Bitva o Middle-Earth: Resorged je remake fanoušků RTS | PC hráč, Battle for Middle -Earth: Reporiged Mod – Mod DB

Bitva o Středozem: Reformovaný mod

Primárně známý jako Durin’s Bane, démon ohně a stínu patří mezi nejmocnější a podmanivé postavy Středozemí Země. Vytváření ho bylo velkou výzvou zejména pro našeho nejlepšího 3D sochaře, animátora a návrháře VFX, i když všechny práce na něm bylo obtížné.

Bitva o Středozem: Reforged je remake fanoušků RTS

Kdysi dávno to byl Lord of the Rings hry, se kterými nás EA zklamala, ne Star Wars. Lord of the Rings: Bitva o Středozem a její pokračování nebyly strategické hry, které nastavily svět, ale byly to dva z lepších titulů, které vyšly ze staré licenční dohody. Pokud by některá z LOTR her EA dostala remake fanoušků, lepší, že se jedná o bitvu o střední Zemi a ne dobytí. To je přesně to, co se děje díky bitvě o Středozem:.

Reportged vidí Battlefields středního země přepracovat v Unreal Engine 4, přičemž veškerý kód je přepsán. Na stránce MOD DB Moddry zdůrazňují, že zatímco se zaznamená se liší od originálu, pokusili se zachovat co nejvíce mechaniky originálu, jak je to možné. Kromě toho, že vypadal mnohem zářivěji než jeho předchůdce, se může pochlubit také realističtější fyzikou, ničitelným terénem, ​​podporou 4K a bezplatným stavebním systémem à la Bitva o Středozem 2. Podívejte se na to v akci v teaseru níže.

Původní kampaň ještě není přepracována, protože se zde zaměřuje na multiplayer. Po ukončení licenční dohody EA zavřela servery, takže zaznamenané bude jediným způsobem, jak hrát hru online. Pokud to vzlétne, bude provedena kampaň, ale je to „sekundární úkol“, podle týmu.

Stejně jako u všech nepřidružených projektů fanoušků je strach ze sporu. Warner Bros. Řídí licenci Pán prstenů a stále ji používá k výrobě her, nejpozoruhodnější je Monolitův stín Mordora a Shadow of War. Tvůrci projektu jsou si vědomi rizik, jakýmsi, ale jsou mnohem optimističtější, než by pravděpodobně měli být, věří, že Warner Bros. může být ochoten uzavřít dohodu, nebo dokonce udělat hru samotnou.

Nedržte dech.

Bitva o Středozem: Reformovaný mod

Tým za tímto projektem představuje Lord of the Rings: Bitva o franšízu na Středozem do zbrusu nového herního motoru – Unreal Engine 4. Prožijte magii, která způsobila, že tato franšíza vyniká v žánru RTS v slavném vysokém rozlišení.

Na rozdíl od jiných projektů, které jsou provedeny v původním motoru Sage, je bitva o Středozem: Repored zcela přestavěna ve všech aspektech v Unreal Engine 4. Připravte se na zcela nový zážitek s největším přírůstkem do bitvy o franšízu na střední Zemi, která se kdy pokusila.

Bitva o Middle-Earth: Repored je nekomerční projekt fanoušků, který se v současné době vyvíjí.
Všechna práva patří jejich příslušným majitelům.

Balrog Probouzel (CP 6)

Balrog

Balrog se probudil

Je to už dlouho od naší poslední aktualizace a my jsme pracovali tak tvrdě, že jsme náhodou narušili Balrog z jeho spánku. Přestože způsobil nějakou škodu, podařilo se nám to usnout. K našemu překvapení ho naše kamery urveillance zachytily podrobně a bylo by velkou škodou sdílet záběry se všemi. Prosím, užijte si video níže!

Primárně známý jako Durin’s Bane, démon ohně a stínu patří mezi nejmocnější a podmanivé postavy Středozemí Země. Vytváření ho bylo velkou výzvou zejména pro našeho nejlepšího 3D sochaře, animátora a návrháře VFX, i když všechny práce na něm bylo obtížné.

Balrog může být nejobtížnější postavou, protože je to obrovské okřídlené monstrum, které neustále vytváří velké množství efektů částic – temnota, což je v podstatě oblak kouře, svítí ho, často odhaluje ruce a hlavu a samozřejmě samozřejmě odhaluje ruce a hlavu a samozřejmě samozřejmě a samozřejmě odhaluje ruce a hlavu a samozřejmě, a samozřejmě , plameny na zádech. Ale ani to není všechno, protože jeho zbraně také planoucí.

