Avatar: Frontiers of Pandora | Datum vydání, předobjednávka a nejnovější zprávy Rozhlasové časy, Avatar Frontiers of Pandora Datum vydání, přívěsy a hraní | PCGamesn

Avatar Frontiers of Pandora Datum vydání, přívěsy a hraní

V současné době není jasné, zda se Avatar Frontiers of Pandora uvolní na Steam, přičemž Ubisoft uvedl, že „budeme mít více podrobností o dostupnosti platformy později.„Hra však nabídne dva příběhové balíčky DLC a sběratelské vydání.

Avatar: Frontiers of Pandora | Datum vydání, předobjednávka a nejnovější zprávy

Oznámen cestu zpět v roce 2017, Avatar: Frontiers of Pandora Datum vydání vydání bylo nyní potvrzeno. Nejlepší ze všeho je, že to bude v našich rukou před koncem roku!

Hra, založená na filmové sérii Jamese Camerona Avatar, nám umožňuje vidět svět Pandory očima Na’vi (doslova je hra první osoba). Je to také otevřený svět a umožňuje nám prozkoumat rozšiřování západní hranice, což je docela zatraceně vzrušující. Kdo nechce prozkoumat bohatý svět Pandory?

Budeme moci létat na Banshee (nebo Ikran), skok útesů a jezdit na Direhorse, abychom se obešli kolem barevné krajiny. Je to všechno, co nám pomůže bojovat proti RDA.

Pokud vám to všechno zní dobře, přečtěte si níže pro Avatar: Frontiers of Pandora Datum vydání a zjistěte, kde předobjednat.

Přeskočte na konec stránky a sledujte několik přívěsů!

Kdy je Avatar: Frontiers of Pandora datum vydání?

Avatar: Frontiers of Pandora se uvolní na 7. prosince letošního roku.

Nezdá se, že by se to shodovalo s filmovým vydáním, takže nebude žádný zmatek ohledně filmu.

Mohu předobjednat avatar: Frontiers of Pandora?

Avatar: Hranice předobjednávek Pandora jsou právě teď živé, přičemž hra má název připraven přidat do vašeho košíku.

Existují čtyři verze hry pro předobjednávku: Standard Edition, Special Edition, Gold Edition a Collector’s Edition.

Všechny předobjednávky přicházejí s „Chile of Two Worlds Pack“ (prémiová kosmetická sada zbraně a postavy).

Zvláštní vydání přichází s kosmetickým balíčkem Sarentu Heritage, kosmetickou sadou postavy, prémiovou kůží zbraně a kosmetickou sadou Banshee.

The Gold Edition (89 GBP.99) Mezitím přichází s sezónním průsmykem a jedinečným kosmetickým sadem Banshee.

Konečně, sběratelské vydání (199 liber.99) přichází se sezónním průsmykem, dvěma kosmetickými balíčky (Sarentu Heritage a Sarentu Hunter Pack), digitální umělecká kniha, 35 cm socha hratelného hrdiny, 128stránková kniha fyzického umění, notebook Resistance Field, Steelbook Case, A2 AMP Blueprint, tři litografie a očíslované osvědčení o autentičnosti (Phew).

Pokud byste raději digitálně předobjednali, musíte se vydat na digitální průčelí podle vašeho výběru.

Jaké platformy mohu získat avatar: Frontiers of Pandora na?

Avatar: Frontiers of Pandora je k dispozici na PS5, Xbox Series X/S a PC.

Omlouvám se, PS4, Xbox One a Nintendo Switch Players, vypadá to, že se tentokrát nepřipojíte na Avatar Fun.

Avatar: Frontiers of Pandora Story and Gameplay

Spíše než být v loňském roce přímým vyprávěním filmových kina Avatar 2 bude tato hra samostatným příběhem zasazeným do světa avataru – což by mělo znamenat, že tvůrci dostali určitou tolik potřebnou kreativní svobodu.

