kterých hrajete, budou zohlednit, jak dlouho hra trvá, s vyššími potížemi, které vyžadují, abyste se více zamysleli, jak přistupujete k setkání a trávíte více času shromažďováním zdrojů pro upgrady a řemeslné výrobu.

To je vše pro naše rozpad Atomové srdce délka podle Play Style a nyní víte, jak dlouho to bude trvat v závislosti na tom, kolik hry chcete dokončit.

Ujistěte se, že se také podíváte na to, jak zadat atomové testování srdce, abyste zahájili svou cestu upgradu na upgrade zbraně.

Jak dlouho je atomové srdce? Hlavní délka příběhu a dokončovací běh

Atomový robot srdce

Mundfish

Příběh atomového srdce se věnuje hráčům na cestě za zastavením srdce zkrouceným sovětským zařízením. Tady je vše, co víme o tom, jak dlouho je atomové srdce.

Po letech vývoje je vydání atomového srdce téměř tady a hráči se nemohou dočkat, až zažijí svou jedinečnou směs bioshock a poločasů s modernějším rozvržením otevřeného světa.

Článek pokračuje po reklamě

Kampaň Atomic Heart vidí, jak hráči vrhají do zařízení 3826, nalezených v sovětském svazu alternativní reality, kde AI Hivemind běží nepokoje, aby se setkali s řadou nepředvídatelných postav a stříleli zabijáckými stroji.

Článek pokračuje po reklamě

Je to zajímavý příběh, ale ti, kteří skákají, se budou divit, kolik hodin musí investovat před dosažením konce. Tady je vše, co potřebujete vědět o tom, jak dlouho je atomové srdce.

Jak dlouho je atomové srdce?

Hráč se setká s nepřítelem v atomovém srdci

Vývojář Mundfish v minulosti uvedl Atomové srdce by mělo trvat nejméně 20 hodin. I když se nešli do specifik, očekávali bychom, že to je, když hraje příběh stálým tempem, zatímco se občas putuje z vyšlapané cesty.

Článek pokračuje po reklamě

Úplný dokončovací běh bude pravděpodobně přiblížit k 30 nebo 40 hodinám Pokud plánujete odemknout každý úspěch. Svět je hustý a plný tajemství, takže bude trvat vážný čas vidět vše, co hra nabízí.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Tato čísla se samozřejmě také liší v závislosti na tom, které potíže hráči na začátku vybírají. Ti, kteří jsou na nejnižším prostředí, budou moci prohloubit každé bojové setkání a sílu skrz příběh, zatímco ti, kteří hledají výzvu.

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec to vše záleží na tom, jak chcete hrát. Ale fanoušci, kteří si kupují atomové srdce, nebo si ho vyzvednou na Game Pass, si však mohou být jisti, že dostanou nejméně 20 hodin hry, než zasáhnou kredity.

Pro více informací nezapomeňte zkontrolovat, jak dlouho trvá porazit tyto další hry:

Délka atomového srdce – jak dlouho porazit

Zjistěte délku atomového srdce a jak dlouho porazit, takže víte, co můžete očekávat v této akci zabalené RPG o nekontrolovatelných robotech a mutantech.

Délka atomového srdce: P3 je vidět

Publikováno: 23. února 2023

Atomické srdce honosného akčního RPG má dostatek obsahu, do kterého si vykopává zuby ve svých rozlehlých komplexech a otevřený svět zamořený mutanty a nekontrolovatelnými roboty pro krev. Není pochyb o tom, že jste zvědaví na Atomová délka srdce a jak dlouho porazit hru, abyste zjistili, kolik hodin můžete očekávat, že strávíte. Naštěstí pro vás, máme vás pokryto očekávanou délkou pro standardní přehrávání a také dokončenějším stylem Play Style.

V celé délce atomového srdce budete čelit proti mnoha náročným soupeřům. Abychom vám pomohli na vaší cestě, připravili jsme průchod atomového srdce plný tipů, triků a dalších praktických průvodců. To je založeno na našich zkušenostech se hrou pro naši recenzi atomového srdce.

Atomová délka srdce

Atomová délka srdce je asi 25 hodin pro standardní přehrávání, s dokončeným přehráváním pravděpodobně trvá téměř dvojnásobek délky.

Thumbnail YouTube

S pěti velkými zařízeními pro prozkoumání plných vedlejších úkolů a aktivit bude spousta obsahu, který vám projde cestu, zatímco snižujete hordu zlých robotů a mutantů. Při zkoumání překročení sovětského zařízení jsou také hádanky na životní prostředí, které vám zabalí hlavu.

To je vše, co potřebujete vědět o délce atomového srdce. Jakmile jste porazili tuto akci RPG, podívejte se na další skvělé akční hry FPS, které můžete hrát pomocí našich nejlepších her FPS, nejlepších her Xbox FPS, nejlepších her PS5 FPS nebo nejlepších her Nintendo FPS, které jsou k dispozici právě teď.

Developer Mundfish se v posledních týdnech po rostoucí kontrole dostal do rostoucí kontroly poté. Důvodem je skutečnost, že investory zapojené do financování Mundfish zahrnují GEM Capital, investiční fond, jehož zakladatel má vazby na Gazprom a VTB Bank, které jsou ve většině vlastněny ruským státem.

Mundfish také spolupracuje s VK (dříve Mail.RU) Pro ruské propuštění atomového srdce, vyhýbání se sankcím na Steam-VK je také většinou vlastněn ruským státem prostřednictvím Gazprombank a generální ředitel Mundfish je bývalým kreativním ředitelem Mail.Ru.

S pokračující invazí Ruska na Ukrajinu se nyní mnoho hráčů rozhodne bojkotovat hru na protest a darovat peníze organizacím, jako je ukrajinská krizová odvolání, Mezinárodní záchranný výbor a britský Červený kříž.

Více z načtení

Rory Norrisová, když nehraje Honkai Star Rail, Destiny nebo jakýkoli jiný looter-shooter, o nich píše Rory. Ve skutečnosti, když hrál Bungie’s Looter-Shooter od začátku, je to jedna z jeho nejhranějších her všech dob, s tisícemi hodin potopeným do jeho bohatého vesmíru. Jeho láska ke všem věcem kořist, RPG a pátrání ho vedly k zahájení kariéry novináře na volné noze, než se stal spisovatelem průvodců na plný úvazek pro načtení. Od té doby napsal stovky průvodců pokrývajících vše od svých starých oblíbených po nové tituly, jako jsou FC 24 a Assassin’s Creed Mirage. Existuje také vysoká šance, že využívá svůj titul v historii k vytvoření divokého spojení se skutečnou historií ve hrách, které milujeme na PS5, Xbox a Nintendo Switch. Je fascinován spojením mezi studenou válkou a vývojem prvních „skutečných“ videoher a způsobem, jakým naše zkušenosti utvářejí herní průmysl a jak s ním interagujeme. V současné době ztratil prozkoumání vesmíru ve Starfieldu a činil tvrdá rozhodnutí v Baldurově bráně 3, zatímco čekal na Call of Duty MW3 airdrop do našich rukou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.