Baldur S Gate 3 – Best Ranger Build Guide – GameSpot, Baldur S Gate 3 Best Ranger Build Guide | Shotkul skalního papíru

Baldur S Gate 3 Best Ranger Build Guide

Tato podtřída také poskytuje Vynikající Darkvision Takže můžete vidět další vzdálenosti a Dread Ambusher za bonus +3 Iniciativa a zvýšený pohyb a poškození při prvním bojovém zatáčce.

Baldur’s Gate 3 – Best Ranger Build Guide

Pokud chcete co nejlépe využít svého Strážce v Baldurově bráně 3, můj průvodce sestavením je vše, co potřebujete.

28. srpna 2023 ve 16:24 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Strážci v Baldur’s Gate 3 jsou velmi všestranní bojovníci. Mohou se zapojit do boje proti melee s dvojím ovládáním nebo obouručními zbraněmi nebo zaútočit z dosahu s projektilními zbraněmi a kouzly. Chcete -li však co nejlépe využít svého Strážce, budete si však muset vybrat jednu z těchto cest, protože zatímco Strážci jsou solidní třídou, rychle padají na moc, pokud se pokusíte dělat příliš mnoho věcí najednou.

Baldur’s Gate 3 – Ranger Best Build Guide

 • Baldur’s Gate 3 – Ranger Best Build Guide
 • Beast Master Ranger Build shrnutí
  • Úroveň 2
  • Úroveň 3
  • Úroveň 4
  • Úroveň 5
  • Úroveň 6
  • Úroveň 7
  • Úroveň 8
  • Úroveň 9
  • Úroveň 10
  • Úroveň 11

  Za mé peníze, nejlepší strážce postavení v Baldurově bráně 3 je Beast Master. Tato specializace vám dává společné kouzlo Rangera, které vám umožní svolat dalšího člena strany, který vám pomůže v boji. Od tankování medvědů, po poškození vlků a mnohem více, rozdělení zaměření v Baldurově bráně 3 vám může dát dýchací místnost, která může vyhláskovat rozdíl mezi vítězstvím a prohráváním.

  Rozhodl jsem se zaměřit se na sestavení, která se vyhýbá multiclassingu pro tuto příručku, ale pokud chcete vícetiklusy, mám doporučení a vy můžete respektovat a měnit kurzy, když vidíte za vhodné, což je pěkný bonus.

  Získání několika řad ve Fighter může být skvělé pro získání zbraně a znalosti z brnění, stejně jako jejich velmi flexibilní, víceúčelový bitva Master Sub-Class Feat. To platí zejména, pokud děláte sestavení melee. Bard nebo Rogue jsou solidní možnosti pro přidání více funkčnosti a duchovní nebo druid jsou skvělé, pokud se chcete rozvětvit a dozvědět se více kouzel.

  Beast Master Ranger Build shrnutí

  Máte několik možností, jak se vyrovnáte, takže nejprve zdůrazníme nejlepší volbu (naklonit se do našeho preferovaného sestavení zbraně Beast BEAST), ale také zdůrazněte některé další skvělé možnosti pro ty, kteří chtějí dělat různé verze Beast Master, který zahrnuje možnosti boje.

  Jak je uvedeno v mém průvodci třídy Ranger, Elf (Wood Elf Sub-rasa) je nejlepším výběrem pro Ranger, s počátečním bonusům na dlouhé body, krátké bovy, dlouhé meče, krátké meče a další.

  Baldur’s Gate 3 Best Ranger Build Guide

  Rangerova postava v Baldurově bráně 3

  Potřebujete silnou stavbu Baldurovy brány 3 Ranger? V Baldurově bráně 3 jsou strážci typickým archetypem Archer. Ať už usilujete o Faerunův ekvivalent Robina Hooda nebo jste jednoduše na krev pomocí luku a šipky, Strážce je silná třída, která může způsobit poškození z dálky. Obvykle jsou také v souladu s přírodou, což znamená, že vaše trajektorie, protože Strážce vás může způsobit, že vás při procházení lesům může uklidit a projít skrytými chodbami hry.