Hráč převezme kontrolu nad na’vi vzneseným RDA, který bojoval proti svému vlastnímu kmeni poté, co byl zajat a indoktrinován jako dítě. Po odchodu RDA Pandora se náš protagonista znovu připojí k klanem Na’vi, aby bojoval proti RDA, když se vrátí. Aby se získala jejich důvěru poté, co byla tak dlouho outsiderem, musí se znovu spojit se svým dědictvím Na’vi.

Stojí za to zkontrolovat oficiální trailer hry, abyste zjistili, jak to všechno funguje v akci:

Hra vypadá vágně podobně (ish) s jinou hrou Ubisoft Open World: Far Cry. Vypadá to, že zachycuje prvky, díky nimž je původní film tak populární tím, že vás vloží do bot na’vi a je schopen prozkoumat jasný a barevný svět Pandory.

A co víc, budete si moci hrát hru na online kooperaci dvou hráčů!

Avatar: Hranice přívěsu Pandora

Dosud bylo vydáno několik přívěsů, přičemž poslední je oficiální přívěs, který debutoval během PlayStation State of Play vysílaný v září. Podívejte se na níže pro lepší pochopení spiknutí hry:

Pokud máte zájem, můžete si prohlédnout přívěs z cesty zpět v roce 2021 zde.

Přihlaste se k odběru našeho bezplatného herního zpravodaje pro týdenní poznatky a Sledujte nás na Twitteru pro všechny nejnovější aktualizace.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Vyzkoušejte časopis Radio Times ještě dnes a získejte 10 čísel za pouhých 10 GBP, plus 10 GBP John Lewis a Voucher Partners doručené do vašeho domova – Přihlaste se k odběru. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times.

Avatar Frontiers of Pandora Datum vydání, přívěsy a hraní

Připravte se na boj proti RDA s Avatar Frontiers of Pandora Datum vydání, nejnovější zprávy a všechny přívěsy.

Publikováno: 8. září 2023

Kdy jsou Avatar Frontiers of Pandora Datum vydání? S nejnovějším příspěvkem ve filmové sérii konečně ve volné přírodě, doufejme, že to nebude dlouho předtím, než budete moci projít husté džungle Pandory sami. Řešení západní hranice a používání přírody samotné jako své zbraně budete mít za úkol tlačit zpět RDA síly a regenerovat to, co je správně vaše.

Avatar Frontiers of Pandora je hra akcí a adventure od vývojářů Massive Entertainment, jejíž předchozí nabídky zahrnují divizi 2 a South Park: zlomený, ale celý. V Frontiers of Pandora budete převzít kontrolu nad Na’vi v nikdy předchozí oblasti: Western Frontier. Budete muset použít každý zdroj, který máte k dispozici, abyste vyšli zvítězit v tom, co bude snad jednou z nejlepších PC her z roku 2023, nebo kterýkoli rok, kdy to skončí v uvolnění.

Thumbnail YouTube

Avatar Frontiers of Pandora Datum vydání

Ubisoft oznámil, že Avatar Frontiers of Pandora Datum vydání bude 7. prosince 2023. Stalo se to během prezentace letních herních festivalů společnosti. Bude k dispozici na Windows PC, stejně jako konzoly Xbox a Playstation a Amazon Luna.

To je pro fanoušky poněkud zklamáním, protože masivní zábava původně plánovala zahájit hru spolu s divadelním vydáním Avataru: Way of the Water. Ubisoft Investor Volá a následná zpráva o prodeji v prvním čtvrtletí za let 2023-2024, které v příštím roce vydání připojí Avatar Frontiers of Pandora.

V současné době není jasné, zda se Avatar Frontiers of Pandora uvolní na Steam, přičemž Ubisoft uvedl, že „budeme mít více podrobností o dostupnosti platformy později.„Hra však nabídne dva příběhové balíčky DLC a sběratelské vydání.

Thumbnail YouTube

Avatar Frontiers of Pandora přívěsy

Massive trvalo téměř čtyři roky, než vydal přívěs pro FOP, přičemž fanoušci se poprvé podívali na hru s otevřeným světem během E3 2021. V tom se podíváme na to, jaký je život jako původem z Pandory, soužití v míru s flórou a faunou planety. RDA se nakonec objeví a na vyvrcholení přívěsu vidíme leteckou bitvu mezi lidskými silami a Na’vi.

