Bezdrátová nabíječka Sheikah Slate – Drž hubu a vezměte si můj yen, Regisbox „Sheikah Slate“ Zelda s tématem bezdrátového telefonu – sladké nastavení

Regisbox „Sheikah Slate“ bezdrátový telefon s tématem Zelda

Contents

Níže uvedený seznam obsahuje některá zařízení Qi-Standard. Před nákupem zkontrolujte, zda vaše zařízení podporuje bezdrátové nabíjení.

Sheikah Slate Wireless Charger

Bezdrátová nabíječka Zelda Sheikah Slate

! Bezdrátová nabíjecí podložka se postupně rozsvítí se zvukovými efekty, když je váš telefon umístěn na kruh. Vypadá to dokonce dramatičtější s mobilním pouzdrem Sheikah Slate!

Popis

Bezdrátová nabíječka Zelda Sheikah Slate

Můžete si také užívat utrácení všech svých jenů.

Keychainy Eeveelution Cupcake

Pokemon Eeveelution Cupcake Keychains

Tyto super rozkošné košíčky vypadají jako jedna z eeveelucí! Každá klíčenka je ručně vyrobena z flexibilní hlíny pro trvanlivost, což z nich činí skvělý dárkový nápad pro batoh, kabelku nebo sada klíčů!

LifeSize Dragonair plyš

LifeSize Dragonair plyš

Vyměňte si Dakimakuru za tento epický 14 stop dlouhý drakar! Tento život plyš se jen snaží přitulit se na gauč a umlčet si s vámi na posteli. !

Legend of Zelda Ocarina

Legend of Zelda Ocarina držte hubu a vezměte můj yen: Anime & Gaming Merchandise

Zahrajte si píseň času na této krásné Ocarině a cestujte zpět do země nostalgie. Přicházíte s knihou písní, které se učí a jednoduše zvládněte, budete mít vzhled, pocit a zvuk, jako byste byli ve hře skutečně ve hře!

Halloween Bulbasaur Amigurumi

Halloween Bulbasaur Amigurumi

Halloween a Bulbasaur, jaká úžasná kombinace! Fanoušci Pokemon budou milovat tento Halloween s tématem Bulbasaur Amigurumi. Kompletní s dýní pro žárovku a rozkošný čarodějnický klobouk k dokončení slavnostního vzhledu.

Kryty prachu Nintendo Console

Pokud shromažďujete herní konzole, budete znát jednu z největších výzev, je udržovat je čisté a bez prachu. Chraňte své systémy Nintendo těmito jedinečnými a originálními kryty prachu, aniž byste ztratili jakýkoli styl!

Skin kreditní karty Pokemon

Skin kreditní karty Pokemon

Drž hubu a vezměte si mé pikedolláře! Přizpůsobte si jakoukoli banku nebo kreditní kartu pomocí pokožky vhodné pro sběratele Pokemon! Tyto obtisky jsou velmi snadno použitelné a jsou navrženy tak, aby odpovídaly jakémukoli typu karty. Ideální pro fanoušky Pokemon, kteří rádi nakupují!

Pokeballové terárie

Pokemon Pokeball Terrariums

Jakýkoli fanoušek Pokemon by byl nadšený, že by tyto pokeballové terárie obdrželo jako dárek! Každý z těchto terárií má jeden z vašich oblíbených Pokémona obklopeného jeho preferovaným prostředím, což vám dá nahlédnout do toho, co se skutečně děje v Pokeball.

Zelda dech plátna divokého oleje

Zelda dech plátna divokého oleje

Nechte novou hru Legend of Zelda převzít celý váš obývací pokoj – nejen vaše televize! . Odkaz vyšplhá na vaši zeď, jako by šplhal na tuto horu!

Legenda o Zelda Spiritual Stones

Připravte si tašku rupií, protože tyto duchovní kameny jsou ideální pro herní herní oblast fanoušků Zeldy! Repliky jsou 3D vytištěny tak, aby dokonale napodobovaly ty, které jste probíhali po celé Hyrule hledat. Udržujte je v bezpečí, dokud se neobjeví hrdina!

Zelda artikulovaný strážce

Legend of Zelda Articulated Guardian

Tento 3D Printed Ancient Guardian je artikulovaná verze nejobávanějších nepřátel v dechu divočiny. Lze použít pro zobrazení nebo pro přehrávání a fidget. Můžete to také malovat a přidat své vlastní osobní údaje a přesnost barev.

