Ayaka Banner Rerun in Genshin Impact: Datum vydání, 4 -hvězdičkové znaky, více – Dexerto, Genshin Impact Ayaka Banner Rerun and Evaters | PCGamesn

Genshin Impact Ayaka Banner Rerenun and Fanties

Ayaka je známá pro své dovednosti meče břitvy a schopnosti založené na kryo, které používá k tomu, aby sundala své hrůzostrašné nepřátele. Ve skutečnosti, když se tato 5hvězdičková postava používá v týmech Freeze a Supranduct, je jen velmi málo, že její soupeři mohou udělat, aby zastavili její nápor.

Ayaka Banner Rerun in Genshin Impact: Datum vydání, 4hvězdičkové znaky, více

Ayaka v Inazumě

Hoyoverse

Banner Ayaka se také vrátí ve 2.6

Ayaka Rerun Banner Genshin Impact bude cestovatelům další šanci na nárok na Frostflake Heron, takže zjistěte, jaké 4hvězdičkové postavy se k ní připojí a až se vrátí.

Znovuzrušení banneru Ayaka se pravděpodobně ukáže mezi hráči Genshin Impact, kteří ji ještě musí odemknout, a ty, kteří si přejí maximalizovat její mocné souhvězdí. Jako dcera klanu Kamisato a sestra Kamisato Ayato není Ayaka rozhodně žádným cizincem mnoha nepřátelům, kteří obývají region hry Inazuma.

Článek pokračuje po reklamě

Ayaka je známá pro své dovednosti meče břitvy a schopnosti založené na kryo, které používá k tomu, aby sundala své hrůzostrašné nepřátele. Ve skutečnosti, když se tato 5hvězdičková postava používá v týmech Freeze a Supranduct, je jen velmi málo, že její soupeři mohou udělat, aby zastavili její nápor.

Článek pokračuje po reklamě

Díky tomu je Ayaka jednou z nejlepších postav Genshin Impact ve hře. Pokud jste zmeškal její banner ve 2.0 Aktualizujte nebo si jen přejete maximalizovat její poškození, pak vám banner opakuje banner Ayaka, který vám umožní udělat právě to.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

Ayaka Banner Rerun Datum vydání v dopadu Genshin

Genshin Impact Ayaka Dancing

Ayaka se hodí k jakémukoli stylu herního stylu vašeho týmu Genshin Impact, díky čemuž je extrémně všestranný.

Rerun banner Ayaka byl propuštěn ve fázi 2 dopadu Genshin 2.6 Aktualizace. Její banner se ukázal jako velmi populární mezi cestujícími, kteří ji ještě neměli odemknout a ty, kteří si přáli maximum její mocné souhvězdí.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Ayaka Banner spusťte 4hvězdičkové znaky

Ayaka Banner Rerun

Rerun banneru Ayaka zahrnoval některé výkonné 4hvězdičkové postavy.

2.6 Ayaka Banner Rerun zahrnoval následující čtyřhvězdičkové znaky:

Pokud jste měli to štěstí, že jste získali Ayaka, když byl propuštěn její opakování.

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte, to je vše, co potřebujete vědět o předchozím opakování banneru Ayaka. Mezitím se podívejte na naše další příručky dopadu Genshin:

Genshin Impact Ayaka Banner Rerenun and Fanties

Kamisato Ayaka dostává opakování banneru ve druhé polovině 3.5 Aktualizace, proto si přečtěte vše, co potřebujete vědět o banneru a jejích schopnostech.

Ayaka namířila čepel k divákovi. Další opakování banneru Ayaka je splatné v dubnu

Publikováno: 21. března 2023

Chcete vědět, co Genshin Impact Ayaka Banner Datum vydání je? Dovednosti a schopnosti společnosti Ayaka ji umístí jako postavu zaměřenou na DPS, pomocí tun kryo elementárních efektů.

Mona je přirozené párování, protože její hydro dovednosti nastavily Ayaka na následné kysory na zmrazení nepřátel na místě, ale v dopadu Genshin je k dispozici několik dalších schopností. Určitě získává své místo jako jednu z nejlepších postav, takže tady je vše, co potřebujete vědět o opakování banneru Ayaka a podívejte se na nejlepší postavení Genshin Impact Ayaka, pokud se vám podaří získat ji.

