Мастерская Steam: Krell – legendární hrdina, Krell | Warhammer Wiki | Fandom

Warhammer Total War Krell

Krell byl zařazen do velení jedné z Nagashových nemrtvých legií, když bojoval proti Sigmarovi v říši trpasličí spojence. Bitva zuřivě zuřivě zuřila, trpaslíci tvrdohlavě odmítli vzdát se proti nekonečným řadám nemrtvých vojáků. . Ve chvílích byla nemrtvá armáda zničena, protože jednotky uschly a otočily se k prachu. Nagashovu porážku přežili pouze Krell a jeho hlídač. . Sigmarovy síly byly vyčerpané a okamžitě se nekreslily. To se ukázalo jako nákladná chyba. Pochodující noc a den, Krell vedl to, co zůstalo z jeho sil na tanci ničení, který prořízl krvavý řádek přes země. Celá komunity byla zničena, města vyhořena a hrady spáleny na zem. Dodnes jsou vyprávěny příběhy Krella a jeho zkázy. [1A]

Подпишитесь, чтобы загрузить
Krell – Legendární hrdina

Этот предмет добавлен в. .

Krell jako dočasný, rozpadající se předvolání je docela wimpy, takže jsem z něj udělal legendárního hrdinu!

Zahajte kampaň, jak se počítá upír nebo Mousillon a bude k dispozici jako legendární hrdina stisknutím tlačítka, které se nyní objeví vpravo dole. .

Podrobné informace o mod:

Provedl jsem několik změn ve své verzi hrdiny, abych udržel dovednosti Krell Heinricha Kemmlera neporušené, ale pro tuto variantu správně použitelné stejným nebo jiným způsobem, aby byl skutečně užitečný.

Krell má výchozí strom dovedností krále Wight, +500 HP nad jeho vyvolatelnou verzí a nemá atribut „rozpadající se“, což znamená, že i ve velmi špatné bojové situaci bude bojovat a způsobit nějaké poškození, ale vyhrál “ T rozdrcení v rekordním čase jako ostatní nemrtví.
.

Bonusy dovedností, které Krell obdrží od Heinricha Kemmlera, se používají, pokud jsou ve stejné armádě a jsou označeny žlutě v popisech dovedností. Jejich účinky jsou:

⚫ Věrná regenerace – +10% odolnost proti fyzickému poškození a +10 Obrana na melee

.
⚫ Krell respawn po 5 zatáčkách, pokud byl zraněn a on bude respawn při 0 HP. Nepovažujte ho do boje takhle – okamžitě se znovu zraní. Místo toho ho vložte do armády na alespoň jednu otočení, aby dobil své zdraví.
⚫ Krell bude okamžitě svolán s plnými akčními body, i když se zdá, že se utratí.

Krell

Krell, také známý jako Krell Velké sekery Lord of Undeath, je hrůzostrašný král Wight a jeden z původních devíti temných pánů Nagashu.

Obsah

Dějiny

Krellovi následovníci odnesli jeho tělo a pohřbili ho v barrow hrobce mezi mrtvými kmenem Belthani. [6A] Téměř o 1500 let později Nagash přišel na hrobku, když hledal korunu čarodějnictví. . Nagash byl velmi potěšen a okamžitě se pustil do výchovy tohoto ceněného hrdiny, aby bojoval ve svých armádách.

Krell

Krell byl zařazen do velení jedné z Nagashových nemrtvých legií, když bojoval proti Sigmarovi v říši trpasličí spojence. . Stejně jako se zdálo, že by se trpasličí linie rozpadala, Sigmar odřízl Nagash. Ve chvílích byla nemrtvá armáda zničena, protože jednotky uschly a otočily se k prachu. Nagashovu porážku přežili pouze Krell a jeho hlídač. . Sigmarovy síly byly vyčerpané a okamžitě se nekreslily. To se ukázalo jako nákladná chyba. Pochodující noc a den, Krell vedl to, co zůstalo z jeho sil na tanci ničení, který prořízl krvavý řádek přes země. Celá komunity byla zničena, města vyhořena a hrady spáleny na zem. Dodnes jsou vyprávěny příběhy Krella a jeho zkázy. [1A]

Krell byl konečně zakrytý Sigmarem a poražen u kněží Morr a Verena. Po statek později Heinrich Kemmler, Lichemaster, přišel na hrobku Krell a osvobodil starodávnou wight. Kemmler věří, že Krell je ve svém Thrallu, ale služebníci Nagashu nejsou tak snadno zotročeni. [1A] [6A]