3D karty Pokemon

3D karty Pokemon

Tento umělec poskytne vašim oblíbeným pokemon kartám nějaký další život! !

Prints Super Mario 64 Castle

Prints Super Mario 64 Castle

Je čas skočit do světa houby a začít sbírat hvězdy! Tyto vlastní výtisky jsou inspirovány hradními obrazy rozptýlenými po celém Super Mario 64, jsou ideální pro přidání podivínského dotyku do vašeho domácího dekora.

Slbový náhrdelník Zelda Moon

Legenda o slzném náhrdelníku Zelda Moon

“Máš slzu měsíce.”! Jeho šumivá krása vyzařuje poněkud podivně.„Toto je jedna speciální položka, kterou s tím otravným obchodníkem nebudete muset obchodovat! Slba Měsíce je krásným doplňkem kolekce šperků Zelda.

Zelda Elemental Arrows

Zelda Elemental Arrow Keychain náhrdelník drž hubu a vezměte můj yen: Anime & Gaming Merchandise

Získáno u jezera Hylia, pevnosti Geruda a Temple of Time – tyto elementární šipky můžete použít k roztavení ledu, zabití svých nepřátel a lehké pochodně! Objednejte si tyto miniaturní repliky buď v módním klíčovém nebo náhrdelníku!

Kingdom Hearts keyblade replika

Kingdom Hearts keyblade replika

! Tato replika rekvizit je ideální pro fanoušky Kingdom Hearts a je téměř tři stopy dlouhá, vyráběla robustní materiály a přichází s odnímatelným medailonem Mickey.

Tribute 64 Controller

Tribute 64 Controller

Tento jedinečný řadič navržený pro kompatibilitu s Nintendo 64 vám poskytne ergonomický design pro konečnou všestrannost pro jakýkoli žánr her. Obsahuje plně citlivé analogové a umístění knoflíků, aby se zvýšila váš retro herní zážitek.

LED Pokeball Keychainy

Rozsvítí své klíče jako skutečný mistr Pokémona by měl s mini 3D leptanou LED Pokeball. Každý z nich obsahuje pokémona uvězněného uvnitř, který jasně svítí na šikovné klíče.

Legenda of Zelda Master Sword Ring

Legenda of Zelda Master Sword Ring

Je nebezpečné jít sám, vzít to! . !

Regisbox „Sheikah Slate“ bezdrátový telefon s tématem Zelda

Regisbox „Sheikah Slate“ bezdrátová nabíjecí podložka

Tady je jeden pro vás Nerds: Nabíjení příslušenství společnosti Regisbox má sladkou bezdrátovou nabíjecí podložku inspirovanou The Legend of Zelda: Breath of the Wild To způsobí, že nabíjení telefonu bude mít vložení břidlice šeikah do jednoho z herních podstavců hry.

Když na něj umístíte telefon, jste odměněni řadou ✨magických ✨ efektů světla/zvuku:

? Vše, co potřebujete, je vhodný případ k dokončení iluze;)

Nabíječka je kompatibilní se všemi druhy telefonních modelů, včetně…

 • iPhone 8/8plus/xr/xs/xs max
 • Samsung Galaxy S10, S10E, S10 Plus, poznámka 9 atd.
 • Google Pixel 3 a 3 xl
 • Google Nexus 5 a 6

Získejte nabíječku za 70 $ na Amazon.

Tento příspěvek byl syndikován z našeho sesterského webu, Tools & Toys, které kurátorují úžasná doporučení o výkonu a produktech pro náročné čtenáře, jako jste vy.

Následuj nás

Získejte výběry aplikací, průvodce a další

Získejte tipy na pracovní postup, doporučení aplikací, návod, příručky, příběhy a další doručené do vaší doručené pošty. Navíc vám pošleme náš průvodce produktivitou zdarma!

Nejprodávanější kurzy

�� Všechny přístupové průsmyk ��

Připojte se k akcelerátoru zaostření a získejte okamžitý přístup do celé knihovny kurzů, trezoru zdrojů a další. »

NOVINKA: Všechny věci

Nejprodávanější kurz produktivity. Přestaňte být spravováni podle seznamu úkolů. »

Celý seznam kurzů

Od roku 2013 sloužíme 15 000 zákazníkům, máme knihovnu plnou hloubkových kurzů, které vám pomohou být produktivnější, kreativnější a soustředěnější. Zobrazit všechny kurzy »

Nejnovější příspěvky

To se stane pouze 2x za rok ..

