Bič | Upírští přeživší wiki | Fandom, každý upírský přeživší vývoj v jednom grafu

Každý evoluce přeživších upírů v jednom grafu

? Oprava 0.6.. K dispozici je také Evo pro hodinovou Lancet, která se spojuje se stříbrným prstenem a zlatým prstenem a vytvoří nekonečný chodbu.

Bič

Bič je zbraň v . Je to počáteční zbraň Antonia Belpaese. Ve výchozím nastavení je odemčen a může být nabídnut hráči od začátku.

Obsah

Účinky []

.

Po sobě jdoucí lomítka ze zvýšeného množství střídavě mezi palbou směrem k směru, kterému postava čelí, se postupně zvyšuje.

Arcanas []

Výběr lomítka (XVI) Arcana umožňuje bič k kritickému zásahu. . Tato šance je ovlivněna štěstí.

Úrovně []

Whip má 8 úrovní. Na maximální úrovni má Whip +30 poškození základny, +20% plochy a +1 množství.

Úroveň 1 „Útočí vodorovně, prochází nepřáteli.”
Požáry 1 další projektil.
Poškození základny o 5.
Úroveň 4 Základní plocha o 10%. Poškození základny o 5.
Úroveň 5 .
Úroveň 6 Základní plocha o 10%. Poškození základny o 5.
Úroveň 7 Poškození základny o 5.
Úroveň 8 Poškození základny o 5.

Limit Break []

S limitním zlomem může být bič dále vyrovnán.

Popis Maximální celkem
Může +1% [1]
.5% 10
Částka +1 1 20

Komba []

Seznam všech interakcí položek naleznete v komba.


[1]

[2]

Arcanas []


[3]

[5]

[6]
  1. ↑ postižené silou a oblastí
  2. ↑ nepřímo ovlivněné bonusy na poškození
  3. ↑ nepřímo ovlivněné bonusy na částku
  4. ↑ nepřímo ovlivněné bonusy do oblasti
  5. ↑ nepřímo ovlivněné bonusy k moci a cooldownu

Tipy []

  • S dostatečným množstvím může být bič velmi smrtící zbraní, když jste umístěni jižně od nepřátel.
  • Whip může způsobit kritické poškození po vyzvednutí lomítka (XVI). Čím více štěstí máte, tím je pravděpodobnější, že budete řešit kritické hity. Štěstí lze zvýšit je jetel, jetelky nebo štěstí.
  • Whip má normální množství knockback, ale má AOE, kterou lze ovládat na rozdíl od většiny zbraní, takže může být užitečné při pokusu o útěk nepřátel, kteří se na vás uzavírají.
  • Rychlé přepínání mezi levicí a pravou částí umožní více lomítků ve stejném směru než střídat.

Trivia []

  • Tato zbraň je inspirována ikonickou bičovou zbraní z Castlevania série. Ikona je podobná bičům z Portrét zříceniny.

Každý evoluce přeživších upírů v jednom grafu

Evoluce upírských přeživších

Jaký je opak fotografické paměti? zapomněl jsem! Ale ať je to cokoli, mám to. A když přijde Upírští přeživší, Často musím konzultovat průvodce evolucí, abych si vzpomněl na správnou volbu zbraní a položek. Se správnými kombinacemi, snímače se spojují dohromady a tyto vývoje vám mohou pomoci přežít 30 minut (nebo déle).

Díky hráči jménem Chaser1807 na R/Vampiresurvivors je zde tento super šikovný evoluční graf zbraní, který byl právě revidován tak, aby odrážel Patch 0..0:

Graf vývoje zbraní upírů od Patch 0.11.0

? Oprava 0.6.. K dispozici je také Evo pro hodinovou Lancet, která se spojuje se stříbrným prstenem a zlatým prstenem a vytvoří nekonečný chodbu.

Moonglow, . Jakmile je uvnitř Moonglow Přežít po dobu 15 minut (s nespeciálním hrdinou), kdy projdete výzvou na zakázku Trippy, která odemkne Žluté znamení . !), Budete být schopen vidět stříbrné a zlaté kroužky a položky z levého a pravého metaglia na mapách od té doby.

Heads-Up: Pro nové vývoje, Crimson Shroud a Infinite Corridor, jejich předpoklady pasivní předměty taky je třeba plně vyrovnat, nejen zbraně.

[Aktualizace: 10. června 2022] Tento týden, opravu 0… (Kdo je zase odemčen z rakve v nové scéně, Cappella Magna.) S novým obsahem ve hře, Upírští přeživší Hráči nyní mohou sjednotit Vento Sacro s krvavou slzou, aby vytvořili Fuwalafuwaloo, a evoluční graf byl odpovídajícím způsobem aktualizován. !

[Aktualizace: 22. srpna 2022] S objevením většího obsahu je čas na nový graf. Upírští přeživší Obrázek evoluce z Chaser1807 je aktuální s náplastí 0..0 a zahrnuje náramek (který se vyvíjí do bi- a tri-mobraceletku) a vítězný meč (který páruje s Torronovou krabicí za vytvoření jediného řešení).

Animace upírského pokladního pokladu

Opakovač o tom, jak vyvolat vývoj

Noví hráči kteří stále cítí cestu skrz základy, klíč k evoluci Upírští přeživší je jednodušší, než se může zpočátku zdát.

Obecně budete kombajn aktivní zbraň s konkrétním pasivním , pak pop otevřít a Truhla s pokladem upadl šéfem, aby spustil transformaci – ale zaprvé, zbraň (nebo zbraně v případě odborů) musí být úroveň osm. Musíte tedy soustředit své úsilí a zároveň vyrovnat své oblíbené; Je to všechno součástí zábavy. Když jsem poprvé začal hrát Upírští přeživší, Myslel jsem, že systém EVO je mnohem náhodnější a chaotičtější než tohle.

.

Stojí za zmínku: Některé zbraně, jako je kost, ne (v současné době!) mít vývoj.

S tolika power-up ve hře (a další přicházet jako Upírští přeživší získá další aktualizace včasného přístupu), je hezké se podívat na takový graf, abyste se okamžitě objevili, které položky se spárují. Textové průvodce mohou být skvělé, ale miluji vizuální pomoc. .

Pokud máte základy dolů a chcete optimalizovat své postavy, Chaser1807 má také pěkné Upírští přeživší Synergie graf. Miluji to!

Upírští přeživší. Pokud ano, vřele doporučuji – je to 3 $ na Steam a zahrnuto do Game Pass. Blížím se 30hodinovou značku bez známky zpomalení.

Jordan je zakládajícím členem Destructoid a plakátu zdánlivě náhodných obrázků. Jsou něco jiného než náhodné.