Ve hře je Durin’s Bane hratelnou postavou přístupnou prostřednictvím známé speciální síly Spell Book. Balrog zůstane do značné míry stejný charakter – mocné monstrum mnoha schopností, jako je bič a ohnivý dech.

Zůstaňte naladěni na další a zatím největší aktualizace, která pokryje náš pokrok v mnoha měsících.
BFME: Reformovaný tým

Aktuální pokrok #5

Užijte si nedávno vydané video aktuální progress 5. Prohlédněte si článek a získejte další podrobnosti.

První z hraní odhaleno

Nastal čas, aby vám ukázal některé hry, poprvé vůbec. Užijte si sledování ve 4k!

Isengard zbraň

Podívejte se na celý Isengard zbraně plně připraveni!

Budovy Isengard

Nastal čas, aby komunita byla svědkem práce nad budovami Isengard!

Více článků >>

Nebyly nalezeny žádné články, které by odpovídaly specifikovaným kritériím. Doporučujeme vyzkoušet seznam článků bez použitého filtru, abyste procházeli všechny dostupné. Připojte se nyní a podělte se o vlastní obsah, vítáme tvůrce i spotřebitele a těšíme se na vaše komentáře.

Tato bitva o remake fanoušků na střední zemi je odsouzena k zániku, ale bože, chci ji hrát

Měl bych předem říci, že hodiny, které já a můj přítel nalili do bitvy o střední Zemi, byly stráveny v době, kdy moje kritické fakulty ještě nepřicházely řádně. Přesto stojím podle svého tvrzení, že má nejlepší poplatky za kavalérii nejen v Rtssesses, ale ve všech videohrách. Kromě těch v jeho pokračování, což mohou být ty, které si vlastně pamatuji.

Proč nostalgická nadsázka? Protože jsem se právě dozvěděl o projektu fanoušků, abych předělal bitvu EA o střední zemi v Unreal Engine 4. Plán je, aby počáteční vydání bylo pouze pro více hráčů, s přidáním „ničitelné krajiny a okolí“ plus „sofistikovaná fyzika“. Plán nebude fungovat, protože EA mají právníky a nebojí se je používat. Ale chlapec může snít.

Devs vydal první záběry bitvy o střední Zemi:. Přívěs je trochu lepkavý, ale je tu dobrý kousek, kde Balrog Ragdolls po hoře.

Když jsem znovu viděl, že tyto jednotky znovu vyhodily paměťové záplavy široké otevřené. Hrál jsem a užil jsem si kampaně v obou hrách, ale hlavně si pamatuji mě a mého přítele, který byl večer po večerním večerním večerním soubojem, který byl zasažen soubojem pro více hráčů. V první hře jsme se dabili s multiplayerem, ale bylo to jeho pokračování, které nás přimělo závislé. Brzy objal sílu mužů a vybíral tuto frakci výhradně, když jsem jezdil mezi elfy, trpaslíky a skřítky.

Četl jsem, že hraní skřítků bylo dobře o tom, jak se bavit s soupeřem a posílat tolik nízkoúrovňových jednotek do tryska. Možná jsem se s tím dostal pryč, pokud to nebylo pro pánské vměšlivé kavalérie, které vynikají při jednání s hordami. Byl jsem svědkem nespočetných úmrtí na šoku při kopích těchto poplatků.

Pak jsem vyměnil frakce a nakonec moje mistrovství mužů překročilo své vlastní. Vyhrál jsem jednu příliš mnoho her v řadě a nikdy jsme se k tomu nevrátili.

Vsadím se, že bych ho mohl nalákat do několika her tohoto remake, takže je nešťastné, že pravděpodobně nikdy nebudeme mít šanci. Konec tohoto dotazu z BFME: Remastered Devs je srdcervoucí, protože zatímco mluví o tom, jak si myslí, že jsou v bezpečí před Warner Bros. Warner Bros v současné době drží licenci Lord of the Rings, viz, ale EA vyvinula a publikovala bitvu o Middle Earth.

Tým tvrdí, že doufají, že na začátku příštího roku vydají „první verzi beta na začátku příštího roku“.

I když projekt nějak projde rukavicí pro právníka EA, když držím své naděje až do tvrdého světla reality, pochybuji, že tento remake by mohl znovu zadat můj milostný aféru se sérií. Čas mužů uplynul.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.