Genshin Impact Ayaka Banner Datum vydání

Genshin Impact Ayaka Banner Rerenun Datum vydání je 21. března 2023. Bude představenou pětihvězdičkou v příštím banneru Impact Genshin, Volavý soud, který pokryje druhou polovinu 3.5 Aktualizace. Připojí se k ní nová čtyřhvězdičková postava, Mika. Tato pětihvězdičková kryo princezna z House Kamisato se na našem seznamu Genshin Impact Seznam jsou velmi řadí, ale je to už nějakou dobu od jejího posledního banneru.

Thumbnail YouTube

Genshin Impact Ayaka schopnosti

Zde je přehled všech schopností a dovedností Ayaka:

Normální útok: Kamisato Art – Naname

 • Normální útok: Proveďte až pět rychlých úderů.
 • Nabitý útok: Spotřebovává určité množství výdrže k uvolnění nepřetržitého proudu meče Ki.
 • Ponoření útoku: Vrhá se ze středního vzduchu, aby udeřila na zem níže, poškodila nepřátele podél cesty a způsobila poškození AOE při nárazu.

Elementární útok: Kamisato Art – Hyouka

Ayaka emituje led kolem sebe, než krátce nato spustí nedaleké soupeře. Způsobuje to poškození kryo aoe.

Alternativní sprint: Kamisato Art – Senho

Ayaka spotřebovává výdrž, aby se skrývala v rychlém toku sleetu, který se s ní pohybuje. Ve formě Senho se pohybuje vysokou rychlostí na vodě. Když se znovu objeví, způsobuje nachlazení na nedaleké soupeře a studené ztuhnutí podél Ayakovy čepele a na krátkou dobu přeměnila její poškození útoku na kryo poškození na kryo.

Elemental Burst: Kamisato Art – Soumetsu

Ayaka shromažďuje Frost se svým fanouškem a mečem a vytváří bouře, které neustále postupují vpřed. Blade Storms způsobují kryo poškození v průběhu času všem nepřátelům na jejich cestě. Po ukončení poškození v průběhu času praskne bouře čepele, která způsobí kryo poškození všem nepřátelům ve větším okruhu.

Genshin Impact Ayaka Constellations

 • Sosai Sumizome Sakura: Když Ayaka normální nebo nabité útoky způsobují poškození kryo soupeřům, má 50% šanci snížit cooldown of Hyouka o 0.3 sekundy.
 • Mie Yuki no Seki ne: Při obsazení umění Kamisato – Soumetsu, uvolní dvě menší další bouře čepele, z nichž každá způsobuje 20% poškození původní bouře.
 • Hanano Nishikie Kamifubuki: Zvyšuje úroveň umění Kamisato – Soumetsu o tři, až do maximálně 15.
 • Eikyo Ryuhan: Nepřátelé poškozeni Kamisato Art – Souketsuovy brány Souketsu mají svou obranu sníženou o 30% po dobu šesti sekund.
 • Hanani Kumoi Kaneni Irutsuki: Zvyšuje úroveň Kamisato Art – Hyouka o tři, až do maximálně 15.
 • AI Suigetsu: Každých deset sekund získá Ayaka DACNE na tenkém ledu, což způsobuje poškození způsobené nabitými útoky o 298%.

Genshin Impact Ayaka pasivní talent

 • Ovoce reflexe: Když Ayaka Crafts zbraně vzestupné materiály, existuje 10%, které obdrží dvojnásobek produktu.
 • Kanten Senmyou Norito: Když efekt kryo na konci Kamisato Art: Senho zasáhne soupeře, Ayaka obnovuje 10 Stamina a získá 10% bonus za poškození kryo po dobu 10 sekund.
 • Amatsumi Kunisumi Ihaigoto: Po použití umění Kamisato: Hyouka, normální a nabité útoky Ayaka doposud o 30% zvýšené poškození po dobu šesti sekund.

A to je vše, co potřebujete vědět o banneru Genshin Impact Ayaka. Další příručky dopadu Genshin se podívejte na vše, co víme o Genshin Impact 3.6 Aktualizace. Budete také chtít prohlédnout náš seznam kódů Genshin Impact pro tyto bezplatné primogemy.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.