Balsa Model SIM, Meet X-Plane-X-Plane

Seznamte se s rovinou X

Hledáte nové VR Simpleplanes? Poté, co se dostanete na spodní část této stránky, si můžete prohlédnout seznam zobrazující rychlé srovnání mezi jednoduchými plány a Simpleplanes VR.

Nyní dostupné

Balsa je podrobný modelový letový simulátor s výkonným editorem, kde můžete navrhnout, stavět, létat a bojovat s modelovým letadlem.

Balsa, kterou vytvořil Felipe “Harvester” Falanghe, původní vedoucí vývojář Kerbal Space Program, podnikne další krok ve hrách postavených hráčům a poskytuje zcela nový, vícečlenný zážitek pro virtuální piloty všech úrovní dovedností.

Balsa je hra s raným přístupem, takže se aktivně vyvíjí. To znamená, že v budoucnu můžete očekávat pravidelné aktualizace, které přidávají nový obsah, funkce a samozřejmě opravy. Znamená to také, že máte šanci aktivně se účastnit vývoje hry připojením k naší komunitě. Vždy posloucháme zpětnou vazbu od našich hráčů a vítáme všechny!

Hlavní rysy

 • Editor vozidel ve hře-Vytvořte cokoli, co si dokážete představit pomocí dílů, které se zasahují dohromady, intuitivním způsobem.
 • Malování a přizpůsobení vašich návrhů – editor vozidel Balsa vám umožňuje nejen vytvářet, ale také malovat a aplikovat nálepky na vaše vozidla, aby byla zcela vaše vlastní.
 • Letový model založený na fyzice, zajišťuje, aby se vaše návrhy chovaly realisticky, když létají (a havárií).
 • Režim kariéry pro jednoho hráče – řeší řadu výzev v různých mapách a vydělávejte měnu, abyste dále zlepšili vaše letadla.
 • Režim sandboxu Free Flight, kde můžete zdokonalovat své dovednosti nebo si užít uvolněnější zážitek z létání.
 • Paintball Combat – Vytvořte a vezměte svůj letecký bojový stroj proti ostatním hráčům v modelovém měřítku paintballových souborů.
 • MODDABLE to Extrémy – Balsa byla navržena od základů na podporu Moddingu a hráči budou moci přidat vlastní obsah ke všemu od nových letadel a částí po mapy a režimy.
 • Plná podpora pro více hráčů, až pro 16 virtuálních pilotů.

Plánované funkce

 • Stále rostoucí řada nových částí, což vám umožňuje vytvářet vrtulníky, VTOL Craft, Rockets a Copery, na co si vzpomenete!
 • Režimy výzvy a multiplayerů
 • Plně doporučený editor mise
 • Přidá se více map
 • Plus obsah, který bude přidán na základě nápadů, které jsme všichni společně přicházeli jako komunita!

Podívejte se na naši sekci FAQ a dozvíte se více a zůstaňte naladěni na aktualizace rozvoje v komunitě Balsa.

Seznamte se s rovinou X

X-rovina je nejkomplexnější a nejvýkonnější letový simulátor na světě pro osobní počítače a nabízí nejrealističtější dostupný letový model.

Plane X není hra, ale inženýrský nástroj, který lze použít k předpovědi létajících vlastností letadla s pevným a rotačním křídlem s neuvěřitelnou přesností.

Protože X-Plane předpovídá výkon a manipulaci s téměř jakýmkoli letadlem, je to skvělý nástroj pro piloty, aby udrželi svou měnu v simulátoru, který letí jako skutečná rovina, aby inženýři předpovídali, jak bude létat nové letadlo, a pro letectví, a pro letectví a pro letectví nadšenci prozkoumat svět dynamiky letu letadel.

X-rovina obsahuje subsonickou a nadzvukovou dynamiku letu, což uživatelům umožňuje předpovídat letové vlastnosti nejpomalejšího letadla nebo nejrychlejšího. X-rovina také zahrnuje více než tucet letadel ve výchozí instalaci, pokrývající letecký průmysl a jeho historii. Letadla zahrnovala rozsah od Sikorsky S-76 a Cessna 172 až po raketoplán a bombardér B-52. Navíc si z internetu můžete stáhnout více než 1 400 dalších modelů letadel (X-Plane.org, rovina X.stránka odkazů com a Google jsou dobrými místy, kde začít hledat), z nichž mnohé jsou zcela zdarma. Pokud to nestačí, mohou uživatelé navrhnout vlastní letadla a testovat je!