  Je však třeba zvážit, zda hledáte nejlepší nápady na stavbu Ranger v Baldur’s Gate 3. Pokud chcete udělat pevný Strážce, budete muset učinit spoustu rozhodnutí o budování postav, která se vyrovnávají, aby se zesílila síla Strážce. Zde je vše, co potřebujete vědět o budování vaší postavy Ranger, včetně nejlepší rasy, podtřídy, pozadí, možností přírodního průzkumníka, oblíbených nepřátel a kouzla.

  Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

  Nyní, když Baldurova brána 3 opustila předčasný přístup, vid Bud Liam počítá, že to stálo za to čekat.Sledujte na YouTube

  Baldur’s Gate 3 Ranger Build Basics

  Hlavní schopnost strážce je Šikovnost, Vykreslování těchto tvorů je solidní volbou pro přehrávání, která zdůrazňuje tajné. Silný Strážce může chytit nepřátele mimo dohled a udeřit je, než vědí, co je zasáhlo. Strážci se mohou pochlubit nadřazenými loveckými dovednostmi a mají dovednosti a schopnost zvládnout drsné podnebí a podmínky. Jako třída mají Strážci tendenci být jednoduchými postavami, ale v Baldurově bráně 3 máte mnoho možností vybudovat mocný Strážce, který odpovídá vašemu jedinečnému stylu hry.

  Zbraň Ranger, brnění a třídní znalosti:

  • Ranger zbraně proficience: Jednoduché zbraně, bojové zbraně
  • Určení zbroje Ranger: Lehké brnění, střední brnění, štíty
  • Proficience Ranger Skill (vyberte tři): Manipulace se zvířaty, atletika, vhled, vyšetřování, příroda, vnímání, utajení, přežití
  • Ranger ukládání hodů: Síla, obratnost

  Možnosti Ranger Natural Explorer

  Na úrovních 1, 6 a 10, Rangers si mohou vybrat z několika Natural Explorer Možnosti životního prostředí, které jsou pro třídu jedinečné.

  • Beast Tamer: Vytvořili jste pouto se zvířaty a můžete obsadit Najít povědomí bez použití slotu pro kouzlo.
  • Urben Tracker: Získat znalost v Kejkle.
  • WATELAND WANDERER – studené: Poskytuje odolnost proti poškození chladu.
  • Wasteland Wanderer – Fire: Poskytuje odolnost proti požáru.
  • Wasteland Wnderer – Poison: Poskytuje odolnost vůči poškození jedem.

  Ranger upřednostňoval nepřátelské možnosti

  Na úrovni 1, 6 a 10 si Rangers mohou vybrat jeden z několika Oblíbený nepřítel Možnosti, které jim poskytují další bonusy.

  • Lovec odměn: Získat Vyšetřování Znalost plus stvoření zasažená melee nebo na dálku Důrazňování stávky Získáte spořicí spořicí hod.
  • Keeper závoje: Získat Arcana Znalost a může vrhat kouzlo Ochrana před zlem a dobrým.
  • Mágový jistič: Získat Arcana Odbornost a může obsadit cantrip Pravá stávka, který uděluje výhodu na vašem dalším útoku.
  • Ranger Knight: Získat Dějiny a odborné zbrojení.
  • Posvěcený stalker: Získat Náboženství Znalost a schopnost obsadit cantrip Posvátný plamen, což způsobí zářivé poškození.

  Možnosti stylu boje Ranger

  Na úrovni 2 si Rangers mohou vybrat styl boje z následujícího:

  • Lukostřelba: +2 bonus k útokům na zbraně na dálku.
  • Obrana: +1 Bonus do třídy brnění při nošení brnění.
  • Dueling: Voznoucí zbraň melee, která není v jedné ruce obouruční nebo všestranná a žádná zbraň v druhém jednání s touto zbraní s touto zbraní.
  • Bojování dvou zbraní: Při útoku mimo rukou přidejte modifikátor schopností k poškození útoku na zbraně.