Jsme oficiálně v tom, co rád nazývám sezónou „nervového smíchu“. Proč? Protože nervózní smích je typická reakce, když se ptám lidí, jak je hledá zbytek roku. Víme, že konec roku se blíží … ale také víme, že existuje spousta práce, která zůstává […] »

Aktualizace našeho příručka pro začátečníky po pojmu, recenze iOS a iPhone od našich přátel a další

Zde jsou věci, které jsme zveřejnili tento týden a poslední. Můžete také zůstat aktuální sledováním nás na Twitteru a RSS. Máme také týdenní e -mailový zpravodaj, který shrnuje všechny nové a skvělé věci zveřejněné na webu. Pokud chcete zůstat v aktuálním e-mailu, měli byste se zaregistrovat […] »

Postavte svůj soustředěný život: Žijte za pár hodin!

Za pouhých několik hodin budu žít, abych vám pomohl sestavit plán pro maximální jasnost k uzavření 2023. Kliknutím níže do RSVP, abyste se mohli připojit ve 14:00 východní | 1pm Central | 11:00 Pacifik: Jak postavit svůj soustředěný život ← Pokud vyčleňte 60 minut, ukážu vám […] »

Zítra: Jak vybudovat svůj soustředěný život (webinář)

Zítra, ve středu 20. září, hostuji bezplatnou online třídu a nebudete si ji nechat ujít: jak vybudovat soustředěný život (i když nenávidíte produktivitu a nejste přirozeně organizováni). Získáte průchod systému, který používám pro identifikaci, plánování a důsledné provedení správných věcí. Jak jsem odstranil 90% […] »

Průvodce začátečníkem po představě

Sdílíme naše nejlepší tipy a šablony, jak začít s představou, a také pokrýváme základní prvky a běžné případy použití, aby z toho vytěžili maximum. »

Web od Shawn Blanc a Friends.
© 2023 Blanc Media, LLC

Regisbox Zelda Wireless Charger Botw nabíjecí podložka 15w LED Light Up Phone nabíječka

Regisbox -

Austrálie, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Hongkong, Maďarsko, Irsko, Itálie, Japonsko, Litva, Malajsie, Mexiko, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalský, Rumun , Slovensko, Slovinsko, Jižní Korea, Španělsko, Švédsko, Tchaj -wan, Thajsko, Spojené arabské emiráty, Spojené království, Spojené státy, Vietnam

DOPRAVA ZDARMA Austrálie, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Hongkong, Maďarsko, Irsko, Itálie, Japonsko, Litva, Malajsie, Mexiko, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalský, Rumun , Slovensko, Slovinsko, Jižní Korea, Španělsko, Švédsko, Tchaj -wan, Thajsko, Spojené arabské emiráty, Velká Británie, Spojené státy (vyloučit HI, AK, PR, APO, FPO), Vietnam ▸Placená doprava Kanada, Chile, Nový Zéland, Jižní Afrika, Turecko, vzdálená/speciální oblast ▸Doba přepravy Čas zpracování objednávky: 2-4 dny
Průměrná dodací lhůta pro dopravu zdarma: 8-15 dní
Průměrná dodací lhůta pro přepravu priority: 4-8 dní se počítá v pracovních dnech (nezahrnuje víkendy a státní svátky). Zpoždění přepravy může dojít během prázdninových období nebo extrémních povětrnostních podmínek. Chcete -li zjistit dobu přepravy specifické pro vaši zemi, laskavě se podívejte na naše

Často Koupeno Společně

Koupit jakékoli 3 a ušetřete 10%

Je nebezpečné jít sám, vzít to! Bezdrátová nabíječka Zelda je plná úžasných funkcí, díky nimž bude váš zážitek z nabíjení telefonu pohodlnější a příjemnější.

◆ Bezdrátové nabíjení 15 W: Naše bezdrátová nabíječka Zelda používá vysoce efektivní čipy k dodání až 15 W výkonu do telefonu. Zkontrolujte, zda je vaše zařízení podporováno, zkontrolujte níže uvedenou část kompatibility.

◆ Zvukový efekt: Až bude detekován váš telefon, nabíječka bude hrát ikonický zvuk destilace Sheikah Rune. Tuto funkci můžete také snadno vypnout pomocí poskytnutých pokynů.