Úplný balíček scenérií X-roviny pokrývá Zemi v ohromujícím rozlišení od 74 ° na sever do 60 ° jižní šířky. Na Zemi mohou uživatelé přistát na kterémkoli z více než 33 000 letišť nebo otestovat jejich mettle na letadlových lodích, olejových soupravách, fregátů (které se rozvíjejí a válí s vlnami) nebo helipady na vrcholu budovy. Mohou také realisticky modelovat let dálkově kontrolovaného modelového letadla, provést vzduchový spuštění v X-15 nebo vesmírné lodi jedné z mateřské lodi, létat znovu zastupovat do zemské atmosféry v kosmickém raketoplánu, létat s přáteli přes Internet nebo LAN nebo střílet přístupy k letadlovým nosičům v noci za bouřlivého počasí a drsných vodních podmínek v poškozeném F-4. Situace, které lze simulovat, jsou neuvěřitelně rozmanité!

Více informací o mnoha dalších skvělých funkcích roviny X, jako je

 • Modelování počasí (včetně stahování současného počasí v reálném světě z internetu),
 • Simulace selhání systému (iniciovaný uživatel nebo zcela náhodný),
 • Podmínky kontrolované instruktorem,
 • a přizpůsobení letadel (můžete si dokonce vytvořit vlastní letadlo pomocí aplikace Comporant Rone Maker!)

vše lze nalézt v online příručce. Máme také bezplatný kurz, který vám pomůže začít používat X-Plane. Během měsíce obdržíte několik e-mailů, které vám pomohou vytěžit maximum z roviny X. Po stažení instalačního programu najdete registraci pro tento kurz.

Přesnost X-Plane (v letovém modelu), rozsah (v letadle a pokrytí terénu), všestrannost (v typu letadel a povětrnostní podmínky), doplňkové programy (v editorech letadel a scenérie), přizpůsobitelnosti, letadlo, které lze ke stažení a ke stažení scenérie to je Ultimátni Letové simulační zkušenosti pro platformy Macintosh, Windows a Linux.

Zahrnuto do každé verze roviny X:

 • Výrobce letadel (vytvořit si vlastní letadla a vrtulníky, pokud je to žádoucí)
 • Výrobce profilu profilu (pro výrobu profilů pro vaše vlastní letadlo)
 • X-rovina (skutečný letový simulátor)

Přizpůsobení X-roviny

Vytvořte si simulátor skutečně svůj vlastní výrobou vlastní scenérie a letadla. Je to stejně jednoduché jako otevření souboru a provedení vašich změn a absolutně není nutná žádná zkušenost. X-rovina zahrnuje program výrobce rovin pro přizpůsobení letadla a WorldEDitor pro scenérii je stahování zdarma.

Sdílejte své scenérie výtvory se všemi uživateli X-Plane přes bránu letištní scenérie.

Přečtěte si více o výrobci rovin a světového vysílání na stránce vývojových nástrojů. Tutoriály jsou k dispozici také na základech tvorby letadel a přizpůsobení letiště.

Uživatelské příběhy:

 • Jan Vogel, kapitán hlavní evropské letecké společnosti, létá x-role více než deset let. Užívá si nadřazenou dynamiku letu, která ho od začátku spojila.Kapitán Vogel sdílí ve svém posudku, „Stejně jako známé „létání křesla“, provádění náročného přístupu k nástroji s X-Plane mě upozorňuje na jakékoli úskalí a připravuje mě mentálně. Jakmile jsem v letadle, mám důvěru známosti a vlastně létám.“ Přečtěte si více zde!
 • Na Iowa State University profesor Tom Gielda začlenil X-roviny do projektu Aerospace Engineering Capstone Project. Profesorka Gielda v průměru 80 studentů za semestr v kurzu seniorů. Profesorka Gielda sdílela své myšlenky s těmi, kteří nejsou obeznámeni s rovinou X a výrobcem letadel, “ Program X-Plane, výrobce letadel, umožňuje inženýrům designu podívat se na integrovaný design letadla je výkonný. Až příliš často většina společností vyvíjí letadlo ve funkčních silech. Tento vývojový proces trvá příliš dlouho a neumožňuje prozkoumat a využívat synergie. X-rovina je perfektním nástrojem pro učení pro dnešní a zítřejší inženýry.“Podívejte se na zbytek jeho příběhu.
 • Student Student a student osmé třídy Thomson Meeks je uživatelem roviny X po dobu pěti let. Začal s Microsoft Flight Simulator, ale krátce nato objevil rovinu X a rychle se ocitl létat výhradně tento program. Thomson řekl, že zpočátku zjistil, že má křivku učení, protože program, který používal, byl jen hra, ale X-Plane byl plný simulátor a mnohem víc než jen hra. Rychle dodává, že to stálo za to, aby se naučilo, jak létat X-rovina. Více o příběhu Thomsona si můžete přečíst zde!

Tyto a další skvělé příběhy si můžete přečíst v plném rozsahu na naší stránce uživatelských příběhů!

Jak funguje x-rovina

Kliknutím sem se podívejte do roviny X.

Elegantní inženýrství купить набор (?)

Máte nástroje, které potřebujete k oživení jakéhokoli letadla. Snažte se dohromady a postavte tělo vašeho letadla. Umístěte motory a přidejte tah. Navrhněte a připojte křídla a poté se připojte do kokpitu a uvidíte, jak letí.

Stáhněte si letadla

K dispozici je přes 100 000 letadel ke stažení zdarma z Simpleplanes.com najít cokoli od starých bombardérů druhé světové války až po bojovníky nové generace po sci-fi kosmické lodě. Můžete nahrát své vlastní letadla a stoupat přes řady z bronzového stavitele na stavitele zlaté úrovně.

Hledáte VR?

Hledáte nové VR Simpleplanes? Poté, co se dostanete na spodní část této stránky, si můžete prohlédnout seznam zobrazující rychlé srovnání mezi jednoduchými plány a Simpleplanes VR.

Dynamický letový model

Letové simulace v nejlepším. Každé malé rozhodnutí, které učiníte při navrhování, ovlivní to, jak to letíte. Rozložení hmotnosti, tah, zvedání a tažení se při létání vypočítá nepřetržitě. Části se mohou rozpadat velkolepým způsobem, když letíte kvůli nadměrnému stresu nebo ovlivněte něco. Zábava se tam však nezastaví. Pokud máte dovednosti, můžete dál létat i s chybějícím křídlem.

Výzvy

Vyšplhejte se na kokpitu jednoho z vašich řemesel a uvidíte, jak ho pilotujete v výzvách. Výzvy vás budou bavit celé hodiny. Přistání na letadlových lodích, doprovodných bombardérech, dodge raketách na vzduch, závodění přes kurzy a mnohem více.

Sandbox

Použijte všechny dostupné díly k vytváření letadel bez omezení. Obloha je limit. Doslova.

Modding

Modding je plně podporován, takže si můžete vytvořit vlastní části a prostředí. Stáhněte si náš balíček Unity, který obsahuje speciálně navržené nástroje, které pomáhají při navrhování a budování modů, které pak můžete sdílet se svými přáteli a komunitou.

Stále máte dotaz ohledně Simpleplanes vs. Simpleplanes VR? Uvidíme, jestli to pomůže.

 • Obě hry mají přístup ke stejným řemeslům*
 • Simpleplanes zahrnuje tvůrce letadel, jednoduchéplanes VR ne.
 • S výjimkou těch, které vyžadují stavbu; Všechny výzvy, ostrovy, umístění, letadla atd. jsou k dispozici v obou hrách.
 • Nákup obou z nich na Steam bude automaticky povolit VR v jednoduchéch rovinách. Poté, co je VR povoleno v Simpleplanes, můžete tam udělat vše bez přepínání her.