  Možnosti podtřídy Ranger

  Na úrovni 3 si Rangers mohou vybrat z následujících možností podtřídy:

  • Beast Master: Získejte společníka bestie s přidanými podtřídami, které ji posilují při postupu. Můžete si vybrat z medvěda, kančí, obřího pavouka, havranů nebo vlku.
  • Pochmurní stalker: Zdůrazňuje tajné a překvapení, včetně několika podtřídních funkcí a akcí, které vám budou obtížné detekovat.
  • Lovec: Zaměřuje se na lovecké mistrovství a umožňuje vám vybrat jednu ze tří schopností: Horde Breaker umožňuje zacílit na dva stvoření stojící poblíž sebe v rychlém sledu. Obří vrah Umožňuje vám použít reakci k provedení útoku na melee, když na vás zaútočí velká nebo větší stvoření. S Colosuss Slayer, Jednou za tah, útok na zbraň způsobí další poškození 1d8, pokud je cíl pod maximem zásahu.

  Nejlepší rangová rasa, pozadí a dovednosti

  Vaše rasa, pozadí a dovednosti zavádějí atributy, které buzí vaši postavu Ranger. Toto jsou naše tipy pro nejlepší možnosti, které můžete udělat pro pevný charakter Ranger.

  Nejlepší rangový závod je dřevěný elf.

  The Dřevo elf Subrace Endows hráče s Flotila nohy, což má za následek zvýšenou rychlost pohybu 10.5 m (vzhledem k 9m většiny ostatních ras). Podproce také uděluje bonus za odborné způsobilosti Stealth šeky, což je skvělé pro třídu Sneaky Ranger.

  Dále, Elfové získat Darkvision, a proto můžete vidět v temném a šířce. Také získají Výcvik elfů Pro znalost zbraní s dlouhými mechami, krátkými mechami. Fey Ancestry uděluje výhodu při záchraně hození proti okouzlení. Kouzlo také magie nemůže usnout elfy. Elfové také získají a Vnímání Znalost.

  Nejlepší strážce je Charlatan.

  Jako mistři manipulace, Charlatans dostat Klamání a Kejkle Bonusy odborné způsobilosti. Klamání pomůže vám skrýt pravdu o věcech, zatímco Kejkle Granty kontroly aktů manuálních triků, jako je blokování, kapesní a úkryty.

  Nejlepší dovednosti Ranger jsou příroda, utajení a přežití.

  Příroda Umožňuje vaší inteligenční kontrole zlepšit vaši schopnost řešit informace týkající se terénu, rostlin a zvířat ve volné přírodě. Stealth Umožňuje vám provést kontrolu obratnosti, když se pokoušíte skrýt, sklouznout nebo se na někoho vplížit. Přežití Poskytuje kontrolu moudrosti, když čelí možnosti sledovat stopy nebo projít obtížným terénem.

  Nejlepší prostředí přírodního průzkumníka

  Nejlepší prostředí přírodního průzkumníka Ranger pro úroveň 1 je Wastelar Wanderer: Oheň, Vzhledem k tomu, že oheň je běžný typ poškození útoku na nepřátel a odpor vám umožní z těchto útoků jen poloviční škodu. Na úrovni 6 vyberte Wastelar Wanderer: Poison, Jak se Poison stává častějším ve hře, může být velmi oslabující, takže odpor k němu je také silný. Na úrovni 10 doporučujeme Wastelar Wanderer: zima, protože je obecně užitečné mít také odpor vůči poškození chladu.

  Best Ranger upřednostňoval nepřítele

  Nejlepší strážce upřednostňoval nepřítele, který si vybrat na úrovni 1, je Mágový jistič, pro Arcana Znalost a Pravá stávka Cantrip, který uděluje výhodu na vašem dalším útoku. Na úrovni 6, zvolte Lovec odměn pro Vyšetřování Znalost, a tak nepřátelé získají nevýhodu při úsporném hodu proti útočnému útoku. Na úrovni 10, vyberte Posvěcený stalker pro Náboženství Znalost a Posvátný plamen Hláskovat.

  Styl boje s nejlepším Rangerem

  Nejlepší styl boje Ranger je Lukostřelba Pro +2 poškození útoků na dálku, protože tyto hbité postavy se dobře hodí k tomu, aby se v boji distancovaly, což jim také umožňuje proklouznout a překvapit jejich nepřátele.

