Bez názvu Electronic Arts First Oson Shooter Game | Wookiepedia | Fandom, 16 nejlepších střelců z první osoby, které byste měli hrát v roce 2023

16 nejlepších střelců z první osoby, které můžete hrát v roce 2023

Je to takový skvělý nápad a lepší je obratně popraven v již tak solidní střelce. Není nic jiného jako.

Bez názvu elektronické umění střílečky první osoby

Ačkoli je tento článek založen na kanonických informacích, skutečný název tohoto předmětu je čistý dohad.

Těžko vidět. Vždy je v pohybu budoucnost.

Tato stránka obsahuje informace o potvrzené budoucí hře.

Obsah stránky se může dramaticky změnit, jakmile se uvolňování produktu blíží a bude k dispozici další informace.

Bez názvu elektronické umění střílečky první osoby

Informace o výrobě

Vývojáři

Vydavatel (s)

Informace o přiřazení

Režisér

Herní režisér Stig Asmussen a jeho tým již pracují na další hře Star Wars Jedi a probíhá nový FPS, který se řídí herním režisérem Peter Hirschmann.„„ Elektronická umění na Twitteru [2]

Tento článek související s hrami je pahýl. Wookieepedia můžete pomoci tím, že ji rozšíříte.

Kredity []

Typem

Obsazení Uncredited Cast Osádka Netreditovaná posádka Zvláštní poděkování

Prameny [ ]

Poznámky a reference []

  1. ↑ 1.01.11.21.31.41.5 Electronic Arts and Lucasfilm Games oznamují nové Hvězdné války Tituly ve vývoji z Respawn Entertainment na hvězdných válech.com(záložní odkaz)
  2. ↑ EA Star Wars (@EastArwars) na Twitteru: „Herní režisér Stig Asmussen a jeho tým již pracují na další hře Star Wars Jedi a probíhá nový FPS, který je veden herním režisérem Peter Hirschmann. Respawn navíc bude spolupracovat s @bitReactor, aby vytvořil novou strategickou hru Star Wars.” (záložní odkaz)
  3. ↑ Daniel Ahmad (@zhugeex) na Twitteru: „EA říká, že nový dračí věk z Bioware se vyvíjí, ale pravděpodobně nebude až po FY22. Takže po dubnu 2022. Nový titul Star Wars ve vývoji, který by měl klesnout před koncem FY22.” (záložní odkaz)

16 nejlepších střelců z první osoby, které můžete hrát v roce 2023

Ať už chcete přistát zabitý pruh nebo headshot, jedná se o největší hry FPS na moderních strojích

Publikováno 6. ledna 2023
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Nejlepší střelci z první osoby, které můžete hrát právě teď

Přestože byla od počátku 90. let hnací silou grafické věrnosti a využití technologie v oboru, střelcem první osoby je paradoxně jedním z nejvíce nadčasových žánrů. Třicetiletá klasika zůstává stejně hratelná jako nejvíce špičková současná vydání. Což jen řekněme, můžete mít tolik zábavy hrát 1995 Temné síly jako 2021 Halo nekonečný.

Sestavili jsme dohromady to, co považujeme za ty nejlepší hry FPS, které můžete hrát v roce 2023. To znamená, že vybíráme hry, které si můžete zvednout a hrát právě teď, s minimálním úsilím, na moderních konzolách a počítačích. Není třeba přijít na to, jak připojit kabel SCART do nové televize, nebo spustit virtuální stroj k úpravě vašeho autoexkundu.netopýr a konfigurace.sys!

To také vysvětluje některé pozoruhodné nepřítomnosti. Nikdo nežije navždy zůstává v nešťastné licencování pekla a není k dispozici na nákup kdekoli. V době psaní, dlouho podporovaní GoldenEye 007 Remake se ještě musí objevit, a tak zůstává zařazeno do N64 a pochybných přístavů. Jo, a ta jedna hra, kterou jste očekávali? Také jsme to nechali ze seznamu, protože se nám líbí ta žíla na vašem čele.

Takže klikněte na a koupejte se v záři tisíc retikul, v žádném konkrétním pořadí.

Call of Juarez: Gunslinger

Call of Juarez: Gunslinger

Někdy se drahokamy nacházejí na nejpodivnějších místech. První dvě hry v tematickém západě Techlandu Call of Juarez Série byly – víte – plíně. Potom Threequel z roku 2011, Kartel, byl docela strašný a komerční flop. Takže naděje nebyly nastaveny vysoko pro čtvrtou a závěrečnou hru, 2013 Gunslinger. Přesto je to absolutní omračovač, vtipný FPS s nádherným uměním, což neuvěřitelně využívá nespolehlivého vypravěče.

Hrajete jako Silas Greaves, legendární lovec z názvů na starém Západě, jehož příběhy ho prostě nechaly křížové cesty s (a nevyhnutelně nejlepšími) některými z nejslavnějších jmen éry. Mysli Pat Garrett, Johnny Ringo, Billy Kid. Hrajete Greavesovy vysoké příběhy, jak jim říká, což znamená, že pokaždé, když se mluví do rohu, nebo jeden z jeho netrpělivých tablemates ho volá na lež, vidíte, jak se kolem vás pohybuje, aby odpovídala jeho nejnovější verzi nebo přehnané.

Je to takový skvělý nápad a lepší je obratně popraven v již tak solidní střelce. Není nic jiného jako.

Hvězdné války: Dark Forces

Hvězdné války: Dark Forces

Darth Vader má tiché slovo

Tak jako KotakuLuke Plunkett se často zmínil, Lucasarts ‘ Temné síly je „nejvíce hvězdná hra Warsy všech dob.„Nic tak mocně nevyvolává ten pocit bytí uvnitř vesmíru původní trilogie, ani téměř o 30 let později, než tato hra. Nelze však zapomenout na to, že je to také jedna z největších her FPS, jaké kdy byly vyrobeny, a to navzdory pocházejícím od vývojáře, který byl známý pro své 2D Point-N-Click Adventures.

Když mluvíme o nejdůležitějších vývojech FPS, je lákavé přeskočit přímo z ID Osud na Zemětřesení. První vzal 2.5d střílení první osoby z nejasnosti Shareware do hlavní dominance, zatímco ten druhý zrychlil veškeré hry do 3D budoucnosti. Ale mezi tím přišel Temné síly, a udělalo to něco, na co se příliš často zapomíná: přidalo to příběh. Jo, a dívat se nahoru a dolů. A svislost. A kachňování. A skákání. Vážně, tato hra byla stěžejní do žánru a většina jeho pokroku je považována za samozřejmost nebo nesprávně přiřazeno.

Inovace samozřejmě nejsou pro hráče tak relevantní tři desetiletí, ale je skvělé to nahlásit opravdu drží. To začíná příběh Kyle Katarn, rebelartora, jehož příběh se konal současně s příběhem Luka, Hanse a Co. v Temné síly Je nedílnou součástí krádeže plánů smrti Star Star, poté se zaplétá do projektu Dark Trooper, které sedí v mé paměti s mnohem důležitějším než cokoli, co Skywalker kdy udělal. Katarn by se objevil v mnoha Jedi Knight hry a od té doby se objevují v románech a komiksu.

Rozhodně se budete chtít ujistit . Možná to dokonce budete chtít hrát s tímto fanouškem moderním přepracováním, která byla právě propuštěna. Ale doporučuji to udržet tak věrné originálu, jak můžete, protože to září. Jen si dejte pozor, pokud máte Vertigo: to byla první hra, díky níž se ledové topy útesů skutečně děsily.