◆ Unikátní design: Nabíječka telefonu BotW se může pochlubit ohromujícím osvětlením, který začíná z vnější strany kruhu a osvětluje se směrem ke středu. .

◆ Vynikající bezpečnost: Bezpečnost je naší nejvyšší prioritou, a proto je naše nabíječka vybavena fascinujícími a jemnými magickými runovými detaily, stejně jako přehnané, nad proudem, nad napětím a ochranou přehřátí. Automaticky také detekuje cizí předměty a přerušuje nabíjení, aby byla zajištěna vaše bezpečnost.

◆ Rozhraní Micro USB & Type C: Naše nabíječka má dva porty USB a je dodáván s kabelem USB typu C zahrnutý do balíčku.

Přidejte tuto skvělou bezdrátovou nabíječku Zelda do vaší sbírky Zelda!

Podobný produkt:

Demo zvukového efektu:

Jak vypnout zvukový efekt:

Zvuk pochází z dechu divočiny, když Link vloží břidlici Sheikah do podstavce, aby extrahoval nové runy.

Demo video – Vypněte zvukový efekt (zdroj: náš zákazník Sabrina)

Vstup: 5V-2A / 9V-2A

Výstup: 5W / 7.5W / 10W / 15W

Typ zástrčky: Typ C a Micro USB

Průměr: 25 cm/9.

Tloušťka: 1.5 cm/0.6 palců

Kompatibilní s většinou zařízení Qi Standard (Funkce bezdrátového nabíjení)

Nabijte pouze 1 zařízení současně

Balíček zahrnutý:

1 x Zelda bezdrátová nabíječka

1 x Typ C USB kabel

Kompatibilita:

Všechna zařízení Qi-Standard

Níže uvedený seznam obsahuje některá zařízení Qi-Standard. Před nákupem zkontrolujte, zda vaše zařízení podporuje bezdrátové nabíjení.

Režim nabíjení 15 W Max (pomocí rychlého nabíjení nebo adaptéru dodávky napájení):

 • LG V50 / V40 / V30 / G8 / G8X
 • Sony Xperia xz3 / xz2

10w režim rychlého náboje: Použití .0 adaptér (vstup 9v/2a)

 • Samsung Galaxy S23 / S22 / S21 / S20 / S10 / S9+ / S9 / S8 / S8+ / S7 Edge / S7 / S6+
 • Samsung poznámka 20 / poznámka 10 / poznámka 9 / poznámka 8 / poznámka 7

7.5W režim rychlého náboje: Použití QC 3.0 adaptér (vstup 9v/2a)

 • iPhone 8 a novější modely: iPhone 14/13/12/11 Series/XS Max/XR, XS…

5W Režim standardního náboje: (Používání adaptéru 5V/2A)

 • Všechny telefony a zařízení podporující Q (včetně AirPods Pro, Galaxy Buds a Pixel Buds)
 • Pixel 3 / Pixel 3xl (obrazovka telefonu zobrazí zprávu: nabíjení pomalu)

Pokud vaše zařízení nepodporuje bezdrátové nabíjení, můžete použít a Aby váš telefon fungoval s jakýmikoli bezdrátovými nabíječkami.

Poznámky:

 • Nepoužívejte nabíječku zásob iPhone 5V/1A nebo port USB počítače k ​​napájení nabíječky.
 • Umístěte telefon do středu bezdrátové nabíječky, abyste zajistili stabilní nabíjení.
 • Nabíječka podporuje nabíjení prostřednictvím pouzdra na telefony do 5 mm tloušťky.
 • Případy vyrobené z kovu, příloh, jako jsou magnety, karty, úchopy, budou zasahovat do nabíjení.
 • ..0 adaptéru na stěny (9v/2a) požadovaný pro režim rychlého nabíjení.

Uživatelský manuál:

Připojte nabíječku ke zdroji napájení pomocí adaptéru na zeď (není zahrnuto). Jednoduše umístěte telefon uprostřed bezdrátové nabíječky Sheikah Slate, jakmile nabíječka detekuje vaše zařízení, zapne efekt světla a zvuku současně. .

Celý víkend jsem s touto nabíjecí podložkou důkladně otravoval svou rodinu. (Hrajte se zvukem) Obrázek.cvrlikání.

– Peer Schneider (@peerign) 4. srpna 2019