  Nejlepší podtřída Ranger

  Nejlepší podtřída Ranger je Pochmurní stalker, který uděluje Umbral Shroud Akce. Tato akce plánuje Strážce ve stínu, což je otáčí Neviditelný když je zakryt. To je pak velmi silné pro plíživé útoky, i když jej ztratíte, pokud zaútočíte, vrhnete další kouzlo, provedete akci nebo poškodíte.

  Tato podtřída také poskytuje Vynikající Darkvision Takže můžete vidět další vzdálenosti a Dread Ambusher za bonus +3 Iniciativa a zvýšený pohyb a poškození při prvním bojovém zatáčce.

  Podtřída je ještě silnější, jak postupujete. Na úrovni 7 vyděláte Železná mysl, což dává znalosti v úsporách moudrosti a inteligence a na úrovni 11 vyděláte Stalkerova zuřivost a může také provést útok na zbraň zdarma, když vám chybí stávka.

  Nejlepší strážce kouzla

  Strážci získávají přístup k omezenému počtu kouzel a jejich kouzla jdou pouze na kouzlo úrovně 3.

  Nejlepší strážce kouzla

  Toto jsou nejlepší kouzla Ranger podle úrovně kouzla:

  Úroveň 1: Ensnaring Strike, Cure Rány, Enhance Leap, LongStrider

  Úroveň 2: Projít bez stopy

  Úroveň 3: Šipka blesku

  Nejlepší Ranger Feats

  Ranger si může vybrat na úrovních 4, 8 a 12. Nejlepší výkony Ranger jsou:

  Ostrostřelec Příčiny útoky na zbraně na zbraně, s nimiž máte odbornost, dostanou trest -5 k jejich útoku, ale způsobí dalších 10 poškození. Tyto útoky také netrpí tresty s nízkým zemí, což z něj činí základní čin pro lukostřelce. Šťastný Poskytuje tři body štěstí, které můžete použít k získání výhody na útočných rolích, kontrolách schopností nebo ukládání hodů. Můžete je také použít k tomu, aby nepřátel znovu přehodil jejich útočné role. Konečně, Tvrdý je užitečný, protože to zvyšuje maximum vašeho zásahu o 2 pro každou úroveň, kterou jste získali, což je retroaktivní, a v době, kdy dosáhnete úrovně 12, uplatňuje do budoucna na 24 bodů.

  Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení souborů cookie a zobrazení tohoto obsahu Povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

  To je vše, co potřebujete vědět, abyste vyvinuli nejlepší budování Ranger v Baldurově bráně 3. Jakmile zvládnete svého Strážce, možná budete chtít podívat se na našeho průvodce po multiclassingu v nejnovější hře z Larian Studios, nebo se možná jen chcete dozvědět, jak romantika společníka ve hře. Pokud byste si chtěli vyzkoušet zcela jinou sestavu, můžete svou postavu vždy respektovat pomocí našeho průvodce Baldur’s Gate 3 Respec, a pokud si plánujete vybrat novou třídu, budete také chtít vidět našeho nejlepšího průvodce sestavováním pro kompletní Přehled.

  Zveřejnění: Bývalý zástupce redaktora RPS Adam Smith (RPS v Peace) nyní pracuje v Larian a je hlavním spisovatelem Baldur’s Gate 3. Na tom také pracuje bývalá přispěvatelka Emily Gera.

  Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

  Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

  Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
  Témata v tomto článku

  Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Baldurova brána III následovat
  • Zobrazení ptáků / izometrické sledujte
  • Fantasy následovat
  • Následujte celý produkt
  • Následují Larian Studios
  • Multiplayer konkurenční následovat
  • Sledujte multiplayerové družstvo
  • PC Sledujte
  • PS5 následovat
  • RPG následovat
  • Sledovaný hráč následovat
  • Strategie následovat
  • Strategie: Strategie založená na tahu
  • Xbox Series X/S Sledujte

  Sledujte všechna témata vidět dalších 10

  Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

  Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

  Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

  Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.