Thumbnail YouTube

Avatar Frontiers of Pandora Gameplay

I když jsme ještě neviděli žádné avatarské hranice hry Pandora, došlo k několika komentářům od Ubisoft a Snowdrop Tech Showcase Video, což nám dává představu o tom, co můžeme očekávat. Avatar Frontiers of Pandora bude především hra FPS, s průzkumem a partyzánskou válkou, vaše nástroje k překonání nesmírných šancí. Při jízdě na Ikran se však kamera změní na perspektivu třetí osoby.

Z džungle, která reaguje na vaši přítomnost na dynamický povětrnostní systém, je Pandora živým, dýchacím místem, kde vás sídlí, vaše nepřátelé a nespočet nehraditelných postav (NPC). Tyto NPC si budou údajně uvědomit stav světa – cokoli od vašeho postupu v příběhu po počasí nebo denní dobu – to ovlivní to, jak zacházejí s vámi a jejich okolím.

Avatar hranice velikosti mapy Pandora

Poté, co viděla herní záběry z Avatar Frontier of Pandora Playtests, byla její komunita požádána o zasvěcené hry, aby poskytla nějaký tolik potřebný kontext pro několik velkých otázek. Pokud jde o velikost mapy otevřeného světa, neexistovaly žádné náznaky mapa ve hře kvůli „většině, která byla pokryta mraky, které se vyjasnily a odemkly prostřednictvím progrese.„To znamená:„ Cestování přes mapu je rozsáhlé a zatímco používání vašeho Ikran dramaticky zkracuje dobu cestování, hráči jsou také schopni rychle cestovat, aby zachytili základny/tábory.“

Avatar hranice možností přizpůsobení Pandora

To, co se ukázalo, že zasvěceným hraním bylo omezené, ale hráči byli „schopni přizpůsobit svůj trup, pancor pasem atd.„S jedním zdrojem dokonce odemkne emote.

Thumbnail YouTube

Avatar Frontiers of Pandora PC Nastavení

Vzhledem k tomu, že se jedná o hru založenou na sérii Avatar Jamese Camerona, bylo by docela zvláštní, kdyby Frontiers of Pandora nepřišli s způsoby, jak to vypadat vizuálně ohromující. Hra používá trasování paprsků na podporovaných kartách a využívá výhody AMD FSR 2 k řízení kvality a výkonu s vysokými obnovovacími frekvencemi a funkcemi s nízkou latencí. Ultra široké obrazovky jsou také nativně podporovány, a pokud je máte, mnoho jádra CPU je také standardem.

Ačkoli Avatar Frontiers of Pandora Datum vydání může být cesty mimo, nikdy nebyl lepší čas se seznámit s Na’vi. Pokud hledáte podrobnosti o filmech, má digitální fix celé obsazení Avatar 2 a nejnovější v datu vydání Avatar 3. Pokud čekáte na domácí vydání, abyste sledovali způsob vody, máme záda s tím, jak sledovat Avatar 2; Možná už chvíli čekáš, to je vše.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Avatar Frontiers of Pandora Datum vydání, hraní a nejnovější zprávy

Navi natáhne létající zvíře a zkrotí ji

Avatar Frontiers of Pandora nyní byl plně odhalen a vypadá jako akční hra s otevřeným světem v žíle série Far Cry. Nyní víme, kdy je hra nastavena a jaké zbraně vám bude mít k dispozici, zatímco přežijete na Pandora.

Z toho, co jsme doposud viděli, budou hráči schopni prozkoumat svět Pandory pomocí hor s lehkostí procházet jeho travní porosty, džungle a nebe. K dispozici jsou také na’vi i lidské zbraně.

Podle toho, Avatar Frontiers of Pandora je rozhodně jednou z nejočekávanějších nadcházejících her z roku 2023. Zde je vše, co o hře zatím víme, včetně pohledu na hraní, nejnovější přívěsy a všechny zprávy odhalené Ubisoft. Jakmile se objeví nové podrobnosti, bude tato stránka aktualizována.

Avatar: Frontiers of Pandora: Vyříznutí na pronásledování

  • Co je to? Hra zasazená do světa avatarských filmů Jamese Camerona
  • Kdy to vyjde? 7. prosince 2023
  • Na čem to mohu hrát? PS5, Xbox Series X | S, PC a Amazon Luna

Avatar Frontiers of Pandora Datum a platformy

Avatar Frontiers of Pandora vydá se 7. prosince 2023. To dává poměrně tiché období, kde by měla být schopna vyřezat svou vlastní hráčskou základnu. V současné době je jediná další velká hra vydávající v prosinci Dragon Quest Monsters: The Dark Prince, který vyjde týden předtím. Je pravděpodobné, že tyto dvě hry se z hlediska fanoušků příliš překrývají, ale.

Spuštění pro PS5, Xbox Series X, Xbox Series S, PC a Amazon Luna. To bylo nedávno potvrzeno během Ubisoft Forward 2023, kde byla předvedena nová hratelnost.

Avatar Frontiers of Pandora přívěsy

Nejnovější přívěs pro Avatar Frontiers of Pandora je světová premiérová přívěs, který debutoval během Ubisoft Forward 2023. Dávalo nám to pohled na více hraní, ale co je důležitější, nastavilo scénu o tom, o čem bude hra, když bude spuštěna. Podívejte se na to níže:

Zahrnovali jsme několik klíčových přívěsů pro Avatar Frontiers of Pandora v tomto článku. Chcete -li zobrazit každý přívěs vydaný pro hru, nezapomeňte navštívit oficiální kanál YouTube Ubisoft.

Avatar Frontiers of Pandora Gameplay

Z výše uvedeného přívěsu hry je spousta toho, co je třeba kopat, pokud jde o to, jak Avatar Frontiers of Pandora bude hrát. Pro začátek má hra kombinace akce první osoby a třetí osoby. Věci jsou první osobou, když je pěšky, ale při jízdě na koni nebo vozidlech přepne na třetí osobu.

Hráči budou hrát jako na’vi a jako takové budou mít zvýšenou pohyblivost a možnosti pohybu. V přívěsech jsou zobrazeny lidské i na’vi zbraně, takže to vypadá, jako by se mezi nimi mohl přepnout mezi nimi v závislosti na situaci.

Avatar Frontiers of Pandora je akční hra s otevřeným světem, která vypadá velmi podobně jako Far Cry, pokud jde o její hru a strukturu misí. Svět Pandory lze prozkoumat pěšky nebo ve vozidlech/na hoře a je naplněn flórou, faunou a nepřátelskými bojovníky. Réva a klouzavá zvířata umožňují rychlý průchod a vypadá to, že bude existovat lehká stealth mechanika, do které se bude kopat také. Očekávejte vedlejší úkoly vedle hlavní kampaně, když jedete zpět RDA a zdarma skupiny Na’vi po celé Pandora.

Existují různé regiony, které lze prozkoumat, každý s vlastním biomem. Je tu svěží deštný prales, oblast plovoucích hor a více otevřených oblastí. Budete se spojit se svým vlastním létajícím společníkem a pak se o ně můžete krmit a starat se o ně. Horní pláně jsou rozsáhlé pastviny obývané obřími zvířaty. Je to tady, kde se naučíte, jak jezdit na koních. Zdá se, že každý region je domovem vlastního kmene a fauny.

Jak hrajete, přijmete se tábořiče RDA, zachraňujte zvířata a na’vi, když jdete. Označením nepřátel můžete identifikovat slabá místa a poté nastavit pasti a výbušniny pro vyčištění skupin. Zničení zařízení RDA odstraní znečištění a Pandora se neustále uzdraví a naplní novými zdroji.

Avatar Frontiers of Pandora příběh a nastavení

Oficiální web pro Avatar Frontiers of Pandora Popisuje to jako „akční dobrodružství první osoby“, které je nastaveno v „pohlcujícím otevřeném světě“. Popis také uvádí, že hra vezme hráče do „samostatného příběhu“, kde se „budou hrát jako Na’vi a vydejte se na cestu přes západní hranici, což je dosud nevítaná část Pandory“.

Z posledního přívěsu to také vypadá, že rodák z Pandory Na’Vi přijme RDA, jako ve filmu, který hrozí, že zničí svůj svět a má k dispozici významnou ozbrojenou techniku. Tento přívěs ukazuje vrtulníky RDA na válce a snaží se zničit na’vi. Na’vi skočí na velký Leonopteryx, střílí šipky na vrtulník, než poslední šipka upevněná výbušným zařízením zasáhne vozidlo, které pak praskne do plamenů.

Hrajete jako na’vi, který je zajat jako dítě a vyškolen RDA, aby bojoval s vlastním příbuzným. Po obrovské bitvě na sloučenině, kde jste vyškoleni, jste skrytí v kryogenním spánku po dobu 15 let. Po dlouhém spánku se probudíte a musíte bojovat proti RDA, abyste osvobodili své lidi.

Pokud jde o příběh, zdá se, že se jedná o velmi přímý příběh Na’vi vyškoleného v lidské technologii, který pak bojuje proti RDA. To je velmi podobné tomu, co jsme viděli ve filmech, ale možná se na cestě dojde k překvapení. Přinejmenším se jedná o jinou skupinu Na’vi, v jiné oblasti Pandora.

Avatar Frontiers of Pandora News

James Cameron sdílí své myšlenky na hranice Pandora
James Cameron odhalil své myšlenky na nadcházející hru Ubisoft během rozhovoru IGN v roce 2022. Potvrdil, že přistupuje k hand-off přístup, vysvětlil:

„Jsme velmi nadšeni tím, co Ubisoft dělá s jejich autorem hry. Neříkám jim, co mají dělat – znají svůj svět, jejich podnikání, trh. Jen dáváme pozor na to, že nedělají nic, co není kanonické, pokud jde o kulturu Na’vi a co RDA dělá na Pandoře a všem takové věci.“

Roky obsahu po spuštění
Ubisoft plánuje dlouhý život Avatar: Frontiers of Pandora Když se uvolní později v tomto roce. Ve volání výdělku Q2 v roce 2022 (přes Tweaktown) ubisoft CFO Frederick Duguet řekl: „Avatar Frontiers of Pandora je velká hra vedle vysoce očekávaného filmu. Vývoj postupuje dobře a je to krásný svět dodávaný sněhovým motorem. To bude velmi dlouhá hra z hlediska obsahu dodávaného po mnoho let.”

NPC „pochopí stav světa“
Ve videu představující technologii za hrou diskutoval o vývojovém týmu Avatar o tom, jak se budou NPC hry chovat a realističtěji reagovat na svět hry. Ve videu návrhářka narativní realizace Alice Rendell uvedla, že „různé činnosti, které NPC mohou hrát ve světě, a různé animace, které mají, mohou svět cítit opravdu naživu“. Výsledkem je, že podle Rendella tým „chtěl udělat tento krok dále a vytvořil systém, kde naše NPC rozumí stavu světa – například počasí, postup hráče nebo denní doba“.

Dokonce i rostlinný život bude nějakým způsobem reagovat, přičemž vyšší technický umělec Kunal Luthra vysvětluje, že „výhodou sněhové je, že zvládne docela složité shadery“. „Abychom přidali život do vegetace Pandory, vytvořili jsme mnoho interaktivních shaderů, které mohou hráč ovlivnit, od simulací větru v reálném čase a interakce po inteligentní rostliny reagující na vaši přítomnost,“ vysvětlila Luthra.

To je všechno, o čem víme Avatar: Frontiers of Pandora zatím. Pro více informací o další velké hře Ubisoft letos, proč se podívat na náš pohled na všechno, o čem víme Assassin’s Creed Mirage.

Techradar Newsletter

Zaregistrujte se a dostávejte denní novinky, recenze, názor, analýzu, obchody a další ze světa techniky.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.